Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

Paskutinė buvusios temos žinutė:

QUOTE(LoveIt @ 2014 02 11, 15:49)
GAl kas bande GR Definitive Volume & Length Mascara?
user posted image

Atsakyti
dontstop dekoju uz nauja tema! 4u.gif

user posted image user posted image
Isbandziau tik du kartus. Palyginti nelabai turiu su kuo, nes konsileri pirma karta isigijau, o skystas pudras esu turejus tik kelias ir labai, labai seniai. biggrin.gif Konsileris, kol kas, labai patinka. Turiu 01 pirma, sviesesne spalva. Visu pirma, tai kad nepabrezia smulkiu rauksleliu aplink akis, aisku, ju neislygina (o galetu biggrin.gif ) bet tiesiog, ju "neizdziovina". Po akimis turiu kelias, ryskokas venas mad.gif kurios is tolo, kartais, gali pasirodyti kaip melynes, pamele paakiai. Tai sis kons. graziai sulygina paaikiu spalvos oda su veido oda.
Skysta pudra taip pat patinka. Padaro veiduka grazu, lygu. Nors nelabai turiu ka maskuoti, tik veido oda siek tiek skirting spalvu, vienur (skruostai ir nosis) raudonesne, kitur baltesne itt. Tai sulygina odos spalva labai gerai. Kaip minejau, kad nelabai turiu su kuom palygint, bet man atrodo, kad si pudra suteikia labiau matini efekta, negu "svytinti", "blizganti". Nes kiek pamenu, turejau berods "Loreal", tai kai pasitepdavau tai oda labiau svytedavo, blizgedavo, bet man tai ir nelabai patiko, nors mano veido oda sausa. Sakau, jei man reikes daugiau svytejimo, tai su bronzantu pasitepsiu, kuris turi siek tiek blizgesio. Si pudra pasisklaido lengvai (turbut). Bet jei su mano "mokinukes" patirtim, neprisiteplioju bile kaip ir ne plemais, tai turbut lengvai sklaidosi. biggrin.gif Bet as ja tepiu labai plona, viena sluoskni. Pudros spalva "natural". Manau, kad gal man dabar vos, vos tamsoka, nors abejoju, ar tonu sviesesne nebutu jau man per sviesi. g.gif Bet uzteks truputi idegti ir bus idealu. Pagyvensim, pamatysim. biggrin.gif Is pradziu, kai ant veido uztepiau kelis taskiukus, issigandau, galvoju, kas cia per juoduma blink.gif bet paskirscius pudra, super issisklaide ir susilygino su veido odos spalva. Mano veido oda - sausa, tai patinka, kad jos nesausina ir netempia.

Aciu, kad dalinates savo patirtim ir atradimais, labai pravercia! 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 12 vasario 2014 - 00:43
Gal radote drekinamaji krema kuris drekintu, bet nekimstu poru? g.gif
Naudoju AHA/BHA rugstis, tai labai issausino oda, o dar tas sildymas doh.gif
Atsakyti
Merginos, parašykite dar kartą kokie nagų lakai geriausi, ta prasme sąlyginai ilgai laiko ir yra nebrangūs?
Kokia priemonę naudojate, kad jie greičiau išdžiūtų, kažkada buvo kalbėta, bet nelabai aktualu buvo blush2.gif
O dabar vis tik nusprendžiau pati lakuotis nagus, tai domina šie dalykai, nes šiaip jei užtepdavau antrą sluoksnį lako, tai jie pas mane džiūdavo amžinybę, tai pradėjau darytis ilgalaikį, bet galvoju, kad vis tik reikia pačiai lakuotis.
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2014 02 12, 10:16)
Merginos, parašykite dar kartą kokie nagų lakai geriausi, ta prasme sąlyginai ilgai laiko ir yra nebrangūs?
Kokia priemonę naudojate, kad jie greičiau išdžiūtų, kažkada buvo kalbėta, bet nelabai aktualu buvo  blush2.gif
O dabar vis tik nusprendžiau pati lakuotis nagus, tai domina šie dalykai, nes šiaip jei užtepdavau antrą sluoksnį lako, tai jie pas mane džiūdavo amžinybę, tai pradėjau darytis ilgalaikį, bet galvoju, kad vis tik reikia pačiai lakuotis.

Bent man tai Gabriela Salvete labai neblogi, gerai dengias, greit džiūsta, laikosi pakankamai ilgai. Yra Eurokos.
Atsakyti
Merginos, Gal kuri galetu padeti issigyti Bell maskuokli? As esu is Alytaus, pas mus nera jo pirkti schmoll.gif Gal kuri galetu nupirkti ir atsiusti? Del atlygio susitartumem blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2014 02 12, 09:16)
Merginos, parašykite dar kartą kokie nagų lakai geriausi, ta prasme sąlyginai ilgai laiko ir yra nebrangūs?
Kokia priemonę naudojate, kad jie greičiau išdžiūtų, kažkada buvo kalbėta, bet nelabai aktualu buvo  blush2.gif

Avon neblogi. Ypač speed dry, džiūsta tikrai labai greitai. Naudoju essence lašiukus, kad greičiau išdžiūtų. Neturiu su kuom jų palyginti, bet tikrai padeda greičiau išdžiūti lakui thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat nepamainomi Essence lašiukai, sunaudojau jau daug daug buteliukų thumbup.gif

Geriausiai man laiko:

Flormar
Bell Fashion colour
Golden Rose serijos Paris ir Selective

Gabrielle Salvete irgi labai neblogi, bet kiek trumpiau man laiko, bet ir labai priklauso nuo atspalvio, blizgūs laiko ilgiau, "smėliai" - trumpiausiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 12 vasario 2014 - 13:26
kas dėl nagų lakų, tai Flormar giriu, ir Avon kartais irgi geri man smile.gif
aš kai užlakuoju palaukiu šiek tiek laiko, ir tada nagų odeles su aliejuku užtepu, išmasažuoju, automatiškai patenka ir ant nago, nejaučiu tada tolesnio jo džiovimo. Gaunasi kaip ir apsauga smile.gif
Atsakyti
Gabrielle Salvete man neįpatingai laiko smile.gif
bent jau man šiuo metu Bell Fashion colour geriausiai laiko thumbup.gif
Atsakyti
Pitariu visoms. Iš pigių, aš irgi pirmą vietą duodu Bell fashion colour. Spalvos pigmentuotos, laikosi ilgai, puikūs nagų lakai bigsmile.gif
Atsakyti
Parekomenduokit patį geriausią blakstienas riečiantį tušą 4u.gif
Atsakyti