Įkraunama...
Įkraunama...

Fantastikos mėgėjai

QUOTE(zis @ 2014 08 25, 15:29)
Saintlina ne kartą minėjo, kad jai labai primena S. King "Dvikovą" 4u.gif


"Dvikova" jau seniai perskaityta. o daugiau? beje, klausimas ne tau vienai skirtas, gal kitos ką nors patars panašaus į "Perėją"?
Atsakyti
Labos 4u.gif
QUOTE(Gemma @ 2014 08 26, 10:43)
"Dvikova" jau seniai perskaityta. o daugiau? beje, klausimas ne tau vienai skirtas, gal  kitos ką nors patars panašaus į "Perėją"?

Man dar patiko "Paderme". Tikrai yra nemazai sasaju su "Pereja" smile.gif
Atsakyti
Mane labai sužavėjo "Pažymėtoji" ir visos šio ciklo knygos thumbup.gif
Atsakyti
Gavau Divergentės 3 dalį, nu kažkaip nesiskaito visai man doh.gif laikinai atidėjau į šalį, nes į rankas pateko "Bėgantis labirintu" pradėjau...užkabino...tikėkimės pabaiga nenuvils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 08 19, 09:28)
iš fantastikos šiuo metu mėgaujuos D.Harkness "All souls trilogy" paskutiniąja dalimi "The Book of Life".


o, jau ir trečia knyga yra bigsmile.gif Kaži, kada pas mus bent antrąją išvers?
ČIa juk ta pati trilogija, kurios pirma dalis 'Raganų valandos' užvadinta, ar ne?
Papildyta:
QUOTE(Gemma @ 2014 08 26, 08:43)
"Dvikova" jau seniai perskaityta. o daugiau? beje, klausimas ne tau vienai skirtas, gal  kitos ką nors patars panašaus į "Perėją"?


Gemma, o Kingo 'Tamsiojo bokšto' seriją skaitei? Kaip ir nėr akivaizdžių panašumų, ale man vistiek kažkaip kažkur kažkas kažką primena biggrin.gif
Atsakyti
čia tikiuos ir pafiskutuot galima?smile.gif Rothfuss abi (lt 3) knygos tai labai smarkiai mane užkabino, iš pradžių gal netraukė, bet jau antrą syk suskaičiau, paprasta, bet kažkuom įtraukianti serija:) ir kaip nekeista, bet negaliu patikėt, kad gali 3čia dalim viskas pasibaigt, nebent papasakos istoriją ir numirs/pataps dievu, nes skaitant antrą syk pastebi tas smulkias detales, pasakymus, akd negali btū daug klausimų išspręsta paskutinėj daly (nebent puse knygos veiksmas vyks po istorijos) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eizehornas @ 2014 10 02, 22:27)
čia tikiuos ir pafiskutuot galima?smile.gif Rothfuss abi (lt 3) knygos tai labai smarkiai mane užkabino.. ir kaip nekeista, bet negaliu patikėt, kad gali 3čia dalim viskas pasibaigt, nebent papasakos istoriją ir numirs/pataps dievu, nes skaitant antrą syk pastebi tas smulkias detales, pasakymus, akd negali btū daug klausimų išspręsta paskutinėj daly (nebent puse knygos veiksmas vyks po istorijos) smile.gif


na taip, aš irgi apie tai galvojau beskaitydama smile.gif Ten tiek įvykių, ir nė nepanašu, kad priešistorė artėtų prie pabaigos. Ir nesinorėtų tikėti, kad papasakojus istoriją viskas baigsis. Neįsivaizduoju, kaip autorius viską sutalpins į paskutiniąją dalį. Lauksim, ką beveiksim..
Atsakyti
gal ir autoriui ne visada pavyksta laikytis pradinio plano, t.y. parašyti tik tris knygas. pvz. Eragono serija - žadėjo tris, parašė keturias knygas. ko gero, berašant kyla vis naujų minčių, siužeto vingiai susidėlioja kitaip nei buvo numatyta pradiniam sumanyme, istorija prasiplečia ir atsiranda papildoma knyga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eizehornas @ 2014 10 02, 23:27)
čia tikiuos ir pafiskutuot galima?smile.gif Rothfuss abi (lt 3) knygos tai labai smarkiai mane užkabino, iš pradžių gal netraukė, bet jau antrą syk suskaičiau, paprasta, bet kažkuom įtraukianti serija:) ir kaip nekeista, bet negaliu patikėt, kad gali 3čia dalim viskas pasibaigt, nebent papasakos istoriją ir numirs/pataps dievu, nes skaitant antrą syk pastebi tas smulkias detales, pasakymus, akd negali btū daug klausimų išspręsta paskutinėj daly (nebent puse knygos veiksmas vyks po istorijos) smile.gif

Man teko girdėt, iš pakankamai patikimų šaltinių, kad bus iš viso 5 dalys. Man tai labai tiktų ir patiktų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2014 10 03, 08:52)
Man teko girdėt, iš pakankamai patikimų šaltinių, kad bus iš viso 5 dalys. Man tai labai tiktų ir patiktų.  4u.gif


iš autoriaus? biggrin.gif Aš lyg irgi kažkur skaičiau, kad autorius neatmeta galimybės, kad bus papildomos dvi dalys, bet nesu įsitikinus, ar apie Rothfuss'ą, ar apie G. Martiną doh.gif
Man labai patiktų daugiau knygų, nes laaabai prie širdies man jo rašymas. Bet va laukti, kol jis jas visas parašys tai neee, nepatiks schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Gemma @ 2014 10 03, 08:40)
gal ir autoriui ne visada pavyksta laikytis pradinio plano, t.y. parašyti tik tris knygas. pvz. Eragono serija - žadėjo tris, parašė keturias knygas. ko gero, berašant kyla vis naujų minčių, siužeto vingiai susidėlioja kitaip nei buvo numatyta pradiniam sumanyme, istorija prasiplečia ir atsiranda papildoma knyga  bigsmile.gif


na, kai tik viena papildoma - gerai. Bet kai jų tampa koks 14, tai jau gal ir nelabai smile.gif
Eragono taip ir neperskaičiau, nors dabar mažasis skaito, tai smulkiai atpasakoja ir dar ištraukų paskaito. Kol baigs, tai tikriausiai jausiuosi lyg skaičiusi būčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 10 03, 11:59)
iš autoriaus?  biggrin.gif  Aš lyg irgi kažkur skaičiau, kad autorius neatmeta galimybės, kad bus papildomos dvi dalys, bet nesu įsitikinus, ar apie Rothfuss'ą, ar apie G.

Kažkas panašaus, kad iš autoriaus. Sakė, kad jis pats apie tai užsiminė, gal kokiam savo kampely. Anglų kalba kai neskaitau, tai ir neieškau/nepatikrinu. Aš irgi labai džiaugčiaus, jei tai būtų tiesa. biggrin.gif
Reikia kada susikaupt ir bandyt dar kartą šturmuot Eragono 2 dalį. Žiauriai nekabino, kiek pamenu, o tiek dalių... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2014 10 03, 11:38)
    Reikia kada susikaupt ir bandyt dar kartą šturmuot Eragono 2 dalį. Žiauriai nekabino, kiek pamenu, o tiek dalių...  doh.gif


o kam tau vargti, jei žiauriai nekabino? Esu tikra, kad turi visą e-biblioteką knygų, kurias traukia perskaityti smile.gif
Atsakyti