Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai, 35 tema

QUOTE(Violeta* @ 2015 05 03, 13:38)
Ką gi, aš ir pasidalinsiu savo netektim


4u.gif negalvok taip 4u.gif

QUOTE(ramunciukas @ 2015 05 11, 01:06)

Koks Matas didelis palyginus su Justuku bigsmile.gif , nors realiai, tai dar labai mažiukas yra biggrin.gif

Nesupykite, kad kitų mamyčių įdėtų foto nepakomentuoju, tiesiog darbinis kompas ne visas foto rodo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 12 gegužės 2015 - 07:42
QUOTE(Afute28 @ 2015 05 09, 16:07)
Taip, suprantu, kad toli grazu ne tas pats. O tu tyreisi? Zinai, kokios to priezastys?cia kaip suprantu, po Lauryno taip ivyko ir ne pirma karta?



Taip, čia viskas po L gimimo. Pirmas nėštumas sėkmingas, antras, trečias - jau nebe...Ir tai byloja apie galimą afosfolipidinį sindromą, kai tolimesni neštumai sėkmingi tik skiriant heparino preparatus skystint kraujui..Bet tam reik tikslios diagnozės ir gerų medikų, nes tas afs Lt gan sunkiai diagnozuojamas. Tai man siūlo tai pirmu pasirinkimu tirtis.

QUOTE(ramunciukas @ 2015 05 11, 00:06)
Sveikos,
Violeta, neprarask vilties 4u.gif  užjaučiu tave dėl tos bėdos, bet manau, kad vistiek dar turėsi kada mažiuką wub.gif O laurynas koks simpatiškas vaikinukas auga  4u.gif

O kalbant apie mūsų šeimyną neblogai gyvenam  smile.gif  ir pasirodom visi trys gražuoliai  4u.gif
user posted image


Ačiū...bus kaip bus...anksčiau galvodavau kaip čia tik pastot..o dabar jau net nebesuku galvos, nes problema kaip išnešiot...Bet kokiu atveju jau esu mama.....ir vienas vaikas turės visą mano meilę. ..Gal kada nors...bus kiti sprendimai, bet šiam momentui ne tas galvoj.

dėl netekčių - užuojautos... 4u.gif 4u.gif

Matosi smile.gif žavinga fotkė, ir žavingi pozuotojai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2015 05 12, 20:56)
Taip, čia viskas po L gimimo. Pirmas nėštumas sėkmingas, antras, trečias - jau nebe...Ir tai byloja apie galimą afosfolipidinį sindromą, kai tolimesni neštumai sėkmingi tik skiriant heparino preparatus skystint kraujui..Bet tam reik tikslios diagnozės ir gerų medikų, nes tas afs Lt gan sunkiai diagnozuojamas. Tai man siūlo tai pirmu pasirinkimu tirtis.
Ačiū...bus kaip bus...anksčiau galvodavau kaip čia tik pastot..o dabar jau net nebesuku galvos, nes problema kaip išnešiot...Bet kokiu atveju jau esu mama.....ir vienas vaikas turės visą mano meilę. ..Gal kada nors...bus kiti sprendimai, bet šiam momentui ne tas galvoj


Esu girdejus apie tai, mano draugei diagnozavo, nes pirmas nestumas buvo nesivystantis. Tai po to tik po dirbtinio pastojo, gere nuolat vaistus ir sekmingai isnesiojo ir pagimde, bet pas ja dar ir kitu bedu buvo, endometrioze, abi kiausides operuotos ir t.t. As jau nesitikejau, kad bus gerai.
Atsakyti
Na mamos, kada pagaliau atšils? jau ir pavasaris į pabaigą, o šilumos kaip nėr taip nėr g.gif
Atsakyti
Ačiū, už gražius žodžius smile.gif Graži ir jaučiuosi su savo vaikučiais thumbup.gif
Man tai užtenka šilumos, nneoriu tų karščių. Man būtų kokie 25 jau pats tas.
Ritik, kaip tau sekasi auginti dvi dukrytes? 4u.gif
Atsakyti
Salomėją ir Liutaurą su praėjusiais gimtadieniais 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 05 17, 00:58)
Ačiū, už gražius žodžius smile.gif  Graži ir jaučiuosi su savo vaikučiais  thumbup.gif
Man tai užtenka šilumos, nneoriu tų karščių. Man būtų kokie 25 jau pats tas.
Ritik, kaip tau sekasi auginti dvi dukrytes?  4u.gif

pas jus gal šilčiau, bet man +10 tikrai neužtenka biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ši savaitė eurovizinė, ar žiūrit kuri?

Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 05 18, 10:21)
pas jus gal šilčiau, bet man +10 tikrai neužtenka  biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ši savaitė eurovizinė, ar žiūrit kuri?

Aš šiemet kaip niekad laukiu eurovizijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 05 18, 13:44)
Aš šiemet kaip niekad laukiu eurovizijos  thumbup.gif

nagi nagi, ir kodel? g.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 05 18, 15:01)
nagi nagi, ir kodel? g.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif

Man šiemet ir daina graži, ir pagaliau bus ką žiūrėt per tv biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunciukas @ 2015 05 18, 21:53)
Man šiemet ir daina graži, ir pagaliau bus ką žiūrėt per tv  biggrin.gif

biggrin.gif

ar žiūrėjai vakar? aš tai ties viduriu užmigau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 05 20, 16:09)
biggrin.gif

ar žiūrėjai vakar? aš tai ties viduriu užmigau  lotuliukas.gif

žiūrėjau ir dabar žiūriu, kokios tos kitos dainos vos ne laidotuvių biggrin.gif gerai, kad dar lietuviai dainuoja thumbup.gif
Atsakyti