Įkraunama...
Įkraunama...

Alimentai - 5

Sveikos,vakar po eilinio isgerimo mane vyras puole musti ir ... ir jau truko kantrybe, noriu skirtis. Paskutiniu metu geria juodai, jau iki baltu arkliu. Pagekit man; situacija tokia turim 2 vaikus, 1 greit 8 metai, kitai 3 metai bus, as nedirbu, kelis men dirbau, meciau darba kad vasara pabut su vaikais nes ner kur deti dickes, vyras sutiko, jis dirba. Gyvenam 4 kambariu bute su mano mama(mama neteko darbo pries 2 metus, visad mums padejo,nereikejo mums moket uz buta, ji mokejo, tik va tuos 2 metus mes duodavom 400 lt uz buta (butas mamos, vienas kambarys uzrasytas man, kitas sesei, 2 likusieji mamai, kai skiresi mano tevai tai sutare jie, tad bendro turto kaip tokio namo/buto mes su vyru neuzgyvenome.
Noriu pirmiausiai paduoti vaiku islaikymui. Kur kreiptis, ka rasyti ir tt
Antra skirybom, tarsiuos su juo kad butu abipusiu susitarimu, kad vaikus man paliktu, grafikas susitikimu ir tt
Ar neatims man vaiku kad as nedirbu?
Atsakyti
QUOTE(katsiarynab @ 2014 05 31, 12:30)
sveikos mamytes 4u.gif  gal kuri susidure?
Kovo 27d padaviau vaiko teva i teisma del islaikymo priteisimo. Geguzes pradzioje buvau teisme, issiemiau pazyma, kad byla nagrinejama (reikejo, kad galeciau susitvarkyti soc.pasalpa ir kompensacijas). O siandien gaunu reg.laiska, kad mano ieskinys atmestas ir neskundziama nutartis, nes jie ieskojo vaiko tevo nuomajame bute ir nerado, ieskojo kitam mieste kur jis deklaraves gyv.vieta, ten irgi nerado, popieriu neiteike. Ir atseit geguzes 7d. prase manes patikslinti jo gyvenamaja vieta, bet as per nustatyta laikotarpi to nepadariau, todel alimentai man negali buti priteisti. Absurdas, bet kaip as galejau zinoti, jog reikia kazka patikslinti, jei nebuvo nei laisku, nei skambucio is teismo.. kokiu budu jie manes prase? as apsalus.. prarandu ir pasalpa, ir kompensacijas, ir dar nutartis neskundziama... ka patartumete daryti?
p.s. vaiko tevyste nustatyta tik gimus vaikui, tevas pripazino iskart.. turim dar viena vyresni vaika, jai jau priteisti pries 2 metus alimentai..


Sveiki,

Nedelsiant bandyti sužinoti jo galimą gyv. vietą., ir duoti ieškinį iš naujo.
Atsakyti
Kaip suprantu minimalus alimentai vienam vaikui 400lt .Ar taip ?
Atsakyti
QUOTE(LuckyStar @ 2014 07 03, 19:35)
Kaip suprantu minimalus alimentai vienam vaikui 400lt .Ar taip ?

Minimalių nėra.... Yra tik "teorinis" pusė MMA, t.y. 500, bet labiausiai priklauso nuo vaiko poreikių ir tėvų uždarbio.


*
O aš su kitu klausimu. Po teismo sprendimo padidinti alimentus tėvas žada paduot/padavė apeliacinį, ar teko kam su šituo susidurti, įdomu, kokia tikimybė, kad sumažins tą padidintą sumą? Ji tikrai nėra kosminė (400 lt), o senoji alimentų suma netgi juokinga buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(/vik/ @ 2014 06 23, 14:15)
Sveiki,
gal kas buvo susidures su tokia situacija ar zino atsakyma.
Ar gali alimentus (ar ju dali) is pasalpos isskaiciuoti ar ten ne pasalpa vadinasi o netekto darbingumo pensija?
Esme, kad ex buvo nustatytas darbingumas 30 proc. kazkokius pinigus jam mokes sodra. Jis niekur nedirbantis. Ar gali antstoliai isskaiciuoti alimentus is situ pinigu?
Aciu

Labas, iš Sodros mokamos netekto darbingumo pensijos alimentai išsiskaičiuoja.
Atsakyti
Sveiki

Gal kas galit patarti. Yra susikaupusi skolą už alimentus, vykdomasis raštas guli antstolio stalčiuje.Kadangi buvęs vyras nedirba, antstolius iš nieko negali išieškoti, savo vardu registruoto turto taip pat neturi. Nors ir niekur nedirba, bet važinėja kasdien su mašina, ruošiasi gyvenamo būsto remontui.Noriu kreiptis į policiją dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo( antstolius to nedaro).Gal kam teko su tuo susidurti? Ar policiją sureaguoja į tokį prašymą? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MEDINILĖ @ 2014 07 20, 17:55)
Sveiki

Gal kas galit patarti. Yra susikaupusi skolą už alimentus, vykdomasis raštas guli antstolio stalčiuje.Kadangi buvęs vyras nedirba, antstolius iš nieko negali išieškoti, savo vardu registruoto turto taip pat neturi. Nors ir niekur nedirba, bet važinėja kasdien su mašina, ruošiasi gyvenamo būsto remontui.Noriu kreiptis  į policiją dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo( antstolius to nedaro).Gal kam teko su tuo susidurti? Ar policiją sureaguoja į tokį prašymą? doh.gif

Tai jis dirba nelegaliai ar jį kažkas išlaiko? Gal daug santaupų grynais turi? g.gif
Atsakyti
Šiaip tai man atrodo kad dirba nelegaliai smile.gif
Atsakyti
Jeigu kas galėtų atsakyti, labai, labai dėkinga:
1. Norima skirtis abipusiu susitarimu (nors iš tiesų skyrybos dėl vyro kaltės). Vyro pajamos tris kartus didesnės nei manosios. Ar tiesa, kad vaikams (yra 2 nepilnamečiai vaikai) išlaikymas turi būti priteisiamas iš abiejų po lygiai, nepriklausomai nuo pajamų skirtumo (t.y. po 500 lt. nuo kiekvieno)?
2. Jeigu norėčiau daugiau nei 500 lt. vienam vaikui, turėčiau pateikti svarius įrodymus (į tai turbūt neįeina, kad po skyrybų turėsiu mokėti pusę buto paskolos sumos ir taip padidės ženkliai išlaidos, nors tame bute gyvens vaikai)

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2014 07 28, 14:04)
Jeigu kas galėtų atsakyti, labai, labai dėkinga

Dabar praktika tokia,kad alimentai proporcingai tėvų pajamoms,taigi jūsų indėlis vaikams gali būt mažesnis. Vienam vaikui teoriškai 1MMA, 500 prisiteist labai realu,gal net daugiau, bet labiau žiūrima vaiko poreikių. Jei jam užtenka tarkim 800/mėn,tai daugiau nei reikia jūs neprisiteisit. Didesnes nei įprasta sumas tenka įrodyti (gal turi spec poreikių,gabumų,serga ar pan.).
Dėl paskolos negaliu daug komentuot,bet manau čia jūsų reikalas,o ne vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2014 07 28, 13:04)
Jeigu kas galėtų atsakyti, labai, labai dėkinga:
1. Norima skirtis abipusiu susitarimu (nors iš tiesų skyrybos dėl vyro kaltės). Vyro pajamos tris kartus didesnės nei manosios. Ar tiesa, kad vaikams (yra 2 nepilnamečiai vaikai) išlaikymas turi būti priteisiamas iš abiejų po lygiai, nepriklausomai nuo pajamų skirtumo (t.y. po 500 lt. nuo kiekvieno)?
2. Jeigu norėčiau daugiau nei 500 lt. vienam vaikui, turėčiau pateikti svarius įrodymus (į tai turbūt neįeina, kad po skyrybų turėsiu mokėti pusę buto paskolos sumos ir taip padidės ženkliai išlaidos, nors tame bute gyvens vaikai)

Ačiū.

jis nori tave apgauti. netiesa, kad turi but priteisiama po lygiai. priteisiama turi but pagal pajamas ir vaiko poreikius. vaiko poreikiai - minimum vienas minimalus atlyginimas, t.y ~800 lt. reiskia bet koks teismas tau mazu maziausiai priteis po 400 kiekvienam vaikui, is viso 800. bet dazniausiai priteisia bent po 500 vaikui (jei tevas ne minimuma uzdirba)
islaidas butui tu taip pat gali itraukti i islaidu vaikams suma. buto paskolos suma, kuria turesi moket, dalini i 3 dalis (1 dalis tau ir 2 vaikams ir tas 2 itrauki i vaiko islaidu suma). taip pat komunalines yra dalinamos is buto gyventoju skaiciaus ir ta suma itraukiama i islaidas vaikams.

nueik pati pas normalu advokata, netikek savo vyro ir jo advokato paistalais, nes apgaus tave mygom, pasirasysi sau paciai nenaudinga sutarti, paskui pasididint bus daug sunkiau, nei is pat karto susitvarkyt
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 07 29, 18:38)
jis nori tave apgauti. netiesa, kad turi but priteisiama po lygiai. priteisiama turi but pagal pajamas ir vaiko poreikius. vaiko poreikiai - minimum vienas minimalus atlyginimas, t.y ~800 lt. reiskia bet koks teismas tau mazu maziausiai priteis po 400 kiekvienam vaikui, is viso 800. bet dazniausiai priteisia bent po 500 vaikui (jei tevas ne minimuma uzdirba)
islaidas butui tu taip pat gali itraukti i islaidu vaikams suma. buto paskolos suma, kuria turesi moket, dalini i 3 dalis (1 dalis tau ir 2 vaikams ir tas 2 itrauki i vaiko islaidu suma). taip pat komunalines yra dalinamos is buto gyventoju skaiciaus ir ta suma itraukiama i islaidas vaikams.

nueik pati pas normalu advokata, netikek savo vyro ir jo advokato paistalais, nes apgaus tave mygom, pasirasysi sau paciai nenaudinga sutarti, paskui pasididint bus daug sunkiau, nei is pat karto susitvarkyt

Ačiū labai. Gal kartais žinote gerą advokatą Kaune?
Atsakyti