Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai 2013

Labuka 4u.gif

Ilindau i SM del kitu reikalu ir prisiminiau musu geguzinukus smile.gif

Erachka mano merina jau visko gauna paragaut ir putpeles kiausini valge, lyg ir tiko. Dabar pastebiu, kad beria visai nuo kitu dalyku, nei tada, kai buvo lelyte dar mazyte visai...

Smagu, kad musu mazyliai jau svenci pirmuosius gimtadienius smile.gif
Mums teks paminet tik pas mociutes, nes tetis kaip tycia isskrenda i komandiruote gimtadienio savaite ir dar kruva darbu...tai gimtadieni paminesim tik fotosesija smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Su mamyčių diena jus visas
4u.gif 4u.gif 4u.gif
tegul, jūsų vaikų rankytės jus kuo dažniau apkabina, tegul meilės visada būna tiek, kad neliktų vietos nei pykčiui nei liūdesiui nei kitoms neigiamoms emocijoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Mano vyras jau savaitė kaip Amerikoje. Aš viena su vaikais. Praeitą savaitę turėjau po pusdienį auklytę, bet tik tiek. Ir... galiu pasakyti, kad tvarkausi puikiai, net nesitikėjau, kad taip bus. Tiesa, pradžioje buvo tokios įtampos, ką mano vaikai iš karto pajūtę atitinkamai ir sureagavo. Taip, kad jei kariauji, ar ne tai, kad kariauji, o tiesiog nori vadovauti, gauni stiprų pasipriešinimą biggrin.gif Ir patikėkit, atlaikyti ar sunaikinti to pasipriešinimo nesigauna, nes jų TRYS, o aš VIENA biggrin.gif
Todėl, teko keisti savo taktika, keisti toną ir ... dabar esam visi viena komanda wub.gif
Motiejus naktimis dabar nebegauna MP. Pavargau, išseko mano visos jėgos, todėl priėmiau sprendimą - GANA!. O prasidėjo viskas nuo to, kad visi čia mes, pirmiausia vaikai, tada ir aš ir vyras persirgom kažkokiu roto (dracena, gerai, kad nesigavo mums dėl fotografavimo susitarti, nes tą dien kaip tik kaip lavonas koks jaučiausi biggrin.gif ). Man tiesiog dingo pienas. tai tą proga aš ir pasinaudojau. Šiandien naktį jau nebe taip klykė mano vaikas ir kaimynams trūkdė miegot, bet... oi oi koks užsispyrės ir valdingas jo charakteris doh.gif
Kieno dar vaikai griūna ant žemės? biggrin.gif maniškis griūna, jei ko negauna arba supyksta. Aš jam rankas po galva kišu, nu gaila man tos jos galvos lotuliukas.gif
Niu ir nesirašo man daugiau smile.gif
Nesugalvoju ką čia jam gimtadienio proga padovanot, vo...


Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 04 gegužės 2014 - 21:56
Sveikos, mamos,

su praėjusia mūsų švente smile.gif

errachka, maniškis dabar super paturbintas, tai pusę laiko lipa sienom, o kitą pusę zirzia, kad nešiočiau. Kadangi pats vaikšto laisvai jau, tai aš kasdien ilgas distancijas iš paskos bėgioju, o po to savo "hanteliuką" 11 kg panešioju biggrin.gif Sporto klubas nemokamas lotuliukas.gif O kaip tavo coliukas smile.gif

Aneri, na rimtai tu šaunuolė thumbup.gif Puikiai susitvarkai thumbup.gif
Maniškis dar nekrenta, bet žviegia kaip žvėris, jei ko nors negauna. Kadangi pats nusiraminti jis taip ir neišmoko, tai kartais tai, kad negaliu paimti jo (pvz plaunu indus) baigiasi 2 val. žviegimu doh.gif Guodžiuosi, kad nežviegs taip iki 18 metų biggrin.gif

Beje, vakar tikėjausi, kad bus nuostabus jausmas - pirma mamos diena, kai aš mama. Beeet, tiesa pasakius, tiesiog labiau dėkinga savo mamai jaučiausi už viską rolleyes.gif Keista smile.gif
Atsakyti
Nu idomu iki nauju metu damusim sita tema biggrin.gif
Aneri, isukiai, veikla, atradimai ir sukimasis is padeties, kaip vsiada skambi labai teigiamai wink.gif Beja, kiek laiko maitinai savo pirmuosius?
Maniskis irgi ozius rodo, kai negauna ko nori, krenta ant zemes, spardosi ore paimtas ant ranku, protestuoja, bet as nenusileidziu ir ozisku asaru, man negaila, beto trumpai jos tesiasi biggrin.gif
Atsakyti

Dracena pabaigsim pabaigsim sita tema iki Nauju, tai tikrai lotuliukas.gif

Aneri Tikrai saunuole esi, viena su savo trim mazyliais kuo puikiausiai susitvarkai.
Pas mus irgi sis menuo vien komandiruotes vyrui....

Tiesa manoji princese irgi moka isterikuot ir lenktis i zeme, tik dabar jau nebedaro taip(tikiuosi neprisisnekejau), bet buvo buvo taip...Dabar liko tik isterijos, jei konors negauna.
Savaitgali truputeli uzpykau ant anytos, nors ji ir faina moteris, bet vat isikiso i musu vaiko auklejima ir uzpykau, nors jai paciai nieko pasakyt neisdrisau...Zodziu mano mazyle uzsinorejo dregnu serveteliu, kurias gavus po viena isima ir ismeto po kambari, tai as nedaviau. Ji, aisku, pradejo verkt, tai mociute paeme guosti. Nu kokia nesamone, vienas baudzia, kitas guodzia...
Atsakyti
QUOTE(coco mademoiselle @ 2014 05 02, 18:55)

Erachka mano merina jau visko gauna paragaut ir putpeles kiausini valge, lyg ir tiko. Dabar pastebiu, kad beria visai nuo kitu dalyku, nei tada, kai buvo lelyte dar mazyte visai...



niu pagaliau tetis iskepe omleta, kuri vaikas valgo biggrin.gif
QUOTE(Aneri @ 2014 05 04, 22:37)


laikykis, vyras grys bigsmile.gif
QUOTE(tamsiTyla @ 2014 05 05, 13:00)
errachka, maniškis dabar super paturbintas, tai pusę laiko lipa sienom, o kitą pusę zirzia, kad nešiočiau. Kadangi pats vaikšto laisvai jau, tai aš kasdien ilgas distancijas iš paskos bėgioju, o po to savo "hanteliuką" 11 kg panešioju biggrin.gif Sporto klubas nemokamas lotuliukas.gif O kaip tavo coliukas smile.gif

Aneri, na rimtai tu šaunuolė thumbup.gif Puikiai susitvarkai thumbup.gif
Maniškis dar nekrenta, bet žviegia kaip žvėris, jei ko nors negauna. Kadangi pats nusiraminti jis taip ir neišmoko, tai kartais tai, kad negaliu paimti jo (pvz plaunu indus) baigiasi 2 val. žviegimu doh.gif Guodžiuosi, kad nežviegs taip iki 18 metų biggrin.gif


oba, niu pas mus...tfu tfu isteriju ner, nes dar vaiksto tik po kelis metru. biggrin.gif
Pagaliau ismiega visa nakti..tik kartais naktis 5,30 baigiasi doh.gif Siiaip jau protingas, tai yr ka veikt. Pultai namie einamiausias zaislas, ti visi jau apgrauzti.
Valgo vaikis daug, tik neaisku kiek sver-nu mazasjis.
Pagal rubus tai dar 74 dydzio dideli bigsmile.gif

QUOTE(coco mademoiselle @ 2014 05 06, 08:36)

o nenorejai su anyta graziai pakalbet?
Atsakyti
Grįžo vyras thumbup.gif Tik, sakau, aš net nespėjau jo pasiilgti rolleyes.gif
Vakar palikau auklytei visus savo turtus ir dalyvavau tokiame foto seminare. Oi, oi, kiek naujų spalvų ir kiek naujų dalykų vakar pagavau... sunku nupasakoti smile.gif emocijos, jausmai, ir seksas buvo pagrindinės seminaro temos lotuliukas.gif thumbup.gif
Nerealiai praleidau dieną, ne re a liai thumbup.gif

Auklytė, šaunuolė, puikiai viena susitvrakė, tiesa pavargo. Bet čia nieko nuostabaus smile.gif Sakė, vienas vaikas tai rojus, o trys - jau yra ką veikti. Bet ir pagyrė mano vaikučius, sakė, kad geri ir išauklėti, nes kitaip buvo amen jai biggrin.gif


QUOTE(tamsiTyla @ 2014 05 05, 12:00)
tai aš kasdien ilgas distancijas iš paskos bėgioju, o po to savo "hanteliuką" 11 kg panešioju. Sporto klubas nemokamas

Kadangi pats nusiraminti jis taip ir neišmoko, tai kartais tai, kad negaliu paimti jo (pvz plaunu indus) baigiasi 2 val. žviegimu 

Beje, vakar tikėjausi, kad bus nuostabus jausmas - pirma mamos diena, kai aš mama. Beeet, tiesa pasakius, tiesiog labiau dėkinga savo mamai jaučiausi už viską rolleyes.gif Keista smile.gif

Įmesiu foto, kur matosi bicepsai tricepsai bla bla bla biggrin.gif
user posted image
Čia visai netyčia gavosi nufotkinti tai, apie ką nežinojau. Ir kai iš vyro brolio, kuris sportuoja išgirdau: WAU! Supratau, kad esu dėkinga savo mažiukui už sportą biggrin.gif
taip, kad džiaukitės, kad neišeinant iš namų galite sportuoti. tuoj tas nemokamas sportas baigsis smile.gif

Jie patys ir neturi, mano manymu, mokėti nusiraminti. šito dar reikės mokytis ir mokytis. Mes jiems turime padėti.

TamsiTyla, man atrodo tu idealizuoji savo kaip mamos vaidmenį. O tu tiesiog esi gera mama. Tu savo vaikui geriausia mama. Šito nepamiršk, apie šitą galvok visą laiką, ir tada ta tavo motinystė, bus TAVO džiaugsmas, nes viską ką tau tenka patirti yra TAVO gyvenimas, tavo patirtis, tavo laimė... tik reikia mokėti įžvelgti tuos gerus dalykus 4u.gif Aš netikiu, kad nebūna pas jūs tokių akimirkų, kai jūs juokiatės, kai jūs džiaugiatės, kai jūs esate laimingi... tik kažkodėl mes dažnai apie tai pamirštam, nes susikoncentruojam ties tais neigiamais dalykais, ir juos keliam į paviršių... Bet! be ašarų, nusivylimo, liūdėsio nebūna džiaugsmo bei laimės. Todėl viskas kas atsitinka mūsų gyvenime turi prasmę wub.gif

Dra-cena, Mila maitinau metus, Oskarą maitinau 1.5 metų...
Kiek tu planuoji Mykola maitinti?
Tiesa, ar radai fotografą? Ar patiko foto? Ar dar neturi? Visai norėčiau pamatyti ax.gif

Papildyta:

QUOTE(coco mademoiselle @ 2014 05 06, 07:36)
Dracena pabaigsim pabaigsim sita tema iki Nauju, tai tikrai

Pas mus irgi sis menuo vien komandiruotes vyrui....

Savaitgali truputeli uzpykau ant anytos

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Kur taviškis keliauja?

Oi, tos anytos doh.gif lotuliukas.gif Aš tave puikiai suprantu.
kai mes čia visi sirgom tuo rotu, anyta ir vyro močiutė buvo atvykusios man "padėti". Pačios prisiprašė sužinojus, kad visi viduriuoja ir vemia. Iš tos pagalbos gavosi viskas atvirkščiai. Jei auklytė mano manęs nei kiek neerzina, tai anyta su močiūte tiesiog siūtina biggrin.gif
Ir kai antrą ar trečią dieną jų būvimo mano namuose aš pamačiau, kad jie prigirdė, , mano Motiejų tiek, kad jis apsivėmė (nes aš tuo metu gulėjau lovoje ir to proceso negalėjau kontroliuoti), kai supratau, kad jos ne tik prigirdė, o ir primaitino jį gabaliukais, o ne trintu bananu, nors jam dar kaip ir negalima buvo valgyti... kai aš stovint savo manuose, supratau, kad mano namai okupuoti ir jos dabar šeimininkauja: viskas tik taškosi, kaip uraganai po namus laksto, verda (nors niekas iš mūsų neturėjo apetito jokio ir niekas nevalgė), bet joms tai buvo giliai dzin, nes gamint pagal jų supratimą reikia kiekvieną dieną!!!! O kur dar priekaištai mano vaikams: aš tau darau, o tu nedėkingas... doh.gif Oi, galėčiau čia pasakoti ir pasakoti doh.gif Aš tiesiog supratau, kad jos čia gyvena SAVO gyvenimą, neatsižvelgiant į mūsų norus į mūsų savijautas ... aš nieko nepaaiškinus, tiesiog atėjau ir ramiai pasakiau: galite jau važiuoti namo. Ir išlydėjau... Išlydėjau ir supratau, kad nebekviesiu jų daugiau ir pasakiau joms, kad važiuotų tik tada kai paskambinsiu (o pati vyrui išvykus net nesiruošiau to daryt). Supratau, kad joms aiškinti kažką ir sakyti - beprasmiška, nors jos pajuto, kad kažkas ne taip smile.gif Išeinant tik ir tegirdėjau: jau kažkas nepatiko, jau kažkas blogai, jei nevalgysit tai šunims išmeskit ... biggrin.gif O aš nieko nesakiau ir net nepykau, bet ir dėkinga už tai, kas buvo be ryšio nebuvau. Supratau, kad nebekviesiu jų, nes aš galiu nuo jų atsiriboti, nes tai yra mano namai, aš čia šeimininkė, čia mano privati erdvė, čia mano šventovė ir niekam neleisiu griauti to ką sukūriau, daryti čia chaosą, įvedinėti čia savo taisykles savo tvarką... esmė tame, kad vaikams, kurie visi čia irgi sirgo, maisto nereikėjo, jiems tiesiog reikėjo ramybės ir meilės... aš tiesiog tokia nusilpus be jėgų sėdėjau su jais ant grindų, tiesiog apkabindavau juos, tiesiog bendraudavau ir... leidau jiems suprasti, kad mama irgi serga, kad namuose jau nebėra taip, kaip visada, kad aš dabar negaminsiu kiekvienam atskirai pagal pageidavimus, aš dabar minimaliai jais galiu pasirūpinti, o tas kas stipresnis turi pasirūpinti tuo kas silpnesnis... Bet aš juos myliu, visus wub.gif
Sekmadienį buvau pas jas nuvažiavus. Bendravau taip lygtais nieko nebūtų atsitikę, nes realiai nieko ir neatsitiko, nes realiai aš tiesiog pažiūrėjau į viską iš paukščio skrydžio ir esu laiminga už tai ką sugebėjau suprasti.


QUOTE(errachka @ 2014 05 06, 10:13)
oba, niu pas mus...tfu tfu isteriju ner, nes dar vaiksto tik po kelis metru.
Pagaliau ismiega visa nakti..tik kartais naktis 5,30 baigiasi.  Siiaip jau protingas, tai yr ka veikt. Pultai namie einamiausias zaislas, ti visi jau apgrauzti.

šaunuolis thumbup.gif Motiejus dar nei vieno savarankiško žingsnio nėra padaręs, bet užtat nespėju lopyti keliukų lotuliukas.gif
Mano vyras jį vadina "viską griaunančiu" biggrin.gif Nes kenčia ne tik pultai, bružina viską kas pauola į rankas:pultus, mano virtuvinius kokius prietaisus pvz. mikserį jei pavyksta ištraukti iš spintelės, elektroninį laikrodį, elektroninį termometrą tokį didelį, kuris ir lauko temperatūrą rodo ir laiką, žaislai, kurie atrodė kaip nauji po Oskaro ir Milos, dabar atrodo tragiškai lotuliukas.gif kaip vėsulas siaučia, viską traukia, meta, krapšto, nes viskas praktiškai yra pasiekama todėl, kad gyvenam be spintų ir nėra kur aukštai užkelti visų daiktų... Vienu žodžiu lavinasi ir vystosi mano vaikas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 07 gegužės 2014 - 09:06
Vakar Motiejukas žengė pirmą savo savarankišką žingsnį wub.gif Kaip koks robotukas, bet taip nerealiai, su šypsena veide wub.gif
Ai, kaip bijojau, kad turėdama auklytę pražiopsosiu šį momentą, bet neee karsta.gif


O šiandien jis su tempa doh.gif Tik tempa daugiau nieko, bet jaučiasi nelabai gerai. Stebiu kas bus toliau unsure.gif
Atsakyti
Aneri, sveikinimai su žingsniuku bigsmile.gif ir sveikatytės 4u.gif
O Patrikas kaip tankas jau varo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2014 05 09, 08:51)
Aneri, sveikinimai su žingsniuku bigsmile.gif  ir sveikatytės 4u.gif
O Patrikas kaip tankas jau varo biggrin.gif



stipruolis coliukas smile.gif

vakar buvo kunigas namu sventint atejes, tai dave mazylei slakstyt namus, tai oij kaip linksma buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
geeras biggrin.gif
kaip deme tavo maziukes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2014 05 11, 12:40)
geeras biggrin.gif
kaip deme tavo maziukes? 4u.gif


gereja, jau nuo pedos praktiskai isnyko, matyt tik kraujagysles ryskesnes, bet ir jos svieseja. O ant kojos dar yra. reikia laiko smile.gif sake iki mokyklos susitvarkys, tai laukiam wub.gif
na bet kokiu atveju, dziaugiuosi, kad tikrai gydymas pavyko, nereikejo nei narkoziu nei lazerio. Viskas tik geryn ir geryn. Zinoma, noretus, kad greiciau isnyktu, bet nepaskubinsi laiko, desiu ilgesnes kojines, kad nesimatytu tongue.gif

ar pasimatavot? pasisveret metu proga?
Atsakyti