Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos dizainerių parduotuvės, "butikai"

QUOTE(micefee @ 2014 02 18, 21:37)
Ta baranka gal ir būtų įdomi, nu bet sorry, ne už 300lt (ir čia jau kaip suprantu su nuolaida).  doh.gif


man atrodo aš mokėjau 300 lt be nuolaidos. Gal pabrango dabar. Nu bet ji realiai matosi, kad nėra pigus papuošaliukas. Tai kaip ir visai padori ta kaina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 02 19, 10:32)
man atrodo aš mokėjau 300 lt be nuolaidos. Gal pabrango dabar. Nu bet ji realiai matosi, kad nėra pigus papuošaliukas. Tai kaip ir visai padori ta kaina.  ax.gif



O is ko jis pagamintas?
Atsakyti
Tiesa, gal 300 Lt be nuolaidos, aš gal 250 Lt mokėjau, bet nebepamenu. Pagamintas tai gal iš keramikos g.gif
Atsakyti
Auksuotas? Jei iš keramikos, tai dūžtantis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 19 vasario 2014 - 19:36
QUOTE(micefee @ 2014 02 19, 20:36)
Auksuotas? Jei iš keramikos, tai dūžtantis?


Aha, su aukso glazūra maniškis. Šiaip dėl medžiagos nesu tikra, nėra tokia keramika kaip puodukas pvz biggrin.gif bet toks jausmas, kad jeigu numesčiau ant marmuriniu grindu, skiltu pusiau.

Radau citata:
"TADAM! Desertai Akims - keramikos gaminiai. Naudojamos ypač kokybiškos ir net prabangios medžiagos. Degami krosnyje ne vieną kartą, todėl jų vertė ypač išauga. Desertai lipdomi iš balto arba juodo molio. Tuomet kelias dienas džiūsta, o išdžiūvę degami krosnyje. Atvėsę objektai dengiami įvairiomis glazūromis ir vėl degami. Trečią kartą į krosnį keliauja tie papuošalai, kurie dekoruojami tikro aukso arba platinos liustru, t.y. specialiu brangiųjų metalų lydiniu. Tad vieną nedidelę keramikos darbų kolekciją pagaminti užtrunka ilgiau kaip savaitę."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 19 vasario 2014 - 20:07
Turiu TADAM baronkyte, balta su aguonomis ir platina. Nu nerealiai ja myliu, man ji tinka prie visu mano deriniu. Mokejau 300 ir negailiu nei vieno isleisto pinigo!

Atsakyti
Pasižaidimui pasidariau baronkytę (išsidegiau pas pažįstamą keramikę krosnyje) biggrin.gif
Galvoju iš Tadam va tokią užsisakyt smile.gif
lijo lijo, ar ne ši taviškė?
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2014 02 19, 22:59)

Galvoju iš Tadam va tokią užsisakyt  smile.gif



oi kokia graži ši wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 02 16, 21:51)

o ka manote apie TADAM papuosalus? noreciau sau pasidovanoti sokolado plytele g.gif  priminkite kainas g.gif

man sokolado plyteles gyvai ne taip atrodo, kaip nuotraukose. t.y. prasciau unsure.gif ir siaip kiek paziuriu foto kur, tai vis baronkytes smezuoja, o sokolado plytele taip ir nepapuola ant kaklo unsure.gif
QUOTE(lijo lijo @ 2014 02 19, 20:49)
Turiu TADAM baronkyte, balta su aguonomis ir platina. Nu nerealiai ja myliu, man ji tinka prie visu mano deriniu. Mokejau 300 ir negailiu nei vieno isleisto pinigo!


QUOTE(raudoni bateliai @ 2014 02 19, 21:59)
Pasižaidimui pasidariau baronkytę (išsidegiau pas pažįstamą keramikę krosnyje)  biggrin.gif
Galvoju iš Tadam va tokią užsisakyt  smile.gif
lijo lijo, ar ne ši taviškė?

cia manisne rolleyes.gif
lb mylima, nesiojama, naudojama ir t.t. is tiesu, prie visko tinka.
isigyjau ja praejusia vasara. gal koki birzeli g.gif tai berods, 250 buvo.
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2014 02 20, 11:58)
man sokolado plyteles gyvai ne taip atrodo, kaip nuotraukose. t.y. prasciau  unsure.gif ir siaip kiek paziuriu foto kur, tai vis baronkytes smezuoja, o sokolado plytele taip ir nepapuola ant kaklo  unsure.gif



o man kaip tik gyvai geriau šokolado plytelė atrodo. Bet kadangi ėjau pirkt barOnkytės, tai ir nepirkau šokolado. smile.gif Palanavau vėliau įsigyti, bet vis dar neturiu ax.gif
Atsakyti
o siuo metu galima kazkur gyvai apziureti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 02 20, 19:20)
o siuo metu galima kazkur gyvai apziureti? smile.gif


vilniuj ir kaune tikrai galima smile.gif kokiam jūs mieste?
Atsakyti