Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 23, 22:49)
Kaip netinka Vaidui Take a Look...   blink.gif  blink.gif  blink.gif  Jokiu būdu  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


ne tai kad netinka, bet nemoka jos atlikti, aš tokia pat išraiška jo klausiau, kaip jis dainavo- skausmingai . Ir, nieko negaliu padaryt- beveik visada. Monika 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 23 vasario 2014 - 22:01
Nu Vaidas kad pavarė tai pavarė doh.gif Aš nesuprantu kas jam su balsu ir su nusidainavimu. Anksčiau lyg taip nebuvo g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, etatinės ekspertės biggrin.gif

QUOTE(mjforever @ 2014 02 23, 21:49)
lotuliukas.gif  eina po velnių tas Vaidas , sudegusio teatro artistas, dirbtinas jis man ir negražus

drinks_cheers.gif

o man Vilija čia patinka, tik nepatinka pati daina. Nu š... tokia, atsiprašau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 23 vasario 2014 - 21:58
QUOTE(mjforever @ 2014 02 23, 22:55)
ne tai kad netinka, bet nemoka jos atlikti, aš tokia pat išraiška jo klausiau, kaip jis dainavo- skauskingai . Ir, nieko negaliu padaryt- beveik visada. Monika 2

va va.. Tik tiek, kad Monika geriau dainuoja biggrin.gif
Atsakyti
Vilija irgi, daina nekabinanti, man jokių emocijų schmoll.gif
Atsakyti
Man daina ,,It;s all about the boy" nepatinka, bet sikart kai Vilija ja atliko, tai taip linksmai nuskambejo. Manau geriausiai negu iki siol atlikejai ja dainavo.
Atsakyti
Manau, kad jau kaip ir aišku kuri daina važiuos. Jei jau dabar keliais balsais pirmauja "Take a look..", tai kai Mia padainuos, bus kaip praeitą savaitgalį - balsai visai šaus į viršų.
Papildyta:
QUOTE(Jugile @ 2014 02 23, 22:59)
Man daina ,,It;s all about the boy" nepatinka, bet sikart kai Vilija ja atliko, tai taip linksmai nuskambejo. Manau geriausiai negu iki siol atlikejai ja dainavo.

Man irgi labiausiai patiko šitas variantas šios dainos rolleyes.gif
Atsakyti
Vienintelis panašus į kažką raukiantį apie EV - Zilnys.
Atsakyti
Vat labai svarbu, už kurią dainą užsienio komisija nubalsuos g.gif


Atsakyti
bet su tuo dainų žongliravimu jau nusivažiuota, nupiginta, prisiskaldyta tiek malkų, kad žiūrisi man jau ne dėl įdomumo, o dėl juoko lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image sakykit ką norit, Mia vis tiek visu ūgiu aukščiau už Vaidą ir Viliją
Atsakyti
Na nžn, jokia man kol kas schmoll.gif
Taip ir matau tokias dainuškas ten...
Atsakyti
Aš negaliu sakyt, kad Mijos "It's all about the boy" dainavimas nepatinka.
Bet vaizdelis tai doh.gif doh.gif kekšiškas doh.gif doh.gif blush2.gif Toks variantas labiau tiko Linkytei.
Atsakyti