Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

QUOTE(vaio @ 2014 02 21, 18:30)
Gal kas naudojate ar naudojote sias paletes seseliu? Kaip kokybe, kaip laikosi? Galvoju pabandyti nusipirkti pasizaidimui  4u.gif user posted image

Kaip suprantu cia Coastal Scents..turejau tokia palete blizgiu seseliu, tai kiek pamenu tepes neblogai, pigmentuoti gerai, bet kaip ir visi kiti seseliai ant mano voku nesilaike...mano vokai yra labai riebus, tai absoliuciai nieks ant ju nesilaiko doh.gif
Atsakyti
Šiandien nuėjau GS lūpdažių apžiūrėt. Labai norėjau aiškios raudonos (kaip prancūzės dažosi) spalvos, tokia buvo 04. Deja, ryšėjau švelniai rožinį šaliką ir spalvos taip pjovėsi doh.gif Labiausiai lipo koralinė spalva, dontstop čia minėta, bet, kadangi atėjau raudonos, tai... nusipirkau mano įprastą 5 nr. Jie ant mano lūpų beveik nesimato - tik paryškina nuosavą spalvą... Matyt, teks rištis kitą šaliką ir vėl eit apsipirkt smile.gif šiaip dažai labai malonūs ir ilgai laikė, tik man galiausiai pasausėjo - norėjosi po kelių val vėl užtept to riebumo...
Atsakyti
geriausia, efektyviausia ir pigiausia mano prekė - molio milteliai. galima įsigyti dore arba eurokos. kainuoja apie 3litus, bet rezultatai puikūs, super išvalo odą.
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 02 24, 17:28)
geriausia, efektyviausia ir pigiausia mano prekė - molio milteliai. galima įsigyti dore arba eurokos. kainuoja apie 3litus, bet rezultatai puikūs, super išvalo odą.

Gal galima placiau, kokius molio miltelius naudojate? 4u.gif
Atsakyti
Patarkit virsutini nagu lako topa,reikia kad greitintu dziuvima,teiktu blizgesio.naudojau belatono,bet paskutini karta nusipirkau, nagai dziusta puse paros,jau nusibodo patalynes rastai ant nagu.
Atsakyti
Aš naudoju Sally Hansen.
user posted image
Ne pats pigiausias, bet kadangi daiktas ilgo naudojimo, tai kainos nesureikšminu.
Nagas gražiai blizga, lakas išsilaiko žymiau ilgiau nei be jo.
Man patinka.
Atsakyti
QUOTE(body @ 2014 02 26, 12:39)
Aš naudoju Sally Hansen.

o kur galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2014 02 21, 12:20)
Kurios bandėt Sexy black tušą, jis turi būti toks ganėtinai sausas? Dažo lyg neblogai, bet jausmas, kad padžiūvusį nusipirkau..

user posted image

Kur galima butu isigyti?
koki tusa rekomenduotumete?as megstu clinique taciau del finansu tenka ieskotis nebrangios atmainos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2014 02 26, 14:42)
Kur galima butu isigyti?

Pirkau Droge.
Atsakyti
Noriu uzdeti riebu pliusa catrice photofinish kreminei pudrytei,jau senokai ja turiu,vis laukiau ka blogo apie ja pasakyt,nu ir nieko,puiki.graziai atrodo ant odos,sulygina spalva,odos reljefa,maskuoja poras,oda lygi,tos kurios turi stora poreta oda supras-su sia pudra oda atrodo plona,svelni:),nera kaukes efekto,ir blizgesys nepralenda ilgai,tvirtinu biria tik gal daugiau is iprocio,ir be jos butu gerai.kaina apie 25lt.maloni kremine konsistencija,dengiasi lenvai,nereikia nei zulint,nei itrint,galima sluoksniuoti.
negaliu ikelti foto su telefonu.
Atsakyti
As neseniai irgi nuspirkau Catrice 2 pudras, All mat ir Photo finish, patiko abi, bet spalva idealiai tiko All mat o Photo finish spalva man per tamsi vis tik tai taip ir stovi, o All Mat labai patinka, seniai man taip patiko kokia kremine pudra, jau netgi n metu nebenaudojau skystos tik mineraline biria, o dbr l. patinka All mat.
Atsakyti
[quote=LoveIt,2014 02 27, 12:29]
As neseniai irgi nuspirkau Catrice 2 pudras, All mat ir Photo finish, patiko abi, bet spalva idealiai tiko All mat o Photo finish spalva man per tamsi vis tik tai taip ir stovi, o All Mat labai patinka, seniai man taip patiko kokia kremine pudra, jau netgi n metu nebenaudojau skystos tik mineraline biria, o dbr l. patinka All mat.
[/quote


Gal galite įkelti foto kaip atrodo tos pudrytės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ventus: 27 vasario 2014 - 11:14