Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

o kur perkate tuos nagu lakus bell fashion colour?
Atsakyti
Norėčiau pagirti gamintoją Сто рецептов красоты 4u.gif
Žinau, kad jis nėra labai populiarus, bet jo produkcijos yra pas mus pirkti (Klaipėdoje - Marusioje, Kaune - bazėse, kitur - vaistinėse Camelia, dar apie Vilnių kažkas praeitoje temoje rašė kur konkrečiai), ji sąlyginai pigi, yra labai įdomių dalykėlių. Šis gamintojas šiuo metu yra vienas mano favoritų smile.gif

Atsiliepimas apie kelis naudojamus produktus:

1. Dušo želė aviečių - mėtų kvapo

user posted image


Aš jau gyriau moliūgų-morkų kvapo želę, man ji taip patiko, kad nusipirkau ir kitokią iš tos pačios serijos (ir pirksiu dar kitas, kol visas supirksiu turbūt biggrin.gif ). Man super smile.gif Labai skaniai kvepia (labiau avietėm, nei mėtom), gerai putoja, odos man nesausina, patogi pakuotė, praustis su ja vienas malonumas smile.gif

2. Šampūnas šaltalankiai-liepa

user posted image

Skaniai kvepia, gerai putoja, plaukai ilgai išlieka švarūs, laiko gan neblogą apimtį. Šampūnas kaži kokių stebuklų nedaro, bet man labai patiko, nusipirkau dar šampūną kefyras-migdolai

3. Veido, kaklo ir iškirptės srities kremas

user posted image

Kremas labai skaniai kvepia kažkokiu konditeriniu gaminiu wub.gif , lengvai įsigeria, nepalieka riebumo, lipnumo. Sudėtis diskutuotina, yra drėkiklių, bet ir blogiukų yra. Naudoju aš šį kremą jau keli mėnesiai, tai kaip dieninį kremą, tai kaip naktinį, tai vien kaklui, tai visam kūnui - labai didelė kaip veido kremui talpa - 120 ml. Neapsisprendžiu, kuriam galui jis geriau tinka biggrin.gif Visumoj labai patinka, kvapas išvis dieviškas wub.gif

4. Šildantis kūno balzamas

user posted image

Šiaip jis skirtas nugarai, bet aš per šalčius naudojau pėdoms - labai gerai parėjus iš lauko ištepti sušalusias kojas thumbup.gif Šildo taip, kad net degina thumbup.gif Aš esu anksčiau pirkus kitų gamintojų šildančius kremus, tai šis yra labiausiai šildantis iš visų iki šiol bandytų. Labai gerai tinka kojų masažui (na, ir nugaros masažui tikriausiai taip pat biggrin.gif ) - rankos ilgai slysta per odą, nesivelia. Minusas - riebokas, ilgai geriasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 13 vasario 2014 - 20:19
QUOTE(dagli @ 2014 02 13, 16:46)
o kur perkate tuos nagu lakus bell fashion colour?

Martinoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Maximoj pasiciupau tokia duso zele,apie 4lt kainavo,buvau maloniai nustebinta,oda po duso kaip kremu patepta,slidi bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šiuo metu Eurokosuose ir vėl nuolaida Gabriella Salvete lūpdažiams smile.gif Kaina su nuolaida - 9,98 lt. Man šie lūpdažiai vieni geriausių, kas liečia kokybę. Riebūs, drėgni, minkšti, tepant slysta per lūpas kaip sviestas, jaučiasi lyg būčiau užtepus lūpų balzamą, nesausina. Kvapas malonus, vos juntamas. Laikosi, tiesą, trumpokai - apie 3 val. Turiu atspalvius 05 Carezza Scarlatta ir 19 Arancio Perlato - jie mano mylimukai, iš visų turimų lūpdažių dažniausiai naudojami wub.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
turiu GS vieną aš irgi, bet turbūt, kad netinkamas atspalvis tai man neprilipo, vadinasi kažkas su rosa ar pan...
Atsakyti
Man Gabriella Salvete lūpdažiai nelabai. Pritariu kad kvapas malonus, riebūs, minkšti, tepant slysta kaip sviestas, o paskui taip ir jaučiuosi, lyg sviestu užsitepus. Nusausinus servetėle tiek kad nebejausčiau to sviesto, nelabai lieka ir lūpdažio spalvos. Laikosi prastokai, man nelaiko nei 3 val., be to linkę "išvažiuoti" į šonus, galim sakyt tam reikalui pieštukas būtinas.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 20, 16:26)
be to linkę "išvažiuoti" į šonus, galim sakyt tam reikalui pieštukas būtinas.

Dėl šito sutinku, bet aš taip ar taip visad naudoju pieštukus, prie bet kokio lūpdažio ir dažniausiai prie blizgesių taip pat, tai kaip ir ne minusas man smile.gif
Atsakyti
Ilgeliau panaudojau Planeta Organica Aleppo kondicionieriu. T.y. visa pakuote isnaudojau plaudama plaukus kasdien. Rezultatas - issauseje galai. Kazkaip per viena antra diena nieko nepajutai, bet ilgainiui naudojant ne kazkas doh.gif
Atsakyti
Kurios bandėt Sexy black tušą, jis turi būti toks ganėtinai sausas? Dažo lyg neblogai, bet jausmas, kad padžiūvusį nusipirkau..

user posted image
Atsakyti
maniškis irgi sausokas, kai tik nusipirkau maniau, kad seną nusipirkau ir išvis tuoj uždžius, bet va po 2 mėn. turiu niekas nesikeičia, puikiai dažo, neuždžiuvęs, žodžiu nepasikeitęs kol as niekuo smile.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate ar naudojote sias paletes seseliu? Kaip kokybe, kaip laikosi? Galvoju pabandyti nusipirkti pasizaidimui 4u.gif user posted image
Atsakyti