Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. Šiaulių esamos ir būsimos žmonos

QUOTE(Aoumike66 @ 2014 04 22, 14:13)
Aš norėjau paklausti, dėl saldaus stalo, iš kur sakėtės tortą ( kg kaina), kokias gėlės bus jūsų puokštė ( ypač tų kur tuokiasi rugpjūtį ), kaip planuojate papuošti stalą?
Papildyta:
Gal po laiko, bet labai grazi ideja, tai dovanoti remelius, ir kazkokia drauge ipareigoti kad nufotografuotu jus su fotoaparatu su vienais tevais su kitais tevais, ir kol vazinesites, iremintu nuotraukas i remelius smile.gif ir prie stalo gauti tokius remelius tevams jau su vestuviu nuotrauka yra manau superine smile.gif

Aoumike66, musu svente irgi rugpjucio 2. Mes savo setas geles naudosim, nebent nespetu suzydeti, tai tektu griebtis plano B. Bet pasirinkom pasteliniu spalvu, bijuniniais ziedlapiais, kininius ratilius, jie labai atsparus ir ziedai purus, mums jie labai patiko, o ir pasirinkimas tokiu laiku labai prastas, kai vasarines beveik visos jau nuzydrjysios, o rudenines, dar nesuzydejudios... O del tu nuotrauku, jei svente uzmiestyje, tai be poloroido niekaip neisdegs toks siurprizas.
Atsakyti
QUOTE(Rita.T. @ 2014 04 22, 15:30)
Aoumike66, musu svente irgi rugpjucio 2. Mes savo setas geles naudosim, nebent nespetu suzydeti, tai tektu griebtis plano B. Bet pasirinkom pasteliniu spalvu, bijuniniais ziedlapiais, kininius ratilius, jie labai atsparus ir ziedai purus, mums jie labai patiko, o ir pasirinkimas tokiu laiku labai prastas, kai vasarines beveik visos jau nuzydrjysios, o rudenines, dar nesuzydejudios... O del tu nuotrauku,  jei svente uzmiestyje, tai be poloroido niekaip neisdegs toks siurprizas.



Sveika, mano svajoniu geles ir bijunai, jau pasodinai? turbut reiks skaityti kaip pasodinti?
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Ilgai nebuvau prisijungus, per ta laika planavimas siek tiek pasistumejo smile.gif nors labai intensyviai visko nedeliojam dar...

Jau turiu suknele, namuose ramiai kabo! smile.gif Didzioji dalis kvietimu jau isdalinta (nors dar liko kelis padaryt, bet jau nebedaug... smile.gif). Sampana susipirkom smile.gif, su floriste viskas sutarta, suderinta smile.gif Liudininkai pakviesti smile.gif Kursai baznyciai pabaigti! smile.gif

Va, nemazai jau turiu kuom pasidziaugt smile.gif

O del Jurgio baznycios, tai ir pats kunigas, ir floriste (kuri nemazai vestuviu ten puose) sake, kad baznycia is ju puses buna papuosta, bet minimaliai - ant suolu galu buna uzristi balti kaspinai. Kai kam uztenka tiek, kai kas nori daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pan2te @ 2014 04 22, 11:36)

Taip pat sužinojau, kad mūsų šventėje dalyvaus du vaikai, vienam 5 metukai, kitam 3m. Ar Jūsų vestuvėse dalyvaus vaikai? Ar planuojate juos kažkaip užimti ar pan.? Aš neįsivaizduoju ką vaikai ten turės veikti.. doh.gif

Mes pasakysim, kad be vaiku laukiame... Nors padavem pora kvietimu ir tikejausi, kad zmones supras, jei suaugusiu vardai irasyti, tai tik suauge ir kvieciami, o ne visa seima.. bet nesuprato, tai mandagiai pasakysime savo pageidavima biggrin.gif nes vaikai man sventeje nelabai, na dar dar ceremonijoje, bet jau vakare, tevams vargas, vaikams irgi jokio idomumo... o jei juos uzimti, taiir jauniesiems kruva rupesciu... blush2.gif

QUOTE(Aoumike66 @ 2014 04 22, 15:44)
Sveika, mano svajoniu geles ir bijunai, jau pasodinai? turbut reiks skaityti kaip pasodinti?

turiu nuvilti, kas bijunai yra birzelio- liepos menesio gelytes smile.gif ju tada sezonas. Taciau galima gauti, manau ir rugpjuti, bet ju kaina tada buna "grazi" biggrin.gif bet, juos tada uzsakys specialiai ir gali buti, kad jie nespes isskleisti ir t.t. o naminiu visgi i puokste geriau nedeti, nebent daryi mixa su kokiomis rozemis ar kt stirpiomis gelemis.. kadangi as buvau uzinorejusi bijunu, tai gan daug apie juos issisniukstinejau smile.gif

o del torto, tai kainos daugiau maziau panasios.. bituteje ~40lt, rutoje 40-45lt, brodvejaus kepykleleje 45lt, pumpurelyje berods pigiau... rutoje ir brodvejaus kepykleleje galima paragauti skoniu tortu.. brodvejuje ragavome keleta, mums per daug saldus pasirode, mazai skonio.. bet gal "nepataikem". As kol kas lieku prie rutos, renkuosi is 2 skoniu.... doh.gif
Atsakyti
Kadija o pries kiek laiko Rutoje reikia uzsisakyti torta? man atkrito "Saldus sapnas", nes tuo momentu atostogauja ji sad.gif tai galvoju sakytis is "Saldi pagunda" ten kg kaina 33lt
Atsakyti
QUOTE(d***a @ 2014 04 23, 21:55)
Kadija o pries kiek laiko Rutoje reikia uzsisakyti torta? man atkrito "Saldus sapnas", nes tuo momentu atostogauja ji sad.gif tai galvoju sakytis is "Saldi pagunda" ten kg kaina 33lt

Kaip nesmagu, kad atsauke...
Rutoje brangiau (visi skoniai po 40lt, o migdolinis 45lt/kg), bet man del skonio atrodo ramiau, nes as ragavusi.. As daznai rutos kavineje pasmaliziauju ju desertu, man labai patinka, tai tikiuosi, kad ir tortas bus kokybiskas.. Man padavejas wub.gif lotuliukas.gif sake, kad jie padaro net ir is vakaro uzsakyma, jei labai reikia biggrin.gif bet as vis uzeinu vakare, kai nebuna konditeres, kuri juos gamina.. tai nezinau pries kiek geriausia uzsakyti, bet manau tikrai pagamins, juk problema papuosime tik, kad gali ilgiau trukti, o ne pacio torto gamyba biggrin.gif thumbup.gif
Reikia ryt ten nusiusti MB paklausti tos konditeres visko, galeciau kazka daugiau ir tau pasakyti.. ax.gif
Atsakyti
Kokia aktuali tema "tortai". Buvau praeitą dieną užbegusi į "Pumpurėlį". Tai ten kg kaina 40 lt. Parodė pavyzdžių, atrodo tikrai neblogai. Sakė, kad tortus kepa net naktį kartais, kad tik jie šviežūs būtų smile.gif Klausiau, kada vestuvių dieną būtų geriausia atsiimti, tai sakė, kad prieš pietus, tai kažin kas čia tą mūsų tortą norės vežti iš Šiaulių į Tytuvėnus smile.gif Bet vis dar mėtausi tarp "Bitutės" ir "Pumpurėlio". Nes realiai tokį tortą kokį norime, kad pagamintų abi vietos daro taip pat. Tik va norėtųsi iš anksto išragauti skonius smile.gif
Atsakyti
Mes tai sakysimes ir Bitures torta smile.gif
Atsakyti
Tortas tikrai aktualu... thumbup.gif Diofixe, gal kazkas paims visgi? mes tai susitarem, kad MB nuves torta, kadangi mieste viskas vyks, tai neuztruks ilgai... biggrin.gif as viska MB perduodu ir geles paimti ir torta, gales vazineti kol as grazinsiuos, jam pasigrazinti tik val uztruks lotuliukas.gif
Atsakyti
Kadija, man gėles tai tikrai MB paims, bet dėl torto tai turbūt kokį pusbroliuką arba draugą įdarbinsim smile.gif nes vis dėlto atstumas nemažas pas mus
Atsakyti
QUOTE(Diofixe @ 2014 04 25, 13:12)
Kadija, man gėles tai tikrai MB paims, bet dėl torto tai turbūt kokį pusbroliuką arba draugą įdarbinsim smile.gif nes vis dėlto atstumas nemažas pas mus

jo, atstumo yra, bet jei ceremonija nera labai anksti galima speti, juk vyrkai tiek ilgai neisgrazina biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Kur Jūs įsigysite torto statulėlę? O gal visai jos nedėsite? ax.gif
Atsakyti