Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. Šiaulių esamos ir būsimos žmonos

Sveika wink.gif mes išvis jos nedėsime smile.gif
Kaip sekasi planuotis?
Atsakyti
laba dienele busimos nuotakos...ir as jau senokai bebuvau uzsukusi, tai jus ziuriu tiek pridiskutavot... va o man dabar dilema del aksesuaru...labai norejau perliuku, bet kai pasake kad negerai juos deveti kai nuokiesi baznycioje, nes atseit reiskia asaras....kaip jus ar tikit tokiais prietarais ir kokius aksesuarus rinksites?
Atsakyti
QUOTE(ragana87 @ 2014 05 07, 15:52)
laba dienele busimos nuotakos...ir as jau senokai bebuvau uzsukusi, tai jus ziuriu tiek pridiskutavot... va o man dabar dilema del aksesuaru...labai norejau perliuku, bet kai pasake kad negerai juos deveti kai nuokiesi baznycioje, nes atseit reiskia asaras....kaip jus ar tikit tokiais prietarais ir kokius aksesuarus rinksites?


Visų pirma su likusiu mėnesiuku wink.gif O kas dėl aksesuarų, tai perliukų net nesvarsčiau, bet ne dėl prietarų, šiaip man nepatinka jie. Aš pirkau su raudonomis rožytėmis (mūsų vestuvių gėlės raudonos rožės) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2014 05 07, 17:50)
Visų pirma su likusiu mėnesiuku wink.gif O kas dėl aksesuarų, tai perliukų net nesvarsčiau, bet ne dėl prietarų, šiaip man nepatinka jie. Aš pirkau su raudonomis rožytėmis (mūsų vestuvių gėlės raudonos rožės) smile.gif


hmm net nezinau ka bedaryti, gal tuomet kokius svarowskiukus, nes noriu kad kukliai atrodytu...o musu sventes geles bus violetines kalijos smile.gif ojjj laikas tirpte tirpsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana87 @ 2014 05 07, 18:26)
hmm net nezinau ka bedaryti, gal tuomet kokius svarowskiukus, nes noriu kad kukliai atrodytu...o musu sventes geles bus violetines kalijos smile.gif ojjj laikas tirpte tirpsta bigsmile.gif

As desiu kuklius auskarus su cirkoniu, kabantys bet labai trumpi ir apyranke kukli... perlu prietaru tikiu, tai nesirinkau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 08 gegužės 2014 - 00:26
QUOTE(Snowdrop @ 2014 05 06, 15:07)
Sveika wink.gif mes išvis jos nedėsime smile.gif
Kaip sekasi planuotis?



Sveika, na ką, liko geras mėnesis, tai jau svyla padai biggrin.gif Prasidėjo įnirtingas planavimas smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri iš jūsų kitą ketvirtadienį pradeda lankyti kursus? smile.gif
Atsakyti
musu niekaip nepriima i tuos kursus, o jau beveik du menesiai kaip uzsiregistrave... net nezinau ka ir bedaryt....
Atsakyti
QUOTE(ragana87 @ 2014 03 11, 20:37)
sveikutes
na va ir as sau galiu dar viena pliusiuka uzsideti, tortas su keksiukais jau uzsakytas smile.gif jeee 4u.gif

Ar sakeisi atskiraitortą ir keksiukus, ar čia tas vadinamasis keksiukinis tortas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ugne @ 2014 05 13, 18:09)
musu niekaip nepriima i tuos kursus, o jau beveik du menesiai kaip uzsiregistrave... net nezinau ka ir bedaryt....



Žinok, ir mums buvo taip pat. Užsiregistravome vasario pirmosiomis dienomis. Balandį jau pradėjom skambinėti ir klausinėti, sakydavo dar nepriėjo jūsų eilė. O vakar daviau ragelį MB ir jis taip gan griežtai pašnekėjo, sako mes dėl to ir registravomės anksčiau kad praeitumėm anksčiau tuos kursus, tai va vieta iš karto ir atsirado smile.gif o kai aš maloniai bendraudavau sakydavo laukite smile.gif žodžiu ten reikia griežčiau kalbėtis ir išsireikalauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diofixe @ 2014 05 14, 08:37)
Žinok, ir mums buvo taip pat. Užsiregistravome vasario pirmosiomis dienomis. Balandį jau pradėjom skambinėti ir klausinėti, sakydavo dar nepriėjo jūsų eilė. O vakar daviau ragelį MB ir jis taip gan griežtai pašnekėjo, sako mes dėl to ir registravomės anksčiau kad praeitumėm anksčiau tuos kursus, tai va vieta iš karto ir atsirado smile.gif o kai aš maloniai bendraudavau sakydavo laukite smile.gif žodžiu ten reikia griežčiau kalbėtis ir išsireikalauti biggrin.gif



nu reikes tada ir mum parekaut biggrin.gif nes cia taip gali ir nesulaukt savo eiles biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tik siandien paskambino del kursu, ir pradesim lankyt tik birzelio 26 diena, ir baigsis savaite pries vestuves.. norejom viska anksciau susitvarkyt...bet..
Atsakyti