Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 45, Viltis šalia

labutis,as vel pas jus su klausimu,biski priminsiu,draugei 4 tos st v,ji jau gavo visas 6 chemijas,ir po kiekvienos antroj savaitej pakyla temp iki 39 ir daugiau,ji ja numusa vaistais,tai trunka 2 dienas,po to vel viskas normaliai.Pasakykit prasau,ar tai reakcija i chemo,ar kam taip pat buna,daktarams ji nesako,nes bijo vel pakliuti i ligonine,tiesiog pati ja numusineja.Aciu jums uz ats,visoms jums stiprybes ir daug daug sveikatos
Atsakyti
QUOTE(Moshino*** @ 2014 03 26, 15:28)
labutis,as vel pas jus su klausimu,biski priminsiu,draugei 4 tos st v,ji jau gavo visas 6 chemijas,ir po kiekvienos antroj savaitej pakyla temp iki 39 ir daugiau,ji ja numusa vaistais,tai trunka 2 dienas,po to vel viskas normaliai.Pasakykit prasau,ar tai reakcija i chemo,ar kam taip pat buna,daktarams ji nesako,nes bijo vel pakliuti i ligonine,tiesiog pati ja numusineja.Aciu jums uz ats,visoms jums stiprybes ir daug daug sveikatos

Greiciausiai gali buti nuo chemijos, bet... Kai tokia tempe, butinai reikia daryti kraujo tyrima. Bent jau mano tecio gydytojas mus prigrasines yra, jog nelauktumem, kol pakils lb auksta. Taip kad ta savigyda... g.gif
Papildyta:
Na ka, ateinu ir as vel su savo naujienomis... Paskutiniais duomenimis, mano teciui atsinaujino (jei teisingai cia pasakiau) plauciu vezys. Pirmadieni vaziuojam i klinikas del PET. Po jo paaiskes, ar nera kur nors metastaziu. O tada 6 kursai chemoterapijos dienos stacionare. Ech... Diagnoze suzinojom praejusiu m balandzio 13 d. Ir se tau: beveik metai gydymo chemija, spinduliais ir vel viskas nuo pradziu. Jau baigiu susigyventi su ta mintimi... Dziaukimes, merginos, kiekviena pavasario diena, prazydusiu geles ziedu, saulutes spinduliu 4u.gif Tik tiek ir belieka
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2014 03 26, 17:07)
Greiciausiai gali buti nuo chemijos, bet... Kai tokia tempe, butinai reikia daryti kraujo tyrima. Bent jau mano tecio gydytojas mus prigrasines yra, jog nelauktumem, kol pakils lb auksta. Taip kad ta savigyda...  g.gif
Papildyta:
Na ka, ateinu ir as vel su savo naujienomis... Paskutiniais duomenimis, mano teciui atsinaujino (jei teisingai cia pasakiau) plauciu vezys. Pirmadieni vaziuojam i klinikas del PET. Po jo paaiskes, ar nera kur nors metastaziu. O tada 6 kursai chemoterapijos dienos stacionare. Ech... Diagnoze suzinojom praejusiu m balandzio 13 d. Ir se tau: beveik metai gydymo chemija, spinduliais ir vel viskas nuo pradziu. Jau baigiu susigyventi su ta mintimi... Dziaukimes, merginos, kiekviena pavasario diena, prazydusiu geles ziedu, saulutes spinduliu  4u.gif Tik tiek ir belieka



Atsinaujino - kur? Ten pat? Ar progresavo kitur?

Aš irgi vaikštau antras mėnuo su geliančia galva. Pernai buvo tas pats tuo pačiu metu, bet kai padarė galvos MRT, nieko nerado. Tai šiemet ir nežinau, kas tai, nes MRT turi būti tik rugpjūtį. Jei nepraeis dar kokią savaitę, eisiu privačiai, Centro polikl. mačiau lyg tai 250 lt.

Kas čia visiems darosi, vis naujienos tokios.


Papildyta:
willow, kaip tavo reikalai?
Atsakyti
Pagaliau pas mus reikalai ėmė judėti. Mamą gydis švitinimu. Pradės balandžio 8 d. Gal aš paranojikė, bet kažkodėl netikiu, kad įveikti ligai pakanka vien švitinimo.
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2014 03 25, 16:40)
Laba diena mergaites.  4u.gif  tyliai kuria diena skaitau jusu temuke. Pasibelsiu jei leisit smile.gif  Mano mamytei pries 1,5 menesio diagnozavo gimdos kuno vezys (dar kitaip parasyta gimdos gleivines adenokarcinoma) , labai greitai paskyte KT, operacija. KT parode, kad yra itarymu, kad yra metastaziu limfmazgiuose. 18 diena padare operacija, pasalino gimda su priedais, limfmazgius. Daktaras minejo, kad limfmazgiuose buvo metastaziu, bet reikia dar sulaukti histologinio tyrimo.Mamyte laikosi labai gerai, psichologiskai stipri ir nusiteikusi kovoti.  Mielosios gal kas esat susidure su tokia diagnoze, kaip isprotejusi visur ieskau informacijos, info mazai. Gydytojas nieko kol kas neaiskino, matyt laukia atsakymu is laboratorijos. Minejo tik kad reikes svytinimo, gal ir chemijos.    Pasiskaiciau kad jei yra metastaziu i limfmazgius tai jau matyt 3 stadija.... Apima panika sad.gif Sveika tvirta moterys, ir se tau vezys (visos matyt panasiai masto tuo metu kai suzino diagnoze )

Kas tas gimdos kunas? Dar niekad apie toki negirdejau. Tai cia gimdos kaklelis?
Papildyta:
Labas vakaras. Na as snd velai is ligonines grizau namo po keyhole/laparoskopijos. Na op truko kazkur 3 val. Isnaikino dubrns limfmazgius daktaras patenkintas kolkas. Tai laikiu penktadieni is laboratorijos atsakymu ir tada pitmadieni radical hysterectomy ir vsio pagal plana baigta. Tai tikiu limfmazgiu rezultatai pareis geri. Laikau kumsti. Na o kai /jei darys histerektomija leis poto morfiju. Ar tai ziaurus anti skausminantis? Ir ar jei pirmad vakare padare laparoskopija ir kita pirmad histerektomija tai intervalas normalus? Daktarui sakau kad atsigaut jis sako kol pilve neuzstinge yra geriau daryti op nei laukti ir poto sunkiau bus. Na dabar turiu 4 skyles pilve jau antrad norejo namo isleist. Mano draugas uzpitojo sako juokaujat? Tai grizau snd aisku eiti sunku vartytis bet jau vaikstau o vakar visai tik atsistojus buvau. Na uk cia. Bet prieziura ... Kas valanda spaudimai tempos nuskausminamieji. Net injekcija nuo kresuliu prevencine. Iseme kateteri is slapimo pusles nuskenavo pusle per pilva paziurejo kiek liko. Zodziu.
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2014 03 26, 18:07)

Na ka, ateinu ir as vel su savo naujienomis... Paskutiniais duomenimis, mano teciui atsinaujino (jei teisingai cia pasakiau) plauciu vezys. Pirmadieni vaziuojam i klinikas del PET. Po jo paaiskes, ar nera kur nors metastaziu. O tada 6 kursai chemoterapijos dienos stacionare. Ech... Diagnoze suzinojom praejusiu m balandzio 13 d. Ir se tau: beveik metai gydymo chemija, spinduliais ir vel viskas nuo pradziu.

O ka padarysi, su ta liga kaip supynese: aukstyn, zemyn drinks_cheers.gif Laikykites, tikekit, kad viskas bus gerai drinks_cheers.gif Svarbiausia, kad pasiduotu gydymui, o visa kita istverti galima drinks_cheers.gif

QUOTE(nida44 @ 2014 03 26, 20:16)

Aš irgi vaikštau antras mėnuo su geliančia galva. Pernai buvo tas pats tuo pačiu metu, bet kai padarė galvos MRT, nieko nerado. Tai šiemet ir nežinau, kas tai, nes MRT turi būti tik rugpjūtį. Jei nepraeis dar kokią savaitę, eisiu privačiai, Centro polikl. mačiau lyg tai 250 lt. 


Man tai nesiule Centro poliklinikos, sako, jog prasti cia tie aparatai. Kokia nedidele problema jie apciuopia, bet jei kur issiseje maziukai, tai geriau kreiptis i Medea, ju aparatai jautresni 4u.gif

QUOTE(Evute* @ 2014 03 27, 01:15)
Kas tas gimdos kunas? Dar niekad apie toki negirdejau. Tai cia gimdos kaklelis?


Gimdos kunas-tai gimda drinks_cheers.gif
Drambliuke, gimdos vezys laikomas lengviausiai pagydomu veziu 4u.gif Mano mociute su gimdos vezio III stadija gyva ir sveika 29 metai drinks_cheers.gif
Evute,po laporoskopijos operacijos visus kita diena paleidzia namo, net Lietuvoje drinks_cheers.gif Laikom kumscius del atsakymo 4u.gif

Optimizmo reikia? Tevukas, priesingai daktaru prognozem, atkuto thumbup.gif Jatau, kaip dziaugiames, kad nepasidavem spaudimui jo uzdaryti i slaugos ligonine blush2.gif Taigi ten butu zmogus tikrai numires doh.gif O dabar vaiksto po kambarius, pats valgyti darosi, valgo pilna burna, apetitas kaip badavusio, kai silta-sedi balkone ir vadovauja statybininkams, kurie blogai ten saligatvio plyteles kloja biggrin.gif Visas veikloj, tuoj vesim i sodyba siltam sezonui, kad prakustu, sustipretu, gautu naturaliu vitaminu ir gryno oro. Nors ka ten kalbeti apie gryna ora-pliorina jis savo cigaretes nuo ryto iki vakaro devil.gif Namai jau landyne pavirte. doh.gif Ir graziuoju, ir piktuoju prasom jo bent jau apriboti rukyma, sakom, Dievas dave gal jau kelis sansus gyventi, o jis tarsi tyciojasi, neklauso.
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 03 25, 09:19)
jus patys perkate si vaista?

Neįpirktumėm unsure.gif
Evute, po laparoskopijos tą pačią dieną reikia stotis ir judėti, o kitą dieną visus jau namo paleidžia.
sena pažįstama, kaip smagu skaityti jūsų postus apie tėvuką. Ot šaunuolis thumbup.gif Susirado veiklą, užimtas visas thumbup.gif Tik va, tas rūkymas. O elektroninės cigaretės nebandėt?
wilow, remedy, ida1, kaip pas jus reikalai?
s3emka, stiprybės tėčiui.
Pas mus kol kas viskas laukime- vakar padarė CT plaučių- be pakitimo, scintigrafijos atsakymų dar nežinom, mat darė vakare. Čiulpus ėmė tyrimui-švarūs. Jei viskas gerai penktadienį turėtų atkeliauti vaistai.
Atsakyti
Labas is ryto 4u.gif

Matau NERA pasigedo, tai reik prisiduot 4u.gif Iskart atsiprasau uz ne lietuviska teksta, nes persiinstaliavau telefona ir LT raides dingo, tingiu kuistis ir ieskot kaip vel jas pasidaryt ax.gif

Remedy tai kaip supynes, viena diena lekia akis isvertus, kita guli paslika ir i nieka nereaguoja. Gydymas baigiasi, nezinau ko laukt ir ko tiketis. Pamatysim.

Labai pasiilgau savo sunaus ir vyro verysad.gif tai vis dazniau paliudziu kampe ilindus.


Siandien pas chemike paskutinei chemijai.

Sena pazistama, prisijuokiau is tavo posto thumbup.gif jau ir isivaizduoju tevuli sedinti tam balkone ir reguliuojanti eisma biggrin.gif

Kazin kaip dvyne9?

Grazios dieneles visoms!
Atsakyti
Vyrui eilinė chemija dienos stacionare. Nuo daunorubicino padidėjęs silpnumas, jėgos trūkumas, šiandien ir dar dvi savaitės lašinimo, keisis chemija, gal ne taip veiks savijautą. Kažkas minėjo dėl dienos stacionaro ir stacionaro, vyrui turbūt papraščiau būtų stacionare. Nes ten atsigulei ir lauki. O dienos stacionare pasidaro kraują, 3 valandos laukimo, paprastai grįžta namo. Tada važiuoja atgal, išrašo vaistus, tada vaistinėn, kai atsilaisvina lova tada jau lašina. Praeitą ketvirtadienį vėlai baigė, nes dar krešėjimas kritęs. Nors aišku guldymai vėlgi su sava tvarka.

QUOTE(Moshino*** @ 2014 03 26, 15:28)
labutis,as vel pas jus su klausimu,biski priminsiu,draugei 4 tos st v,ji jau gavo visas 6 chemijas,ir po kiekvienos antroj savaitej pakyla temp iki 39 ir daugiau,ji ja numusa vaistais,tai trunka 2 dienas,po to vel viskas normaliai.Pasakykit prasau,ar tai reakcija i chemo,ar kam taip pat buna,daktarams ji nesako,nes bijo vel pakliuti i ligonine,tiesiog pati ja numusineja.Aciu jums uz ats,visoms jums stiprybes ir daug daug sveikatos
Geriau nejuokaut su tokia temperatūra manyčiau. Aiški vėl gi nuo ligos ir chemijos priklauso.
Vyras gauna po kiekvieno gulėjimo planelį dėl guldymų, dienos stacionaro, bei ką daryti pakilus temperatūrai- antibiotikai, jei kyla aukšta dar vieni, bet visais atvejais pranešti hematologui, jei reikia kraujo tyrimas, į stacionarą.

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 27, 07:23)
Optimizmo reikia? Tevukas, priesingai daktaru prognozem, atkuto thumbup.gif
Nuostabios žinios smile.gif O sodyba pats tas, dar veiklos, svarbu galimybes neviršytų ir grynas oras į sveikatą.

QUOTE(NERA @ 2014 03 27, 08:32)
Jei viskas gerai penktadienį turėtų atkeliauti vaistai.
To ir linkim. Nelengvas kelias, kai dar reikia derėtis dėl vaistų. Didelį darbą darote, gal po jūsų lengviau kitiems ligoniams bus gauti finansavimą ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 03 26, 20:27)
Pagaliau pas mus reikalai ėmė judėti. Mamą gydis švitinimu. Pradės balandžio 8 d. Gal aš paranojikė, bet kažkodėl netikiu, kad įveikti ligai pakanka vien švitinimo.

Žinau atvejų, kad užteko švitinimų ypač dubens organuose neišplitusiam. Kolegos mama jau virš 30 metų gyvena po gydymo, sulaukė garbingo amžiaus, kruta ir dar gyvena viena.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif .visom sveikatos.Vyras mano laikosi neblogai.isivadavo nuo temperatutu ir kosuliu.tai ir sveikata ir nuotaika geresne.Dabar viska parodys KT jis balandzio 2d.jaudinames.bijom ir drebam...Nes net trumpos ateities neplanuojam.reikia sode darbus pradet.negalim be rezultatu.masina sugriuvo.reikia kita pirkt.negalim be rezultatu...Taip ir gyvenam sia diena 4u.gif Tiesa pagaliau po galvos svitinimo po triju menesiu ant galvos vos iziurimas pukelis 4u.gif .bus plaukai.Jam po chemijos greitai ataugo.o po svitinimo ilgai nelindo.
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 03 27, 00:15)
. Na uk cia. Bet prieziura ... Kas valanda spaudimai tempos nuskausminamieji. Net injekcija nuo kresuliu prevencine.

Santariškėse aš gavau tą patį, tik ne kas valandą, o ryte vakare spaudimas, temp, ryte cukrus kraujy, nuskausminamieji gali vieną kartą, gali du, kai paprašai,injekcija nuo krešulių tp gavau. Išleidžia po trijų dienų, man taip išėjo, kad trečia penktadienis buvvo, tai V.Rudaitis wub.gif dar dviem dienom išeiginėm paliko - sakė abiem bus ramiau. Po operacijos naktį į tuliką nuėjau prilaikoma slaugutės, ryte pati viena (dviem palatom bendras tualetas su įėjimu iš palatos).
Laikykis, Evute, bus viskas gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2014 03 26, 19:16)
Aš irgi vaikštau antras mėnuo su geliančia galva. Pernai buvo tas pats tuo pačiu metu, bet kai padarė galvos MRT, nieko nerado. Tai šiemet ir nežinau, kas tai, nes MRT turi būti tik rugpjūtį. Jei nepraeis dar kokią savaitę, eisiu privačiai, Centro polikl. mačiau lyg tai 250 lt. 

willow, kaip tavo reikalai?

Nidut, pasityrinėk kraujagysles. Vistiek geri, kiek žinau kažkokį brudą, o jie taip veikia jas. Trombozes, kraujagyslių susiaurėjimai, dar visokie biesai... Tpfu tpfu tfu, bet taviškis biesas gi prie koordinacijos kimba daugiau, ne skausmų... (ar aš klystu?)
Aš geriu Xeloda (dar daugiau kaip savaitę doh.gif ), plaukioju po namus vatinėm kojom ir laukiu pirmadienio kraujui pasitikrint. Maistas nelabai skanus, bet dar pačio blogiausio, kaip 2012 liepą nepasiekiau. cool.gif . Imunologai nustebo, kad gavau xelodą. Jie manė kitaip. Aš irgi pradžioj girdėjau , kad antra bus gemzar, bet matyt mano virtinėjimai, galvos prasiskėlimai, skysčiai aplink širdį šį kartą buvo tas baimės faktorius (sprendė JR su Daukantiene). Sakė, gal ateity keis. Žiūrėsim, imunologai jungsis ne anksčiau kaip po antros (beje, man sakė, kad mano tyrimas su mano krauju palankus - visai kitoks terminas, kaip kad Karme sake - taip M.Strioga pasakė). Nidut, o tu ką dabar geri - kiek žinau kažkokį biologinį preparatą?

Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2014 03 27, 08:32)
Neįpirktumėm unsure.gif

Pas mus kol kas viskas laukime- vakar padarė CT plaučių- be pakitimo, scintigrafijos atsakymų dar nežinom, mat darė vakare. Čiulpus ėmė tyrimui-švarūs. Jei viskas gerai penktadienį turėtų atkeliauti vaistai.

Užknisa tas laukimas, bet kai įsiveli, niekur nedingsi. Stiprybės Jums ir laikykitės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 27, 07:23)
Optimizmo reikia? Tevukas, priesingai daktaru prognozem, atkuto thumbup.gif Jatau, kaip dziaugiames, kad nepasidavem spaudimui jo uzdaryti i slaugos ligonine blush2.gif Taigi ten butu zmogus tikrai numires doh.gif O dabar vaiksto po kambarius, pats valgyti darosi, valgo pilna burna, apetitas kaip badavusio, kai silta-sedi balkone ir vadovauja statybininkams, kurie blogai ten saligatvio plyteles kloja biggrin.gif Visas veikloj, tuoj vesim i sodyba siltam sezonui, kad prakustu, sustipretu, gautu naturaliu vitaminu ir gryno oro. Nors ka ten kalbeti apie gryna ora-pliorina jis savo cigaretes nuo ryto iki vakaro devil.gif  Namai jau landyne pavirte. doh.gif Ir graziuoju, ir piktuoju prasom jo bent jau apriboti rukyma, sakom, Dievas dave gal jau kelis sansus gyventi, o jis tarsi tyciojasi, neklauso.

Sena, pažįstama, skaitau ir pačiai ant širdies geriau 4u.gif Nu su tom cigaretėm.... net nežinau ką pasakyt, hipnotizuokit kaip nors ar ką lotuliukas.gif gun_bandana.gif

Remedy, Angele, Ida, laikykites, stiprėkit pačios ir jūsų ligoniukai. Remedy, po gydymo prašyk 18 dienų reabilitacijos - nedells, čia pas paskutinę gydančią gydytoją kreipkis. Priklauso nemokamai. Tik procedūrų per daug neužsigriebk ir nesusiviliok Gema. Energetiku. Geriausia Linas, Druskininkai, Birštonas pusė bėdos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 27 kovo 2014 - 10:36