Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 10 tema

QUOTE(Roga @ 2014 03 05, 15:35)
bet tai keista mokytoja tada juk daugiau dėmesio daugiau dalyvavymo tai ir vaikas neturės kada prisigalvoti nesamonių tą jau žinau. aišku daug visko buvo daug abi su mokytoja verkėme tik per 4 metus aš pati neleidau į viena ekskursija, nes prisidirbo. daugiau sako viskas bus gerai ir tvarkėmės, eidavau į mokykla vos ne kasdiena kalbėdavomės tardavomės, ji lankydavo užsiėmimus domėdavosi apie hiperaktyvuma, ta mūsų auklėta dabar kai pagalvoji auksas buvo, ji net vaistus kai reikėjo padėdavo jam sugerti, klase paruoždavo prieš mums grįžtant iš vaiko raidos centro. ech ko nebuvo. bet tik užimtuma pagalba klasėje, per pamoka leidimas, kad ir lenta nuvalyti, knygas išdalinti, bet koks pajudėjimas pamokos metu vaika nuteikia gerai. man ta mokytoju kategoriškumas kam stengtis su vaiku, bet juk jų toks darbas mistika man kokia doh.gif

rytoj mane iskviete pas direktore,
"tarsimes ka daryti su dukra" cia toks kvietimas buvo, kartais nesuprantu as tu pedagogu, puls mane ryt tryse... tikiuosi apsilaikysiu neapsizliumbus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 16:42)
rytoj mane iskviete pas direktore,
"tarsimes ka daryti su dukra" cia toks kvietimas buvo, kartais nesuprantu as tu pedagogu, puls mane ryt tryse... tikiuosi apsilaikysiu neapsizliumbus  doh.gif



jau ko nepridirbo mano sūnus o buvo jau baisių dalykų, bet nei karto nereikėjo direktoriaus schmoll.gif

jūs apsidraudžiant atsineškite filmavimo kamera mirksiukas.gif tegul tada ateina psichologas ir socialinė darbuotoja jei tokia yra mokykloje tegul aiškinasi, nes tokių dalykų negalima toleruoti schmoll.gif tegul mokytojos mokinasi ir domisi (jei gerai žinau jom priklauso kas met kursai apie hiperaktyvius vaikus). jei matysite puolima galima ir kviestis didessnės pagalbos. nes kiek supratau nu tikrai tiek nepridirbo visko kaip mano sūnus, kad reiktų imtis tokių dalykų g.gif mano sūnus ir smaugė vaikus (nes erzinos) trenkė taip, kad buvo smegenų sutrenkimas, prirašė pasiekimų knygele, nuo mokytojos stalo pavogė pinigus ir t.t. ir taip 4 metus, mokinuosi vos ne nuliniu doh.gif bet mokytoja atlaikė, mokino kantriai iki šiol bendraujame ir lenkiuosi žemai jai.
Atsakyti
O pas mus vėl išlindo nerviniai tikai. Ir isterijos lygioj vietoj.
Ar Jūsų vaikams nepasireiškia tikai?
Jaučiu, vėl laikas pasirodyt neurologei. Kažkas man nepatinka mano vaiko elgesyje. Paauglystė prasideda. Bet jei pradžia tokia audringa, tai kas bus toliau
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 05, 15:49)
jau ko nepridirbo mano sūnus o buvo jau baisių dalykų, bet nei karto nereikėjo direktoriaus schmoll.gif

jūs apsidraudžiant atsineškite filmavimo kamera mirksiukas.gif tegul tada ateina psichologas ir socialinė darbuotoja jei tokia yra mokykloje tegul aiškinasi, nes tokių dalykų negalima toleruoti schmoll.gif tegul mokytojos mokinasi ir domisi (jei gerai žinau jom priklauso kas met kursai apie hiperaktyvius vaikus). jei matysite puolima galima ir kviestis didessnės pagalbos. nes kiek supratau nu tikrai tiek nepridirbo visko kaip mano sūnus, kad reiktų imtis tokių dalykų g.gif mano sūnus ir smaugė vaikus (nes erzinos) trenkė taip, kad buvo smegenų sutrenkimas, prirašė pasiekimų knygele, nuo mokytojos stalo pavogė pinigus ir t.t. ir taip 4 metus, mokinuosi vos ne nuliniu doh.gif bet mokytoja atlaikė, mokino kantriai iki šiol bendraujame ir lenkiuosi žemai jai.

nu nieko ji ten nepadere, bet ale mokytoja su vaiku nesusitaria, ji neklauso jos. kas per neklausimas negaliu pasakyt. ale nei is sio nei is to uzsiplieskia kaip degtukas. o pas psihologe ji vaiksto jau nuo rudenio, po nauju metu pasikviete mane ir pasake kad viskas su mano vaiku gerai.... nu tai nebesuprantu ka jos ten dirba doh.gif

gal yra kokiu sirupeliu nuo nervu vaikui suduociau pries mokykla, zoleliu pagrindu, mazu ramesne butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavute: 05 kovo 2014 - 16:07
Yra tų sirupėlių, aišku. Bet aš vis prisimenu, kaip mano mergaitei esant gal kokių 3-4 metų prirašė gydytoja kažkokį sirupėlį - tipo, ramesnė bus. Paskui aš tai gydytojai ir sakiau, kad ji dar aktyvesnė pasidarė. Pasirodo, hyperiukams netinka valerijonas. Matyt, jo buvo sudėtyje. Aš tada to nežinojau, kaip ir to, kad mano vaikas hyperaktyvus.
Tai va, bijau savarankiškai su tais vaistais.
Jūsų vietoj aš "netyčia" arba tyčia (pagal situaciją) bent jau diktofoną įsijungčiau. Dabar jis ir dažname telefone yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguona Raudonoji: 05 kovo 2014 - 16:22
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 03 05, 16:20)

Jūsų vietoj aš "netyčia" arba tyčia (pagal situaciją) bent jau diktofoną įsijungčiau. Dabar jis ir dažname telefone yra.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 03 05, 16:58)
O pas mus vėl išlindo nerviniai tikai. Ir isterijos lygioj vietoj.
Ar Jūsų vaikams nepasireiškia tikai?
Jaučiu, vėl laikas pasirodyt neurologei. Kažkas man nepatinka mano vaiko elgesyje. Paauglystė prasideda. Bet jei pradžia tokia audringa, tai kas bus toliau




buvo pa mus mikčiojimas jis ir kaip tikas passireikšdavo, dabar kai paauglystė tai galva skauda visada, bent jau taip sako g.gif neurologė sako nervinio pagrindo, išrašė NOTTA ir nieko visitiek skauda doh.gif vėl eisiu pas gydytoja, kad gal kaip nors pasidaryti kompiuterine tomograma įtariu negeruma g.gif


QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 17:05)

gal yra kokiu sirupeliu nuo nervu vaikui suduociau pries mokykla, zoleliu pagrindu, mazu ramesne butu



taip hiperaktyviems daugumai vaikų veikia priešingai, aš net nenoriu prisiminti kas darydavosi mano vaikui, užteko vieno karto reikėjo operuot tai sudavė raminamuosius, tai vaikas krito lipo krito lipo, kol turėjau surišti, kad nors kiek nurimtu unsure.gif
pabandykite bet su neurologe passitarkite ir duokite ssavaitgalį dienos metu, jei suaktyvės, kad turėtu kur išsilieti g.gif


QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 03 05, 17:20)

Jūsų vietoj aš "netyčia" arba tyčia (pagal situaciją) bent jau diktofoną įsijungčiau. Dabar jis ir dažname telefone yra.



aš taip pat daryčiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 14:59)
o kaip vaikas reguodavo kai jam sakydavai kad neisi su visais?


as "nevynioju vaikui i vata",aiskinu taip kaip yra. Pasakau,kad jo elgesys netinkamas,todel mokytoja atsisako veztis i kelione ar spektakli. Jei vaikas nori,tai pasigilinam i tai,koks tas netinkamas elgesys,jei nenori,nekalbam apie tai.

QUOTE(Roga @ 2014 03 05, 15:15)
mes pradinėse turėjome puikia mokytoja, pirmas buvo šokas kai atsisuko ir neberado mano vaiko, o jis per laukus pas arklius lekia. bet žinokite visada vedėsi, visur važiavo, tiesiog į paranke ir kartu ir po šiai dienai, jei vedasi, nes jau didelis vyras tai jis į paranke įikimba ir eina cool.gif


kad turejote auksine mokytoja,tai jau seniai pastebejom,taciau tai isimtis,o ne taisykle. Didzioji dauguma nemoka,nenori dirbti su sunkiais vaikais ir visais imanomais budais stengiasi ju atsikratyti.

QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 15:42)
rytoj mane iskviete pas direktore,
"tarsimes ka daryti su dukra" cia toks kvietimas buvo, kartais nesuprantu as tu pedagogu, puls mane ryt tryse... tikiuosi apsilaikysiu neapsizliumbus  doh.gif


kelintoj klasej Jusu vaikas? Turi didziuli "koziri",ji lankosi pas psichologa. Prasykite,kad mokytoja pateiktu konkrecius pavyzdzius,ka netinkamo ji daro,toks pasakymas,kad neklauso,netinka schmoll.gif tegul sukonkretina.

Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 03 05, 18:19)

kad turejote auksine mokytoja,tai jau seniai pastebejom,taciau tai isimtis,o ne taisykle. Didzioji dauguma nemoka,nenori dirbti su sunkiais vaikais ir visais imanomais budais stengiasi ju atsikratyti.




tiesa, ir kam stengtis pravaro tuos vaikus ir viskas doh.gif patikėkit kokia mes turėjome antroje ketvirtoje klasėje anglų kalbos mokytoja doh.gif arba muzikos tyliu doh.gif bet su auklėtojos pagalba su muzikos mokytoja jau ketvirtoje klasėje daug maž susitarėme. apie anglų tyliu ji sugebėjo įpilti nulį procentų, o kai paprašiau pagalbos, ji pasakė nepadėsiu ir taip darbo turiu blink.gif o sakau tai kodėl kvietėte mane, ji man sako, jūs savo sūnui paaiškinkite, kad aš moteris ir su manimi reikia elgtis mandagiai. aš jai sakau palaukite jei jūs viska leidžiate jis šoka ant stalo o paskui šast vinu kartu pasakote negalima duok pasiekimų knygele tai tas knygele perplėšė ir į snukį jei metė sako ragana blink.gif
šeštoje klasėje tokia gavo auklėtoja, kad tyliu jai rūpėjo tik berniukai, prie jos akių smaugė mano vaika, ji ir nuėjo doh.gif sužinojome iš kitų doh.gif žodžiu tyliu apie kaikuriuos mokytojus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 03 05, 17:19)

kelintoj klasej Jusu vaikas? Turi didziuli "koziri",ji lankosi pas psichologa. Prasykite,kad mokytoja pateiktu konkrecius pavyzdzius,ka netinkamo ji daro,toks pasakymas,kad neklauso,netinka  schmoll.gif  tegul sukonkretina.

pirmoj. aisku adaptacija, bet man toks jausmas kad mokytoja pati jos nemegsta.
pvz. atnesa pastaba kurios tekstas toks: siandien jusu dukra buvo labai aktyvi per kuno kulturos pamoka, gal ji velai nuejo miegot?"
tai jei aktyvi tai gal kaip tik issimiegojus? doh.gif
kai nesusitvarke mokytoja pasodino ja is 3 suolo i paskutine, ale sedek paskutiniam nes tu neklausai. nu net is tarybiniu laiku atsimenu kad neklauzadas sodina i pirma suola, kai mokytojos ryte uzkausiau tada pasodino i pirma doh.gif
o siandien vyras dar susikoliojo is ryto su ja, nu tai gavau dzvana i telefona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 05, 17:25)
tiesa, ir kam stengtis pravaro tuos vaikus ir viskas doh.gif patikėkit kokia mes turėjome antroje ketvirtoje klasėje anglų kalbos mokytoja doh.gif arba muzikos tyliu doh.gif bet su auklėtojos pagalba su muzikos mokytoja jau ketvirtoje klasėje daug maž susitarėme. apie anglų tyliu ji sugebėjo įpilti nulį procentų, o kai paprašiau pagalbos, ji pasakė nepadėsiu ir taip darbo turiu blink.gif o sakau tai kodėl kvietėte mane, ji man sako, jūs savo sūnui paaiškinkite, kad aš moteris ir su manimi reikia elgtis mandagiai. aš jai sakau palaukite jei jūs viska leidžiate jis šoka ant stalo o paskui šast vinu kartu pasakote negalima duok pasiekimų knygele tai tas knygele perplėšė ir į snukį jei metė sako ragana blink.gif
šeštoje klasėje tokia gavo auklėtoja, kad tyliu jai rūpėjo tik berniukai, prie jos akių smaugė mano vaika, ji ir nuėjo doh.gif sužinojome iš kitų doh.gif žodžiu tyliu apie kaikuriuos mokytojus doh.gif


as su siaubu laukiu penktos klases,kai keisis ir prisides nauji mokytojai doh.gif
QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 17:32)
pirmoj. aisku adaptacija, bet man toks jausmas kad mokytoja pati jos nemegsta.
pvz. atnesa pastaba kurios tekstas toks: siandien jusu dukra buvo labai aktyvi per kuno kulturos pamoka, gal ji velai nuejo miegot?"
tai jei aktyvi tai gal kaip tik issimiegojus?  doh.gif
kai nesusitvarke mokytoja pasodino ja is 3 suolo i paskutine, ale sedek paskutiniam nes tu neklausai. nu net is tarybiniu laiku atsimenu kad neklauzadas sodina i pirma suola, kai mokytojos ryte uzkausiau tada pasodino i pirma  doh.gif
o siandien vyras dar susikoliojo is ryto su ja, nu tai gavau dzvana i telefona  doh.gif


Nu ir mums labai sunki ta adaptacija buvo. Man socialine darbuotoja sake,jog ji gali uztrukt net iki antros klases galo sunkesniais atvejais. Irgi ne karta buvau kvieciama pas direktoriu. Ir vyras buvo taip pat su mokytoja susikoliojes smile.gif Siaip nebijokite pastabu,vistiek reik spresti vaiko elgesio problemas. Bandykit ieskoti glaudesnio rysio su mokytoja. As bent jau prasiau,kad uzvestu atskira sasiuvini pastabom,bet mokytoja pati nesutiko. Ir daug daug kalbekite su vaiku,uz prasizengimus taikykite nuobaudas,draudimus,pvz jokio kompo,televizoriaus. Labai svarbu susidaryti dienotvarke,kad keltis,kada eit i mokykla,kada ruost pamokas,kada ilsetis.Tai padeda. Svarbu anksti eit miegot.Kadangi vaikas labai aktyvus,tai gal butu gerai koks sporto burelis ar sokiai po pamoku. Zodziu reiks idet daug darbo.
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 03 05, 17:43)
as su siaubu laukiu penktos klases,kai keisis ir prisides nauji mokytojai  doh.gif
Nu ir mums labai sunki  ta adaptacija buvo. Man socialine darbuotoja sake,jog ji gali uztrukt net iki antros klases galo sunkesniais atvejais. Irgi ne karta buvau kvieciama pas direktoriu. Ir vyras buvo taip pat su mokytoja susikoliojes   smile.gif  Siaip nebijokite pastabu,vistiek reik spresti vaiko elgesio problemas. Bandykit ieskoti glaudesnio rysio su mokytoja. As bent jau prasiau,kad uzvestu atskira sasiuvini pastabom,bet mokytoja pati nesutiko. Ir daug daug kalbekite su vaiku,uz prasizengimus taikykite nuobaudas,draudimus,pvz jokio kompo,televizoriaus. Labai svarbu susidaryti dienotvarke,kad keltis,kada eit i mokykla,kada ruost pamokas,kada ilsetis.Tai padeda. Svarbu anksti eit miegot.Kadangi vaikas labai aktyvus,tai gal butu gerai koks sporto burelis ar sokiai po pamoku. Zodziu reiks idet daug darbo.

nu velnias,,, sneku atrodo bile kiek, burelius lankom mokykloj sokiu dar 3 kartus vezam i taikvando bureli ( ale kad energija islietu) kompo negauna, TV irgi mazai, nebetn gal savaitgaliais, nes grista pakankamai velai. miegot eina 20.30 ir ne veliau, nes jei nueina veliau atsikelia ryte visa nervuota.
nu nzn .. vienas minusas kad ji manes nelaiko autoritetu (cia as taip manau), nes kartais su manim kalba ar elgesi kaip su drauge... o kartais viskas noraliai, o gal as cia apsileidau kazkaip verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Roga @ 2014 03 05, 17:25)
tiesa, ir kam stengtis pravaro tuos vaikus ir viskas doh.gif patikėkit kokia mes turėjome antroje ketvirtoje klasėje anglų kalbos mokytoja doh.gif arba muzikos tyliu doh.gif bet su auklėtojos pagalba su muzikos mokytoja jau ketvirtoje klasėje daug maž susitarėme. apie anglų tyliu ji sugebėjo įpilti nulį procentų, o kai paprašiau pagalbos, ji pasakė nepadėsiu ir taip darbo turiu blink.gif o sakau tai kodėl kvietėte mane, ji man sako, jūs savo sūnui paaiškinkite, kad aš moteris ir su manimi reikia elgtis mandagiai. aš jai sakau palaukite jei jūs viska leidžiate jis šoka ant stalo o paskui šast vinu kartu pasakote negalima duok pasiekimų knygele tai tas knygele perplėšė ir į snukį jei metė sako ragana blink.gif
šeštoje klasėje tokia gavo auklėtoja, kad tyliu jai rūpėjo tik berniukai, prie jos akių smaugė mano vaika, ji ir nuėjo doh.gif sužinojome iš kitų doh.gif žodžiu tyliu apie kaikuriuos mokytojus doh.gif

o tu vaiku kuriuos smauge tevai neateina aiskintis i mokykla? kaip tada elgetes.

man del apsistumdymo bile kaip geda, o cia....
Atsakyti