Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas hiperaktyvus 10 tema

QUOTE(Roga @ 2014 03 26, 11:09)
Sveika,
kaip jūs gyvenate g.gif
mano eina iš proto, nes vien direkciniai, vakarais visas persikreipias, jei užkalbini verkti pradeda doh.gif taip nori papulti į akademine klase doh.gif


na vistiek verta pasidziaugti,kad stengiasi,nori smile.gif

Pas mus viskas kaip ir tas pats. Mokslai sparciai vaziuoja zemyn,baisulinis nenoras kazka daryti,viskas per asaras. Labai nepagarbiai elgiasi,kalba su manim. Na sunku ...
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 03 26, 12:21)
na vistiek verta pasidziaugti,kad stengiasi,nori  smile.gif

Pas mus viskas kaip ir tas pats. Mokslai sparciai vaziuoja zemyn,baisulinis nenoras kazka daryti,viskas per asaras. Labai nepagarbiai elgiasi,kalba su manim. Na sunku ...



ir kas svarbiausia, per tuos mokslus kenčia, galva skauda visada, piktas visada, kai pasiūlai ką nuveikti ar išvykti, sako nespėsiu padaryti doh.gif

o jūs kelintoje klasėje, gal dar pradinėse g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 26, 11:24)
ir kas svarbiausia, per tuos mokslus kenčia, galva skauda visada, piktas visada, kai pasiūlai ką nuveikti ar išvykti, sako nespėsiu padaryti doh.gif

o jūs kelintoje klasėje, gal dar pradinėse g.gif


aha,trecioj mes
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 03 26, 12:35)
aha,trecioj mes




aš galvoju svarbiausia, kad viskas stabilizuotusi, o mokslai tada palaipsniui irgi stabilizuosis.

mano, kad ir mokosi, bet kas iš to, jį muša, jis nieko nedaro, nieko kito nemato, piktas irzlus, neturi draugų, ai. džiaugiuosi, sakau bent jau nebėga laukais, nevogia daugiau, nežaloja žmonių. visa kita kaip nors.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 26, 11:40)
aš galvoju svarbiausia, kad viskas stabilizuotusi, o mokslai tada palaipsniui irgi stabilizuosis.

mano, kad ir mokosi, bet kas iš to, jį muša, jis nieko nedaro, nieko kito nemato, piktas irzlus, neturi draugų, ai. džiaugiuosi, sakau bent jau nebėga laukais, nevogia daugiau, nežaloja žmonių. visa kita kaip nors.


man atrodo tokiems vaikams apskritai gyvenime bus sunku surasti tikru draugu. Kaip nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2014 03 26, 13:08)
man atrodo tokiems vaikams apskritai gyvenime bus sunku surasti tikru draugu. Kaip nors  smile.gif



žiūrėsime, kaip sakai suaugs ir tikiuosi, bent jau valdytis nors kiek mokės.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 26, 12:53)
žiūrėsime, kaip sakai suaugs ir tikiuosi, bent jau valdytis nors kiek mokės.


manau,kad tikrai taip smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
pasirodau ir aš..... Man krizė, nervai tokiam lygy, kad ojoj... Jau nesusivaldžiau, ir vaikų namais, ir prieglaudom grąsinau.....Prie visų jos "perliuko" dar vagystės prasidėjo, paskutinis "lobis" - iš mano piniginės nuknisti 40Lt, o melavimas tai išvis patyliu.... Ir ką daryt, nesu kažkokia tobula, nesu robotas, kuris užprogramuotas elgtis teisingai, daryti ir kalbėti ką reikia ir kaip reikia.... NEGALIU.....
Atsakyti
QUOTE(DainaM @ 2014 03 30, 14:47)
Sveikutės,
pasirodau ir aš..... Man krizė, nervai tokiam lygy, kad ojoj... Jau nesusivaldžiau, ir vaikų namais, ir prieglaudom grąsinau.....Prie visų jos "perliuko" dar vagystės prasidėjo, paskutinis "lobis" - iš mano piniginės nuknisti 40Lt, o melavimas tai išvis patyliu.... Ir ką daryt, nesu kažkokia tobula, nesu robotas, kuris užprogramuotas elgtis teisingai, daryti ir kalbėti ką reikia ir kaip reikia.... NEGALIU.....



aš ne tik grąsinau, paėmiau savo vyruka, atrodo buvo jūų vaiko amžiaus, už rankos ir į policija, tai visas mikrorajonas vilniuje skambėjo nuo rėkimo. kuriam laikui mačiju, nes žino, ką pasakau tą padarau. taip pat ir nuvežiau į vaikų namus, nereikėjo nei įeiti, kaip pasidarė šilkinis, bet čia viskas nu parai nu trim neiilgiau. vagystės, muštynės ir viskas praeita. jis viska mokėdavo iš savo sutaupytu pinigu doh.gif mano vaikis net iš mūsų geros auklėtojos pinigus pavogė, mat ant stalo padėti tai ir jam reikia pasiimti doh.gif
o neturit kur išeiti viena, pravėdinti smegenis g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ko gero man jau visai blogai, jei ilindau i SM
Einu is proto del savo 8 metu sunaus verysad.gif Anksciau visur ji tampiau, i raidos centa, i pedagogines pagalbos tarnyba, ilgai kalbejo pauksciu kalba, tai ieskojau pagalbos. Skaiciau knygas, lankiausi seimos pagalbos centre, skaiciau cia. Visada buvo ozis, bet tokios kaip hiperaktyvumo jam neprirase, nors manau kad dabar jau ji nustatytu verysad.gif bet dabar jau net nezinau nuo ko pradeti, nes jau man paciau pagalbos reikia verysad.gif jau taip pavargau nuo jo, nuo tos motinystes, baisu sakyti, bet dingsta meile jam i tik dideja neapykanta, norisi tiesiog pabegti nuo jo....
Mokytis nenori, elgesis klaikus, is sokiu burelio isvare, is privalomos sokiu pamokos irgi varo, sako neimanoma su jo susikalbeti, susikaupymo nulis, demesio reikalauja non stop, o isbuti salia jo neimanoma, pavagsti moraliskai, netenki jegu, atrodo issiubia tiesiog bunant salia....ir as begu nuo jo, tiesiog samoningai begu, nes jau davede iki tokio tasko, kad nenoriu jo rupintis, nenoriu bendrauti...
Gaila vaiko...gaila saves, vyro gaila, santykiu musu...istisai barames visi del vaiko...jauciu kaip darausi nelaiminga, kaip vis labiau pradedu nekesti vaiku, man gaila nesciuju, ziuriu i jas i galvoju -durnes...Ku ta laime, kada as pajausiu ta laime, kur prasme motinystes? jauciu tik kancias verysad.gif
Nezinau nuo ko pradeti...kaip padeti jam i musu su jo santykiams...o gal jau nieko nepakeisi, juk pagrindas padetas, jo psichika irgi jau pazeista...nezinau ,tik 8 metai jam, man baisu del ateites, man atrodo kad tas "dziausmas" daves mane iki pavojingo tasko....
Atrodo buvau stipri, bet dabar esu bejege verysad.gif nuo ko pradeti, kaip padeti situacijai ?
Atsakyti
Nikola, Tavo situacija labai panasi i musu visu cia turbut.
Cia:
QUOTE
Mokytis nenori, elgesis klaikus, is sokiu burelio isvare, is privalomos sokiu pamokos irgi varo, sako neimanoma su jo susikalbeti, susikaupymo nulis, demesio reikalauja non stop, o isbuti salia jo neimanoma, pavagsti moraliskai, netenki jegu, atrodo issiubia tiesiog bunant salia

cia
QUOTE
Ku ta laime, kada as pajausiu ta laime, kur prasme motinystes? jauciu tik kancias verysad.gif

ir cia:
QUOTE
Nezinau nuo ko pradeti...kaip padeti jam i musu su jo santykiams...o gal jau nieko nepakeisi, juk pagrindas padetas, jo psichika irgi jau pazeista...nezinau ,tik 8 metai jam, man baisu del ateites, man atrodo kad tas "dziausmas" daves mane iki pavojingo tasko....

perskaiciau 100% apie save.

Maniskiui 7. Jis dar tik priesmokyklinukas, bet mokykla jau man isciulpe smegenis del to, kad jis pavojingas, jis negales, jis nesugebes, jis trukdys, jis kankins mokytoja...
O dar net neprasidejo mokslai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukpuk: 31 kovo 2014 - 00:19
QUOTE(nikola @ 2014 03 30, 23:01)
Sveikos  4u.gif
ko gero man jau visai blogai, jei ilindau i SM


Lyg apie mus būtumėt parašiusi... Kantrybės ir tik kantrybės.
Jos reikės dar ilgai.
Pas mus tas juodas juodas periodas kolkas atsitraukes.
Atsakyti