Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(daivajazz @ 2014 02 18, 21:41)
Va tai tau, sitiek uzsislapstinusiu asmenu buvo ir nesusimatem. reikejo korteles uzsikabint SM lotuliukas.gif
Naudo visada yra. Mes buvom pasidaline i skirtingas grupes, tai rytoj darysim aptarima, dar diskeli gerai isdarinesiu (namie kompas nesusikalba su diskelyje esanciom programom doh.gif )


Pas mus grupėje buvo iš jūsų mokyklos jauna dailės mokytoja
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2014 02 18, 23:48)
Pas mus grupėje buvo iš jūsų mokyklos jauna dailės mokytoja

Aaa, su daug klaustuku lotuliukas.gif nezinau kaip jos pranesimas, bet mokytoja tai thumbup.gif tikrai kurybiskai dirba.
Atsakyti
Sėkmės ir kantrybės šią savaitę dirbančioms. Mes atostogaujame, tai esame mokykloje laisvos, turime laiko ir kavutės atsigerti ir paplepėti.
Atsakyti
4u.gif Sveikos

QUOTE(daivajazz @ 2014 02 18, 21:30)
Mes irgi visos buvom sparnus pakele i konferencija, bet buvom Kaune. mirksiukas.gif


QUOTE(arden @ 2014 02 18, 22:30)
ir mes ten su Tili Mili buvom  thumbup.gif 

taip taip thumbup.gif

QUOTE(kad ji kur galas @ 2014 02 18, 22:32)
Aš ir gi buvau, mačiau Jūsų pavardę lankstinuke, pamąsčiau, kad gal kur ir prasilenkėm, nors žmonių tai labai daug buvo  doh.gif Dirbome skirtingose darbo grupėse. Ar naudinga buvo? kokie atsiliepimai?
Kokioj grupėj buvot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tili Mili @ 2014 02 18, 22:32)
Kokioj grupėj buvot? smile.gif


trečioje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2014 02 18, 23:37)
trečioje  ax.gif

Kokia spalva? smile.gif smile.gif
Man disko nenori atidaryti.....
Atsakyti
Ačiū už operatyviai pateiktus patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Žinosiu kur kreiptis kitą kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(lutute1 @ 2014 02 18, 20:11)
Sveikos 4u.gif
Dėl webinaro, tai siūlau nemokamą ir tikrai superinį. Tai sakau iš savo patirties, nes "užkabino" ir iki šiol man tai pats geriausias seminaras, kokiame esu buvusi, davęs stiprų stimulą augimui ir tobulėjimui.

Noriu pirmą kartą sudalyvauti šiandien šiame webinare. Noriu infrmacijos, kaip čia kas vyksta. Gavau pranešimą apie seminarą, yra nuoroda. O kaip toliau? Ten kažką reiks daryti? Kiek laiko jis truks? O pažymėjimus kažkokius gausim? rolleyes.gif Nesijuokit, nesidomėjau, nes nebuvo aktualu. O dabar įdomu pasidarė ax.gif
Papildyta:
Šiandien išklausėm 3 dalį seminaro „Šiuolaikinė pamoka pradiniame ugdyme“, kuriuos vedė lektorės V. Vaišienė ir R. Bumbulienė, Kretingos rajono Jokūbavo A. Stulginskio pagrindinės mokyklos mokytojos metodininkės. Jei kada pavyks, nueikit, nesigailėsit. Betarpiškas bendravimas, viskas susisteminta, nenuobodu, naudinga, daug žaidimų, praktinių užduočių, laikas neprailgsta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2014 02 19, 18:28)
Sveikos 4u.gif
Noriu pirmą kartą sudalyvauti šiandien šiame webinare. Noriu infrmacijos, kaip čia kas vyksta. Gavau pranešimą apie seminarą, yra nuoroda. O kaip toliau? Ten kažką reiks daryti? Kiek laiko jis truks? O pažymėjimus kažkokius gausim? rolleyes.gif Nesijuokit, nesidomėjau, nes nebuvo aktualu. O dabar įdomu pasidarė ax.gif
Papildyta:
Šiandien išklausėm 3 dalį seminaro „Šiuolaikinė pamoka pradiniame ugdyme“, kuriuos vedė lektorės V. Vaišienė ir R. Bumbulienė, Kretingos rajono Jokūbavo A. Stulginskio pagrindinės mokyklos mokytojos metodininkės. Jei kada pavyks, nueikit, nesigailėsit. Betarpiškas bendravimas, viskas susisteminta, nenuobodu, naudinga, daug žaidimų, praktinių užduočių, laikas neprailgsta thumbup.gif

Ir aš su tais pačiais klausimais biggrin.gif Užsiregistravau, priminimą gavau ir kas toliau? g.gif

Gal kokį naudingą dalykėlį pamėtėsi iš kretingiškių seminaro?
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2014 02 19, 17:35)
Ir aš su tais pačiais klausimais biggrin.gif Užsiregistravau, priminimą gavau ir kas toliau? g.gif

Gal kokį naudingą dalykėlį pamėtėsi iš kretingiškių seminaro?


Reiktų atsiversti sąsiuvinį ir susisteminti. Jei bus laiko, savaitgalį trumpai aprašysiu, nes daug ką pasižymėjau mirksiukas.gif Dabar tik prisėdau pasilabinti, pasiaiškinti dėl virtualaus seminaro ir vėl dingsiu iš eterio. Ryt laukia vėl panaši diena mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokiuose puslapiuose Jūs klausot seminarų ir atsisiunčiat pažymėjimus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2014 02 19, 20:47)
O kokiuose puslapiuose Jūs klausot seminarų ir atsisiunčiat pažymėjimus? g.gif

http://1x.lt/ mirksiukas.gif
Atsakyti