Įkraunama...
Įkraunama...

2014m. Šiaulių esamos ir būsimos žmonos

Kadija, o svenciant kavineje, mokesit tik uz maista? nuomos jokios nera? aha, gaila kad sarasiuka su kainom ismetei smile.gif


Nors mano vestuves is viso uz juru mariu, kalnu, is visu toliausiai, bet as spalva tai sugalvojau vestuvems kazkaip jau, nes daug graziu ideju maciau su ta spalva - violetine ir jos atspalviai, sviesesni, tamsesni smile.gif net albumiuka sau ideju su tom spalvom nuotrauku uzsivedziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2014 03 02, 15:08)
Ugne, kaip ten kainos? smile.gif



Kainos nemazos gan smile.gif seip rasiau as kazkurioje, man atrodo pirmoje mus temoje smile.gif ten aprasiau ir pusyno vila ir dal kelias smile.gif

va radau, ka rasiau smile.gif
Pusyno vila penktadieni sales nuoma 2000 lt, o sestadieni 3000 lt. ir 60 lt maistas/zmogui, 30 lt, nakvyne zmogui, 15 lt pusryciai zmogui smile.gif kaina susidaro nemenka smile.gif mazdaug 150-165 lt, mum kainuos smile.gif priklausomai nuo zmoniu skaiciaus smile.gif
Seip mes kai vazinejome ir skambinejomes, mums dar patiko Zarija, kainos apie 120 lt zmogui, ten skanu, miegamos vietos grazios smile.gif dar Seduvos malune, kaina ir apie 130 lt zmogui smile.gif O Audruvi nuo 250 lt smile.gif
Bet kitais metais kainos bus dar didesnes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ugne: 02 kovo 2014 - 18:24
QUOTE(gyvybe22 @ 2014 03 02, 15:57)
Kadija, o svenciant kavineje, mokesit tik uz maista? nuomos jokios nera? aha, gaila kad sarasiuka su kainom ismetei smile.gif


Nors mano vestuves is viso uz juru mariu, kalnu, is visu toliausiai, bet as spalva tai sugalvojau vestuvems kazkaip jau, nes daug graziu ideju maciau su ta spalva - violetine ir jos atspalviai, sviesesni, tamsesni smile.gif net albumiuka sau ideju su tom spalvom nuotrauku uzsivedziau biggrin.gif

A, as maniau tu siu metu nuotaka.
Taip, mes uz nuoma nemokesim, tik po 24val uzmokestis barmenei. Bet palyginus, su sodybom, kaina miniatiurine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 03 02, 20:35)
A, as maniau tu siu metu nuotaka.
Taip, mes uz nuoma nemokesim, tik po 24val uzmokestis barmenei.  Bet palyginus, su sodybom, kaina miniatiurine  biggrin.gif



Na as ir pradedu galvoti, kad sitas variantas gal visgi neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ugne @ 2014 03 02, 20:22)
Kainos nemazos gan smile.gif seip rasiau as kazkurioje, man atrodo pirmoje mus temoje smile.gif ten aprasiau ir pusyno vila ir dal kelias smile.gif

va radau, ka rasiau smile.gif
Pusyno vila penktadieni sales nuoma 2000 lt, o sestadieni 3000 lt. ir 60 lt maistas/zmogui, 30 lt, nakvyne zmogui, 15 lt pusryciai zmogui smile.gif kaina susidaro nemenka smile.gif mazdaug 150-165 lt, mum kainuos smile.gif priklausomai nuo zmoniu skaiciaus smile.gif
Seip mes kai vazinejome ir skambinejomes, mums dar patiko Zarija, kainos apie 120 lt zmogui, ten skanu, miegamos vietos grazios smile.gif dar Seduvos malune, kaina ir apie 130 lt zmogui smile.gif O Audruvi nuo 250 lt smile.gif
Bet kitais metais kainos bus dar didesnes smile.gif



Kaineles tikrai nemazos smile.gif sudejus viska, gaunasi puse vestuviu biudzeto uz vieta tada, nakvyne ir maista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2014 03 02, 19:27)
Kaineles tikrai nemazos smile.gif sudejus viska, gaunasi puse vestuviu biudzeto uz vieta tada, nakvyne ir maista smile.gif


Tai mum taip ir gaunasi. puse vestuviu islaidu paliekame saleje smile.gif
Atsakyti
[quote=*Ugne,2014 03 02, 21:37]
Tai mum taip ir gaunasi. puse vestuviu islaidu paliekame saleje smile.gif
[/

turbut kad visiems didzioji pinigu suma pasiliks vietos nuomai ir maistui smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai kad ne, mums nuomos mokesti ima ne uz para, o valandini ir mums gaunasi pigiau, nei mokant paromis smile.gif maistas asmeniui apie 55/60 lt., tai mums aciu Dievui neteks vien uz vieta ir maista pakloti didziules sumos clap.gif Anksciau lygtai jau buvau minejusi, kad mes didziausia suma skyreme ziedams, jie mums atsiejo tiek pat, kiek visa svente ( na cia vestuviniai ziedai kartu su suzadetuviu ziedu tiek gavosi ) nors jie paprasti ir kuklus, bet norejom, kad butu labai kokybiski, nes stengsimes, kad tai taptu seimos relikvija, perduodama is kartos i karta 4u.gif ax.gif Kadija, koks skirtumas, naktinukai, ar chalatelis, svarbiausia, kad patrauklus butu wink.gif o su ta nuotrauka, visai nieko mintis, tik as jau senokai nebevartoju alkoholio, tai turbut man nepavyktu pries fotografa erotiskai atsipalaiduoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes taip pat salei neskiriame didziausios sumos, toli grazu biggrin.gif Didziausia insvesticija- fotografas rolleyes.gif Manau visi renkasi, kas kam svarbiausia, bet tikrai imanoma surogranizuti svente salei neisleidziant didiausios sumos mirksiukas.gif

Rita.T., o Jusu ziedu nemaciau FB, ar dar nepagaminti?.. ax.gif as savo suzadetuvu ziedo kainos nezinau net blush2.gif As irgi nesu is tu labai drasiuju, bet ir noreciau ne visiskos erotikos (nuogumo), bet labiau kazkokios grazios erotizuotos fotesijos.. Ai, jauciu sitam reikalui tiesiog pritruks pingu doh.gif
Tai teks gal kazka kito. O dar kas nors planuojat dovanele kokia junikiui?
Dar galvoju ka MB mamai padovanoti reikes, dovanosim kazka kuklaus.. Bet mano ir jos skoniai visiskai skirtingi, jai patinka visokie grazus, nebutinai panudojami dalykai.. Man tkiu kai nereikia, tai ne nezinau ka sugalvoti blush2.gif
Atsakyti
Kadija, mes jau praejusia vasara pasigaminom ziedus smile.gif pas mus cia su tuo suzadetuviu ziedu ilga istorija buvo, todel taip jau gavosi, kad teko dalyvauti ir suzinoti kaina lotuliukas.gif o fb ziedu nematei, nes as neidejau nuotraukos, kad nelabai yra ka rodyti, tai paprasti klasikiniai nesiauri ziedai, tik labai aukstos kokybes, kurios nuotraukoj nepamatysi rolleyes.gif O apie dovanas dar nieko nezinom, toms tai laiko dar tikrai turesim, man svarbiausia dabar padaryti kvietimus ir pasiuti rubus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita.T. @ 2014 03 03, 03:12)
Kadija, mes jau praejusia vasara pasigaminom ziedus smile.gif pas mus cia su tuo suzadetuviu ziedu ilga istorija buvo, todel taip jau gavosi, kad teko dalyvauti ir suzinoti kaina  lotuliukas.gif  o fb ziedu nematei, nes as neidejau nuotraukos, kad nelabai yra ka rodyti, tai paprasti klasikiniai nesiauri ziedai, tik labai aukstos kokybes, kurios nuotraukoj nepamatysi  rolleyes.gif O apie dovanas dar nieko nezinom, toms tai laiko dar tikrai turesim, man svarbiausia dabar padaryti kvietimus ir pasiuti rubus smile.gif

Ziedus LT gaminote? O kokio storio tavo ziedukas? Kadangi jau mum reikia irgi uzsisakineti, as vis mastau tiek del dizaino, tiek del plocio... Maniau, kad graziau atrodys siauras kuklus ziedukas, bet uzsidejau platu- ant mano rankos zymiai graziau atrodo. Bet turiu abejoniu ar patogu su placiu bus vasaromis, ar neprakaituos ir nesus po juo.... As kai ziedu beveik nenesioju, tai neturiu zalio supratimo..
As jau pradejau pompomus gaminti sventei, vien tai staltiesei kiek ju reikes lotuliukas.gif zodziu, jau antra deze kraunu rolleyes.gif
Rubus pasiuti, tai ne kveitimus ir pom pomus daryti- sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2014 03 01, 22:03)
Gal galima butu, kad visos cia esancios pasidalintumet kur svente pacia darysit, kokiose sodybose ir t.t? Maciau, kad kazkas Azuolu viloje, dar Kurtuvenuose, o dar kur? Kazkaip domina variantai visi...

Mes švęsime Pakarčemio sodyboje. šventės vieta labai priklauso nuo šventės vizijos. Jei planuoji vienam vakarui, tai neapsimoka trenktis toli už miesto, galima švęsti restorane, mažiau problemų su svečiais, išsikvies taxi ir grįš namo. Mes nenorėjome užsikrauti nei sau, nei kitiems rūpesčių dėl vairavimo, tai nusprendėme ieškoti salės su miegamomis vietomis. Aišku mūsų pasirinkta sodyba palyginus toli nuo Šiaulių, bet aplink Šiaulius neberadome nieko tinkamo, viskas arba užimta arba kainos didelės.

QUOTE(Kadija @ 2014 03 02, 01:37)
lotuliukas.gif 

As netycia pliusiuka uzsidejau- radau naktinukus pirmajai nakciai/rytui ar povestuvinei kelionei. Bus matyt kur panaudosiu  lotuliukas.gif

Kaip faina. Aš irgi pradėjau dairytis kažko pirmai nakčiai. Vis tiek nuoga nemiegosiu lotuliukas.gif

QUOTE(Rita.T. @ 2014 03 03, 01:02)
Tai kad ne, mums nuomos mokesti ima ne uz para, o valandini ir mums gaunasi pigiau, nei mokant paromis smile.gif

O jums kaip skaičiuos tas valandas? tik šventės metu ar ir puošiant?
Atsakyti