Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

labas rytelis bigsmile.gif

oi Miaskut uzjauciu, sveik 4u.gif dabar aplinkui daug snargliuojanciu doh.gif mano vyrus bande pakirsti ir mane, bet kaskaip lengvai praejo, dabar bandau saugotis, nes nu kaip nenoriu sirgti doh.gif

nu ka - laisvadienis - kaip fainai thumbup.gif jei tik oras bus geras sauletas jauciu ciupsiu langus, nes nu jau kokie apzele blink.gif doh.gif saule sunkiai prasiskverbia lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai patinginiausiu, nors langai mažiausios katės nučiupinti, tai irgi nekažką biggrin.gif

Ryt bandysiu jau į darbą eit, vakar iš namų dirbau, o chebra gimtadienio torto laukė, tai buvo biškį nusivylę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 11, 14:22)
- Aš tai patinginiausiu, nors langai mažiausios katės nučiupinti, tai irgi nekažką biggrin.gif

-Ryt bandysiu jau į darbą eit, vakar iš namų dirbau, o chebra gimtadienio torto laukė, tai buvo biškį nusivylę hihihi.gif


- as visgi siandien irgi tinginiauju, nors saulute ir sviecia, bet vejas nemalonus, visai nenoriu, kad mane pertrauktu - taigis ir man bimbadienis, ryte tik duokle sportui atidaviau ir vsio - laisva thumbup.gif su seimyna domino kalem, veliau knyga paskaiciau, sriubkes isviriau ir dabar jau eisiu savimi pasirupinti - reik nagus susitvarkyti, kokia kauke veidui, plaukams pasidaryti ir pan thumbup.gif

- ei Miaskut mars torciuka kepti kolektyvui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 03 11, 16:08)
- ei Miaskut mars torciuka kepti kolektyvui mirksiukas.gif

Nekepu tortų - nemėgstu ir nevalgau. Galvojau keksiukų iškept, ale sveikatos dar tiek nėr, tai dukriukas maxėj tiramisu išrinko, nupirkau, ir dar rafaelkų dėžę turiu, bus užteks biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas mergaites bigsmile.gif

siaubas kaip atsibodo 4 ryto keltis doh.gif doh.gif doh.gif gerai keltis is tikro bet beda seimyna miega, negaliu gramozdintis ir tenka tyliai sedeti lotuliukas.gif greiciau jau ta laikrodi pasuktu, mano organizmas jau beveik pasuktu laiku ir gyvena rolleyes.gif

na ka reik valanda patempti ir soksiu ant elipsiuko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, damos.
Miaškut, gaila dėl ligų. Aš pati po mėnesio tik išsikapanojau, tai labai suprantu kaip negera. Greičiau sveik! 4u.gif

Okkey vietoje nenusėdi, jau nuo 4 keliasi. doh.gif Tau ką, nesimiega kai švinta anksčiau?

Aš šiandien jau po antros treniruotės. Buvo geriau negu pirmą kartą. thumbup.gif Jaučiuosi - fontastiškai! bigsmile.gif Vat reikia atrasti savo. Aerobika man sunkiai ėjosi, o tie dviračiai - super. Net jaučiu kaip lašiniai spirga minant. lotuliukas.gif

Gero likusio vakaro visoms! smile.gif
Atsakyti
oi pritariu Smikiuk visu 100 proc, nu negali zmogus imsti ir siaip sau sportuoti turi tikti ir patikti tik taip ir motyvacija ir jegos atsiranda thumbup.gif thumbup.gif viska reikia daryti su malonumu ir kaifuoti nuo to thumbup.gif

man ryt baltymu diena doh.gif kaipsunkiai as ja pernesu, nu bet nieko is vakaro prisikepsiu omleciuku-keksiuku su grudeta varske, kitus su zuvim ir prasimusiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, princeses! 4u.gif

Kaip idomiai jus cia priraset, kiek naujienu!

QUOTE(okkey @ 2014 02 21, 10:56)

beje Cuba lysk greiciau i etery, noriu tave nustebinti...isokau i 55 kg zona


Tai jau cia ne tik kad nustebinai, bet man APARPOLIS!!! bigsmile.gif swoon.gif
Eina sau, galvojau kad busi panasiai kaip as, o cia se tau boba ir devintines!!!
Saunuole tu, okkey, kieta pana esi! 4u.gif

QUOTE(okkey @ 2014 03 07, 12:13)
siandien mano svoris labai i tavo panasus tik paskutinius ksaicius vietom sukeisti reikia - 54,3  lotuliukas.gif


O tai atsiprasau ponia, koks tikslas? Kiek dar ruosiesi liekneti? g.gif

QUOTE(okkey @ 2014 03 07, 13:47)
jeeeeeee Cuba gyva sveika, atostogauja, pazadejo pirmadieni pasirodyti, siuncia visoms linkėjimus wub.gif  ir perduoda, kad yra liekna thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif labai dziugu buvo tai isgirsti, saunuole tu


As siandien ryte sveriau 57,8 kg, tai jauciuosi liekna. smile.gif
Per atostogas nieko nepriaugau, daug plaukiojau, nardziau, vaiksciojau. Valgiau tik du kartus per diena, tai nera ir jokio pliuso thumbup.gif

QUOTE(smike @ 2014 03 10, 14:34)
Dabar biškį nejaučių kojyčių, rytoj, turbūt, ir subinė bus surakinta, bet taip jai ir reikia - bus sėdėti visą dieną.  lotuliukas.gif
Dėl sporto jaučiuosi puikiai, o...


Fainas jausmas, kai sportas tinka, traukia ir lauki tu treniruociu. Nors ir bet kas gali buti surakinta, tas jausmas jega! 4u.gif
O kaip asmeninis gyvenimas? Jautiesi geriau?

QUOTE(okkey @ 2014 03 12, 05:33)
greiciau jau ta laikrodi pasuktu,


Jokiu cia man laikrodziu sukimu ir kitu marazmu! Noooooriu miego rytais, noriu kad ziemos laikas butu forever! biggrin.gif

QUOTE(okkey @ 2014 03 12, 17:33)
man ryt baltymu diena doh.gif kaipsunkiai as ja pernesu, nu bet nieko is vakaro prisikepsiu omleciuku-keksiuku su grudeta varske, kitus su zuvim ir prasimusiu bigsmile.gif


Okkey, ar tu cia dietos kokios laikaisi? g.gif

Miaskut, o kaip tavo stuburas, ar jau susitvarke? Pamenu, kad rimti reikalai buvo.
Ziuriu, kad dvirati vel kankini, tai ko gero geras zenklas..

Smagu grizt, mergikes. Dabar galvoju, ar vytis man Okkey.? cool.gif
Atsakyti
labas rytas mergikes bigsmile.gif

QUOTE(Cuba @ 2014 03 12, 22:01)

O tai atsiprasau ponia, koks tikslas? Kiek dar ruosiesi liekneti?  g.gif

As siandien ryte sveriau 57,8 kg, tai jauciuosi liekna.  smile.gif

Jokiu cia man laikrodziu sukimu ir kitu marazmu! Noooooriu miego rytais, noriu kad ziemos laikas butu forever!  biggrin.gif

Okkey, ar tu cia dietos kokios laikaisi?  g.gif

Smagu grizt, mergikes. Dabar galvoju, ar vytis man Okkey.? cool.gif



- jeeeeeee, pagaliau pasirodei, aisku treciad nera pirmadienis, bet svarbu parejai lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikslo jau tokio kokio nors del svorio nebeturiu, dabar tik noriu dailintikuno linijas - gerai butu leska susiaurinti ir presa isryskinti, biski klubus pagludinti ir pan. o svoris nebetaip svarbu mirksiukas.gif svarbu tik kad liktu 54-55 zonoje ax.gif ax.gif ax.gif

- nu kokia suanuole stabiliai graziai laikaisi thumbup.gif

- o as va galeciau visada vasaros laiku keltis, organizmas va pats prasosi greiciau ta laikrodi pasukti ax.gif

- Cuba as cia su Dukano biski padragavau, padejo smegenims i vieta atsistoti, valgau daug, bet ismetusi buvau bulbas, makaronus ir kitus anglius, daug mesos, darzoviu..todel svoris ir pajudejo, dabar jau visus produktus ivedineju i mityba, tik viena diena savaiteje lieka baltymu diena 4u.gif

- vytis manes nereikia schmoll.gif tu aukstesne ir net neabejoju, kad su keliais kg daugiau atrodai visteik maziau lotuliukas.gif gerai cia pasakiau lotuliukas.gif

nu ka pasilabinau, kafke baigiu gerti ir einu - siandien lankas, tenisas, pritupimai ir presas laukia bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas, panelės,

Su nuostabiu pavasariu! Negaliu atsidžiaugti biggrin.gif

Tuoj nereikės nei striukių, nei šiltų rūbų thumbup.gif

QUOTE(okkey @ 2014 03 13, 06:28)
- nu kokia suanuole stabiliai graziai laikaisi thumbup.gif

- Cuba as cia su Dukano biski padragavau, padejo smegenims i vieta atsistoti, valgau daug, bet ismetusi buvau bulbas, makaronus ir kitus anglius, daug mesos, darzoviu..todel svoris ir pajudejo, dabar jau visus produktus ivedineju i mityba, tik viena diena savaiteje lieka baltymu diena 4u.gif

- vytis manes nereikia schmoll.gif tu aukstesne ir net neabejoju, kad su keliais kg daugiau atrodai visteik maziau lotuliukas.gif gerai cia pasakiau lotuliukas.gif



- Aš irgi savimi patenkinta, kad ne du žingsniai pirmyn, vienas atgal. Pagaliau stabiliai liekna!

- Taip ir pagalvojau, jad Dukanas, tačiau pameni, mano mityba irgi buvo panaši ir rezultatą taip pasiekiau. O kaip tu jauteisi, sunku taip maitintis buvo?

- Nesivysiu tiek daug, bet iki 57,0 norėčiau susimažint. ax.gif


Nuo rytdienos grįžtu į sportus. O jūs?
Atsakyti
QUOTE(Cuba @ 2014 03 13, 12:13)
Su nuostabiu pavasariu! Negaliu atsidžiaugti  biggrin.gif

- Taip ir pagalvojau, jad Dukanas, tačiau pameni, mano mityba irgi buvo panaši ir rezultatą taip pasiekiau. O kaip tu jauteisi, sunku taip maitintis buvo?

- Nesivysiu tiek daug, bet iki 57,0 norėčiau susimažint.  ax.gif
Nuo rytdienos grįžtu į sportus. O jūs?


- pavasaris tai pavasaris, ale va sinoptikai nenaudeliai savaitgaliui subjaurinti ora nori doh.gif cool.gif

- taip taip brangioji, beveik nuotaves nusiziurejau mirksiukas.gif dar skaitinejau Paleo ar kaip ten panasiai vadinasi mitybos principas, bet visgi pasirinkau Dukana, nes ir bratkis bandes, rezultatai akivaizdus buvo, o ir principai abieju panasus - angliavan pradzioje eliminuojami, o ir paskui ribojami mirksiukas.gif

o maitintis tikrai nebuvo sunku, kaskaip uzejo ikvepimas, smegenys pasijunge ir tikrai nebuvo sunku, dabar jau realiai kai beveik viska galiu, tik ketvirtad sunkus buna nes tik balltymus reikia valgyti, ir beda ,kad pieno produktu as nelabai, o mesa be darzoviu nu sunkiai lenda, bet sukuos is padeties visokius mini omletukus ir pan kepu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

siandien pvz meniu toks:
šaltiena (is kalakatu kaklu) su ale Dukaniska duona
omleciukai-keksiukai su grudeta varske
na o vakarienei dar nezinau is tikro - bet gal kiausinienes issikepsiu, gal kiausiu issivirsiu, gal siaip kalakuto kumio guza prarysiu ir dasibaigsiu lukstendama krevetkas ax.gif
Atsakyti
Labas dienas, gazelės!
Kokie žmonės grįįįįįžooo! bigsmile.gif wub.gif Cuba, 100 metų! Kur atostogavai? smile.gif

Asmeniniam gyenime vis dar nieko gero ir nežinia kada pagerės. verysad.gif

Bet Okkey tai maladiec motera, tokių metų, o šitaip prisižiūri. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smike: 13 kovo 2014 - 15:25