Įkraunama...
Įkraunama...

L-gliutathionas Autistukams

QUOTE(begemote @ 2014 10 21, 16:03)
kaip ir rasiau, mano vyras- savotiskas papildu bandomasis triushis, tai tik norejau perspeti mamytes, kad neduotumet jokiu papildu vaikuciui nepavalgius, nes pvz.; nuo gliutationo pykina, o nuo lecitino labai skauda pilva, tokie spazmai uzeina lyg durtu, o karnosino negerai duoti antroje dienos puseje, nes labai blogai miegasi(jis priduoda energijos, nes jis skirtas pagrinde sportininkams).
Dar norejau paklausti, ar jusu vaikuciai leidzia valyti dantis, nes manoji-ne visada, o ir tas valymas toks "is bedos" buna, o pas dantiste net apziuret dantu nesileidzia. Su siaubu pagalvoju, kad reiktu narkozes norint net apziuret unsure.gif

mmmm......o mes karnozina beveik pries miega suduodam,nu bet uzmiega normaliai.
Atsakyti
QUOTE(reniuks @ 2014 10 21, 20:03)
Sveikos mamytes, prisijungiu ir as I jusu diskusija. Pradziai apie mus. Mano berniukui 7 metukai. Geriam gliutathiona jau 13 menesiu, eye q apie 3 metus, probiotikus ir virs metu, kaitaliojam kalci arba gelezi, cinka. Pries menesi pradejau duoti virskinimo fermentus (digestive enzymes).  Mano berniukui diagnozuotas moderate autism (vid.sunkumo), Kai jam buvo penkeri. Buvo pradejes kalbeti, po viena zodeli, bet pazintinis supratimas buvo tikrai labai blogas. Dabar po metu gliutationo, net nebutu galima palyginti sunaus pries ir koks yra dabar. Kalba dvejom kalbom (gyvenam Airijoje), bet lietuviu daug geriau, bendrauja su vaikais, Kai to nori pats. Zinoma turi daug dar autizmo bruozu, bet as , nuo diagnozes pradzios, tikrai net negalejau pagalvoti, kad mes nueisim toki ilga kelia, ir , kad mano sunus padarys tokia pazanga. Uzsisakiau ir L-Carnisone is kirkman labs, nes butent su siuo preparatu buvo atlikta studija su autistukais, bei laukiu is ju high potency probiotics. L-glutathione kartu su C vitaminu geriu ir pati, beje ant tuscio skrandzio , kaip ir rekomenduojama. Man asmeniskai skrandzio tikrai neskauda, "protas" prasviesejas smile.gif nebanguoja nuotaika, veido oda pagrazejo. Na vien geri pokyciai, pradzioje gal kiek paskaudejo galva, bet net nezinau ar tikrai nuo gliutsthione.

Sveika,o jus reniuks,pati nusprendet gliutationa duoti,ar koks daktaras Airijoje prirase,as sunui du menesius kaip duodu,bet pamastau gal nutraukti,nes kartais sunui uzeina tokie "oziukai"tai vis prisimastau gal nuo gliutationo,bet gal man tik taip atrodo,nes mes dar jokios diagnozes neturim,tad kazkaip baime del tu papildu,kad blogiau nebutu,nes kiek apie gliutationa skaiciau,neradau isvis ,kad vaikams duodamas,ar autistukams,o apie carnosine skaiciau,kad autistukams duoda,aplamai MAMOS su kokiu daktaru reiketu pasitarti del gliutationo ir carnosine davimo vaikui,nes lietuvoje kai seimos daktaro klausem jis nieko apie tai pasakyti negalejo,kas jums mamos patare ar prirase duoti gliutationa ir carnozina,ar pacios savo nuoziura duodat,paskaiciusios kur koki straipsni,iskart aciu uz atsakymus
Atsakyti
http://commonhealth....-language-brain

idomu
Atsakyti
QUOTE(liniukas66 @ 2014 10 22, 00:59)
Sveika,o jus reniuks,pati nusprendet gliutationa duoti,ar koks daktaras Airijoje prirase,as sunui du menesius kaip duodu,bet  pamastau gal nutraukti,nes kartais sunui uzeina tokie "oziukai"tai vis prisimastau gal nuo gliutationo,bet gal man tik taip atrodo,nes mes dar jokios diagnozes neturim,tad kazkaip baime del tu papildu,kad blogiau nebutu,nes kiek apie gliutationa skaiciau,neradau isvis ,kad vaikams duodamas,ar autistukams,o apie carnosine skaiciau,kad autistukams duoda,aplamai MAMOS  su kokiu daktaru reiketu pasitarti del gliutationo ir carnosine davimo vaikui,nes lietuvoje kai seimos daktaro klausem jis nieko apie tai pasakyti negalejo,kas jums mamos patare ar prirase duoti gliutationa ir carnozina,ar pacios savo nuoziura duodat,paskaiciusios kur koki straipsni,iskart aciu uz atsakymus

Labas, taip duodame gliutationa ir karnozina savo nuoziura. Nes butent, kad lietuvoje daktarai nieko nezino ir nesidomi autistu gydymu, aisku pasitaiko ir isimciu. Galite pradeti nuo 250mg gliutationo, o karnozinas yra 500mg stiprumo. Med pries daugiau nei metus pradejome butent nuo tokiu doziu. Gliutationa duodu 500mg dabar.
Atsakyti
QUOTE(liniukas66 @ 2014 10 22, 00:59)
Sveika,o jus reniuks,pati nusprendet gliutationa duoti,ar koks daktaras Airijoje prirase,as sunui du menesius kaip duodu,bet  pamastau gal nutraukti,nes kartais sunui uzeina tokie "oziukai"tai vis prisimastau gal nuo gliutationo,bet gal man tik taip atrodo,nes mes dar jokios diagnozes neturim,tad kazkaip baime del tu papildu,kad blogiau nebutu,nes kiek apie gliutationa skaiciau,neradau isvis ,kad vaikams duodamas,ar autistukams,o apie carnosine skaiciau,kad autistukams duoda,aplamai MAMOS  su kokiu daktaru reiketu pasitarti del gliutationo ir carnosine davimo vaikui,nes lietuvoje kai seimos daktaro klausem jis nieko apie tai pasakyti negalejo,kas jums mamos patare ar prirase duoti gliutationa ir carnozina,ar pacios savo nuoziura duodat,paskaiciusios kur koki straipsni,iskart aciu uz atsakymus
Apie L-Gluthationa labai daug info anglu kalba.Is ten semiausi info.Iveskite i google : L-Gluthatione autism,daug info ismes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 22 spalio 2014 - 10:32
QUOTE(reniuks @ 2014 10 21, 20:03)
Sveikos mamytes, prisijungiu ir as I jusu diskusija. Pradziai apie mus. Mano berniukui 7 metukai. Geriam gliutathiona jau 13 menesiu, eye q apie 3 metus, probiotikus ir virs metu, kaitaliojam kalci arba gelezi, cinka. Pries menesi pradejau duoti virskinimo fermentus (digestive enzymes).  Mano berniukui diagnozuotas moderate autism (vid.sunkumo), Kai jam buvo penkeri. Buvo pradejes kalbeti, po viena zodeli, bet pazintinis supratimas buvo tikrai labai blogas. Dabar po metu gliutationo, net nebutu galima palyginti sunaus pries ir koks yra dabar. Kalba dvejom kalbom (gyvenam Airijoje), bet lietuviu daug geriau, bendrauja su vaikais, Kai to nori pats. Zinoma turi daug dar autizmo bruozu, bet as , nuo diagnozes pradzios, tikrai net negalejau pagalvoti, kad mes nueisim toki ilga kelia, ir , kad mano sunus padarys tokia pazanga. Uzsisakiau ir L-Carnisone is kirkman labs, nes butent su siuo preparatu buvo atlikta studija su autistukais, bei laukiu is ju high potency probiotics. L-glutathione kartu su C vitaminu geriu ir pati, beje ant tuscio skrandzio , kaip ir rekomenduojama. Man asmeniskai skrandzio tikrai neskauda, "protas" prasviesejas smile.gif nebanguoja nuotaika, veido oda pagrazejo. Na vien geri pokyciai, pradzioje gal kiek paskaudejo galva, bet net nezinau ar tikrai nuo gliutsthione.

Labas, keista, paskaiciau ant gliutationo buteliuko, raso, kad duot valgant maista, gal ju skirtingu buna ir, matyt, skirtingi zmoniu organizmai skirtingai reaguoja g.gif Narkozes vistik bijau, nes keleta kartu esam guleje ligoninej, tai vien nuo streso ligonines kaskart atgal raida vaziuodavo, bet jei reikes, tai ka darysi.
Atsakyti
QUOTE(liniukas66 @ 2014 10 21, 19:59)
Sveika,o jus reniuks,pati nusprendet gliutationa duoti,ar koks daktaras Airijoje prirase,as sunui du menesius kaip duodu,bet  pamastau gal nutraukti,nes kartais sunui uzeina tokie "oziukai"tai vis prisimastau gal nuo gliutationo,bet gal man tik taip atrodo,nes mes dar jokios diagnozes neturim,tad kazkaip baime del tu papildu,kad blogiau nebutu,nes kiek apie gliutationa skaiciau,neradau isvis ,kad vaikams duodamas,ar autistukams,o apie carnosine skaiciau,kad autistukams duoda,aplamai MAMOS  su kokiu daktaru reiketu pasitarti del gliutationo ir carnosine davimo vaikui,nes lietuvoje kai seimos daktaro klausem jis nieko apie tai pasakyti negalejo,kas jums mamos patare ar prirase duoti gliutationa ir carnozina,ar pacios savo nuoziura duodat,paskaiciusios kur koki straipsni,iskart aciu uz atsakymus

Nea niekas mums Glutathione neisrase, pati rinkau info gal metus laiko. Skaiciau ivairiausias "blind studies" ir pan. Jusu nerimas visikai suprantamas, kai gerai nezino ka duodat , tai ir bijot. Juk nei viena nenorim dar labiau pakenkti savo vaikui. Taip pat teko daug skaityti ,kad per burna vartojamas L-Glutahione yra visika nesamone, kad atseit jis nepasisavina ir pan. Taip galbut yra su kitu firmu L-glut.bet ne su Setrios. susipazinau su begalia tyrimu butent, su Setria, ir dar praeita men medicinos zurnale, buvo publikuotas straipsnis. Tyrimai parode, kad jis isisavinamas, butent del specialios fermentacijos formules, kuria jie sukure. Taip pat irodyta, kad organizme jo kiekis padideja per tris savaites, nuo naudojimo pradzios. Studija atlikta vartojant 1000mg , aukstaja zmogui reikalinga riba pasieke per tris men. Nustojus vartoti L-Glutathiono lygis sumazejo iki mnimalaus per 6 savaites. Nu vienuzodziu labai ydomus tyrimas ir kaip tycia neberandu, neisiseivinau sad.gif Su autistuku gydymu, Airijoje tokia pat padetis kaip ir LT. Na yra toks sutrikimas , nu ir ka cia gydyti, juk tai neisgydoma. Terapiju jie cia gauna, bet gydymo jokio nera, niekas neatlieka jokiu tyrimu , nebent kraujo, ir to dar reikia pazysti. Siaip turim gera BP gydytoja, bet ji "zalia" sioj srityje, as jai pasakiau, kad duodu specialius autistukams sukurtus vitaminus ir mineralus, bei Gliutationa, tai ji sako, na jei padeda , tai ir toliau duok smile.gif siaip ji manes daugiau visko klausinejo, nei as jos. Tai ji dabar visom mamoms duoda mano tel numeri, kurios tik autizmo keliones pradzioje, bet juk ne visos nori kazka keisti, paprasciausiai bijo. Tiki , kad autizmas neisgydomas. as nuo pradziu tuo netikejau. Man neuztektu 100psl. aprasyti visko ka mes darem ir tebe darom. Jei sunus randasi lietuviskoj aplinkoj, kartais is vis butu sunku pasakyti, kad jis turi autizma. Labiau, tai matoma mokykloje, kur nera tik linksmybes, bet reikia ir daug dirbti. Pasimato demesio koncentracijos stoka, zinoma ir dar kita kalba. Bet nuo siu metu net mokytoja negali atsistebeti jo pazanga.
Atsakyti
QUOTE(reniuks @ 2014 10 22, 14:54)
Nea niekas mums Glutathione neisrase, pati rinkau info gal metus laiko. Skaiciau ivairiausias "blind studies" ir pan. Jusu nerimas visikai suprantamas, kai gerai nezino ka duodat , tai ir bijot. Juk nei viena nenorim dar labiau pakenkti savo vaikui. Taip pat teko daug skaityti ,kad per burna vartojamas L-Glutahione yra visika nesamone, kad atseit jis nepasisavina ir pan. Taip galbut yra su kitu firmu  L-glut.bet ne su Setrios. susipazinau su begalia tyrimu butent, su Setria, ir dar praeita men medicinos zurnale, buvo publikuotas straipsnis. Tyrimai parode, kad jis isisavinamas, butent del specialios fermentacijos formules, kuria jie sukure. Taip pat irodyta, kad organizme jo kiekis padideja per tris savaites, nuo naudojimo pradzios. Studija atlikta vartojant 1000mg , aukstaja zmogui reikalinga riba pasieke per tris men. Nustojus vartoti L-Glutathiono lygis sumazejo iki mnimalaus per 6 savaites. Nu vienuzodziu labai ydomus tyrimas ir kaip tycia neberandu, neisiseivinau sad.gif  Su autistuku gydymu, Airijoje tokia pat padetis kaip ir LT. Na yra toks sutrikimas , nu ir ka cia gydyti, juk tai neisgydoma. Terapiju jie cia gauna, bet gydymo jokio nera, niekas neatlieka jokiu tyrimu , nebent kraujo, ir to dar reikia pazysti. Siaip turim gera BP gydytoja, bet ji "zalia" sioj srityje, as jai pasakiau, kad duodu specialius autistukams sukurtus vitaminus ir mineralus, bei Gliutationa, tai ji sako, na jei padeda , tai ir toliau duok smile.gif siaip ji manes daugiau visko klausinejo, nei as jos. Tai ji dabar visom mamoms duoda mano tel numeri, kurios tik autizmo keliones pradzioje, bet juk ne visos nori kazka keisti, paprasciausiai bijo. Tiki , kad autizmas neisgydomas. as nuo pradziu tuo netikejau. Man neuztektu 100psl. aprasyti visko ka mes darem ir tebe darom. Jei sunus randasi lietuviskoj aplinkoj, kartais is vis butu sunku pasakyti, kad jis turi autizma. Labiau, tai matoma mokykloje, kur nera tik linksmybes, bet reikia ir daug dirbti. Pasimato demesio koncentracijos stoka, zinoma ir dar kita kalba. Bet  nuo siu metu net mokytoja negali atsistebeti jo pazanga.


Reniuks, galite trumpai ka darete ir nebedarote, nebuvo efekto, ir ka darete ir darote - padeda. Aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=begemote,2014 10 22, 09:03]
Labas, keista, paskaiciau ant gliutationo buteliuko, raso, kad duot valgant maista, gal ju skirtingu buna ir, matyt, skirtingi zmoniu organizmai skirtingai reaguoja g.gif Narkozes vistik bijau, nes keleta kartu esam guleje ligoninej, tai vien nuo streso ligonines kaskart atgal raida vaziuodavo, bet jei reikes, tai ka darys

Jo as ir daviau, puse metu su maistu. tik po to kai perskaiciau apie "setrios" tyrima pakeiciau jo davimo buda. Nes ryte Glutathione lygis organizme maziausias, duoti su maistu, nes tada yra galimybe, kad skrandzio rugstys nesunaikins capsules. kai skrandyje nera maisto capsule nera veikima skrandzio rugsciu ir gali nesuvirskinta nukeliauti link dvylikapirste zarnos, kur ir prades savo darba. be abejo kiekvienas turi surasti vartojima buda , kuris tinka jam individualiai. Mano berniukas labai retai valgo pusrycius, tai po to kai pradejau duoti tokiu budu, po 20min. pats papraso uzkasti.
Atsakyti
QUOTE(reniuks @ 2014 10 21, 21:03)
Sveikos mamytes, prisijungiu ir as I jusu diskusija. Pradziai apie mus. Mano berniukui 7 metukai. Geriam gliutathiona jau 13 menesiu, eye q apie 3 metus, probiotikus ir virs metu, kaitaliojam kalci arba gelezi, cinka. Pries menesi pradejau duoti virskinimo fermentus (digestive enzymes).  Mano berniukui diagnozuotas moderate autism (vid.sunkumo), Kai jam buvo penkeri. Buvo pradejes kalbeti, po viena zodeli, bet pazintinis supratimas buvo tikrai labai blogas. Dabar po metu gliutationo, net nebutu galima palyginti sunaus pries ir koks yra dabar. Kalba dvejom kalbom (gyvenam Airijoje), bet lietuviu daug geriau, bendrauja su vaikais, Kai to nori pats. Zinoma turi daug dar autizmo bruozu, bet as , nuo diagnozes pradzios, tikrai net negalejau pagalvoti, kad mes nueisim toki ilga kelia, ir , kad mano sunus padarys tokia pazanga. Uzsisakiau ir L-Carnisone is kirkman labs, nes butent su siuo preparatu buvo atlikta studija su autistukais, bei laukiu is ju high potency probiotics. L-glutathione kartu su C vitaminu geriu ir pati, beje ant tuscio skrandzio , kaip ir rekomenduojama. Man asmeniskai skrandzio tikrai neskauda, "protas" prasviesejas smile.gif nebanguoja nuotaika, veido oda pagrazejo. Na vien geri pokyciai, pradzioje gal kiek paskaudejo galva, bet net nezinau ar tikrai nuo gliutsthione.
Sveika,jus pastebejote,kad kazkas vaikui negerai apie 5 metus?O iki tol koks jis buvo?
Atsakyti
QUOTE(Darlingkrbe @ 2014 10 22, 09:59)
Reniuks, galite trumpai ka darete ir nebedarote, nebuvo efekto, ir ka darete ir darote - padeda. Aciu 4u.gif

Nu ***** tiek prirasiau ir netycia, noredama, nukopinti nuoruoda, isjungiau.Parasysiu veliau vakare.
Papildyta:
QUOTE(Vintazh @ 2014 10 22, 10:35)
Sveika,jus pastebejote,kad kazkas vaikui negerai apie 5 metus?O iki tol koks jis buvo?

Penkeriu jis pagaliau buvo diagnozuotas. O kad kazkas ne taip as jau zyziau, kai jam buvo treji, bet mane ir seseles ramino, ir pediatras sake, nu kad tikrai ne autizmas. Gal del to , kad dvikalbe aplinka jis nekalba ir pan. nebuvo daug autizmo zenklu, bet as zyziau ir zyziau, kad va tas ir anas pozymis ir yra autizmas. Cia ne kaip LT kur uztenka nuvaziuoti ir VRC ir gauni diagnoze. Mums reikejo 18 menesiu, kad pagaliau laikyti oficialia isvada rankose. Del bet kokio assessment ( tyrimo) lauki vos ne po 6 men. Tai buvo psichologas, paskui logopedas, paskui ergoterapiautas. O kai jie visi kartu sutiko, kad aha nesa link autizmo- dar vienas vaziavimas butent pas psichologa su psichiatru, kurie specializuojasi tik su autizmo sutrikimais. Dabar kiek zinau ir Airijoje viskas pasistumejo, kad greiciau diagnozuoja, bet ta praejom pries trejus metus. o diagnose nebuvo joks nustebimas, tik pagaliau fakto konstatavimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reniuks @ 2014 10 22, 15:49)
Nu ***** tiek prirasiau ir netycia, noredama, nukopinti nuoruoda, isjungiau.Parasysiu veliau vakare.
Papildyta:

Penkeriu jis pagaliau buvo diagnozuotas. O kad kazkas ne taip as jau zyziau, kai jam buvo treji, bet mane ir seseles ramino, ir pediatras sake, nu kad tikrai ne autizmas. Gal del to , kad dvikalbe aplinka jis nekalba ir pan. nebuvo daug autizmo zenklu, bet as zyziau ir zyziau, kad va tas ir anas pozymis ir yra autizmas. Cia ne kaip LT kur uztenka nuvaziuoti ir VRC ir gauni diagnoze. Mums reikejo 18 menesiu, kad pagaliau laikyti oficialia isvada rankose. Del bet kokio assessment ( tyrimo) lauki vos ne po 6  men. Tai buvo psichologas, paskui logopedas, paskui ergoterapiautas. O kai jie visi kartu sutiko, kad aha nesa link autizmo- dar vienas vaziavimas butent pas psichologa su psichiatru, kurie specializuojasi tik su autizmo sutrikimais. Dabar kiek zinau ir Airijoje viskas pasistumejo, kad greiciau diagnozuoja, bet ta praejom pries trejus metus. o diagnose nebuvo joks nustebimas, tik pagaliau fakto konstatavimas smile.gif
Todel ir klausiau,nes zinau kokia cia sistema,mes gyvename UK,mums viskas greitai vyko,todel ,kad turejom LT diagnoze,kuria jie patvirtino.Tas uztruko 9men.,tad turime pagalba mokykloje.Isivaizduoju kaip jums sunku buvo irodyneti ,kad vaikui kazkas ne taip.Turiu cia pavizdi,vaiko mokykloje yra vaikas ,kuris negauna jokios pagalbos,nes nepatvirtina ,kad jam kazkas yra,mama lietuve,jis nekalba,neskaiciuoja neraso ir t.t.Viska nuraso trikalbystei biggrin.gif O tam vaikui jau 6 metai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 22 spalio 2014 - 15:07