Įkraunama...
Įkraunama...

Fantastikos mėgėjai

Labos 4u.gif
QUOTE(SOFIJA5 @ 2014 12 02, 21:10)
Tau dar pasisekė  biggrin.gif Iš 5 dvi, o aš... o aš... Šmėklų medžiotoją pradėjau  verysad.gif
O paskutinė John Flanagan "Žvalgo mokinys. Ledo šalis" (Ranger’s Apprentice: The Icebound Land) - smagiai susiskaitė. Trečia iš dvylikos  biggrin.gif Gal man reikia eiti į vaikų knygų temą ? Tokia yra ?  g.gif

O jūs ką skaitote? Skaitote ?

Man irgi i vaikiska skyriu traukti blink.gif doh.gif lotuliukas.gif As dabar "Smaragdo atlasa" skaitineju, ale nelabai man jis, o dar ir tesini esu pasiemus... doh.gif smile.gif Tai nzn ar skaitysiu... blush2.gif
Atsakyti
Bandžiau per paiešką ieškoti, bet nerandu. Noriu paklausti, gal kas skaitėt seriją "Nemirtingojo Nikolo Flamelio paslaptys". Visur rašoma, kadtai 6 knygų serija, o visur randu lietuvikai išleistas 5 knygas. Gal žinote, ar yra lietuviškai šešta?
Atsakyti
Tik 5 lietuviškai išleistos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva155 @ 2015 01 09, 20:23)
Bandžiau per paiešką ieškoti, bet nerandu. Noriu paklausti, gal kas skaitėt seriją "Nemirtingojo Nikolo Flamelio paslaptys". Visur rašoma, kadtai 6 knygų serija, o visur randu lietuvikai išleistas 5 knygas. Gal žinote, ar yra lietuviškai šešta?



QUOTE(Vitalka_as @ 2015 01 10, 19:24)
Tik 5 lietuviškai išleistos  schmoll.gif


Skaitėme, seniai, ir vis dar laukiame pabaigos verysad.gif
Išleista 5 knygos: Alchemikas, Magas, Kerėtoja, Burtininkas ir Raganius... 6 dalis neišleista, nors Obuolys žadėjo tai dar 2013 metais padaryti... o dabar 2015-ieji
Atsakyti
Merginos gal vilmietes gali pabuti solidarios ir paskolint mainais kokiu knygu nes teks gult i ligonine o as skaitau daaaaaaug kai turiu laiko. Knygas saugau labai, idealiausia butu anglu kalba.
"Mainais" galiu pasiulyti Cinder, shatter me smile.gif
Atsakyti
Padariau pertrauką ir vėl panirau į fantastines knygas...Perskaičiau "Amberio aušra", "Šokančių dievų upė", pradėjau knygą "Sostų žaidimas"...
Atsakyti
Sveikos,

Ieškau pirkti Saulėlydžio sagos knygų (geriau būtų anglų kalba).

Esu iš Kauno.

Jei turite ir parduodate, susisiekite asmenine žinute. ax.gif

4u.gif smile.gif
Atsakyti
Kaip Insurgentė, gal jau matėt kas? Aš eisiu pirmadienį.
Atsakyti
Dar ne, norėčiau dar kartą pirmąjį filmą peržiūrėt, kad prisiminti viską, bet įtariu, kad lėksiu neiškentus ir be to biggrin.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
QUOTE(astaria @ 2015 03 21, 20:51)
Kaip Insurgentė, gal jau matėt kas? Aš eisiu pirmadienį.

As vakar Insurgente maciau thumbup.gif Tikrai patiko thumbup.gif Zinoma, kad knygoje visko daugiau, bet filmas geras, daug veiksmo ir, zinoma, ketvertas wub.gif beja, vienintele detale nepatiko ir siek tiek gadino filma: ketverto motina vaidinanti aktore atrodo jaunesne uz pati ketverta ar bent jau jo bendraamze doh.gif doh.gif doh.gif
O kalbant apie knygas, ka tik suskaiciau Stangberg "Ratas". aciu uz rekomendacija Sofijai 4u.gif Raganos, demonai, paslaptys. Viskas ko reikia gerai fentazi biggrin.gif O dabar griebsiu tesini skaityti smile.gif
Atsakyti
Mes vakar sužiūrėjom Horns. Nežinojau, ko tikėtis ir finale visai patiko, nežinau, kiek tiksliai filmas atitinka knygą, nes neskaičiau, bet reikalas tikrai neblogas.

Taipogi įsigijom Mockingjay pirmą dalį, vakar pažiūrėjom, na ir ką, nuobodoka, nežinau, kodėl nutarė į dvi dalis tą knygą skelti, nes ji pati prasčiausia iš visų trijų ir filme tas taipogi jautėsi. Negaliu sakyt, kad blogai suvaidinta, ar scenarijus prastai parašytas, bet kažkiek nuobodumo tikrai jame yra, realiai nieko filme neįvyko, o trukmė apie porą valandų.

Skaitymo fronte reikalai prasti, aš skaitau tik prieš miegą, bet, pastaruoju metu, lovon einu apie 3 nakties, tai jau apie jokius skaitymus net minčių nebūna, griūnu miegot biggrin.gif
Atsakyti
fantasika- GĖRIS. Tik deja lietuvių kalba nedaug kas yra. Šiaip jei skaitote užsienio kalba galima įlysti į nemokamas bibliotekas, pvz anglų, rusų kalbomis jų pilna. Įsiveskite norima kalba žodį "skaityti" ir onlain nemokamai , ir išmes krūvas tinklapių. Ir ta pati fantastika- pas mus kiek teko žiūrėt paskirstyta: fentezi+mistika (aukso fonde F raide) fantastika (labiau prie mokslinės) vaikų- ir neseniai atsirado moteriška fantastika (saulėlydis ir t.t. kur pagrindas meilės linija) o ta pačia rusų kalba (ne kažkas išskirtino- o paprasčiausiai kalba kurią aš moku gal angliškai ar vokiškai dar didesnis skirstymas-ne man sręsti) taigi mano lankomose bibliotekose fantastika skirstoma:
fentezi
alternatyvi istorija
kovinė fantastika
mokslinė fantastika
jumoristinė fantastika
siaubo
mistikos
detektyvinė fantastika
sociali-filosofiška fantastika
herojinė fantastika
epinė fantastika
kibenetika
romantiška (kitaip moteriška ) fantastika
ironiška (skirtumas tikrai yra nuo jumoristinės)
kosmoso tematika
Gotiški romanai ir t.t.t.t.

nu trumpiau- daug galiu įkelti rusų kalba:
Альтернативная история – 2542
Боевая фантастика – 5168
Героическая фантастика – 925
Городское фэнтези – 293
Готический роман – 45
Детективная фантастика – 828
Ироническая фантастика – 43
Ироническое фэнтези – 49
Историческое фэнтези – 84
Киберпанк – 669
Космическая фантастика – 2220
Космоопера – 29
ЛитРПГ – 242
Мистика – 519
Научная фантастика – 25028
Ненаучная фантастика – 66
Попаданцы – 900
Постапокалипсис – 216
Сказочная фантастика – 120
Социально-философская фантастика – 2227
Стимпанк – 22
Технофэнтези – 26
Ужасы и мистика – 4050
Фантастика: прочее – 351
Фэнтези – 14309
Эпическая фантастика – 682
Юмористическая фантастика – 2048
Юмористическое фэнтези – 40

Aš neaukštinu kitų šalių ir kitųkalbų- paprasčiausiai žiūrėkime realistiškai- Lietuva maža, skaitančių nedaug. jūs pasiklausinėkite aplinkui- kiek žmonių skaito? pvz mano 1 klasės dukra perskaitė 36 knygas, tai kai kurie vaikai 15-16 metų "pasigyrė" kad jie per "visą gyvenimą" net 10 neperskaitė. Taigi atsijojame neskaitančius, skaitančių gal susidarys geriausiu atveju 10 proc Lietuvos gyventojų, o dar žanrai.... auditorija pasiskirsčiusi- ir realiai daugiausiai skaitoma geltonieji romanai- kur 1 siužetas n meilės scenų ... kiti žanrai "neapsimoka" . nebent super puper reklama būtų. Kad ir tas pats Haris Poteris- realiai tai panašoka kažkuo neapčiuopiamu į Ursulos K.Le Guin Žemjūrės burtininką. Bet reklamos dėka knygą tiesiog iššlavė iš lentynų ir teko leisti kelis kartus.

nu čia abstrakčiai mintys šia tema. O šiaip iš Lietuvoje leistų sūnėnas dabar įnikęs į lietuvio autoriaus Andriaus Tapino "Vilko valandą" . vis galvoju gal ir man krimstelti šiąknygą- gal kas skaitėt?
Atsakyti