Įkraunama...
Įkraunama...

L-gliutathionas Autistukams

QUOTE(begemote @ 2014 10 17, 17:07)
dar paprasciau butu desertinio sokolado sirupo deti, ten ta pati kakava tik skysta


Labuka mamos, vis nera kada parasyti, bet dabar nusipirkau ismanuji telefona, turesiu nors visada interneta. Tai va buvome pas Olega prirase jis mums magnio - tirpinamos tabletes vandenyje. Vision papilda, kalci smegenims. Ir aisku vis dar geriame gliutationa ir carnosine. Siaip viskas gerai, darzelyje sekasi puikiai, rasom raides po truputi. Siaip tai aukletojos neatsistebi kaip vaikas pasikeite po pusantru metu i gera puse. Nuo magnio jinai man visai rami ir gera paliko, dabar su visais tik sveikinasi ir visus apkabina. Aukletoja sake, kad daug kartu Emilija ja per diena apkabina. Karnozina ir gliutationa Olegas neleidzia nutraukti grieztai, sako, kad daug geresne Emilijos galvos bukle. Ir kai uzsiminiau, kad eisime dantu taisytis su narkozes pagalba, tai grieztai negalima pasake jis, nes tada sako jai bel viskas uzsiblokuos ir vel is naujo reikes taikyti gydyma. Gerai, kad jai tu dantu kol kas neskauda. Pazanga pas mus didele, pyginus su pernai metais, bet taip noreciau, kad jai greiciau atsiristu snekamoji kalba.
Atsakyti
QUOTE(VIKTORIJAEMILIJA @ 2014 10 20, 12:25)
Labuka mamos, vis nera kada parasyti, bet dabar nusipirkau ismanuji telefona, turesiu nors visada interneta. Tai va buvome pas Olega prirase jis mums magnio - tirpinamos tabletes vandenyje. Vision papilda, kalci smegenims. Ir aisku vis dar geriame gliutationa ir carnosine. Siaip viskas gerai, darzelyje sekasi puikiai, rasom raides po truputi. Siaip tai aukletojos neatsistebi kaip vaikas pasikeite po pusantru metu i gera puse. Nuo magnio jinai man visai rami ir gera paliko, dabar su visais tik sveikinasi ir visus apkabina. Aukletoja sake, kad daug kartu Emilija ja per diena apkabina. Karnozina ir gliutationa Olegas neleidzia nutraukti grieztai, sako, kad daug geresne Emilijos galvos bukle. Ir kai uzsiminiau, kad eisime dantu taisytis su narkozes pagalba, tai grieztai negalima pasake jis, nes tada sako jai bel viskas uzsiblokuos ir vel is naujo reikes taikyti gydyma. Gerai, kad jai tu dantu kol kas neskauda.  Pazanga pas mus didele, pyginus su pernai metais, bet taip noreciau, kad jai greiciau atsiristu snekamoji kalba.


Sveika, senai matyta. Geros naujienos! thumbup.gif O ka dukryte dabar sneka ir kiek jai metuku primink?
Atsakyti
QUOTE(VIKTORIJAEMILIJA @ 2014 10 20, 12:25)
Labuka mamos, vis nera kada parasyti, bet dabar nusipirkau ismanuji telefona, turesiu nors visada interneta. Tai va buvome pas Olega prirase jis mums magnio - tirpinamos tabletes vandenyje. Vision papilda, kalci smegenims. Ir aisku vis dar geriame gliutationa ir carnosine. Siaip viskas gerai, darzelyje sekasi puikiai, rasom raides po truputi. Siaip tai aukletojos neatsistebi kaip vaikas pasikeite po pusantru metu i gera puse. Nuo magnio jinai man visai rami ir gera paliko, dabar su visais tik sveikinasi ir visus apkabina. Aukletoja sake, kad daug kartu Emilija ja per diena apkabina. Karnozina ir gliutationa Olegas neleidzia nutraukti grieztai, sako, kad daug geresne Emilijos galvos bukle. Ir kai uzsiminiau, kad eisime dantu taisytis su narkozes pagalba, tai grieztai negalima pasake jis, nes tada sako jai bel viskas uzsiblokuos ir vel is naujo reikes taikyti gydyma. Gerai, kad jai tu dantu kol kas neskauda.  Pazanga pas mus didele, pyginus su pernai metais, bet taip noreciau, kad jai greiciau atsiristu snekamoji kalba.

Sveikute, smagu girdeti, kad Jums taip puikiai sekasi thumbup.gif Gal galite nuoroda imesti kuri butent kalci dabar israse? Kaip suprantu is tiens kalci su licetinu jau nebenaudosit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipsius: 20 spalio 2014 - 11:44
QUOTE(VIKTORIJAEMILIJA @ 2014 10 20, 12:25)
Ir kai uzsiminiau, kad eisime dantu taisytis su narkozes pagalba, tai grieztai negalima pasake jis, nes tada sako jai bel viskas uzsiblokuos ir vel is naujo reikes taikyti gydyma. Gerai, kad jai tu dantu kol kas neskauda. 

Tai jei neskauda, kodėl negalit be narkozės sutaisyti dantukų? Nes kai pradės skaudėt, o pradės, tai ką tada? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cipsius @ 2014 10 20, 12:43)
Sveikute, smagu girdeti, kad Jums taip puikiai sekasi  thumbup.gif  Gal galite nuoroda imesti kuri butent kalci dabar israse? Kaip suprantu is tiens kalci su licetinu jau nebenaudosit?

Labas, mums 6 metukai dabar. Bando regzti sakinukus jau, mama ziojam (vaziuojam), lyja lietus, asikaja mama (apsikabinam), pasitauk (pasitrauk), niu po truputi einame i prieki. Aukletoja sake, kad kai skaudejo pilva jinai priejo ir pasake - popa man cia. Jau zingsnis i prieki vel, parodo ka jai skauda. Atsakau mamai i klausima apie kalci, butent as ir nenutraukiu jai duogi kalci su lecitinu, jis jai padeda, kol kas ji gersime tikrai pastoviai. O del dantuku, tai jinai parodo dantis daktarei, bet gydyti neleidzia. Kol neskauda ramu.
Atsakyti
QUOTE(VIKTORIJAEMILIJA @ 2014 10 21, 09:29)
Labas, mums 6 metukai dabar. Bando regzti sakinukus jau, mama ziojam (vaziuojam), lyja lietus, asikaja mama (apsikabinam), pasitauk (pasitrauk), niu po truputi einame i prieki. Aukletoja sake, kad kai skaudejo pilva jinai priejo ir pasake - popa man cia. Jau zingsnis i prieki vel, parodo ka jai skauda. Atsakau mamai i klausima apie kalci, butent as ir nenutraukiu jai duogi kalci su lecitinu, jis jai padeda, kol kas ji gersime tikrai pastoviai. O del dantuku, tai jinai parodo dantis daktarei, bet gydyti neleidzia. Kol neskauda ramu.
Sveika smile.gif smagu,kai viskas eina geryn,o ne atvirksciai rolleyes.gif
Pas mus taip pat viskas gereja,nemazai jau sneka,daug daugiau supranta,bandom rasyt raideles,skaicius,na visai neblogai sekasi.Kas seniau rasyti jam buvo kancia.
Pradejo skirti spalvas,bet ne visas ivardina.Taip pat pasako ir rodo kas jam skauda.
Savarankiskesnis darosi,padeda man virtuveje,tai indus plauna biggrin.gif tai tesla minko,maiso,sako:cooking.Kai vaziuojam i parduotuve su paspirtuku,visada sustoja prie gatves,palaukia,kartais pats apsiziuri ar nera masinu.
Kai pasakau nevalgyk tiek sokolado,nes pilva skaudes ,iskart padeda ir nevalgo.
Del dantu, maniskis dave pirma karta net grezti,kol nepajuto skausma.Tai dabar neleidzia nieko i burna net ikist schmoll.gif spejo dar vaistu uzdet ir vaiksto po siai dienai taip,kol kas neskauda,tai irgi nieko nedarom.


Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 10 20, 21:08)
Tai jei neskauda, kodėl negalit be narkozės sutaisyti dantukų? Nes kai pradės skaudėt, o pradės, tai ką tada?  unsure.gif

mes turim irgi dantuko kirmina, uasirasem vilniuj pas daktare kur TV su filmukais yra sake ikalba dazniausiai ta gydytoja pataisyt dantis biggrin.gif bandysim penktadieni eit
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2014 10 21, 11:00)
Sveika smile.gif smagu,kai viskas eina geryn,o ne atvirksciai rolleyes.gif
Pas mus taip pat viskas gereja,nemazai jau sneka,daug daugiau supranta,bandom rasyt raideles,skaicius,na visai neblogai sekasi.Kas seniau rasyti jam buvo kancia.
Pradejo skirti spalvas,bet ne visas ivardina.Taip pat pasako ir rodo kas jam skauda.
Savarankiskesnis darosi,padeda man virtuveje,tai indus plauna biggrin.gif tai tesla minko,maiso,sako:cooking.Kai vaziuojam i parduotuve su paspirtuku,visada sustoja prie gatves,palaukia,kartais pats apsiziuri ar nera masinu.
Kai pasakau nevalgyk tiek sokolado,nes pilva skaudes ,iskart padeda ir nevalgo.
Del dantu, maniskis dave pirma karta net grezti,kol nepajuto skausma.Tai dabar neleidzia nieko i burna net ikist  schmoll.gif  spejo dar vaistu uzdet ir vaiksto po siai dienai taip,kol kas neskauda,tai irgi nieko nedarom.


Noriu pritarti tau, kad tavo vaikui, kaip ir mano merginai panasiai gereja. Atsirado saugumo jausmas, i gatve nebesiverzia, laukiam kol masina pravaziuos. Tada sako mama begam. Ziuri filmuka per kompa, atsibosta, paspaudzia pauze ir nubega i kita kambari pazaisti su lelem - rengia jas, risa plaukus. Ir piesti pradejo labai. Aisku, cia dar yra del to kad lankome daile.
Atsakyti
kaip ir rasiau, mano vyras- savotiskas papildu bandomasis triushis, tai tik norejau perspeti mamytes, kad neduotumet jokiu papildu vaikuciui nepavalgius, nes pvz.; nuo gliutationo pykina, o nuo lecitino labai skauda pilva, tokie spazmai uzeina lyg durtu, o karnosino negerai duoti antroje dienos puseje, nes labai blogai miegasi(jis priduoda energijos, nes jis skirtas pagrinde sportininkams).
Dar norejau paklausti, ar jusu vaikuciai leidzia valyti dantis, nes manoji-ne visada, o ir tas valymas toks "is bedos" buna, o pas dantiste net apziuret dantu nesileidzia. Su siaubu pagalvoju, kad reiktu narkozes norint net apziuret unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begemote: 21 spalio 2014 - 16:06
QUOTE(begemote @ 2014 10 21, 12:03)
kaip ir rasiau, mano vyras- savotiskas papildu bandomasis triushis, tai tik norejau perspeti mamytes, kad neduotumet jokiu papildu vaikuciui nepavalgius, nes pvz.; nuo gliutationo pykina, o nuo lecitino labai skauda pilva, tokie spazmai uzeina lyg durtu, o karnosino negerai duoti antroje dienos puseje, nes labai blogai miegasi(jis priduoda energijos, nes jis skirtas pagrinde sportininkams).
Dar norejau paklausti, ar jusu vaikuciai leidzia valyti dantis, nes manoji-ne visada, o ir tas valymas toks "is bedos" buna, o pas dantiste net apziuret dantu nesileidzia. Su siaubu pagalvoju, kad reiktu narkozes norint net apziuret unsure.gif

Atsakyti
Sveikos mamytes, prisijungiu ir as I jusu diskusija. Pradziai apie mus. Mano berniukui 7 metukai. Geriam gliutathiona jau 13 menesiu, eye q apie 3 metus, probiotikus ir virs metu, kaitaliojam kalci arba gelezi, cinka. Pries menesi pradejau duoti virskinimo fermentus (digestive enzymes). Mano berniukui diagnozuotas moderate autism (vid.sunkumo), Kai jam buvo penkeri. Buvo pradejes kalbeti, po viena zodeli, bet pazintinis supratimas buvo tikrai labai blogas. Dabar po metu gliutationo, net nebutu galima palyginti sunaus pries ir koks yra dabar. Kalba dvejom kalbom (gyvenam Airijoje), bet lietuviu daug geriau, bendrauja su vaikais, Kai to nori pats. Zinoma turi daug dar autizmo bruozu, bet as , nuo diagnozes pradzios, tikrai net negalejau pagalvoti, kad mes nueisim toki ilga kelia, ir , kad mano sunus padarys tokia pazanga. Uzsisakiau ir L-Carnisone is kirkman labs, nes butent su siuo preparatu buvo atlikta studija su autistukais, bei laukiu is ju high potency probiotics. L-glutathione kartu su C vitaminu geriu ir pati, beje ant tuscio skrandzio , kaip ir rekomenduojama. Man asmeniskai skrandzio tikrai neskauda, "protas" prasviesejas smile.gif nebanguoja nuotaika, veido oda pagrazejo. Na vien geri pokyciai, pradzioje gal kiek paskaudejo galva, bet net nezinau ar tikrai nuo gliutsthione.
Atsakyti
Beje vasario men. Mazius mano gavo narkoze, tvarke daug dantuku, bet pablogejimo po to jokio nepajutom. Pries narkoze buvo geres gliutathiona 4 menesius.
Atsakyti