Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai, 35 tema

QUOTE(RA1 @ 2014 03 07, 15:51)
Per 15 darbo dienu. Bet realiai manau geiciau, as va praeita savaite antradieni uzpildziau prasyma, o si ketvirtadieni jau gavau smile.gif
Beja, sveikos  blush2.gif 
Skaitau jau seniai seniai jus, bet taip niekada ir neprisijungiau smile.gif Nors pati auginu geguzinuka smile.gif O dabar laukiu balandinuko smile.gif
O kaip pas jus su zodziu "ne"? Pas mus jau koks menuo kai tik "ne ne ne" viskas. Nesvarbu kad siulai ir tai ko jis nori, vistiek sako "ne" ir viskas doh.gif



Sveikos mamytes, pas mus irgi viskas "ne" ir dar viskas " fui" doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O maniškiui ''ne '' nebe toks svarbus jau 4u.gif
Užtat kelinta naktis blūdija.Atsigula miegot ir jau prieš užmiegat prasided jam kažkokie ale skausmai doh.gif Kai kalusi kas skauda rodo ir sako pipa doh.gif Nu pažiūriu nei raudonas pimpukas,nei jokių pakitimų.ale raitosi virkauja,kad skauda.Visą dieną vaikšto neskauda,ir pietų miega - neskauda.Bet vakare vėl skauda doh.gif Užmiega išmiega ramai irgi be skausmų doh.gif doh.gif Ir kas čia jam užėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(RA1 @ 2014 03 07, 15:45)
Zodis einam tai pas mus irgi labai megiamas:) Vienas negali net i kita kambari nueit zaislo pasiimt, butinai sako einam, ima uz rankos ir veda..bet cia jau seniai tas, buvo apstoje porai menesiu, o dabar vel prasidejo ir dar daug stipriau doh.gif Ir butinai reik sedet salia kol zaidzia, va kuris laikas jeu nebeuztenka tik kambaryje tam paciam but, o atsiveda, nurodo konkrecia vieta ir sako sesk. O ta vieta ten, kad jis isitaisytu taip,kad butinai prisiglaudes sedetu  smile.gif  Aisku malonu tai, bet kai jis to nori kiaura diena, tai jau nekas doh.gif

Sveika prisijungus 4u.gif

Pas mus lygiai ta pati situacija su vaiksciojimu, ima uz rankos ir tempia. Niekur vienas negali nueit ar pazaist doh.gif Tik pas mus tas jau gan senai ir niekaip nesiliauja, ir tik mane vedas, kiti mat jam netinka biggrin.gif o su "ne" tai jau senai sitas pamirstas ax.gif Dabar musu pagrindinis zaidimas eit prie duru, barbent ir klaust ka te (kas ten) biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kaip begyvenat?Nesergat?
Mano vaikas čiaudo kažko..priskepėm duonos su česnakiuku,prisiragavo..gal neprikibs niekas..taip nenorėčiau...aplink visi serga tik..


Naujokei 4u.gif
Smagu,kiek jau besilaukiančių naujų 4u.gif

Mūsų žodyne "Ne" yra pirmoj vietoj jau labai seniai biggrin.gif Ir nedingo niekur..
Žodžius kai kuriuos jau irgi atkartoja,bet kai paprašai pasakyt,tai nesulauksi.."ne" ir viskas smile.gif

Ir dar vis "O cia kas" arba "nu gal ne"..nesuprantam,sąmoningai ar ne tie sakinukai,bet juokingai labai skamba.

Labai intonacijos jaučias kalboj,jau tiek emocingai kažką pasakoja.. biggrin.gif
Faini tie vaikai..

O man šiandie sumaištis galvoj..užsirašiau vaiką pas stomatologę,netikiu,kad leistų apžiūrėt ..sako jei tektų taisyt,tai ko gero su narkoze. verysad.gif,nu pažiūrės,įvertins būklę,bus matyt..kažkaip labai jau man baisu ta narkozė verysad.gif


Ritik..jau dekretas tau?Eina sau,kaip laikas bėga..
Niekaip neatgaminu,kada tuos pinigus perveda,kai aš vos spėjau išeit į dekretą ir pagimdžiau,o po mėnesio namo grįžus pinigai jau buvo sąskaitoj smile.gif
Atsakyti
Del zodzio "ne" tai bent jau paguodet, kad cia kaikuriem praeitis jau , reiskias ir pas mus gal neuztruks tai ilgai smile.gif Nes tu "ne" per diena tiek, kad simtais skaiciuot reiktu. Ypac dabar kai bandom mokytis ant puoduko, tai labai tas jo priestaravimas veda is proto smile.gif paklausi ar nori sysio, sako ne, po keliu sekundziu daro doh.gif.
O del vedziojimo uz rankos tai jau galvojau cia tik mano toks, kad vienas negali nei biskio. Tai ir mane ir vyra vis ir tampo, negali net pavalgyt ramiai, tai viena tai kita veda. Neinam kai valgom, bet nu tas ramybes nebuvimas ir pastovus aiskinimas kad niekur neisim jau taip atsibodo.
Atsakyti
Labadien..

Smagu jus visas čia pamatyt būrelyje smile.gif

Pas mane jau geriau, apsimušiau darbus...ir robotas namie už mane grindis tvarko, tiesa dar tik bandomasis modeliukas, bet koks gėris....nenervuoja trupiniai, visokios mini šiukšlytės, pūkeliai kampuose, plastelino trupiniukai ir pan. ..ir kaip aš be to galėjau gyvent iki šiol. vajeje, kiek gi galėjau laiką kažkam kitam skirt....dabar dar galvoju apie plovimo robotą lotuliukas.gif su leliais nepakeičiama.


QUOTE(Kristule05 @ 2014 03 07, 16:05)
OVisą dieną vaikšto neskauda,ir pietų miega - neskauda.Bet vakare vėl skauda doh.gif Užmiega išmiega ramai irgi be skausmų doh.gif  doh.gif Ir kas čia jam užėjo g.gif


O taip yra, kad dieną vaiko galva užimta įspūdžiais/emocijoms/ner kada atsipalaiduot ir nurimt. Kai nurimsta, smegenys pagauna kažkokius impulsus kurie gali būt suvokiami kaip skausmas...



QUOTE(Rožė 35 @ 2014 03 07, 19:12)
Mano vaikas čiaudo kažko..priskepėm duonos su česnakiuku,prisiragavo..gal neprikibs niekas..taip nenorėčiau...aplink visi serga tik..

Mūsų žodyne "Ne" yra pirmoj vietoj jau labai seniai biggrin.gif Ir nedingo niekur..

O man šiandie sumaištis galvoj..užsirašiau vaiką pas stomatologę,netikiu,kad leistų apžiūrėt ..


...tfu tfu ftfu kad tik ne dėl to, dėl ko čiaudau aš ...pirkau naujos kartos vaistus, blyn, nieko nepadeda..grįžau prie senųjų..va gersiu juos iki kokio gero balandžio vidurio...ir dėkui D, kad vaikui nesikabina ta zaraza..nors pora dienų tiek buvo pasiutęs, kad maniau ir jį jau įjautrino..na bet nieko cia baisaus.

mes ir gi nenenenenenenene

Na, apžiūrėt gali ir pavartojant šiek tik prievartos, vis tiek interesas juk dantis išsaugoti...ir kai pamato, tada ir jau kitaip reikalai eina...Žinai, kas yra, ko laukt, ir ką daryt eina ...

kas či dar..ar sekat politinius įvykius....man įdomu ar tik nebus karo pašonėj visai...neduok die sulaukt to mums ir mūsų vaikams...

Kaziukas vėlgi...tingiu tystis ten, žmonių be proto, bet akropolis gal tuščias bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 07 kovo 2014 - 20:16
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Kristule05 @ 2014 03 07, 17:05)
O maniškiui ''ne '' nebe toks svarbus jau 4u.gif
Užtat kelinta naktis blūdija.Atsigula miegot ir jau prieš užmiegat prasided jam kažkokie ale skausmai doh.gif Kai kalusi kas skauda rodo ir sako pipa doh.gif Nu pažiūriu nei raudonas pimpukas,nei jokių pakitimų.ale raitosi virkauja,kad skauda.Visą dieną vaikšto neskauda,ir pietų miega - neskauda.Bet vakare vėl skauda doh.gif Užmiega išmiega ramai irgi be skausmų doh.gif  doh.gif Ir kas čia jam užėjo g.gif

o gal jis miego nenori dar, tai bando nukreipti mintis? g.gif mano taip daro, bet lekia ale sysia, oadaro lasukia ir vel tas pats, jei miego nenori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaausrineee @ 2014 03 07, 22:53)
Sveikos  4u.gif
o gal jis miego nenori dar, tai bando nukreipti mintis?  g.gif mano taip daro, bet lekia ale sysia, oadaro lasukia ir vel tas pats, jei miego nenori  doh.gif

Tai žinok jei nenori,tada po ,ovyte duodasi 4u.gif Va ir šiandien tas pats.kaip prasidėjo po 21 val,tai va tik gal prieš 20 min nurimo.Paguli minutę ir verkia ,rodo kad pimpuką skauda.Pradeda raitytis,net garsiai rėkt besiraitydamas doh.gif Nu nieko panašaus nebuvo.Dabar gal 4 diena taip doh.gif Tai prieš einant miegot sudaviau vaistų nuo skausmo,sakau gal neskaudės ir užmigs,bet kur tau 2 val prasikamavom doh.gif Apžiūrėjau atidžiai,jokių paraudimų jokių mėlynių,jokių gumbų.Švarus gražus pimpukas,nu bet rėkia ir vsio,kad skauda doh.gif Tai jei savaitgalį taip bus vešiu pirmadienį pas gydytoją doh.gif
Violeta bet žinok pietų irgi ramiai guli bet tada neskauda.Ir naktį išmiega ramiausia doh.gif
Atsakyti
Sveikos, su naujais namukais 4u.gif
Su praėjusiom ir ateinančiom šventėm jus 4u.gif
Kristule, o gal jis pampio nebenori? Maniškis tai labai nebenori, vos tik ryte atsikelia, iškart sako imk "pampy".
Ritik, kaip faina tau ir figuerai wub.gif
Maniškis tai pasvaiksta, o po kelių dienų vėl suserga doh.gif jau pakyrėjo... Buvom praėjusią savaitę Vilniuje, kelias dienas atostogavom, iki tol dar nebuvau buvus biggrin.gif man labai didelis miestas, bet labiausiai įsiminė pilis vakare ir visas vaizdas nuo jos thumbup.gif
Esam pakviesti į krikštatėvius gegužės mėnesį, tai dabar turim abu su vyru darbelio, reik ir tą pasidaryt arba sugalvojam to nebedaryt ir panašiai. O labiausiai kirba mintis, ką daryt su Matuko gimtadieniu? Nes krikštynos 10d, o 11d Mato doh.gif o 9d mūsų krikštadukros gimtadienis, viskas susimala į vieną savaitgalį g.gif kokią dovaną pirkt mažąjai, jai bus kaiptik metukai. Ką patartumėt, juk dviguba proga? g.gif
Papildyta:
Dar tiek rašiau tiek pildžiau, ėmiau ir kažką paspaudžiau ir dingo verysad.gif po galais, gal kitą kart turėsiu laiko dar parašyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 03 07, 21:12)
Labadien..

Smagu jus visas čia pamatyt būrelyje smile.gif

Pas mane jau geriau, apsimušiau darbus...ir robotas namie už mane grindis tvarko, tiesa dar tik bandomasis modeliukas, bet koks gėris....nenervuoja trupiniai, visokios mini šiukšlytės, pūkeliai kampuose, plastelino trupiniukai ir pan. ..ir kaip aš be to galėjau gyvent iki šiol. vajeje, kiek gi galėjau laiką kažkam kitam skirt....dabar dar galvoju apie plovimo robotą  lotuliukas.gif su leliais nepakeičiama.
O taip yra, kad dieną vaiko galva užimta įspūdžiais/emocijoms/ner kada atsipalaiduot ir nurimt. Kai nurimsta, smegenys pagauna kažkokius impulsus kurie gali būt suvokiami kaip skausmas...


...tfu tfu ftfu kad tik ne dėl to, dėl ko čiaudau aš ...pirkau naujos kartos vaistus,  blyn, nieko nepadeda..grįžau prie senųjų..va  gersiu juos iki kokio gero balandžio vidurio...ir dėkui D, kad vaikui nesikabina ta zaraza..nors pora dienų tiek buvo pasiutęs, kad maniau ir jį jau įjautrino..na bet nieko cia baisaus.

mes ir gi nenenenenenenene

Na, apžiūrėt gali ir pavartojant šiek tik prievartos, vis tiek interesas juk dantis išsaugoti...ir kai pamato, tada ir jau kitaip reikalai eina...Žinai, kas yra, ko laukt, ir ką daryt eina ...

kas či dar..ar sekat politinius įvykius....man įdomu ar tik nebus karo pašonėj visai...neduok die sulaukt to mums ir mūsų vaikams...

Kaziukas vėlgi...tingiu tystis ten, žmonių be proto, bet akropolis gal tuščias bus...

Atsakyti
Kriste.gal jam pilvukas sakauda, gal sisiojant irgi skauda..kA gali zinot.Ogal demesio taip prasosi, gal pas jus I lova prasosi..gal baisu tamsu juk.nori salia prisiglaust..nori jusu silumos...
Maniskiis miega tik su mum kart...ir jau nebegaleciau kitaip..mums su teciu reik jo ne maziau nei jam musu reik..susiglaudziam I kamuoliuka ..man gera kaijamreik to artumo., rNkm suranda mano ranks..prihlaudzia sau prie veido...lydausi tada as...kas kad miegas prastas buna..bus to miegos enatvej..lr taip kaao uzsigauna kur lakstant tai bega iskart pas mane prie ranku prisihlaust..geras man jo tas artumas


Violet..pavydu tau to roboto ir kazio muges..jau kaip svajojau atvaziuot kada ten..reik man namui visokiu niekniekiu is ten...ka daryt daba..kelt is lovos ir varyt pas kuria? Violeta..ar priimsi:-)

Klausyk.o tas robotass nenervyja kai po kojomm pinas? O tu ploviku robotu irgi yra.ar cia tik paerzinimas? As galvojau apie zoliapjobe robota irr dar apie kiemo sluotta elektrine...
Ot pasidergimas..ane:-)

Su ta sloga dar neaisku...kieme lazdynas zydi..kad ir as jauciu jAu snarpsciu.
Rasau is telefo..belenkaip...
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2014 03 08, 02:33)
Violet..pavydu tau to roboto ir kazio muges..jau kaip svajojau atvaziuot kada ten..reik man namui visokiu niekniekiu is ten...ka daryt daba..kelt is lovos ir varyt pas kuria? Violeta..ar priimsi:-)

Klausyk.o tas robotass nenervyja kai po kojomm pinas? O tu ploviku robotu irgi yra.ar cia tik paerzinimas? As galvojau apie zoliapjobe robota irr dar apie kiemo sluotta elektrine...
Ot pasidergimas..ane:-)




labaryt...nu tada...ar geriau šiukšlės po kojom...ar svetima boba namie, kuriai vis tiek sumoki...nežinau, kai tik lelius buvo kasdien prasiurbdavau ir po du kartus visą butą, o tai visgi apie 90 kv. kai nevaikščiojo, visko nemėtė beigi nešiukšlino, (darbelius juk vis tiek daro) vienaip...dabar iš esmės kitaip...o man dar darbas, su vaiku irgi reik užsiimt, bet grindys irgi nervuoja...o viskame nebenoriu plėšytis, ir tegalvoja kas ką nori....senai jau galvojau apie jį, kokie trys metai....Juk ir irdaplovė gėris, ir skalbyklė, ir ne su kočėlais yr gerai juk lygint...

dabar aspektai...tai va, irgi visiškai nieko nežinojau, nei ką rinktis, nė kaip, modelių daug, visi jie sensta, detales reik keist susidėvinčias ir kls ar jų begausi po kurio laiko, jau turiu vieną seną rankinį siurblį 5 m senumo, kuriam neina nebeina pakeist hepa filtro doh.gif ..tai esmė, siurbliai robotukai skiriasi pagal aptanaujamą plotą vienu akumo įkrovimu...nes jei akumo nepakanka, anie grįžta į bazę pasikraut ir vėl dirba toliau..bet nuo modelio pažangumo priklauso ar tęs darbą vėl iš pradžių...ar turės atmintį ir pan. vieni juda chaotiškai, aklai...kiti sudaro žemėlapius ir juda tikslingai pirmyn- atgal...skiriasi keičiamų filtrų kiekiu, šepetėlių kiekiu, šiukšlių konteineriuko talpa, siurbimo galingumu...jei kiliminė danga, geriau galingesnis...lygios grindys, kietos, mažiau galingas bus tylesnis..na viską įsivertini ir renkies kas tinka...nu tai va...dėl triukšmo, tylesni už įprastą standartinį siublį, bet tai kas...galima užprogramuot ir eit su vaiku lauk. arba uždaryt atskiram kambaryje...su laikamčiu nustatyt kad siurbtų kai nieko nėr namie...arba tv pasileidi garsiau smile.gif

Plovikų irgi yra..scooba, brava ir pan. bet dar jų nenagrinėjaus...scooba sukrtikuota dėl per didelio paliekamo šlapumo...gerai gal plytelėms, bet pas mane parketas...o bravai gal ir tiktų, g.gif bet gero po biški kaip sakoma...bet kiek skaičiau, labai geras derinys yr siublys ir plovikas atskirai, iki 160 kv aptarnauja, įsivaizduoji koks gėris tavo naujam name jie būtų.... g.gif tai juk rutininis kasdienis darbas, kaip gerai jį kam nors numest ax.gif

o dar turiu pasakyt, kad turimas modelis neima flintusų...nu dar kitą modelį imsiu pabandymui kur turi šoninius šepetukus...bet panašu, kad flintusai dar robotam neįkandami...bet...niek geriau to darbo nepadaro už mane pačią su vaikiškom servetėlėm smile.gif

Dėl slogos, čiaudulys tai jo unsure.gif ..bet man akys niežti ne tas žodis, trinu akis nevalingai jau, raudonos nuo pastovaus niežėjimo ir kasymo...nu vat žydi kažkas, laukiu dabar galingo lietaus, kas tą bjaurastį nuplaus, o tada ir dingsta iki kito pavasario pradžios ....
Atsakyti