Įkraunama...
Įkraunama...

MRU nuotolinės studijos

QUOTE(mylove @ 2014 02 07, 13:25)
Sveikos Mergynos 4u.gif  4u.gif  4u.gif turiu klausyma blush2.gif as vis prie savo Psichologijos,ten kur ira skyrius laisvai pasirinkti rasto tema,daug ten temu ir prie ju jau surasytos keli vardai ir pavardes tai kaip suprantu man jau tos temos negalima rinktis?ar galima? 4u.gif GRAZAUS JUMS PENKTADIENIO drinks_cheers.gif

O ankščiau buvo tie vardai ir pavardės? Galimai ten likę iš seno semestro, o dabar vėl viskas iš naujo bus. Pažiūrėk kairėje pusėje Kurso dalyviai, ir jeigu yra tos pačios pavardės ir dar buvo prisijungę šią savaitę, gal ir jie bus paėmę (kas mažai tikėtina topsecret.gif), o jie nėra - tai gali rinktis, tik gal dar nepradėk rašyti, sulauk dėstytojos. Nors jei ta pati, tai jinai leis rašyti ir ir šito sąrašo (beje, mano rašto darbas "stresas ir jo įveika", pažiūrėk ar yra toks sąraše. Jei yra, vadinasi nelabai jinai keičia tas rašto darbų temas topsecret.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 07 vasario 2014 - 15:44
Sveika mamaEgle,taip ira ta tema kuria tu rinkaisi tai matyt nelabai ir keicia tada,palauksiu as destytojos manau near kur dar skubeti ax.gif dar skaityti ir skaityti reikia blush2.gif o dar kaip man tai 100 kart reiks skaityti nes nieko visai neisimenu doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as vel cia,ir vel su klausymu,mano klausymas nelabai I musu tema apie moksla,bet pamaniau paklausiu Jusu nes Jus spausdinates skaitymo medziaga,siandien bandziau spausdinti tai tokia nesamone ,atspausdina tik ka ant kompo per viena lapa rodo,o ta medziaga kur toliau eina kaip pakeli lapa nespausdina visaip bandziau,gal Jus kaip nors is Moodles nukopijojat tada spausdinat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylove @ 2014 02 08, 17:48)
Sveikos  4u.gif as vel cia,ir vel su klausymu,mano klausymas nelabai I musu tema apie moksla,bet pamaniau paklausiu Jusu nes Jus spausdinates skaitymo medziaga,siandien bandziau spausdinti tai tokia nesamone ,atspausdina tik ka ant kompo per viena lapa rodo,o ta medziaga kur toliau eina kaip pakeli lapa nespausdina visaip bandziau,gal Jus kaip nors is Moodles nukopijojat tada spausdinat? ax.gif

taip, pirma viską kopijuoju į word'ą, paskui spausdinu topsecret.gif kai kurie paveiksliukai/lentelės/grafikai nesikopijuoja, tada juos išsaugau kompe, o paskui perkeliu į word'ą. Pasėdėti reikia arba, jei nori, parašyk savo el. paštą atsiųsiu ką turiu. Tik reikės pasitikrinti pagal dabartinę medžiagą, maža kas, gal ką pakeitė mastau.gif
Atsakyti
oi mamaEgle BUCIAU LAAAAAABAI DEKINGA 4u.gif mano emailas:
anastasija.smigelskiene@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylove: 08 vasario 2014 - 21:25
QUOTE(mylove @ 2014 02 08, 19:24)
oi mamaEgle BUCIAU LAAAAAABAI DEKINGA 4u.gif mano emailas:
anastasija.smigelskiene@gmail.com 4u.gif

Išsiunčiau 4u.gif pasitikrink ar gavai
Atsakyti
mamaEgle Aciukas LAAAAABAIIIII 4u.gif
Dar toks klausymas o kaip paziureti video paskaita?man neatsidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylove @ 2014 02 09, 16:48)
Dar toks klausymas o kaip paziureti video paskaita?man neatsidaro g.gif

oi, neprisimenu blush2.gif kažkaip buvau radus, bet ten nieko mandro, praktiškai viskas kas studijų vadove topsecret.gif berods, prisijungti reikia kažkaip... mastau.gif jei labai norisi pažiūrėti, parašyk Ričardui, jis atsakingas už visą techninę pusę, paaiškins ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

as irgi prisijungsiu prie jusu. Nesenai pradejau studijuoti finansu ekonomika. Sitoje srytyje pati dirbu, galvojau pasitobulinti nepamaisys smile.gif
Dabar nesenai gavau visa medziaga psichologijos, specialybes kalbos ir filosofijos. Pirmiausia pradejau spausdintis, bet specialybes kalbos vien 500 pls gavosi blink.gif Jums negaila lapu?
As pagalvojau apie gamta ir nusipirkau placetine, tai ir skaitau pakeliui i darba ir is darbo. Paaukojau savo transporto priemone, i viesaji transporta, kad ilgiau galeciau pasimokinti.
Bet, kad liecia filosofija. As cia man vienai taip buna, ar tik pradedu skaityti, uzmiegu doh.gif aisku geda prisipazinti, bet jau taip yra.

Gal kuri ir pradejo tik mokintis finansu ekonomika? Butu idomu pasidalinti ispudziais
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2014 02 11, 14:29)
Sveikos,

as irgi prisijungsiu prie jusu. Nesenai pradejau studijuoti finansu ekonomika. Sitoje srytyje pati dirbu, galvojau pasitobulinti nepamaisys  smile.gif
Dabar nesenai gavau visa medziaga psichologijos, specialybes kalbos ir filosofijos. Pirmiausia pradejau spausdintis, bet specialybes kalbos vien 500 pls gavosi  blink.gif  Jums negaila lapu?
As pagalvojau apie gamta ir nusipirkau placetine, tai ir skaitau pakeliui i darba ir is darbo. Paaukojau savo transporto priemone, i viesaji transporta, kad ilgiau galeciau pasimokinti.
Bet, kad liecia filosofija. As cia man vienai taip buna, ar tik pradedu skaityti, uzmiegu  doh.gif  aisku geda prisipazinti, bet jau taip yra.

Gal kuri ir pradejo tik mokintis finansu ekonomika? Butu idomu pasidalinti ispudziais

Sveika prisijungus 4u.gif
As taip pat si semestra turiu specialybes kalba, taip lapu tikrai nemazai, bet cia dar niekis, konstitucines teises medziagos apie 1000 puslapiu, blink.gif aciu MamaiEglei uz KT konspektuka, kurio tik 250 puslapiuku biggrin.gif. Skaityt is plansetes man nepatogu, be to mano plansetukas nepalaiko interaktyviu uzduociu esanciu prie dalyku savitikros klausimu, tai kai nori pasitikrinti atsakymus, tenka eiti prie stacionaraus kompo ax.gif . Filosofija turejau praeita semestra, kaip ir sakai prie miega puikiai skaitosi lotuliukas.gif
As studijuoju teise ir valdyma... gal dar pasitaikys bendru dalyku smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus, meile0409 4u.gif

Aš daugiau mažiau viską spausdinausi, negalvodama daug apie gamtą blush2.gif man taip patogiau ax.gif planšetė gerai kelionėje, kai skrendu į Lt, nereikia kompo temptis, viskas vietoje (nors kai pradėjau mokytis jų dar nebuvo topsecret.gif, oi, parašiau ir pasijaučiau kaip mokslus pradėjus akmens amžiuje hihihi.gif ), bet man patogiau kai galiu kažką pasibraukti ir kai mano pasiryžimo mokytis nemažina pagunda kur pašmirinėti internete blush2.gif Prieš spausdindama stengiuosi viską kiek galima glausčiau sukelti, palieku mažus laukeliu, šriftus kiek paderinu (ne visai mažą, paskui skaityti bus negerai), bet spausdinu....

Ir specialybės kalba tikrai neužkliuvo, kad būtų 500 lapų schmoll.gif kažkaip čia labai įdomiai mastau.gif

O migdančiai ne tik filosofija veikia topsecret.gif prisimenu mokiausi politologiją, tai pirmą psl. skaičiau nežinau kiek kartų, jau pusę jo beveik mintinai mokėjau, nes toliau jo vidurio sunkiai nuskaitydavau, ypač jei tai būdavo skaitymas atsigulus. Ir nesvarbu būdavo paros laikas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2014 02 12, 01:07)
Sveika prisijungus, meile0409 4u.gif

Aš daugiau mažiau viską spausdinausi, negalvodama daug apie gamtą  blush2.gif man taip patogiau  ax.gif planšetė gerai kelionėje, kai skrendu į Lt, nereikia kompo temptis, viskas vietoje (nors kai pradėjau mokytis jų dar nebuvo topsecret.gif, oi, parašiau ir pasijaučiau kaip mokslus pradėjus akmens amžiuje hihihi.gif ), bet man patogiau kai galiu kažką pasibraukti ir kai mano pasiryžimo mokytis nemažina pagunda kur pašmirinėti internete  blush2.gif  Prieš spausdindama stengiuosi viską kiek galima glausčiau sukelti, palieku mažus laukeliu, šriftus kiek paderinu (ne visai mažą, paskui skaityti bus negerai), bet spausdinu....

Ir specialybės kalba tikrai neužkliuvo, kad būtų 500 lapų  schmoll.gif kažkaip čia labai įdomiai mastau.gif

O migdančiai ne tik filosofija veikia topsecret.gif prisimenu mokiausi politologiją, tai pirmą psl. skaičiau nežinau kiek kartų, jau pusę jo beveik mintinai mokėjau, nes toliau jo vidurio sunkiai nuskaitydavau, ypač jei tai būdavo skaitymas atsigulus. Ir nesvarbu būdavo paros laikas  doh.gif  doh.gif  doh.gif

as del gamtos saugojimo pajuokavau, paprasciausia man per sunku dar daug lapu tampytis kartu su nesiojamu kompu ir rankine, tai as nusprendziau pasirinkti planciatine smile.gif
o kaip jums pavyksta viska isiminti, as du kartus perskaiciau psichologija ir galvoja svilpe vejai ;(
Atsakyti