Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Na nieko sau blink.gif Net nubėgau TV įsijungti kad žvilgtelt, ačiūD per TV pas mumis nerodo, tikiuosi vakare bus viskas normaliai...
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2014 02 23, 14:01)
As nezinau, arba man narsykle nepakruna tiesiogines LRT transiacijos, arba nezinau... Man vis dar teberodo Tymosenko... doh.gif

Anksčiau buvo galima pačiame lrt puslapyje žiūrėti laidas online lrt online. Vakar susiruošiau žiūrėti Euroviziją - ir neberadau, kad transliuotų g.gif Nežinau, kodėl panaikino tokį gerą dalyką.
Atsakyti
QUOTE(kuti kuti @ 2014 02 23, 14:32)
Anksčiau buvo galima pačiame lrt puslapyje žiūrėti laidas online lrt online. Vakar susiruošiau žiūrėti Euroviziją - ir neberadau, kad transliuotų  g.gif  Nežinau, kodėl panaikino tokį gerą dalyką.



LRT savo Facebooke vakar vakare rašė:
Atsiprašome, dėl rimto sutrikimo serveryje, nespėsime atnaujinti tiesioginės transliacijos internetu. Prašome nepykti! Skubėkite pas draugus ar kaimynus, kurie turi televizorius!

Tikėkimės iki šio vakaro susitvarkys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2014 02 23, 14:37)
LRT savo Facebooke vakar vakare rašė:
Atsiprašome, dėl rimto sutrikimo serveryje, nespėsime atnaujinti tiesioginės transliacijos internetu. Prašome nepykti! Skubėkite pas draugus ar kaimynus, kurie turi televizorius!

Tikėkimės iki šio vakaro susitvarkys.  smile.gif

Ačiū, kad parašėt. Jei tik laikinai, tada lauksim 4u.gif
Atsakyti
O as vakar nusprendziau paziureti filma, o eurovizijos paziureti tik pabaiga kai skelbs rezultatus. Kaip matai nieko nepraradau. Tikiuosi kad siandien visgi pagaliau parodys ir isisrinksim ta daina smile.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad čia perskaičiau, jog šianden rodys 9h, nes kitaip būčiau visiškai pražiopsojus doh.gif smile.gif
Atsakyti
21.15 val
Neprisimenu, ar taip buvo ir numatyta, kad 'galutinį žodį tars televizijos žiūrovai'.
Kaži, čia gerai ar blogai mastau.gif

Latvijai atstovaus grupė „Aarzemnieki“
Atsakyti
Aš gailėsiu savo nervų. Eisiu maudytis tuo laiku, specialiai, turkšiuos laaaabai ilgai ax.gif O MB išgelbės LNK, rodys Poną Byną, tai jis neperjunginės kanalų tikrai biggrin.gif
Lai būna tai, kas turi būti ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif eina po velnių tas Vaidas , sudegusio teatro artistas, dirbtinas jis man ir negražus
Atsakyti
Kaip netinka Vaidui Take a Look... blink.gif blink.gif blink.gif Jokiu būdu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kaip man gaila, kad Vaidui nėra tinkamos dainos iš šio trejeto. Jis man fainiausias būtų.
Atsakyti
Gerai Seilius sako, nu kančia ne daina unsure.gif Vaido versija...
Atsakyti