Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nusprendžiau padaryti gerą darbą

Tai tas pensionas skirtas grynai mamytems patiriancioms smurta seimoje? Idomu ar nebuvo tokiu istoriju kaip cia pasakoja mamos, jog nuvezi ir sako nereikia.. Nors is kitos puses itariu Lietuvoj nuo smurto kencianciu mamyciu skaicius nemazas..tad gal isties kazkam padejo si akcija.
Atsakyti
teko susidurti su siuo pensionu. tai galiu truputi papasakoti, kad pensionas noriai padeda mamoms ir vaikams, kurie patiria smurta, negali naudotis savo namais, o dar baisiau kai tevas neprisideda prie vaiku islaikymo. Be viso to mamos turi papildomu islaiku visokiems teismams ir vaikeliu islaikymui. Vat labiausiai vaikuciu man ir gaila. unsure.gif
Atsakyti
As irgi cia forume visiem gyriausi kad dalyvavau sitoj akcijoj. Reikejo jus merginos anksciau sutikti, butumem kokia palaikymo grupe subure smile.gif Nezinau kazkaip gerumo akcijom labai lengvai pasiduodu..Nes is tiesu.. visad labiausiai niekuo detu vaikuciu gaila. Net sirdele suspaudzia pagalvojus.
O Rasele_ tai kokia pagalba tas pensionas teikia mamytem? Ar tiesiog jos ten tik apsistoja laikinai?
Atsakyti
QUOTE(Anjė @ 2009 07 01, 09:19)
As irgi cia forume visiem gyriausi kad dalyvavau sitoj akcijoj. Reikejo jus merginos anksciau sutikti, butumem kokia palaikymo grupe subure smile.gif Nezinau kazkaip gerumo akcijom labai lengvai pasiduodu..Nes is tiesu.. visad labiausiai niekuo detu vaikuciu gaila. Net sirdele suspaudzia pagalvojus.
O Rasele_ tai kokia pagalba tas pensionas teikia mamytem? Ar tiesiog jos ten tik apsistoja laikinai?


Kiek teko suzinoti, tai mamos gali gyventi 6 menesiu ir daugiau. zinoma viskas priklauso nuo to, per kiek laiko manau mamyte susitvarkys savo problemas ir gales su vaikeliu vel grizti i normalu gyvenima. Tai tie 6 menesiai manau jau yra daugiau nei laikinai unsure.gif Zinau, kad ten dirba socialiniai darbuotojai visa para, juk negali zinoti kada uzplauks kokiam vyrui isvaryti savo antraja puse su vaikuciu verysad.gif
Papildyta:
Anjė>>beje galime ir dabar suburti kazka bendro smile.gif Butu smagu visai smile.gif O tu vilniete?
Atsakyti
Jap, vilniete, tai nieko dar subursim pries kita akcija. Paskatinsim sudalyvauti. O as pagalvojau kaip faina butu jei vaikuciam dalyvaujantiem akcijoje kokius lipdukus dalintu, ar balionus... Taip galima pripratinti musu zirnius ir pupas nuo mazu dienu daryti gerus darbus.
Atsakyti
Sveiki,

Gal padesiu kam apsispresti paremti.... 4u.gif



http://www.supermama...howtopic=472877
Atsakyti
Karta nusprenziau nuvezti maisto produktu i musu vienuolyno valgykla, kurie gamina valgi vargsams. Ivaziavus i ju kiemeli, man vienuoliai padejo iskelti paketus, eme dekoti ir pakviete arbatos atsigerti. Kadangi niekur neskubejau, sutikau. Tai vienas klause, kaip sekas, kur gyvenu ir t.t . Ka tik buvau grizus is uzsienio savuju aplankyti. Netiketai vienuolis eme zerti klausimus , is kur tokia grazi pas mane masina, kur as gyvenu, ka veikiu, kur mano vyras dirba ir kiek mes uzdirbam ? As pasimeciau, pagalvojau koks jusu reikalas kiek mes uzdirbam. Jis sake kaip sunku siais laikais, mazai remeju ir t.t, tipo paaukokit pinigu. As praradau zada,istraukiau pora banknotu, mandagiai atsisveikinau ir neriau pro duris. Nori kazka gero padaryt, o tau dar nachaliskai i kisene lenda. Kojos daugiau ten nekelsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zogu @ 2009 08 03, 01:17)
Karta nusprenziau nuvezti maisto produktu i musu vienuolyno valgykla, kurie gamina valgi vargsams. Ivaziavus i ju kiemeli, man vienuoliai padejo iskelti paketus, eme dekoti ir pakviete arbatos atsigerti. Kadangi niekur neskubejau, sutikau. Tai vienas  klause, kaip sekas, kur gyvenu ir t.t . Ka tik buvau grizus is uzsienio savuju aplankyti. Netiketai vienuolis eme zerti klausimus , is kur tokia grazi pas mane masina, kur as gyvenu, ka veikiu, kur mano vyras dirba ir kiek mes uzdirbam ? As pasimeciau, pagalvojau koks jusu reikalas kiek mes uzdirbam. Jis sake kaip sunku siais laikais, mazai remeju ir t.t, tipo paaukokit pinigu. As praradau zada,istraukiau pora banknotu, mandagiai atsisveikinau ir neriau pro duris. Nori kazka gero padaryt, o tau dar nachaliskai i kisene lenda. Kojos daugiau  ten nekelsiu schmoll.gif


O tai tau. siaubas kazkoks tikrai, jau teko kazkur anksciau skaityti, kad nuvaziavo i karita berods ar kazkur ir pradejo panasiu dalyku prasinet. Begediskumas neispasakytas. Man drauge neseniai pasakojo apie akcija rubu spinta, kur galima atnesti rubeliu ir daiktu seimoms, vaikams. pagooglinau ir radau apie sia akcija daugiau info manau reikes sudalyvauti joje, nes neseniai darau kapitaline spintos pertikra. Manau reiketu apie sia akcija daugiau pakalbeti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasele_ @ 2009 07 01, 09:58)
Nemanau, kad soc akcijos rubu spinta tikslas pasipelnyti. Juk organizuojama kartu su VMMVP zmonemis. Juolab kad sis pensionas padeda mamoms ir vaikams, kurie seimose patirai smurta  mirksiukas.gif

Teko pazinot keleta moteru gyvenusiu tam pensionate.aferistes visiskos schmoll.gif net i pensionata pateko apgaules budu,nes nebuvo patyrusios smurto(pacios "pasigyre").kiek bande "dirbti"-tiek apsivoge schmoll.gif aisku as neteigiu,kad visos ten tokios.tikrai gaila smurta patyrusiu mamu.bet mano asmenine patirtis-neigiama
Atsakyti
Tame pensionate gyvena labai įvairios mamos - nuo tikrai varguolių iki ... tinginių. Visokių yra kaip ir visur. Pensiono administracija priimdami mamas vadovaujasi taisyklėmis, negali nepriimti jei "galvoja, kad tinginė", ar pan. , bet ne apie tai kalba. Ten tikrai yra mamų, kurioms verkiant reikia rūbelių, tačiau yra ir tokių, kurioms netrūksta - jos galbūt tik slepiasi nuo aršaus vyro. Bet kuriuo atveju, akcija graži. Pati esu ten nuvežusi rūbų ir be akcijų...

Dabar rūbus vežu į socialinį centrą prie Matulaičio bažnyčios Viršuliškėse. Rūbus ten palieki koridoriuje, tad ... nežinia, ar jie pasiekia tuos, kuriems reikia. Tačiau tikiuosi, kad taip. Bet kuriuo atveju, kadangi nesutinki konkretaus darbuotojo, nesusiduri ir su jokia reakcija - nei teigiama, nei atstumiančia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zarazna: 26 spalio 2009 - 21:31
sveikos. mano patirtis su gerais darbais kitokia. tiksliau su vienu atveju - net nežinau, kaip tinkamai elgtis. pernai atidaviau nemažai savo merginos daiktų vienai šeimai. lovytę, drabužių ir t.t. bendraujam su jais per skype. tik vat pastoviai gaunu tokias sms iš jų: Kaip sekasi? Atrašau, kad ačiū neblogai, kaip jums? Tai gaunu atsakymus, kad o mes sėdim be maisto, arba kas nors liepa skolą grąžinti, nervinuosi nieko nevalgau ir t.t. Dabar gavau sms - kaip jūs - mes gyvenam be elektros ir krūva paaiškinimų. Kelis kartus buvau pas juos, nuvežiau maisto, bet tikrai nesu nusiteikusi mokėti už jų elektrą ir t.t. Tuo labiau - vyras išėjęs tėvystės atostogų, nes jį grasino atleisti. Jinai darbo neranda. kaip mandagiai pamokyti, kad vyras galėtų eiti bent kokio neoficialaus darbelio ieškoti, o ne sėdėti kiauras dienas prie kompo? Nesmagu man, kad žmonės neturi ko valgyt - pati sunkiai augau, žinau, bet nesmagu ir todėl, kad jaučiuosi savotiškai reketuojama ir negaliu jų remti visą gyvenimą, tuo labiau, kad yra tokių, kuriems dar labiau reikia paramos. Nebežinau kaip elgtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 01 18, 17:56)
sveikos. mano patirtis su gerais darbais kitokia. tiksliau su vienu atveju - net nežinau, kaip tinkamai elgtis. pernai atidaviau nemažai savo merginos daiktų vienai šeimai. lovytę, drabužių ir t.t. bendraujam su jais per skype. tik vat pastoviai gaunu tokias sms iš jų: Kaip sekasi? Atrašau, kad ačiū neblogai, kaip jums? Tai gaunu atsakymus, kad o mes sėdim be maisto, arba kas nors liepa skolą grąžinti, nervinuosi nieko nevalgau ir t.t. Dabar gavau sms - kaip jūs - mes gyvenam be elektros ir krūva paaiškinimų. Kelis kartus buvau pas juos, nuvežiau maisto, bet tikrai nesu nusiteikusi mokėti už jų elektrą ir t.t. Tuo labiau - vyras išėjęs tėvystės atostogų, nes jį grasino atleisti. Jinai darbo neranda. kaip mandagiai pamokyti, kad vyras galėtų eiti bent kokio neoficialaus darbelio ieškoti, o ne sėdėti kiauras dienas prie kompo? Nesmagu man, kad žmonės neturi ko valgyt - pati sunkiai augau, žinau, bet nesmagu ir todėl, kad jaučiuosi savotiškai reketuojama ir negaliu jų remti visą gyvenimą, tuo labiau, kad yra tokių, kuriems dar labiau reikia paramos. Nebežinau kaip elgtis  blush2.gif

Sveikute , elementariai papuoliai i manipuliatoriu rankas . Kam daryti ka nors paciam jeigu yra tetulyte kuri padarys uz juos . Tokiu daug cia su kompu , ir amzinai kazkas jiems nesiseka , tik kai isaiskeja nelanbai ir stengiasi kad sektusi smile.gif
Atsakyti