Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai, 35 tema

QUOTE(Šokoladė @ 2015 04 29, 10:31)
Laba diena,
senai bebuvau užsukusi blush2.gif gal jau ir pamiršote 4u.gif retas svečias aš SM, bet reiks dažniau paskaitinėti biggrin.gif o kiek naujienų  bigsmile.gif kiek naujų mažų leliukų, kiek besilaukiančių  wub.gif

llaba diena smile.gif
o jum kaip sekas rolleyes.gif

ramunciuk,kaip gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(*Ritik* @ 2015 04 29, 10:49)
llaba diena smile.gif
o jum kaip sekas rolleyes.gif


pas mus viskas normaliai smile.gif einam į daržą, kita kartą ir labai nenoriai, bet nera kur trauktis biggrin.gif šneka labai daug ir taip gražiai vaikiškai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2015 04 25, 11:27)
Afute, kaip faina, kad uzsukai thumbup.gif
Nebuvo issukis kelione tokia su vaikais?

Paguodei, kad ne man vienai sunku ir dirbt ir vaikams demesio palikt smile.gif


Lifili, mes su vaikais keliaujam nuo vyresniosios 8 men berods. Su vaikais man keliaut ramiau. Kai istrukstam i keliones vieni su vyru, tai man sunkiau. Nezinau, kaip ten vaikai, atsibosta visokius nurodymus palikineti, daiktus normaliai sudelioti, kad rastu ir pan. O su tokiais vaikais, kokie musiskiai dabar, tai keliaut jau super gerai,issukiu net nematau wink.gif
Atsakyti
Sveikos,


QUOTE(ramunciukas @ 2015 04 22, 08:54)
Nuoširdžiausi sveikinimai, Laurynui,gimtadienio proga  4u.gif
user posted image


Labai ačiū...Balandis juodas nesėkmių mėnuo, tai čia net nelabai jungiausi..malonu pamatyt, kad kažkas prisiminė, dėkojame 4u.gif


QUOTE(Afute28 @ 2015 04 24, 20:53)
sveikinimai nestukems ir visiems geguziukams, svenciantiems gimtadieni is!
Jei mane dar kas pamena  blush2.gif, tai mes gyvenam gerai.


.todel as su tokiu ilgesiu prisimenu ta laika, kai auginau vaikucius, taip man noris vel tos ramybes. Todel retkarciais slapciausiam sirdies kamputyje apie trecia pagalvoju  ax.gif , tik protas sako ne biggrin.gif


Žinoma, kad prisimenam, aš vis prisimenu ir tavo vyresnėlę gražuolę dukrytę, įdomu, kažin kaip pasikeitus...

o dėl tos ramybės,..ji reliatyvus dalykas...kai vaikai namie ir rūpesčiai, ir ligos ir tas anas, užsiknist momentais galima...kai darbai spaudžia, terminai, nespėji visko derint ir nėr kaip teisintis...tai vėl...Bet augint vaikus- pats svarbiausias darbas gyvenime, tai jei tik noro yra, tai ...

QUOTE(Kristule05 @ 2015 04 25, 12:45)
Aną savaitę paskutinę vaikų turėtą močiutę palaidojom,ir senelio greit neteksim.Paskutines dienas skaičiuojam verysad.gif



Šaunuolis tavo Ignutis, nuo pat mažų dienų stebino smile.gif

Dėl senelių - užuojauta... 4u.gif

Ką gi, aš ir pasidalinsiu savo netektim, vėl nieko nebelaukiu..Panašu, kad L bus vienturtis .....

Atitinkamai, kai vienas, tai be proto išmylėtas, išlepintas vaikis. Tai va, mano rūpestis jau kaip neišpaikint savo vaiko per daug, nes kartais nebežino ko norėt, ir ožiai lenda, ir reik man momentais labai akivaizdžiai pademonstruot kas namie čia šeimininkas ir kieno žodis paskutinis... bet visumoj geras vaikas, meilingas ir tuo pačiu pasiutęs nesvietiškai,... jaučia nuotaikas ir kada ką iš mamkos išpešt ir kada ana gera, o kada į akis nelyst.......išsidūkęs ateina kaip kačiukas, ant kelių lipa, kabinasi, bučiuoja ir sako myliu myliu mamą....tada supranti, kad tai ir yra laimė...Tuo pačiu visas sveikiname ir su Mamos diena user posted image

Dabar savaitė namie, serga, vėl antibų kursas, sloga eilinį kartą iki sinusito pūlingo..laukiam dar vėjaraupių pareinant, nusprendėm, kad reik geriau natūraliai persirgt nei skiepyt...

Rodau savo vyruką, ir laukiame kitų :

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 03 gegužės 2015 - 12:48
Labas 4u.gif
Džiugu ,kad dar užsukat mamukai thumbup.gif

VISAS SU MAMŲ DIENA 4u.gif

QUOTE(Violeta* @ 2015 05 03, 13:38)
Ką gi, aš ir pasidalinsiu savo netektim, vėl nieko nebelaukiu..Panašu, kad L bus vienturtis .....

4u.gif

Pasirodom ir mes 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristule05: 03 gegužės 2015 - 15:09
Ačiū 4u.gif

Kristule, nuostabios akys..Ir dar mėlynesnės, ir dar didesnės... wub.gif
Atsakyti
Violeta, laikykis 4u.gif viskas bus gerai, nusvis nusvis ta saule, tik reikia jos islaukti..netektys uzgrudina mus, as irgi praejusiais metais netekau brolio...todel matydama savo tevu skausma, net bijau isivaizduoti, ka tai reiskia netekti savo vaiko. Svarbiausia nepaluzti. Faini tie musu leliukai, tiek daug dziaugsmo atnesa i pasauli...ir chaoso biggrin.gif
Atsakyti
O mano vaikai be senelių liko visai.Šeštadienį ir savo tėtį palaidojau,prieš 2 sav anytą doh.gif
Atsakyti
..Užjaučiu...Net nenoriu galvot kad kada nors tai ir manęs laukia....Bet kita vertus, tokia gyvenimo tvarka, vieni išeina, kiti ateina...Ir gerai, kai ta tvarka tokia, kai išlydim gyvenimą nugyvenusius, o ne tėvams tenka savo vaikus laidot 4u.gif 4u.gif

Afute dėkui už gerą žodį 4u.gif ...bet tai ne tas pats..mano nėštumai buvo ankstyvi, 9 savaičių tik...Tai nėra ko lygint su gimusiais vaikais ar jau vėlyvu neštumu...Tai tikrai ne tas pats...aišku, nėra lengva tokį bagažą turėt ant pečių, bet jaučiuos normaliai, kaip nieko neįvykus praktiškai.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2015 05 08, 23:03)
Afute dėkui už gerą žodį 4u.gif ...bet tai ne tas pats..mano nėštumai buvo ankstyvi, 9 savaičių tik...Tai nėra ko lygint su gimusiais vaikais ar jau vėlyvu neštumu...Tai tikrai ne tas pats...aišku, nėra lengva tokį bagažą turėt ant pečių, bet jaučiuos normaliai, kaip nieko neįvykus praktiškai.

Taip, suprantu, kad toli grazu ne tas pats. O tu tyreisi? Zinai, kokios to priezastys?cia kaip suprantu, po Lauryno taip ivyko ir ne pirma karta?
Papildyta:
QUOTE(Kristule05 @ 2015 05 07, 23:05)
O mano vaikai be senelių liko visai.Šeštadienį ir savo tėtį palaidojau,prieš 2 sav anytą doh.gif

4u.gif suprantu, kaip sunku...stiprybes...bet laikui begant skausmas aprimsta...lieka tik be galo didelis ilgesys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afute28: 09 gegužės 2015 - 16:08
Sveikos,
Violeta, neprarask vilties 4u.gif užjaučiu tave dėl tos bėdos, bet manau, kad vistiek dar turėsi kada mažiuką wub.gif O laurynas koks simpatiškas vaikinukas auga 4u.gif
Kristule, užuojauta tavo šeimai 4u.gif Ignas koks linksmas berniukas 4u.gif
Pas mus irgi balandis nepraėjo be praradimų, mirė Justo ir Mato prosenelė labai netikėtai. Justas gimė per prosenelės gimtadienį, galvojom, kaip fainiai švęs abu gimtadienius drauge, o ji taip ir nepamatė savo proanūkio. Man šioks toks šokas buvo, bet paskui susiėmiau, nes kai Matas gimė, po kelių mėnesių mirė vėl jau Mato prosenelė. Kaip kažkas atein, taip į jo vietą ateina...

O kalbant apie mūsų šeimyną neblogai gyvenam smile.gif Matas myli brolį, mažasis Justas kai tik pamato brolį tik ir seka jį akimis, Matas kai nesulaukia, kada brolis pabus eina žadint man nematant doh.gif nu žodžiu brolių meilė wub.gif Kažkaip yra ką veikt, bet spėju dar kai ką ir pasidaryt smile.gif Justas auga kaip ant mielių visi juokias biggrin.gif rankinukas, zyrzaliukas, mamytės vaikas, su tėčiu nepabūna, rėkia kaip nežinau kas biggrin.gif ir pasirodom visi trys gražuoliai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 05 11, 01:06)
  ir pasirodom visi trys gražuoliai  4u.gif


thumbup.gif Kokia graži trijulė 4u.gif Aha graži ta broliška meilė wub.gif
Atsakyti