Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. Šiaulių esamos ir būsimos žmonos

Ugne, apie sita parduotuve visai pamirsau, kaip gerai, kad primenat 4u.gif

Diofixe, ten geliu didmena tuose sandeliuose, kur Ugne rase, abejose buvau, didelio kaspinu ar priemoniu kazkokiu pasirinkimo neuzmaciau... ax.gif
o del to salono, dabar prisiminiau, kai ju puslapi atsidariau, kad ziurejau.. O gal klausei kiek siuvimas ten kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Diofixe @ 2014 04 15, 10:32)
Kadija, Mados namai magija yra dvaro g.79, bet ten nerasi proginių suknelių, nebent nori tenai si0tis. Kas man patiko, kad ten visas sukneles jie patys siuva, tiek vestuvines, tiek progines, ir tikrai yra visai gražių, ir kaina normali smile.gif

Dėl pamergių suknelių aplaksčius visus Šiaulius išvada - reikia si0tis smile.gif Tai radome jau lyg patinkantį modelį, dar pasiderinsiu su visomis pamergėmis ir turbūt užsakysiu, vienos suknelės pasiūvimas kainuos 160 ir čia jau bus jų. Kaip ir visos pamergės patenkintos tokiu variantu smile.gif
Merginos, gal žinote kur Basanavičiaus gatvėje yra parduotuvė ar sandėlys, kur prekiauja viskuo kas susiję su gėlėmis, kaspinais ir t.t??? Aš tokios nežinau, bet viename gėlių salone sakė, kad ten didelis pasirinkimas ir kaina mažesnė.


Diofixe perskaiciau tavo komentara del siuvimosi pamergiu sukneliu smile.gif O cia su medziaga tiek kainuos ar tik siuvimas?
Mano vestuvem irgi merginos siuvosi suknneles, ir tiktai jei uz pasiuvima, tai ne tiek mokejom gal 70 lt.
Jei idomu galiu duot siuvejos telefona, tikrai kokybiskai siuva, mes jau keleta kartu pas ja siuvomes ne tik mano vestuvem, dar ir man suknele siuvo atskirai ir net vestuvines sukneles siuva. Esu pati maciusi, labai graziai smile.gif
Atsakyti
Zigute, čia su viskuo galutinė kaina, tai manau tikrai normali kaina smile.gif Juo labiau kad ilgos suknelės, o medžiagos reikia nemažai smile.gif

Kadija, ten siūvimas jau brangesnis, mes klausėm dėl pamergių, tai apie 150 - 200 lt. už trumpą, o 200-400 lt. už ilgos suknelės pasiūvimą.

Merginos, dar viena problema su kuria susidūrėme, kad mano mama taip pat nori išsinuomoti pirmam vakarui ilgą, dailią, vakarinę suknelę, tačiau ji yra stambesnė, tai salonuose parodė kažkokias sukneles, kaip kad babutėm smile.gif ir mes pasimetėm smile.gif Gal jūs ką galite patarti? smile.gif
Atsakyti
As manau, kad 160 lt labai gera kaina uz sukneliu pasiuvima ir medziaga smile.gif as isleistuvem siuvausi sukne, ilga tai vien uz medziaga 150 mokejau, na gerai kad mano uosviene siuveja tai pasiuvo uz aciu smile.gif
Atsakyti
Pagaliau nukrito 2 dideli galvos skausmai. Vakar nusipirkau batelius :-D kaip visada ne tokius kaip planavau blush2.gif norėjau uždaru priekiu, bet pasimatavus tuos, nebenorėjau nusiauti. Sudėjus viską batams išleidau daugiau nei planavau, bet ko tik nepadarysi dėl patogumo.
Ir dar liudininkams dovaną nupirkome smile.gif
Atsakyti
Diofixe, buvom tame salone, tai siuna ilgas sukneles uz 350lt (cia mamai klausiau). Mes mamai ieskom irgi sukneles- labai sunurasti ka nors grazaus ir kokybisko.. Nuomos punktuose galit neieskoti, labai prastos ir baisios, bent kiek mes ieskojome.. Tik pas birute nebejome net ziureti.. smile.gif Manau, kad Siauliuose optimaliausias variantas siutis tam salone arba ieskokite pirkti, pabandykite i Kauno bazes arba Gariurnus nuvaziuoti..

Snowdrop, ka nupirkote liudininkams? blush2.gif
Atsakyti
Kadija, parašysiu FB, kad nesusektų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pan2te @ 2014 04 08, 13:43)
Kiek pamenu kelios iš Jūsų tuoskitės taip pat šv. Jurgio bažnyčioje. Klausimai būtų tokie: Ar kalbėjote su kunigu dėl bažnyčios papuošimo, vargoninko?  Bei labai aktualu man, kažin ar leidžia, kad tėtis vestu jaunąją iki altoriaus?  smile.gif



QUOTE(*Ugne @ 2014 04 10, 12:07)
Kazin kaip ten bus su papuosimu toje Jurgio baznycioje, jei visi kas pusvalandi ten surasyti, tai tik greit ibeges gali kazka pasipuost biggrin.gif
O mum tai toke situacija su ta baznycia, na maniskis neturi pirmos komunijos, ir tikrai jis neturi laiko eiti i tas pamokeles. sako va dabar palankyk menesi laiko pamokeles, tris kartus i savaite nuo 9 iki 13 val, ir tada geguzes pabaigoj prieisi pirma komunija, na ir dar noretume kad sutvirtinima prieitum bet tada ce truputi veliau, vel kursus palankysi. bandem paaiskint kad zmogus yra dirbantis ir tikrai tu pamokeliu negali lankyt, bet niekam ten neidomu.. o kadangi uosvio geras draugas yra musu vyskupas, tai paklauseme kaip is tikro yra su ta pirma komunija, tai pasake kad ji yra nebutina, bet Jurgio baznycia kelia auksciausius reikalavimus... smile.gif


Sveikos merginos, tik dabar sugebėjau prisijungti ir parašyti. Noriu apginti Šv. Jurgio bažnyčią, nei karto net neužsminė apie komuniją g.gif Reikėjo atnešti: kursų pažymėjimą, gimimo liudijimų kopijas, pasų kopijas, krikšto liudijimo kopijas, laisvo stovio pažymas ir leidimą tuoktis už parapijos ribų. Viskas. Dėl puošimo, sakė, kad viskas bus papuošta. Labai tikiuosi, kad taip ir bus smile.gif)) (eilinį kartą neužsiminė apie pinigus (kaip kad kitos bažnyčios), todėl pagarba jiems išaugo dešimt kartų biggrin.gif )
Atsakyti
sveikos merginos,

Jungiuosi ir as prie jusu pasnekesiu, mano data rugpjucio 2 diena...





user posted image
Papildyta:
Kalbant apie baznycias, musu pasirinkta kairiu baznycia, kai paklausiau apie auka, sake po ceremonijos galesime paaukoti, kai ejau i jurgio baznycia pasiimti leidimo uz parapijos ribu, gavau dovanu laikrastuka... o kai nuejau paiimti busimo vyro leidima i katedra man sedejusi mergina pareiske, kad ateinant pasiimti rasto, noretu kad paaukociau ju baznyciai, isejau issiziojusi smile.gif bet kai nuejau pasiimti neprasitare nei zodzio... bet buciau paklaususi kiek pazyma kainuoja, as auka suprantu kitaip...
Atsakyti
QUOTE(-Dainora- @ 2014 04 21, 15:55)
Dėl puošimo, sakė, kad viskas bus papuošta. Labai tikiuosi, kad taip ir bus smile.gif))



Sveikos,
kaip tik eisiu šį ketvirtadienį ar penktadienį į Jurgio bažnyčią ir užklausiu dėl papuošimų wink.gif

Gal aš praleidau, bet visvien paklausiu ax.gif Ar pačios darysitės mašinų papuošimus ar pirksitės? Kadangi nesu buvusi jokiose vestuvėse, kyla klausimas, o kiek mašinų reikia puošti? visas? biggrin.gif doh.gif

Taip pat sužinojau, kad mūsų šventėje dalyvaus du vaikai, vienam 5 metukai, kitam 3m. Ar Jūsų vestuvėse dalyvaus vaikai? Ar planuojate juos kažkaip užimti ar pan.? Aš neįsivaizduoju ką vaikai ten turės veikti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pan2te @ 2014 04 22, 11:36)
Sveikos,
kaip tik eisiu šį ketvirtadienį ar penktadienį į Jurgio bažnyčią ir užklausiu dėl papuošimų wink.gif

Gal aš praleidau, bet visvien paklausiu  ax.gif  Ar pačios darysitės mašinų papuošimus ar pirksitės? Kadangi nesu buvusi jokiose vestuvėse, kyla klausimas, o kiek mašinų reikia puošti? visas?  biggrin.gif  doh.gif

Taip pat sužinojau, kad mūsų šventėje dalyvaus du vaikai, vienam 5 metukai, kitam 3m. Ar Jūsų vestuvėse dalyvaus vaikai? Ar planuojate juos kažkaip užimti ar pan.? Aš neįsivaizduoju ką vaikai ten turės veikti.. doh.gif




Na jei jau vaikus pasiema tevai manau turetu juos uzimti, butu daugiau manau patys uzsiimtu kanors smile.gif, nes pas mane vaiku koks 10 bus smile.gif o masinass puosk tiek kiek palyda jei yra poros, liudininkams-pirsliams ir savo...
Atsakyti
Aš norėjau paklausti, dėl saldaus stalo, iš kur sakėtės tortą ( kg kaina), kokias gėlės bus jūsų puokštė ( ypač tų kur tuokiasi rugpjūtį ), kaip planuojate papuošti stalą?
Papildyta:
QUOTE(Snowdrop @ 2014 04 10, 15:40)
Nei stalo kortelių, nei tūtelių žiedlapiams dar neturiu, bet mažiausiai dėl jų suku galvą. Gal išvis nenaudosiu tūtelių, tiesiog į krepšį supilsim žiedlapius ir liudininkai po ceremonijos praeis pro svečius ir išdalins į saujas.
Stalo korteles darysiu kai bus tikslus sąrašas svečių. Turiu pasidariusi šabloną, bet irgi dar dvejoju, gal nedarysiu tų tradicinių pastatomų, o kažką ant taurių kabinsiu, pvz paukštukus.
Sugalvojau ką su inicialais darysiu, tai kaip tik šeštadienį važiuosime į Kauno bazes, tai ten nusipirksiu tiulio ir organzos, kuriuos naudosiu papuošimams gaminti: bažnyčiai kaspinus ant suolų, mašinoms ir inicialams.
O kas liečia dėl santuokos bažnyčioje, tai čia kas kaip nori tas taip daro. Nesiruošiu įrodinėti kokia tikinti esu ar aiškinti priežasčių, kodėl tuokiamės bažnyčioje, čia yra kiekvienos poros reikalas. Jums gerai civilinė santuoka, mums bažnytinė ir viskas.
Dėl tėvų dovanų dar suku galvą, bet tikiu, kad dar šaus kas nors į galvą. Dovanosime tik simboliškai, nenoriu pirkti kažkokių suvenyrų, bet nenoriu ir daug išlaidauti, tai gal tiesiog pirksime rėmelius į kuriuos vėliau galės įsirėminti mūsų vestuvinę nuotrauką.



Gal po laiko, bet labai grazi ideja, tai dovanoti remelius, ir kazkokia drauge ipareigoti kad nufotografuotu jus su fotoaparatu su vienais tevais su kitais tevais, ir kol vazinesites, iremintu nuotraukas i remelius smile.gif ir prie stalo gauti tokius remelius tevams jau su vestuviu nuotrauka yra manau superine smile.gif
Atsakyti