Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 3

QUOTE(cibulis @ 2014 02 27, 23:06)
Ne manęs prašyk ir nesišaipyk, nes matosi, kad esi nuo grandinės nutrūkęs.
Papildyta:

Galbūt, bet noras įkąsti jūsų kraujyje galus. Kaip sakoma kiekvienas išperkame savo karmą/nuodėmes.

Man atrodo px cia visiem nuodemes, tik nori greiciau/pigiau/geriau pasistatyti, na ir (kai kurie) dusia islieti - bet gal ne visai tam tinkama vieta, nors pramusa ir mane kartais smile.gif Ant Cibulio labai pykti neiseina - tokiu debilu apsimesti gali tik protingas zmogus - kai tai supranti, tai ir pyktis praeina. Tik kam apsimetineti - gal cia tavo, kaip rasai - karma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2014 02 28, 00:58)
Ar as galeciau paprasyti nuodemiu atleidimo taip pat? Ir visiems, siame forume esantiems broliams ir seserims?  biggrin.gif

Pasirodo ,kad ne tik ekspertas bet ir sielu ganytojas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2014 02 27, 23:35)
Ant Cibulio labai pykti neiseina - tokiu debilu apsimesti gali tik protingas zmogus - kai tai supranti, tai ir pyktis praeina. Tik kam apsimetineti - gal cia tavo, kaip rasai - karma?  smile.gif

Taip ryškiai išsiduodu? Nesu šventas, žinau. Pasistengsiu. 4u.gif

Ypač su langais pasimečiau: medis prieš PVC? Bet bus PVC, nors medžio kainą gaunu nerealią. Tokią gerą, kad kitiems PVC brangiau kainuoja. Bet...
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2014 02 28, 01:35)
tokiu debilu apsimesti gali tik protingas zmogus - kai tai supranti, ... . Tik kam apsimetineti - gal cia tavo, kaip rasai - karma?  smile.gif

Matau ne vienas tą mintį esu išreiškęs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 27 vasario 2014 - 23:46
Grazu cia pas jus thumbup.gif Langai su dvasingumu persipina... lotuliukas.gif Seniau buvo kvepuojantys mediniai,veliau ekologiski-besviniai plastikiniai,dabar dvasiskai-dieviski angel.gif
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2014 02 27, 22:17)
Esme tame,kad beremis,t.y.paketas klijuojasi i siltinima be jokiu kronsteinu ir jokiu problemu niekas neizvelgia (gal but todel,kad daugelis ju ir nededa),o dedant reminius jau reikalingi kronsteinai.Kuriems galams?


Iš pirmo žvilgsnio gal ir nėra problemų. Tik nesurasite nei vienos firmos, kuri duotų garantiją ir dėtų išneštus stiklo paketus vien ant putplasčio. Tai per daug rizikinga.
Galiu paminėti tokią smulkmeną pamastymui: jeigu atremsite vitrinos paketą ant EPS70 tai jis susipaus kelis mm ir putplastis pradės remtis į plastikinius rėmėlius. Remėliai daug platesni už stiklo briauną ir gaus didžiausią dalį apkrovos, kurios rėmelių projektuotojas nėra numatęs. Toks paketas žymiai greičiau išsisandarins, nes rėmėlis yra daug silpnesnė vieta viso svorio atrėmimui lyginant su stiklo briauna.

Pamatuose putplastis paprasčiausiai gniuždomas. Šiuo atveju veiktų ir gniuždymas, ir tempimas.

Aš nedrįsčiau statyti išnešto lango vien ant putplasčio, nes reikėtų 100% kokybiško putplasčio priklijavimo prie mūro. Pasitaikytų apdulkėjusi siena prieš klijavimą ir važiuotų langas žemyn su visu apšiltinimu.
Noriu pasakyti, kad reikia įvertinti visas aplinkybes ir iš to sekančius variantus bei pasėkmes.
Pasišnekėtik su langų montuotojais. Gal 90% bus perdėta reakcija, bet dėl likusių 10% būtų apie ką rimtai pagalvoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BangaS: 27 vasario 2014 - 23:52
QUOTE(Brella @ 2014 02 27, 23:48)
dabar dvasiskai-dieviski  angel.gif

Nerealiai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(BangaS @ 2014 02 27, 23:50)
Iš pirmo žvilgsnio gal ir nėra problemų.
Aš nedrįsčiau statyti išnešto lango vien ant putplasčio, nes reikėtų 100% kokybiško putplasčio priklijavimo prie mūro. 

Griaunat Viliaus bažnyčia? Viliaus bažnyčia buvo namo šiltumas.
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2014 02 28, 00:50)
Aš nedrįsčiau statyti išnešto lango vien ant putplasčio, nes reikėtų 100% kokybiško putplasčio priklijavimo prie mūro.  Pasitaikytų apdulkėjusi siena prieš klijavimą ir važiuotų langas žemyn su visu apšiltinimu.

O tai kaip ant putplascio zmones klinkeri klijuoja?Ten tikrai didesne mase pakimba ir lenkimo jegos didesnes.
p.s. zadu is liktiniu klojiniu statyt,tai man priklijavimas nelabai aktualus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brella: 27 vasario 2014 - 23:58
QUOTE(BangaS @ 2014 02 27, 23:50)
Aš nedrįsčiau statyti išnešto lango vien ant putplasčio, nes reikėtų 100% kokybiško putplasčio priklijavimo prie mūro.

Matai ir Vilius pirmus metus namą norėjo šildyti vien elektra. Pasirodė, kad šūdas. Tada buvo kolektoriai. Saulės. Pasirodė, kad šūdas. Tada išlindo kiniški oras-vanduo siurbliai. Kol kas informacijos nėra, bet galiu reziumuoti: bus šūdas.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2014 02 28, 00:58)
Matai ir Vilius pirmus metus namą norėjo šildyti vien elektra. Pasirodė, kad šūdas. Tada buvo kolektoriai. Saulės. Pasirodė, kad šūdas. Tada išlindo kiniški oras-vanduo siurbliai. Kol kas informacijos nėra, bet galiu reziumuoti: bus šūdas.

Pavieniai sprendimai gal ir sudas,bet sudejus juos kompleksiskai,rezultatas gali gautis labai grazus 4u.gif
Siaip Viliaus ideja man labai artima,bet as einu truputeli kitu keliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brella: 28 vasario 2014 - 00:08
QUOTE(Brella @ 2014 02 28, 01:56)
O tai kaip ant putplascio zmones klinkeri klijuoja?Ten tikrai didesne mase pakimba ir lenkimo jegos didesnes.
p.s. zadu is liktiniu klojiniu statyt,tai man priklijavimas nelabai aktualus.

Suraskit tokia firma ,kuri apsiims ant 70 markes putpascio istatyti isnestus langus i siltinimo sluoksni su garantija 5-8 metams... O gal jau radot ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 28 vasario 2014 - 00:06
QUOTE(cibulis @ 2014 02 27, 23:54)
Griaunat Viliaus bažnyčia? Viliaus bažnyčia buvo namo šiltumas.

Nieko negriaunu. Mano irgi šiltumas.
Kiek ten langų taip sumontuota pas Vilių? Vienas?
Bent jau pasmeigiuoti rimčiau reikėtų po tokiais langais jeigu rimtai kažkas apie tai galvoja.

Gražus straipsnelis žurnale. Ir toyota stovi antrame plane. Tik vieną riebią klaidą pamačiau, kur skaičiuojamas 65cm sienos variantas. 25+35 gaunama 65 ir dar geltonai paryškinta. Šleivarankiai - geras žodis.

Gal įdėsite nuotraukų iš savo langų montavimo. Norėsime pažiūrėti ką gausite už pusę langų kainos. Gal net pasimokyti.






Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2014 02 27, 23:58)
Kol kas informacijos nėra, bet galiu reziumuoti: bus šūdas.

Tai gal verta palaukti tos informacijos prieš skeliant verdiktą. Gali būti kad aš kartosiu tą "klaidą" su saule. Tik įdėsiu kWh skaitiklį su monitoringu, kad visiems būtų aiškiau kas, kaip ir kiek.
Atsakyti