Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos dizainerių parduotuvės, "butikai"

ir Klaipedoje galima.
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2014 02 20, 00:59)
Pasižaidimui pasidariau baronkytę (išsidegiau pas pažįstamą keramikę krosnyje)  biggrin.gif
Galvoju iš Tadam va tokią užsisakyt  smile.gif
lijo lijo, ar ne ši taviškė?


Taip tai, mano!! Tik manoji platina glazuruota beveik iki puses. Man ji labai grazi, kai rinkausi, kitos buvo ne tokios fainos.
Atsakyti
Gal kam aktualu - dabar A.Kuzmickaitės bodžių ir kepurių papildymas jos pls. rolleyes.gif Aš tai vis dar svarstau, ar man ko reikia, ar nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2014 02 21, 23:22)
Gal kam aktualu - dabar A.Kuzmickaitės bodžių ir kepurių papildymas jos pls. rolleyes.gif Aš tai vis dar svarstau, ar man ko reikia, ar nelabai  g.gif

Pakolkas negirdėjus nė vieno gero atsiliepimo apie Kuzmickaitės drabužius schmoll.gif Ir šiaip, kai savo bodį įvertinus 500 lt, tai ką žinau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 22, 11:30)
Pakolkas negirdėjus nė vieno gero atsiliepimo apie Kuzmickaitės drabužius schmoll.gif Ir šiaip, kai savo bodį įvertinus 500 lt, tai ką žinau doh.gif  doh.gif

už 500Lt tai jau tikrai nepirkčiau schmoll.gif žiūrinėjau tuos po 109 eurus, tai dar dar g.gif
Atsakyti
o kaip sudetis tu bodziu ?
Atsakyti
QUOTE(Cuddle @ 2014 02 22, 13:15)
o kaip  sudetis tu bodziu ?

92% Viscose, 8% Elastane.
nieko gero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 22, 11:30)
Pakolkas negirdėjus nė vieno gero atsiliepimo apie Kuzmickaitės drabužius schmoll.gif


O kokiu blogu? bigsmile.gif


QUOTE(guodzik @ 2014 02 22, 16:12)
92% Viscose, 8% Elastane.
nieko gero  biggrin.gif


Pritariu, kad nieko gero. Is kitos puses, o kokia medziaga bodziui butu gera? g.gif Vilna? lotuliukas.gif Siaip idomu, ar nera skysti labai g.gif Nes viskoze man butent su skystumu aoscijuojasi ax.gif
Atsakyti
Blogi pvz, kad tas bodis po pirmo skalbimo tinkamas nebent grindims šluostyti g.gif Nežinau, bent jau manęs nevilioja šitos dizainerės drapanėlės, o ir pvz kepurių kainos, mano galva, neadekvačios.
Atsakyti
Žiūrėjau per televizorių stilių ir rodė Valentiną Kairį ir jo megztas sukneles wub.gif Nuostabios ax.gif
Ir hercogienei dovanų nusiuntė ir Oksana Pikul papuošė.
Jei kas nematėt, radau nuorodą internete suknelės
Atsakyti
As jau mastau kaip cia sau pasidovanoti ruda TADAM baranke g.gif iki gimtadienio tolokai, bet labai uzsinorejau. ciupnejau, ziurinejau, patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 22, 19:06)
Blogi pvz, kad tas bodis po pirmo skalbimo tinkamas nebent grindims šluostyti g.gif

dėl skonio nesiginčijama, bet vat čia jau rimtas argumentas nepirkti ax.gif

QUOTE(Vysnaite1 @ 2014 02 23, 19:51)
Žiūrėjau per televizorių stilių ir rodė Valentiną Kairį ir jo megztas sukneles  wub.gif Nuostabios  ax.gif

tikrai puikios, manau, žmogus jau galėtų vien iš suknelių gyventi, paklausa būtų kaip reikiant thumbup.gif
Atsakyti