Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai 2013

leiliuke, tai smagu bigsmile.gif
nea, eisim kita sav 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

100 metu ir dar viena diena kaip senai bebuvau. Uzejau, rasau ir atrodo tokia nusidejele jauciuosi, kad va neuzeinu ir nerasau ax.gif

Bet verta ateiti, Aneri postai wub.gif

As nemoku i savo nosi ziureti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Prajuokino !


QUOTE(Aneri @ 2014 05 08, 15:16)
Vakar Motiejukas žengė pirmą savo savarankišką žingsnį wub.gif

Ei, kaip faina wub.gif

Maniskis nuo gimimo niekur neskubejo-vartytis, sedeti, dantis augintis, tai apie vaiksciojima net minties nera biggrin.gif Jis neskuba gyventi tongue.gif
Papildyta:
Beje,
Aneri, sveikinimai veluoti tavo metinukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir ka sugalvojai dovanoti? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai musu draugams gimusiems kartu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jau METAI thumbup.gif wub.gif

Prie to pacio, Aneri, tu gal blog'a koki pradek rasyt? Butu idomu paskaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Motiejų, Patriką, Amelią Rosę bei Augustę su pirmuoju gimtadieniu!!!!


QUOTE(Nuožmioji_uoga @ 2014 05 16, 15:47)
100 metu ir dar viena diena kaip senai bebuvau.

  Jis neskuba gyventi

Aneri, sveikinimai veluoti tavo metinukui 
Ir ka sugalvojai dovanoti? 

Oi, kaip smagu, kad užėjai thumbup.gif Vis man linksmiau biggrin.gif O jūs visos ten FB bendraujat? Ar ir ten ramybė? smile.gif

Protingas vaikas, nuo gimimo žino, kad skubėti nėra kur wub.gif

Ačiū už sveikinimus oro_buckis.gif Dovanojom paspirtuką:
user posted image
Oskaras su juo dabar po namus varinėja, nes serga. bet ir Motiejukas jau atbulom šiek tiek moka pavažiuoti thumbup.gif Geras šiaip daiktas, tikrai. Ir prie chebros mano mažiukas bus kai į lauką eisim, nes visi ratuoti, o jis vienas neturėjo jokios transporto priemonės biggrin.gif


QUOTE(L&M @ 2014 05 17, 16:49)
Prie to pacio, Aneri, tu gal blog'a koki pradek rasyt? Butu idomu paskaityt

Įdomi mintis. Bet užvakar pamačiau nerealiai gražias užrašines, nu tokias, kad vos atsilaikiau. Bet, kai išėjau ir apsidžiaugiau, kad nenupirkau, nes šiuo metu turiu užrašinę, kuri kenčia nuo mano visokiausios nuotaikos ir labai negražaus rašto (nes pastebėjau, kad aš ir rašyti labai skubu smile.gif ), todėl šita mano nauja užrašinė bus mano gražioms mintims parašyta kaligrafiškai (eičiau net į kursus jei tokie yra). Ir tai dar ne viskas, kadangi šios užrašinės turi prancūžiską kilmę, tai aš nusprendžiau, kad nusipirksiu ją kai būsiu su draugėm šį rugpjūtį Paryžiuje. Gražu? Man labai wub.gif Taip, kad nežinau ar liks dar laiko blogui, nu gal... bet man kol kas ir SM užtenka. Čia man patinka, kad matosi vaikų liniuotės, su kuriom vėliau ir kopijuoju visus savo postus.

Leiliuke[B], kaip smagu, kad Augustei taip puikiai tvarkosi viskas thumbup.gif


Kas čia dar... Motiejus pradėjo geriau miegoti. vakar ir šiandien naktį išmiegojo beveik iki į ryto nuo 22 val. Man tai yra nerealu. Nors... vis tiek neišsimiegojus šiandien buvau, nes vakar draugei dovaną gaminau. Prisipirkau labai gražaus popieriaus, tai ir lanksčiau ir karpiau ir klijavau... Vienu žodžiu pasinerus buvau į kūrybą. Šiandien turiu pabaigti, nes rytoj sveikinsim.
Pirmas pusdienis buvo kažkoks idiotiškas. Aš neišsimiegojus, pikta, vaikai pajutę ar ne, bet dar labiau į neviltį varė, vyras komandiruotėje, bet vis tiek sugebėjo prisidirbti, o kai susiskambinom paėmė ir numetė ragelį....
Nuėjau per pietus pamiegoti. Miegojom visi išskyrus Mila. Šita tai šliaužiojo po namus ir šeimininkavo. O tada dar atsikėlus supratau, kad ji ir prisidirbus ir apsimelavus iki ausų yra prie viso šito dar ir pikta ir labai negražiai su manim kalbanti. Iki tokio lygio, kad net grasino man išeiti iš namų (niu čia jau šiandien labai rimtai ją užnešė). Ir taadaaa... ginčijosi ginčijosi su manim (šiaip tai jau nuo ryto ginčijosi), kol pareiškė, kad nori į lauką. Pasakiau: neišleisiu kol nenusiraminsi ir neišsiaiškinsim visko. kalbėjom kalbėjom, nors nelabai ji norėjo kalbėtis, kol paprašiau tiesiog nusišypsoti, tam, kad nustotų pykti. Protestavo žiauriai, atseit tas nepadės, nieko nepakeis bla bla bla. Kol paėmė ir nusišypsojo. o tada kažkodėl išsiveržė kaip vulkanas, pradėjo siautėti, mėtyti į mane pagalves su tokiu įniršiu, kol galiausiai sustabdžiau, nes Motiejus išsigando. Tada pratrūko ir kaip dėjo verkti nuėjus į savo kambarį. Po poros minučių nuėjau, apsikabinom ir toliau kalbėjom, kol nusiramino ir nusišypsojo. Nuo šitos šypsenos vaikas nušvito, pasidarė geriausiu vaiku pasaulyje ir tokia buvo visą vakarą. Vakare buvo griaustinis. Pratęsiant tą pačią aktualią šios dienos temą pridūriau: matai, net gamtoje tas pats: šviečia saulutė - gamta šypsosi, lyja - verkia, o griaudžia ir žaibuoja - pyksta... Visos emocijos yra reikalingos ir svarbios. Bet reikia mokytis jas ir valdyti. Todėl šiandien ir prašiau nusišypsoti, nes tai yra labai geras būdas nustoti pykti. tik ne visada norisi, ne visada pavyksta, bet pabandyti verta. aš tam ir esu, kad pamokyčiau ir priminčiau ką reikia tokioje būsenoje padaryti, aš tam, kad tai kartočiau ilgai ir tiek kartų kiek reikia, kad vėliau ji pati jau galėtų be mano pagalbos tai daryti.
Tokia buvo šiandien dienelė. Dabar valgau ledus, geriu vyną ir laukiu sugrįžtančio vyro su YSL lūpų blizgesiu t.y. su komensacija už tai, kad prisidirbo. pats paskambino ir pasiūlė wub.gif
Gera buvo diena, labai gera wub.gif
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif

QUOTE(Aneri @ 2014 05 17, 22:26)
,,,
Gera buvo diena, labai gera  wub.gif

Jo, FB pilnu tempu, matyt patogiau taip...
Labai faina dovanele wub.gif Pravers visu 100%
Tai sakai Mila protestuoja? Maniske irgi unsure.gif Bet toks protestas uzejes, kad man paciai baisu. Kaip puola i akis, kaip rekti pradeda, gincijasi kas antram sakinyje. Vakar ant manes rekti pradejo, nes mat, broliui plaukus kirpau, o jis bliauti pradejo, tai oi oi oi, kokia as ten ragana buvau jos akyse. Kai pasakiau, kad sekanti bus ji, nusiramino biggrin.gif Nezinau, kazkoks periodas atejo, labai keiciasi ji. Bet siaip is esmes geras vaikas, meili labai wub.gif

Tai i Paryziu? Atostogu? bigsmile.gif As ir labai noreciau kur palekti, bet dabar uzstrigus, yra tam priezasciu biggrin.gif bet niekis..... Garbes zodis, as dar turesiu atostogas super duper biggrin.gif Pvz iki kokios Bora Bora paleksiu biggrin.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
su praėjusiais gimtadieniais ir Patrikiukas sveikina savo koelginus ir kolegines bigsmile.gif
Aneri, niu tau kantrybės ir kaip fain dėl dovanėliu thumbup.gif
Mes sauniai pasibuvom su būsima krikstamote - P gavo dantukų dėzutę ir rinkinuką valgymui biggrin.gif

Man vyrai ta proga į spa padovanojo apsilankymą bigsmile.gif

Uoga, kaip Tajukas???

Geros savaitėlės 4u.gif
Atsakyti
Na, ką.. praėjo visi gegužinukų gimtadieniai! smile.gif Sveikinimai dar kartą visoms ir visiems!!! clap_1.gif

Aneri, užsiminei apie kaligrafiją ir aš prisiminiau: Kaligrafijos pamokos mirksiukas.gif
O šiaip, kaip visada, smagu skaityti tavo įkvepiančius post'us 4u.gif

errachka, kaip tavo vyrukas auga? Leidžia mamai pailsėti? smile.gif

Žiūriu, čia visiškas štilis..

Mes tai po truputį krapštomės, G charakterį demonstruoja su žviegimais/klykimais/kritimais ant žemės. Kol kas neradau kaip su tuo tvarkytis, tai kol kas kankinamės. Beeet, tikiuosi, greit praeisim ir šitą etapą smile.gif Beje, žinojot, kad yra toks daiktas kaip pirmų metų krizė? Straipsnis apie tai. Panašu, kad visas gyvenimas vienos krizės biggrin.gif
Atsakyti
tamsityla, kaip tu?
na, tau reik medalį kabint, iš tiesų!!
Mūsų coliukas gerai, jau iškėlėm į jo kambarį-miega naktim puikiai smile.gif
Valgo dauuug. Metų proga svėre 7,5, ūgis71 cm. Taupo vaikas tėvų pinigus drabužiams ir sauskelnėms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2014 06 09, 14:36)
tamsityla, kaip tu?
na, tau reik medalį kabint, iš tiesų!!
Mūsų coliukas gerai, jau iškėlėm į jo kambarį-miega  naktim puikiai smile.gif
Valgo dauuug. Metų proga svėre 7,5, ūgis71 cm. Taupo vaikas tėvų pinigus drabužiams ir sauskelnėms biggrin.gif
Nereikia man medalio, geriau atostogų kas duotų biggrin.gif
Mes tai po truputį, miegai visai išsišliaužiojo, dabar nei naktim, nei dienom normaliai nebemiega, tai mama visa paliegus ir pajuodusiais paakiais, o vaikis paturbintas smile.gif Visai nemažas jau gavosi: ~ 80 cm ir 10.5 kg. Svoris nebeeauga, nes viskas nujudama smile.gif Pradedu mąstyti apie grįžimą į darbą, tik kol kas neturiu kur G padėti, nes daržo negavom. Tai tiek trumpai.

O jūsų coliukas tai tikrai coliukas rolleyes.gif Bet šaunuolis, kad duoda tėvams ilsėtis thumbup.gif Irgi siaubia namus ir juda-kruta? smile.gif
Atsakyti
o man net neleido registruot šiemet unsure.gif.
Mes auklyte beveik radom-rugseji i darba ajsiu, tik ten nesamones pasidare...
aga, juda kruta istisai, iskyrus nakti biggrin.gif
O kaip su valgymu- gal jau pats valgo ir geria?musiski ti reik maitint dar su saukstu ar sakute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2014 06 17, 14:01)

O kaip su valgymu- gal jau pats valgo ir geria?musiski ti reik maitint dar su saukstu ar sakute 4u.gif



blink.gif blink.gif
dziaukis, kad valgo. Kazin ar yra pas mus sakute ir peiliais besinaudojanciu smile.gif as va siandien pirstais grudau thumbup.gif nors taip kiausini suvalge. Totalus kosmaras kasdien kai reikia valgyti doh.gif
Atsakyti
O visai A nevalgo?
P pirmą kąsnį visad stumia lauk, meta ant žemės.
Labiausiai mėgsta kiaušinienę, įvairių dribsnių košes, iš daržovienių-kalafioras, burokai, agurkai, pomikai. Dar kukurūzai, blynai, duona, oboliai, kriaušės, bananai smile.gif
Atsakyti