Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 3

QUOTE(Brella @ 2014 02 28, 00:32)
Gal nedarykim cia maidano...  lotuliukas.gif

Cia eksperto Cibuliene smile.gif
gal istraukt tavo posta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 27 vasario 2014 - 22:45
o dieve... sad.gif tech klaida.
Nors, ir oponentas, pagal nutylejima irgi nepagarbiai atsiliepia apie kaimyniskus langus biggrin.gif tipo nelygis

QUOTE(cibulis @ 2014 02 27, 21:24)
Prašyčiau kaimynų pavadinimą rašyti teisingai - lenkiškais langais.  4u.gif
Papildyta:

1. Man asmeniškai akvariumai negražu. Tai tik skonio reikalas. Galima siekti šiltumo iki beprotybės, bet turi būti ir estetika.

2. Jei ne paslaptis, kur?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkava: 27 vasario 2014 - 22:41
QUOTE(cibulis @ 2014 02 27, 22:38)
Aš ne kaimynus vadinau. Aš sakiau, kad Lietuvoje gyvena maišyti šūdarankiai, kurie nori mistinių teisių. Prieš mane jie (statybininkai) naudojo prievartą: klausinėjo ar mano tėvas buvo tikras lietuvis ir t.t. Nereikia maišyti normalių kaimynų (lenkų) su asilais tautiečiais (baltarusių, rusų, lenkų ir gal lietuvių mišiniu). Žodžiu, neišsižadu, nes mano mintys nesikeičia.

O tu, ziuriu, pradedi kaip vyras kalbet. Respekciuks.
Atsakyti
tai ten tik paskaitau. biggrin.gif kai pribresiu - gal. Dabar, kiek praktiskai maciau - nedziugina...

QUOTE(korida @ 2014 02 27, 21:30)
Kazkas tuos kaimynus buvo pavadines ...

Bent pasigilintum ir kitu praktika pasiremtum ,juk neuzdrausta SS ...

Atsakyti
QUOTE(korida @ 2014 02 27, 22:38)
Cia eksperto Cibuliene  smile.gif

Esi pavydus žmogus. Gali man kąsti, jau ne kartą tai darei. Jei bus lengviau kask dar kartą. Dievas su tavimi. Sėkmės tau, žmogau.
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2014 02 28, 00:44)
tai ten tik paskaitau.  biggrin.gif  kai pribresiu - gal. Dabar, kiek praktiskai maciau - nedziugina...

Geriau isigilink pakeisi pasauleziura cool.gif
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2014 02 28, 00:45)
Esi pavydus žmogus.

Klystate ,o tai žmogiška 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 27 vasario 2014 - 22:57
QUOTE(idealistas @ 2014 02 27, 22:40)
O tu, ziuriu, pradedi kaip vyras kalbet. Respekciuks.

Aš visą laiką kalbu ką galvoju, bet kai pasakau, ką galvoju, tai armijos puola piestu. Turiu tokią blogybę: pirma pasakau, tada pagalvoju. Ne veltui Drakono metais gimęs. Šiandieną su 2 statybininkais labai meiliai pasikalbėjom. Vienas man sugebėjo į akis pasakyti, kad nepadarys kruopščiai apdailos, bet kitas tik per draugelį žinutę atsiuntė. Pats neišlemeno.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2014 02 28, 00:45)
Gali man kąsti, jau ne kartą tai darei. Jei bus lengviau kask dar kartą. Dievas su tavimi. Sėkmės tau, žmogau.

Dar ne kartą pašiepsiu ,bet tik neiš piktumo ar pavydo .Gal tai ir nuodemė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2014 02 27, 22:50)
Klysti ,o tai žmogiška  4u.gif

Esi ne tik abejojantis, bet dar ir žmogiškas. O tai reiškia, kad nesugadintas. Dar turi galimybę grįžti į doros kelią.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2014 02 27, 22:53)
Esi ne tik abejojantis, bet dar ir žmogiškas. O tai reiškia, kad nesugadintas. Dar turi galimybę grįžti į doros kelią.

Ar as galeciau paprasyti nuodemiu atleidimo taip pat? Ir visiems, siame forume esantiems broliams ir seserims? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idealistas: 27 vasario 2014 - 22:59
QUOTE(cibulis @ 2014 02 28, 00:53)
doros kelią.

Tuo keliu ir einu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2014 02 27, 22:58)
Ar as galeciau paprasyti nuodemiu atleidimo taip pat? Ir visiems, siame forume esantiems broliams ir seserims?  biggrin.gif

Ne manęs prašyk ir nesišaipyk, nes matosi, kad esi nuo grandinės nutrūkęs.
Papildyta:
QUOTE(korida @ 2014 02 27, 22:58)
Tuo keliu ir einu  mirksiukas.gif

Galbūt, bet noras įkąsti jūsų kraujyje galus. Kaip sakoma kiekvienas išperkame savo karmą/nuodėmes.
Atsakyti