Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai, 35 tema

..Labaryt, su praėjusia Kovo -8-ąja, būkit moteriškos, žavios ir laimingos smile.gif

...pasisodinau jau balkonines gėles...pelargonijas, mažiukai daigeliai, bet matosi, kad stiprūs, žodžiu, grįžau prie buvusio pomėgio iki vaikų...Pernai žamuogės balkone kad ir gražu, bet nepasitesino...taigi pasirinkau jau išbandytas veisles, kurios duoda didžiulius kamuoliškus žiedynus..saulė taip šviečia, netruks subujot...Žodžiu, pavasarinamės namuose smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

nakapo 100 metu pasirodau ir as, gal neisvarysit:)

Mes kaip ir visi, mama turi būti visada salia:)
snekam jau pakankamai nemazai, supranta daug, tik ne visada klauso, praktiskai retai klauso:)

del ligeliu tai taip 2 savaites darzely, 1 savaite namuose, nes puola mus slogos ir kosuliai, nusipirkau pagaliau savaitgali inhaliatoriu, bet neprikalbinu niekaip kvepuoti, tik per atstuma, jei leidziu su telefonu pazaist pakvepuoja, bet gal nos tai pades:)

kaip smagu , kad musu tarpe nestukiu yra, as ir tik uz tai, bet vis sunku pasiryzti:), nors... kai pagalvoji juk nebus gal taip kaip su pirmaja: noriu-yra. Vakar vat su viena mamyte pabendravom, kuri antrojo vaiko norejo 5 metus ir tik po ju susilauke, nors su pirmaja pastojo labai lengvai, tad net nezinau, gal jau laikas imtis darbo:)

Del tu robotu siurbliu, tai mano nuomone, nesizavekit jais aklai. As nusipirkau kai tik mazoji ime sliauziot, nes visus trupinius i burna kisdavo, na ka gerai, bet dabar jau kokius 3 menesius net ijungus nebuvau, nes mano galva tai tik aprenka siuksles, bet tikrai neisvalo gerai. Cia labiau tinkama jei issiplovei svariai tai paleisti tik papildomai. O kai zaislu pilni kampai, tai siurblys ir nelabai tinkamas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Pagaliau pavasario sulauk4me thumbup.gif Ta proga šaltibarščių sezoną atidarėm thumbup.gif

QUOTE(Bente @ 2014 03 09, 16:16)

Del tu robotu siurbliu, tai mano nuomone, nesizavekit jais aklai. As nusipirkau kai tik mazoji ime sliauziot, nes visus trupinius i burna kisdavo, na ka gerai, bet dabar jau kokius 3 menesius net ijungus nebuvau, nes mano galva tai tik aprenka siuksles, bet tikrai neisvalo gerai. Cia labiau tinkama jei issiplovei svariai tai paleisti tik  papildomai. O kai zaislu pilni kampai, tai siurblys ir nelabai tinkamas.

Pas mane jį jaučiu mano dvikojis robotukas sutvarkytų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bente @ 2014 03 09, 16:16)
Sveikos,

nakapo 100 metu pasirodau ir as, gal neisvarysit:)

nors su pirmaja pastojo labai lengvai, tad net nezinau, gal jau laikas imtis darbo:)

Del tu robotu siurbliu, tai mano nuomone, nesizavekit jais aklai. As nusipirkau kai tik mazoji ime sliauziot, nes visus trupinius i burna kisdavo, na ka gerai, bet dabar jau kokius 3 menesius net ijungus nebuvau, nes mano galva tai tik aprenka siuksles, bet tikrai neisvalo gerai. Cia labiau tinkama jei issiplovei svariai tai paleisti tik  papildomai. O kai zaislu pilni kampai, tai siurblys ir nelabai tinkamas.



Laba, smagu kad pasirodei ir kad šnekate...smile.gif

....na, mano patirtis žinoma, tai kaip bus antru ir su trečiu, vienas Dievas težino....Jei tik sveikata leidžia beigi noro yr aš tik už tai...viską gyvenime gali spėt išskyrus gimdymus smile.gif

...na vėl...savi aspektai už ir prieš..kai su rankiniu ner kada, tai robotai yra gerai..žaislai pas mumi nebesimėto jau. susikelt daiktus - t.y. kėdes ir juos apsirinkt viena...o kai praeina siurblys, kas kita...ir man paranku, uždarau vienam kambaryje, ir tesiurbia į svaikatą..ekperimentavau, du kartus iš eilės praleidau vien tik vaiko kambaryje...jis nesiurbtas buvo kelias dienas specialiai..matytumet, kas darės konteineryje,....kaip pas nevalų nevalas doh.gif išvaliau tą pusę konteinerio ir vel trečią kartą paleidau....ir vėl pririnko - bandomo modelio pasėdusio batarkės jau...tai va. man patinka, kad kilimus gerai išvalyt eina...arba juos galima susukt ir t.t. iki idealumo man trūksta kampų ir flintusų valymo, bet flintusams nieko nėr, čia reik rankomis....dėl kampų..vis dar bandaus ir bandausi skirtingus modelius.....paiko neatas..del siurbliavimo stiprumo, nepatiko roomba...dabar dar kitą pasiėmiau, bet jaučiu kad pirksiu neatą signatue pro....super galingas ir man kilimams labai gerai...Žodžiu, ne stebuklas, bet labai parankus dalykas kasdieniam apsitvarkymui, nes sakykim, švarios grindys jau yr nemažai bendram tvarkos jausmui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 12 kovo 2014 - 17:20
Labas visoms! Su praejusiom sventem!

Perbegau visus puslapius, nesupratau, ar cia tempai kalbejimo padidejo pas mus temoje, ar senokai lankiausi tiesiog smile.gif

Niekaip nesikrenta is galvos Ritik tortas. Nu sakutes kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif As net supratimo neturiu kaip ji toki isvis galima padaryt, ta glaju ir dar figurele blink.gif

Ziuriu sirguliuoja nemaza dalis, mano abu vaikai irgi serga, kad ji velniai...nzn ko imtis... Gal imt pradet vitaminus girdyt(bent jau vyresnelei), ir paciai gert. As gi gyvenime neprizpazindavau jokiu vitaminu, bet matau, kad atejo laikas, kai ir man ju reikia, nes organizmas streikuoja sad.gif
Atsakyti
SVEIKOS,mes sergam,mano mama virs 39,abu vaikai 38..as ir vyras kosejam,zodziu uzpuole gripas ar kazka,ty nekazka doh.gif dbr esam nefasone kaip sakant verysad.gif

sergantiems balioncikai,is veikiems-nesirgti schmoll.gif

vyras iseina I darba iki pietu,as su dviem bliovikais,iki isterijos,vemimo,abu nori kad butent ji imciau,jei viena padedu,sirdis plysta,o abieju nesusikelsiu,priklaupti ir priglausti jiems netinka schmoll.gif zodziu,as be koju ir be smegenu jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2014 03 12, 17:44)
Labas visoms! Su praejusiom sventem!




QUOTE(joliukas27 @ 2014 03 13, 20:43)

Sveikatos jums ir kantrybės mamukai 4u.gif
Rašiau ankčiau apie saviškio rėkimus naktim,ir kad skauda pimpį.Tai gavom siuntimą pas chirurgą,o rėkimai ir skausmai baigėsi doh.gif Nu cirkai kažkokie doh.gif

Astravi,kaip jūs?Gal jau daržiuke buvot?Ar sergate?
Atsakyti
Pagaliau pavasaris! thumbup.gif
Sveikos!
Siandien pigu.lt reklamuoja paspiriama motocikla uz 143lt tai prigriebiau. Niekada siaip nepasiduodu tokiem zaidimams, bet va siandien susigundziau doh.gif Vakare pasiimsim, ziuresim kas ten per zaislas. Siaip pirkau ji vyresneliui, jis pas mane kudas, plonas, sakau gal nebus per mazas? Raso, kad tinkamas nuo 3metu ir vyresniems. Jis ir dabar megejas ant brolio maziuko paspirtuko pasedeti, nesvarbu kad keliais zeme siekia, bet jam reikia, jis vaziuoja....Nu blogiausiu atveju jeigu ka, liks mazeliui ax.gif
Siaip tai ieskojau triratuko mazyliui, vakar jau ir nupirkom (is cia SM skelbimu) tai jau ir pavezinti spejom. O jau patenkintas sedejo jame ax.gif
Kita savaite musu mikimauzo balius. Laukiam nesulaukiam. blush2.gif
Dar kovo gale i krikstynas esam uzkviesti, tai dabar pampersu torta gaminu. Karta jau esu dariusi, pavyko, patiko tai vel kartoju. Man grazu ir praktiska tokios dovanos. Esu dariusi ir vezimeli is sauskelniu, bet laaabai daug darbo, nekartosiu daugiau. schmoll.gif
Visiems ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikit.
Joliuk, tau is vis nepavydziu, du ligoniukai namie, o paimti abieju ant ranku vienu metu tikrai neimanoma. Imk uz tai 4u.gif 4u.gif
Gero savaitgalio, nors orus zada ne kokius.
Atsakyti
Labadien, moteros,

Sergantiems - daug balionų ir linkėjimai kuo greičiau atsigaut 4u.gif

Joliuk, labai jautriai susikaitė, nu laikykis, pati save laikyk už pakarpos, įsivaizduoju kaip nelengva 4u.gif

Nėštukėms irgi daug sveikatos linkime 4u.gif

Pavasaris atėjo...nu kažkaip smagu ta saulė pasirodžius, žolė besidažanti žaliai..bet tos dulkes visos, vėjai...žiedadulkės, nu doh.gif ..laukiu lietaus jau labai labai...užsiknisau dulkes kvėpuot....o L visgi irgi mano diagnozė yr...Išeinam lauke, tai ir trina vaikas akytes, žandukai raudoni raudoni...zyrteco lašus duodu, bet nekažin ką gelbsti....na, guodžiu save, tuoj žadamas bjaurus oras pataisys padėtį, atsigausime...Pabandysiu vidinius užsiėmimus dažniau palankyt, baseiną, yamahą...taip ir pratempsim žydėjimus smile.gif

dėl vaikų man dar pora kls įdomūs...Ką vaikams duodat valgyt biggrin.gif Sakykime, maniškis iki šiol dar gauna visiškai naminį maistą, na ir tuos produktus kur namie negausi - sūrelius, jogurtus, bananus, vynuoges...bet nevalgęs yr tokių dešrelių, pirštelių, visokių pusgaminių nė iš tolo....šaldytas daržoves jau perku, zapasai išsibaigė...grybų vėl nedavus esu, pupelių irgi...žalių daržovių nesiūlau, o pasiūlius ir pats vaikas nevalgo, na čia jau mano specifika, kad žalėsių aš nemėgstu ir nelabai galiu - alergizuoja, tai ir vaikui savaime nesiūlau kas man netinka...bet va....vaikas dievina keptas bulves...apakus buvau kai nugriebė kepintos duonos su druska ir česnaku ir nieko, žiaumojo sau patenkintas...tai matyt jau laikas duot ir nebe tokį sveiką greitesnį maistą..nes darželyje juk irgi...nebus toks vien tik žviežias, pagamintas tik ką ir pan....ir dabar jau padavus dešreles nė už ką nevalgys...priprato būt pelepintas ant to kanto ir manau, kad biški reik koreguot mitybą ant kiek paprastesnės... g.gif kaip kitos darot?

Dviratukai vėl...Mums tebetinka pernykštis, tik pakojų nuėmiau dar pernai, ant pedalų laiko kojas...bandom mokytis po biški kad mintų pats...bet...su laiku. Kitąmet greičiausiai jau reiks kito. Lauke jau nebežinau ką beisšsinešt...nes jei ką turi kiti, reik ir L..savo kai turim, nereikia jau tada nieko...o tada lieka man viską tempt. nu ir kaip atspėt, ko gali reikt vaikiui...

Daiva, o kaip žinai, kokius pampersus imt? g.gif

ir dar klausimuks, ar kas tebeturit ir planuojat keist asbestinio šiferio stogus? man įdomu, ar pasinaudojant es pinigėlias ten daug valahytos paskum, gal yr bandžiusių, bo mislinu kad kaime reik stogą keist namui, bet nesiryžtu vien dėl savo mokymo projekto matydama koks ten beviltiškas popierizmas....na bet stogą keist reikia, o dabar kaip tik paraiškų rinkimo metas....ir rąstinės smelio dežės, gal kas turit, kaip patinka?

na ir dar...ką dėl savęs gero padarot...pavasarėjant..užskabinau ant gelinio lakavimo, kaip gerai dviems-trims savaitėms pamiršt tuos reikalus...o jei taip permanentinis koks...ar dar kas..kiek laiko susitaupytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 14 kovo 2014 - 15:05
QUOTE(Violeta* @ 2014 03 14, 15:00)

Ką vaikams duodat valgyt  biggrin.gif

Maniškis beveik viską jau valgo 4u.gif Grybų dar negavo,bet šiaip ir dešrelių yr valgęs ir tų pačių pirštelių.Kadangi mes patys tų pusfabrikačių retai perkamės,tai ir mažius kad gauna per men kartą nieko blogo nematau 4u.gif O duoną su česnaku irgi valgo,aišku daug ir nesuvalgo jos,bet duodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 03 13, 22:47)
Sveikatos jums ir kantrybės mamukai  4u.gif
Rašiau ankčiau apie saviškio rėkimus naktim,ir kad skauda pimpį.Tai gavom siuntimą pas chirurgą,o rėkimai ir skausmai baigėsi doh.gif Nu cirkai kažkokie doh.gif

Astravi,kaip jūs?Gal jau daržiuke buvot?Ar sergate?

Labas visoms 4u.gif

Ne, Kristule05, dar daržiuke nebuvom. Jau žadėjom kitą savaitę eit, bet pas mus daržely šiuo metu vaikai labai serga, siaučia kažkoks virusas su temperatūra ir kosuliu, taip pat ir rotas. Tai dar truputį liksim namie, bijom vėl susirgt. smile.gif
Šiaip maniškis jau sveikas, retkarčiais dar sukosti, bet po lauką jau duodamės. Bet užtat pati esu labai užkimus, gerklę skauda, tai negaliu labai rėkaut lotuliukas.gif
O ką jums įtarė dėl tų skausmelių pimpio?Ar vis tiek dar veši pas chirurgą?
Atsakyti
QUOTE(astravi @ 2014 03 14, 17:41)

O ką jums įtarė dėl tų skausmelių pimpio?Ar vis tiek dar veši pas chirurgą?

Nors nebeskauda ir ramiai miega, vešiu pasikonsultuoti 4u.gif Kaip tik dar kitai sav talonėlį gvau,o tai be balandžio nelabai prieisim tada 4u.gif
Pas mus jau virusiukai traukiasi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti