Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai 2013

QUOTE(errachka @ 2014 06 18, 14:32)
O visai A nevalgo?
P pirmą kąsnį visad stumia lauk, meta ant žemės.
Labiausiai mėgsta kiaušinienę, įvairių dribsnių košes, iš daržovienių-kalafioras, burokai, agurkai, pomikai. Dar kukurūzai, blynai, duona, oboliai, kriaušės, bananai smile.gif


nu kazkiek valgo. Grudines koses noriai valgo rytais. darzoviu is vis nebenori. dar sriubas valgo, putpeles kiausus. bet ka beduotum maitinimas maziau 30min nera trukes. su pazyzimais, pasivaiksciojimais, pykimais doh.gif seip tikrai mazai suvalgo. jei ml skaiciuot tai koses suvalgo 200ml ir cia daugiausiai is viso ko lotuliukas.gif viso kito kazin ar puse iveikia.
Atsakyti
tikra dama thumbup.gif
o mūsų jaunuolis kasdien po kokia mėlynę ar traumą užsistato doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
yra gyvų dar čia? smile.gif
Atsakyti
Užsukau redaguoti savo skelbimų.
Netyčia išmetė ir senus postus iš Gegužiukų. Ech... pasiilgau šio forumo wub.gif . Buvo taaaip gera wub.gif . Nukopinau matyt paskutinius savo gegužės mėnesio postus į el. dienoraštį wub.gif
Ir taip iš tikrųjų apsidžiaugiau, kad jų dar radau ir taip gera buvo paskaityti ką ten tada rašiau wub.gif

Tuom ir buvo žavus šiš forumas, nes buvo gyvas, savas...
Bet įsiterpė chaotiškas, it koks narkotikas viliojantis FB ir viskas žlugo ir pradingo...

Bet yra kaip yra. Šitas forumas labai trumpai gyvavo, bet vis tiek ačiū jam už tai kad jis buvo wub.gif
Errachka, čia tau, už tai, kad ateini čia karts nuo karto 4u.gif

Kas atostogauja, smagių atostogų. Aš kol kas savo atostogas, o tiksliau ne tik savo, bet ir visos savo šeimos atostogas iškeičiau į reabilitaciją po operacijos. Atostogausiu rugpjūtį, Paryžiuje. Su draugėm. Viena, nes manau, kad nusipelniau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 31 liepos 2014 - 11:08
QUOTE(Aneri @ 2014 07 31, 11:08)
Tuom ir buvo žavus šiš forumas, nes buvo gyvas, savas...
Bet įsiterpė chaotiškas, it koks narkotikas viliojantis FB ir viskas žlugo ir pradingo...

Nu mes beveik visos is cia FB labai graziai ir aktyviai bendraujam ir ne kiek ne prasciau nei cia mirksiukas.gif O kas nenori,tas nenori ten buti smile.gif Man asmeniskai kaip ir daugeliui,akivaizdu,ten smagiau,nes ten tik mes....be pasaliniu sekliu morku biggrin.gif

O kas paciai buvo,kokia operacija?
Atsakyti
QUOTE(Ladybugg @ 2014 08 02, 16:03)
Man asmeniskai kaip ir daugeliui,akivaizdu,ten smagiau,nes ten tik mes....be pasaliniu sekliu morku  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ir temos ten ojojoi,daznai daug smagesnes, nei cia budavo lotuliukas.gif
Atsakyti
O man visaip smagu, tik FB daug greiciau susiplanuojam kanors, atsakyma greiciau galim gaut, nes cia budavo temu kratinys ir kartais tekdavo gerai paieskot atsakymo i rupima klausima smile.gif

Aneri sakai atostogos Prancuzijoj ir su merginomis thumbup.gif
P.S. Paskutini karta, kai buvau Paryziuj supratau, kad laukiuosi savo princeses smile.gif Prancuzijoj noreciau dar i koki Provense nuskrist pasisveciuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco mademoiselle: 20 rugpjūčio 2014 - 07:59
pasiilgstu pokalbių čia 4u.gif
registruotis plepesiam i fb, kai šimtas metų man jo nereik, nu nepavyko..išgyvensiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2014 08 20, 14:43)
pasiilgstu pokalbių čia 4u.gif
registruotis plepesiam i fb, kai šimtas metų man jo nereik, nu nepavyko..išgyvensiu biggrin.gif

tai FB gali tik plepiasiam geguziuku ir ateit smile.gif gali pasivadint drakonu romeo ir nieks i draugus is pazistamu zmoniu nekvies smile.gif Pamatysi, kokie geguziukai isauge, kokiu prikolu primokyti, panos jau kokias kasas uzsiauginusios, kaip meetuose dalyvauja, siaip nestukiu nauju kruva turime smile.gif) smagumelis pas mus smile.gif) ir tas smagiausia, kad nei kaimynkos, nei piktos giminaites neskaito biggrin.gifD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nomadica: 20 rugpjūčio 2014 - 21:26
QUOTE(Nomadica @ 2014 08 20, 21:25)
tai FB gali tik plepiasiam geguziuku ir ateit smile.gif gali pasivadint drakonu romeo ir nieks i draugus is pazistamu zmoniu nekvies smile.gif Pamatysi, kokie geguziukai isauge, kokiu prikolu primokyti, panos jau kokias kasas uzsiauginusios, kaip meetuose dalyvauja, siaip nestukiu nauju kruva turime smile.gif) smagumelis pas mus smile.gif) ir tas smagiausia, kad nei kaimynkos, nei piktos giminaites neskaito biggrin.gifD

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ku ku victory.gif
Jau visai "numiro" pokalbiai cia. Bet merginos pasisake ir tam pritariu. Ten kazkaip viskas greiciau, foto lengviau imesti, ir jas mato tik musu mamukai. Ir siaip pablevyzgot nuo a iki z galima...

Aneri, kaip Paryzius? Kaip atostogos?
Atsakyti
Numirot? g.gif
Atsakyti