Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 10 tema

QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 18:52)
nu velnias,,, sneku atrodo bile kiek, burelius lankom mokykloj sokiu dar 3 kartus vezam i taikvando bureli ( ale kad energija islietu) kompo negauna, TV irgi mazai, nebetn gal savaitgaliais, nes grista pakankamai velai. miegot eina 20.30 ir ne veliau, nes jei nueina veliau atsikelia ryte visa nervuota.
nu nzn .. vienas minusas kad ji manes nelaiko autoritetu (cia as taip manau), nes kartais su manim kalba ar elgesi kaip su drauge... o kartais viskas noraliai, o gal as cia apsileidau kazkaip  verysad.gif



o kaip valgo ir kaip miega naktį g.gif
gal reiktų prieš naktį ją atpalaiduoti g.gif kokiam levandų vonioje pagulėt, kokį masažiuka, apglostyti ir paguldyti miego.
autorite susigražinti yra sunkiau, bet įmanoma, pagyrų ir bausmės turi būti, jei pasakote taip ir turi būti taip ir vygdyti.
Papildyta:
QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 18:55)


o tu vaiku kuriuos smauge tevai neateina aiskintis i mokykla? kaip tada elgetes.

man del apsistumdymo bile kaip geda, o cia....



ne nėjo, nes vyras bandė pirma su mokytoja kalbėtis ir tuo vaiku, visi nusijuokė į veida ir neatėjo, tada jau kreipėmės aukščiau pass pavaduotoja ir sako ne mano reikalas doh.gif tiesiog buvo likę mėnuo iki ar ilgiau iki mokslų metų pabaigos nebeleidau į mokykla, susižinodavau kada atsiskaitymai tada tik vaikas eidavo į mokslus taip pabaigė 6 klase mano vaikis.
buvau ir kitoje stovykloje, kai mano vaikis stūmė mergaite į siena ir buvo smegenų sutrenkimas, ir ta mergaitė buvo kitos mokytojos dukra. aš kai tik sužinojau, pasiprašiau tel numerį pirma kalbėjausi su tos mergaitės mama mokytoja, pasikalbėjome ir nusprendėme leisti vaikams su socialine ir psichologe išspresti jų bėdas, jei nepavyks tada jau mes tėvai įsikišime. pavyko be mūsų. bet čia jautu mums kliuvo tokia supratinga mama.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 05, 17:55)
o kaip valgo ir kaip miega naktį g.gif
gal reiktų prieš naktį ją atpalaiduoti g.gif kokiam levandų vonioje pagulėt, kokį masažiuka, apglostyti ir paguldyti miego.
autorite susigražinti yra sunkiau, bet įmanoma, pagyrų ir bausmės turi būti, jei pasakote taip ir turi būti taip ir vygdyti.

nu miega tikrai gerai, su valgymu kaip su visais vaikais, cia valgo cia ne....

nu del pagiru ir pabarimu dirbam tuo klausimu
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 19:00)
nu miega tikrai gerai, su valgymu kaip su visais vaikais, cia valgo cia ne....

nu del pagiru ir pabarimu dirbam tuo klausimu



aš esu tikra, kad vaikui visiškai atimti kompo negalima reikia už blogus darbus sumažinti 15 min už gerus pridėti 15 min tai veikia kuriam laikui.
mano sūnus dabar tiek prisidirbęs, kad vyras neleidžia aš leidžiu prie savo arba varau, kad eitu į biblioteka, kad dirbtų, nes rreikia mokslam, bendravimui ir susikaupimui ir padeda, kuriam laikui ir nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 05, 18:02)
aš esu tikra, kad vaikui visiškai atimti kompo negalima reikia už blogus darbus sumažinti 15 min už gerus pridėti 15 min tai veikia kuriam laikui.
mano sūnus dabar tiek prisidirbęs, kad vyras neleidžia aš leidžiu prie savo arba varau, kad eitu į biblioteka, kad dirbtų, nes rreikia mokslam, bendravimui ir susikaupimui ir padeda, kuriam laikui ir nežinau.


Jusu amzius jau kitas,paauglyste. As saviskiui visai esu uzdraudus kol kas,nes pastebejau,kad lobai neigiamai veikia,kaip beprotis pasidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 03 05, 19:43)
Jusu amzius jau kitas,paauglyste. As saviskiui visai esu uzdraudus kol kas,nes pastebejau,kad lobai neigiamai veikia,kaip beprotis pasidaro  doh.gif



mano vaikis dabar visai negauna kompo per daug prisidirbo. ir jei gaudavo tai tik limituotai, jei matau, kad jis visas šokinėdavo, kratidavos iškarto išjungiu kompa. dabar kompas liko tik darbams atlikti ir viskas žaidimų beveik jokių negauna.
visada stebiu kaip elgiasi, prie kompo negaudavo vienas būdavau arba aš arba vyras, kas negerai išjungiu. kompa pirma karta gavo pirmoje klasėje pradžioje tikrai padėdavo sakykime max 1 val, jei gražu plius 15 min jei blogai prisidirbo atimdavau 15 min. pagavo kampa tas mano vaikis gudrus apsugdavo aplink piršta, o paskui tada jau ieškau kitos skatinimo sistemos, kaip už atliktus gerus darbus ir sakykime savaitės pabaigoje už surinktus pliusus eina pirkti už tam tikra suma ko reikia (bet dėja iki šiol nežino,kas yra pinigai nesupranta schmoll.gif laiko suvokime ir vis dar sunku doh.gif ) nes reikia, nes pas mus savivertė labai maža, jei tik barsiu jis pasidarys ką sau, ko jau yra nekarta buve, turiu laviruoti ir nubausti ir pagirti taip, kad suprastų. maniškiui dar mašinytes bruzgia užia skraido žaisliukai pirmoje eilėje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 05 kovo 2014 - 18:52
QUOTE(Lavute @ 2014 03 05, 16:42)
rytoj mane iskviete pas direktore,
"tarsimes ka daryti su dukra" cia toks kvietimas buvo, kartais nesuprantu as tu pedagogu, puls mane ryt tryse... tikiuosi apsilaikysiu neapsizliumbus  doh.gif



kaip ir kažkuri rašė, tai būtinai būkit ne viena. Gerai būtų, kad eitų vyras. Ginkit savo vaiką, nes Jūs jo advokatas. Psichologas, socialinis darbuotojas ar kas iš PPT tegul būna kartu ir gina Jūsų vaiką. Gerai turėti jei ne kamerą, tai bent diktafoną. Kad Jūs dėl savo vaiko daug darot, tai aišku, bet paklauskit kokią pagalbą gali suteikti jie be moralizavimo.
Aš be diktafono daugiau niekur neičiau smile.gif


QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 03 05, 16:58)
O pas mus vėl išlindo nerviniai tikai. Ir isterijos lygioj vietoj.
Ar Jūsų vaikams nepasireiškia tikai?
Jaučiu, vėl laikas pasirodyt neurologei. Kažkas man nepatinka mano vaiko elgesyje. Paauglystė prasideda. Bet jei pradžia tokia audringa, tai kas bus toliau


pas mus tikai periodiškai kartojasi. vis kitokie. Buvo akių mirkčiojimas, galvos lingavimas, o dabar kūno drebulys
Atsakyti
QUOTE
noreciau paklausti ar nebuna taip kad mokytoja atsisako vestis jusu vaika sakykim i spektakli ar i kokia paroda mieste? jei taip kaip reaguojate? 4u.gif

Nebuna. Bet siandien buvau kartu su sunum darzelyje ir pamaciau KA JIS TEN ISDARINEJA, tai uzjauciu ta mokytoja.
Poryt keliaujame i PPT klausti KA DARYTI, nes situacija nebevaldoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukpuk: 05 kovo 2014 - 21:42
QUOTE(k** @ 2014 03 05, 20:58)

pas mus tikai periodiškai kartojasi. vis kitokie. Buvo akių mirkčiojimas, galvos lingavimas, o dabar kūno drebulys

O ką Jūs darėte? Ar tiesiog pralaukiate kurį laiką ir jie patys praeina?
Kiek jūsų vaikai sėdi prie kompo? maniškė paprastom dienom, kai yra pamokų ruoša, apie 1,5 val.
Užtat savaitgaliais "atsigriebia" cool.gif Vos įmanoma nuvaryt keletui valandų, kad galva pailsėtų. O jei nuvarai - eina ir zyzia nelaiminga veido išraiška "nėra ką veikt" cool.gif
Žaidžia jie ten kažkokius žaidimus, "Minecraftas" ir dar kažką, plepa skaipu. Žinot, keičiausia, kad ir ten "kitam laido gale" žaidimų draugai sėdi per dienų dienas. Kada bepasijungtų, tada sėdi.
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 03 06, 09:09)
O ką Jūs darėte? Ar tiesiog pralaukiate kurį laiką ir jie patys praeina?
Kiek jūsų vaikai sėdi prie kompo? maniškė paprastom dienom, kai yra pamokų ruoša, apie 1,5 val.
Užtat savaitgaliais "atsigriebia"  cool.gif  Vos įmanoma nuvaryt keletui valandų, kad galva pailsėtų. O jei nuvarai - eina ir zyzia nelaiminga veido išraiška "nėra ką veikt"  cool.gif
Žaidžia jie ten kažkokius žaidimus, "Minecraftas" ir dar kažką, plepa skaipu. Žinot, keičiausia, kad ir ten "kitam laido gale" žaidimų draugai sėdi per dienų dienas. Kada bepasijungtų, tada sėdi.


As saviskiui leisdavau valanda paprastom dienom ir dvi val savaitgaliais. Bet psichologe mums sake,kad valanda tai cia net labai daug g.gif Dabar isvis leidziu labai retai. Kad ir to laiko nelieka prie kompo sedet. Po pamoku vaziuoja i futbolo treniruotes,paskui siek tiek pailsi ir ruosia pamokas,tai nekazka ir laiko lieka,kol nusiprausia ir 21 val jau lovoj guli.
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 03 06, 10:09)
O ką Jūs darėte? Ar tiesiog pralaukiate kurį laiką ir jie patys praeina?
Kiek jūsų vaikai sėdi prie kompo? maniškė paprastom dienom, kai yra pamokų ruoša, apie 1,5 val.
Užtat savaitgaliais "atsigriebia"  cool.gif  Vos įmanoma nuvaryt keletui valandų, kad galva pailsėtų. O jei nuvarai - eina ir zyzia nelaiminga veido išraiška "nėra ką veikt"  cool.gif
Žaidžia jie ten kažkokius žaidimus, "Minecraftas" ir dar kažką, plepa skaipu. Žinot, keičiausia, kad ir ten "kitam laido gale" žaidimų draugai sėdi per dienų dienas. Kada bepasijungtų, tada sėdi.



taip pat mažinu kompiuterį, leidžiu į dieną 1 val, savaitgaliais truputį daugiau. Ir tikai po kurio laiko praeina. Bet, kai būna įtampa mokykloje ar šiaip gyvenime, pvz. kaip dantų taisymas, vėl prasideda. Vasarą važiavome net į sanatoriją su dviem diagnozės F90 ir F95, bet pasakė, kad nebėra gydytojos ar kažkokios ten procedūros tiems trumpalaikiams tikams gydyti, nebepamenu. Čia, apie Palangos Gintarą kalbu. Gal šiemet jau bus.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2014 03 06, 13:27)
taip pat mažinu kompiuterį, leidžiu į dieną 1 val, savaitgaliais truputį daugiau. Ir tikai po kurio laiko praeina. Bet, kai būna įtampa mokykloje ar šiaip gyvenime, pvz. kaip dantų taisymas, vėl prasideda. Vasarą važiavome net į sanatoriją su dviem diagnozės F90 ir F95, bet pasakė, kad nebėra gydytojos ar kažkokios ten procedūros tiems  trumpalaikiams tikams gydyti, nebepamenu. Čia, apie Palangos Gintarą kalbu. Gal šiemet jau bus.



nebuvo ir šiemet schmoll.gif nes mums ir reikėjo dičkiui, gavo tik masaža ir viskas, nors ir taip gauna ar su tikais ar be jo.
Atsakyti
Lavute,kaip sekesi pas direktoriu?
Atsakyti