Įkraunama...
Įkraunama...

Fantastikos mėgėjai

QUOTE(saintlina @ 2014 10 03, 12:42)
o kam tau vargti, jei žiauriai nekabino? Esu tikra, kad turi visą e-biblioteką knygų, kurias traukia perskaityti  smile.gif

Šiap tai tikrai, tu teisi visais punktais. biggrin.gif Vien e- laukia 3000. lotuliukas.gif
Bet man patiko pirma Eragono knyga, tai norėtųsi atrasti kažką gero ir kitose dalyse. Va, man labai patiko A. Tapino "Vilko valanda", o pasirodo, jis rašo ir antrą knygą, gal tęsinį. Ir ji tikrai turėtų būt ne prastesnė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2014 10 03, 11:53)
  Vien e- laukia 3000.  lotuliukas.gif


oooo, čia tai bent bigsmile.gif Skaitymo kurį laiką nepritrūksi biggrin.gif Nepamiršk pasidalint įspūdžiais 4u.gif

Aš parsisiunčiau visą Pasaulinės fantastikos fondą, bet ten tiek jų, kad nebežinau nei nuo ko pradėt reiks unsure.gif
Atsakyti
Perskaičiau V.Roth "Lojalioji", dabar galvoju ir filmą "Divergentė" pažiūrėti. Trečia knyga labiau patiko nei pirmosios dvi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2014 10 03, 15:33)
Perskaičiau V.Roth "Lojalioji", dabar galvoju ir filmą "Divergentė" pažiūrėti. Trečia knyga labiau patiko nei pirmosios dvi.

O aš trečios knygos ir neįveikiau, nebeįdomu pasidarė.
Perskaičiau kažkieno minėtas ANGELFALL ir WORLD AFTER, patiko labai. Ieškojau trečios knygos - pasirodo bus išleista tik kitais metais.
Atsakyti
Labos 4u.gif
O aš dabar apie ateivius skaitau biggrin.gif Ką tik perskaičiau "Mano numeris ketvirtas", o dabar jau ir tesinį skaitau "Šešių galia". Visai įdomiai skaitosi, tik va, bėda, kad lt kalba tik šios dvi iš 5 yra išleistos, ir kiek supratau daugiau lietuviškai nebus...Na, ką darysi.
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2014 11 18, 20:37)
Labos 4u.gif
O aš dabar apie ateivius skaitau biggrin.gif Ką tik perskaičiau "Mano numeris ketvirtas", o dabar jau ir tesinį skaitau "Šešių galia". Visai įdomiai skaitosi, tik va, bėda, kad lt kalba tik šios dvi iš 5 yra išleistos, ir kiek supratau daugiau lietuviškai nebus...Na, ką darysi.


nebus daugiau? blink.gif Man pagal pirmą knygą filmas visai patiko, tai ir antrą knygą susiradau. O toliau, vadinas, ir nebesužinosiu kaip ten bus. Na, tikrai, ką darysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2014 11 18, 22:37)
Labos 4u.gif
O aš dabar apie ateivius skaitau biggrin.gif Ką tik perskaičiau "Mano numeris ketvirtas", o dabar jau ir tesinį skaitau "Šešių galia". Visai įdomiai skaitosi, tik va, bėda, kad lt kalba tik šios dvi iš 5 yra išleistos, ir kiek supratau daugiau lietuviškai nebus...Na, ką darysi.


Tau dar pasisekė biggrin.gif Iš 5 dvi, o aš... o aš... Šmėklų medžiotoją pradėjau verysad.gif
(Joseph Delaney The Spook's stories). Lietuviškai jau dvi knygos yra, aš vieną skaičiau. Ir buvau aš dubline, Airijoje, knygyne, na, kaip be knygyno. Ir stovi ten 14 šmėklų medžiotojo knygų. Keturiolika. Įsivaizduoji?

Šiaip tai priešpaskutinė gera fantastinė skaityta knyga buvo Susan Ee "Pasaulis po to" (World After). Nuostabi. Daug labiau už pirmą dalį patiko biggrin.gif Dar labiaau laukiu tęsinio.

O paskutinė John Flanagan "Žvalgo mokinys. Ledo šalis" (Ranger’s Apprentice: The Icebound Land) - smagiai susiskaitė. Trečia iš dvylikos biggrin.gif Gal man reikia eiti į vaikų knygų temą ? Tokia yra ? g.gif

O jūs ką skaitote? Skaitote ?
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2014 12 02, 19:10)


O jūs ką skaitote? Skaitote ?


A. Tapino "Vilko valanda" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2014 12 02, 22:16)
A. Tapino "Vilko valanda"  ax.gif


Lauksim atsiliepimo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2014 12 02, 22:10)
Lauksim atsiliepimo  biggrin.gif  4u.gif


Kad Tapinas yra gabus žmogus, manau, niekas nesiginčytų. Perskaičiau jau daugiau nei pusę knygos, parašyta "ne lietuviškai". Apskritai tai visai kitokia fantastika...Ir man tai patinka. Iš pradžių erzino rusiškos pavardės, bet pripratau, ir visai įdomu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2014 12 03, 22:17)
Kad Tapinas yra gabus žmogus, manau, niekas nesiginčytų. Perskaičiau jau daugiau nei pusę knygos, parašyta "ne lietuviškai". Apskritai tai visai kitokia fantastika...Ir man tai patinka. Iš pradžių erzino rusiškos pavardės, bet pripratau, ir visai įdomu.  ax.gif

Na, kai pabaigsi, įgarsink galutinę nuomonę 4u.gif O man kaip tik ganėtinai lietuviškai. Visai, na, visai ne lietuviškai parašyta L.L.Berg "Nesuterštasis miestas". Jeigu neskaitei, kuo nuoširdžiausiai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2014 12 03, 21:29)
Na, kai pabaigsi, įgarsink galutinę nuomonę  4u.gif O man kaip tik ganėtinai lietuviškai. Visai, na, visai ne lietuviškai parašyta L.L.Berg "Nesuterštasis miestas". Jeigu neskaitei, kuo nuoširdžiausiai rekomenduoju  4u.gif


Na, "lietuviškai" gal tai, kad panašu į Vinco Kudirkos raštus didis.gif
Atsakyti