Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai, 35 tema

Kristule05 gal pas jus darzelyje tevai neveda tiek sirguliuojanciu vaiku g.gif Nes pas mus tai nuo pirmos dienos su nosim beganciom matau vaikus.. O iki darzelio sirges vos du kartus buvo. Net slogos neturejes normalios buvo, o dabar kaip prasidejo galo nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RA1 @ 2015 02 25, 15:21)
Kristule05 gal pas jus darzelyje tevai neveda tiek sirguliuojanciu vaiku  g.gif  Nes pas mus tai nuo pirmos dienos su nosim beganciom matau vaikus.. O iki darzelio sirges vos du kartus buvo. Net slogos neturejes normalios buvo, o dabar kaip prasidejo galo nera verysad.gif

Veda 4u.gif Aš ir pati kartais sugriešiju,nuvedu blush2.gif
.Nu nežinau,bet neserga tie mano vaikai 4u.gif Dičkis mano iš vis dėl ligų pamokų nepraleidžia.Ai pernai savaitę nėjo.O taip 2 metai darželio r va 5 metai mokykloje,praktiškai visus metus lankėm thumbup.gif
Atsakyti
Krisrule,turbut tavo lysvese sveikatos paslaptis slypi:)
RA1,o ka mazesnysis moka?idomu palyginti kas uz poros meneseliu laukia.gal vaiksto palei baldus?ka valgo?
Atsakyti
Mazasis stotis isikabines i daiktus pradejo 7 menesiu, o dabar jau uz keliu dienu bus 10 menesiu, tai mazdaug apie pora menesiu turbut vaiksto isikabines i daiktus, bet pasieleist neikaip nenori smile.gif
Siaip labau judrus vaikas, nenuedi vietoj, lekia ir lekia. Jau nuo 8 men negaliu maitinimo kedutej neprisegus laikyt, atsistoja joje ir lipa lauk..tai jei neprisegu iskart ant stalo ar palanges uzlipa, ir cia vos keliu sekundziu reikalas, o priristas nenori but, rekia, taip ir kariaujam smile.gif
Del maisto sunkokai einasi. Trinto maisto nepripazysta nuo pat 6 menesiu. Nebent gabaliukais ir pats turi detis sau i burna. Tai isverdu darzoviu, mesos gabaliukais, pridedu jam ir valgo pats, aisku paskuj tenka visa maudyt po tokiu valgiu smile.gif O ir siaip apetito didelio neturi, mazai tesuvalgo. Tai ir nesuprantu nuo ko jam svoris auga:) Kruopu mazai valgo, nes gi koses nelabai yra kaip pavalgyt paciam dar, o kai as valgydinu sausktuku nenori imt, na kartais brolis pamaitina, is jo geriau truputi ima smile.gif Duoda sausktuka ir sako " imk zuikuti i burnyte" biggrin.gif . Vaisius ar kokia morka tai pasiima i ranka ir grauzia laimingas smile.gif
Naktim kelias daug daug kartu, rytai ateina 5:30-6:30. Buna ir anksciau. Zodziu nepersimiegu tikrai :)Dienom irgi nemiega nuo gimimo normaliai.pamiega 2-3 kart po 30 min dazniausiai.
Siaip ziuriu daug panasumu i pirma vaika..abu nemego masinoj vaziuot, vezimo nemegsta, abu nemego trinto maisto, abu dienom labai mazai miega, na didysis tik naktim tiek nesikeldavo smile.gif
Atsakyti
Labas, aš dar vis nestuke.gif . Jau laukiam nesulaukiam, kada čia atsibels biggrin.gif nors terminas tik 18d,bet tikiuos jo nesulaukt. Laimei kovo 8 nepagimdžiau, nes labai jau nenorėjau tą dieną, kad mano vaikas gimtadienį švęstų. Mes kaip ir sesutės laukėm,o neseniai pasakė, kad brolis bus biggrin.gif mane tai nudžiugino, o vyrą nuliūdino, labai laukė dukrytės. Jau apsiprato ir su ta mintim, kad bus pas mus šeimoj vyriška jėga didesnė mirksiukas.gif Bet ką gali žinot biggrin.gif Jetus kai pagalvoju greit mūsų gegužiukams jau trys metukai wub.gif ir kada spėjo tas laikas praeiti? Jau planuoju po truputį ir Mato gimtadienį, kas čia kaip ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif 4u.gif 4u.gif

as ziemosmiegu tikrai nemiegojau,kas liecia vaikus tai istisas ligu-pasveikimo-ligu maratonas,zodziu slogavom,veme,,kosejom,na kaip ir visi manau smile.gif

kas liecia vaikus,tai auga du linksmi mazi isdykeliai, Liutauras sveria apie 19kg,ugis kazkiek virs metro,ne nezinau kiek,nesiduoda matuojamas,va tik dabar pradejo prasytis i tualeta,jam velai tas dalykas atejo,bet ka darysi,su kalba irgi ne kazka,va dabar jau viena kita zodi pasako smile.gif Salomeja apie 15kg,ugis apie 96-98 irgi nezinau tiksliai,i tualeta daro nuo 2 metuku,ir gyvena be pampiu dien anakti ir viesumoje einame i tualetus smile.gif darzelyje abiem skaip ir patinka,tik Liutauras sunkiau issiskiria,nori labai manes biggrin.gif

O AS pati nieko,del savo veido bedu issiaiskinau,jog tai vis del to nepagydoma liga,bet stengtis reikia,nes jau kartais lb blogai atrodo sad.gif

p.s. panos mano skypas vis dar neveikia,niekaip kompo nenuvezu remontuoti,reikia kompa valyt smile.gif niekaip neina pasijungti smile.gif
Atsakyti
Joliuk, kokie nemenki tavo dvynukai 4u.gif Mano Matas irgi sveria 19kg, bet ūgis tai tik metras. Mano Matas vyras iš liemens ir stuomens biggrin.gif na aš vis dar be leliuko, pakeitė man gimdymi terminą į balandžio 2d. Tai dabar laukiu, gal prasikalsiu iki to laiko ir nereiks gult į ligoninę thumbup.gif
Na ar jau ruošiatės Velykoms? Ar pas mus gegužiukų kitos mamytės dar nelaukia pagausėjimo? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 03 28, 07:25)
Joliuk, kokie nemenki tavo dvynukai 4u.gif Mano Matas irgi sveria 19kg, bet ūgis tai tik metras. Mano Matas vyras iš liemens ir stuomens biggrin.gif na aš vis dar be leliuko, pakeitė man gimdymi terminą į balandžio 2d. Tai dabar laukiu, gal prasikalsiu iki to laiko ir nereiks gult į ligoninę thumbup.gif
Na ar jau ruošiatės Velykoms? Ar pas mus gegužiukų kitos mamytės dar nelaukia pagausėjimo? wub.gif

Nemazas vyrukas thumbup.gif Maniskis sveria gal kokius 17 kg, bet ugis ju virs metro kazkiek, senokai ir matavau is tikro g.gif
Na nebedaug ir beliko 4u.gif

Mes laukiam pagausejimo spalio 1d mazdaug wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 03 28, 07:25)
Na ar jau ruošiatės Velykoms? Ar pas mus gegužiukų kitos mamytės dar nelaukia pagausėjimo? wub.gif


Laukia, ir manau kad ne mes vienos su Albe pagavom/gaudom tuos parskrendančius gandrus... wub.gif

Laurynas mano 16-17 kg ir 106 cm. Aukštas lieknas, vis dar blondinas rudaakis. Bloga šneka, tai lankom logopedinius užsiėmimus, o taip viskas tfu tfu tfu, normaliai. Mielybė, pribėga, apsikabina, bučiuoja, kasdien dėkoju D už tokį gerą vaiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 30 kovo 2015 - 21:04
QUOTE(Violeta* @ 2015 03 30, 21:04)
Laukia, ir manau kad ne mes vienos su Albe pagavom/gaudom tuos parskrendančius gandrus... wub.gif

Laurynas mano 16-17 kg ir 106 cm. Aukštas lieknas, vis dar blondinas rudaakis. Bloga šneka, tai lankom logopedinius užsiėmimus, o taip viskas tfu tfu tfu, normaliai. Mielybė, pribėga, apsikabina, bučiuoja, kasdien dėkoju D už tokį gerą vaiką.

Sveikinimai wub.gif

Jo, manojo irgi labai bloga sneka. Kalba daug bet labai neaiskiai. Reiks ir mums pas logopeda eit ax.gif
Atsakyti
Sveikinimai būsimoms mamytėms 4u.gif wub.gif wub.gif lengvo jums nešiojimo 4u.gif
O aš jau irgi savo berniuką mažą turiu, Matas tapo vyresniuoju broliu wub.gif Mūsų mažylis atkeliavo balandžio 3d paryčiais, lengvai ir greitai. Nuo pirmųjų sąrėmių iki gimdymo praėjo vos dvi valandos. Taigi mano atveju pasakymas, kad antras gimsta greičiau ir lengviau, išsipildė biggrin.gif gerai, kad dar spėjom į ligoninę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 04 07, 23:49)
Sveikinimai būsimoms mamytėms  4u.gif  wub.gif  wub.gif lengvo jums nešiojimo 4u.gif
O aš jau irgi savo berniuką mažą turiu, Matas tapo vyresniuoju broliu  wub.gif Mūsų mažylis atkeliavo balandžio 3d paryčiais, lengvai ir greitai. Nuo pirmųjų sąrėmių iki gimdymo praėjo vos dvi valandos. Taigi mano atveju pasakymas, kad antras gimsta greičiau ir lengviau, išsipildė  biggrin.gif gerai, kad dar spėjom į ligoninę  smile.gif
koks spartuolis.ilgai uzsibuvo,tai labai nekantravo oas mama ant ranku. sveikinų sveikinu sveikinu
thumbup.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti