Įkraunama...
Įkraunama...

*** Čihuahua ***

QUOTE(amellija @ 2014 04 09, 17:43)
Sveikos gražių ir mielų šunelių augintojos, labai parašau rekomenduokite patikimus ir gerus šių veislių šunelių veislynus. Dėkoju labai  smile.gif

Veislyną siūlyčiau rinktis labai atsakingai, nes yra labai daug veislynų su daugintojų mastymų, kad ir kaip liūdna, dažnai jie kalba priešingai, nei tikri ir savo gyvūnų sveikata besirūpinantys veisėjai !
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2014 04 09, 18:34)
Norit berniuko ar mergaitės? Spalva svarbi? Ilgaplaukis ar trumpaplaukis turi būti šuniukas, veisit, dalyvausit parodose?
O veislynų Lietuvoje dabar pakankamai. Ir temoj merginos mažylių gražių turi.  ax.gif

Norėčiau mergytės labiau, spalva nežinau ar labai lemiamą reikšmę turi, bet asmeniškai man vizualiai gražiau atrodo tamsaus plaukučio arba su tamsiu įrudžiu. Sunkiai dar apsisprendžiu dėl plauko, gal trumpaplaukės norėčiau, nors man ir tie ir tiek gražūs, tik gal su trumpu plauku mažiau namie plaukučių. Apie veisimą tikrai negalvoju, tačiau parodose norėčiau sudalyvauti :-)
Jei jau nusprendėme mokėti nemažus pinigus norime, kad ir šunelis būtų be priekaištų ir puikios išvaizdos :-)

QUOTE(soliuke @ 2014 04 09, 22:16)
Veislyną siūlyčiau rinktis labai atsakingai, nes yra labai daug veislynų su daugintojų mastymų, kad ir kaip liūdna, dažnai jie kalba priešingai, nei tikri ir savo gyvūnų sveikata besirūpinantys veisėjai !

Tai va dėl to ir noriu sužinoti, kurie patikimiausi ir rimti veisėjai, o ne daugintojai.

Šiaip jei galite parašykite savo nuomonę kokie + - trumpaplaukių ir ilgaplaukių, beje, ar jie triukšmingi labai, ta prasme ar labai loja?
Atsakyti
sveikos mergytes 4u.gif

mes augam gerai, dukstam, teko isvykti man 6 dienoms tai suniuka mama priziurejo, sake pradzioje pora dienu miegojo ant mano tapkiu biggrin.gif bet ede gerai, neliudejo thumbup.gif

va mes kokie dabar, greit busim 5 menesiu thumbup.gif

user posted image



QUOTE(_cika_ @ 2014 04 03, 23:27)

Mano sunytis labai verkia jei nors akimirkai ji palieku viena, kad ir kitame kambaryje, o palikti bute neuzdaryto nedirstu del kitu gyvunu, tad kol jis mazas nusprendziau ji su savimi nesiotis (mano darbas puikiai tam tinka), taciau labai bijau kad tiek nesiojamas suniukas gali uzaugti "durniukas". Kaip jus darote su savo augintiniais? Ar jie pas jus naminukai? Ar nesiojates su savimi?

Ar kai jis paaugs ir as ji jau galesiu palikti namuose su kitais jam nebus stresas kad as ji palieku nors iki tol kartu nesdavausi visur? Ar man dabar ji geriau palikineti viena? Ar geriau stengtis apskritai jo vieno niekada nepalikti, net kai uzaugs?

Labai prasau jusu patarimo, nes noriu kad mano suniukas butu pats laimingiausias suo pasaulyje :}


maniskis irgi cype pradzioje bet po to paprato thumbup.gif as manau jei pripras buti visur nesiojamas tai dar blogiau bus palikus g.gif
QUOTE(Jolanteleee @ 2014 04 06, 14:21)
Sveiki,
Jungiames ir mes i jusu buri. Musiskiam, kurio vardas Cilis, jau 8men. Per paskutinius pora menesiu, visas pilvukas tapo pilkas. Pazastys, pilvukas, net aplink ausytes visas papilkejo, nors siaip yra kremines spalvos. Veterinaras sako, kad tai pigmentas ir toks liks, vasara nuo saules gali dar labiau papilket.
Idomu gal dar kam nors taip yra?  Ka daret, gal gydet kaip? blush2.gif

sveiki prisijunge drinks_cheers.gif thumbup.gif man veiseja sake kad suniuku kailio spalva jiems augant kazkiek keiciasi ir mano va suniuko nosiukas svieseja, as ta zinojau jau pirkdama kad gali kazkur pasvieseti smile.gif as manau kad normalu viskas jusu suniukui 4u.gif



QUOTE(amellija @ 2014 04 10, 13:29)
Norėčiau mergytės labiau, spalva nežinau ar labai lemiamą reikšmę turi, bet asmeniškai man vizualiai gražiau atrodo tamsaus plaukučio arba su tamsiu įrudžiu. Sunkiai dar apsisprendžiu dėl plauko, gal trumpaplaukės norėčiau, nors man ir tie ir tiek gražūs, tik gal su trumpu plauku mažiau namie plaukučių. Apie veisimą tikrai negalvoju, tačiau parodose norėčiau sudalyvauti :-)
Jei jau nusprendėme mokėti nemažus pinigus norime, kad ir šunelis būtų be priekaištų ir puikios išvaizdos :-)
Tai va dėl to ir noriu sužinoti, kurie patikimiausi ir rimti veisėjai, o ne daugintojai.

Šiaip jei galite parašykite savo nuomonę kokie + - trumpaplaukių ir ilgaplaukių, beje, ar jie triukšmingi labai, ta prasme ar labai loja?

na as dar neseniai turiu sios veisles suniuka bet maniskis visai mazai paloja , tylus visai, tik kai kas paskambina i duris retais atvejais suloja biggrin.gif siaip gerietis wub.gif mano ilgalaukis tai nematau as tu plauku kazkaip daug g.gif negaliu pasakyti kiek sersis veliau bet kad seriasi ir trumpaplaukiai sunys tai jau faktas, nes turejau dalmatina tai jo plauku visi namai pilni buvo doh.gif as irgi i parodas noreciau nueiti nes suniukas kaip ir tinkamas tik dar nepradejom eiti i mokslus biggrin.gif labai laukiu kol kailiukas uzaugs ilgas biggrin.gif
Atsakyti
Apie lojimą ax.gif greičiausiai BUS taip, kaip auklėsite biggrin.gif Maniškė iki kokių 7-8 mėn praktiškai nelodavo. bet už tai mes vos išgirdę balselį - girdavom. Gražu wub.gif biggrin.gif
Dabar jau ne taip gražu, nes... kartais nepavyksta išsimiegoti: loja kelis kart per naktį. Tai vaikai blaškosi, tai katinas duris pakrapšto, tai šildymo sistema spragteli - ir mes būnam informuoti lojimu, kad kažkas vyksta doh.gif Bausti nesinori, o miegoti - norisi biggrin.gif
Šiaip nėra lojikė: suloja, atkreipia dėmesį, būna pagirta, nes "saugo mergaitė namus" - ir tylu. Tik va ta Saugos tarnyba naktimis galėtų ir blogiau dirbti biggrin.gif
Papildyta:
Liusi, jūs tikri gražuoliai wub.gif wub.gif wub.gif Dažniau pasidemonstruokit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 04 10, 14:20)
user posted image
maniskis irgi cype pradzioje bet po to paprato  thumbup.gif as manau jei pripras buti visur nesiojamas tai dar blogiau bus palikus  g.gif

wub.gif grožis

QUOTE(Dajulita @ 2014 04 10, 16:15)
Apie lojimą  ax.gif  greičiausiai BUS taip, kaip auklėsite biggrin.gif Maniškė iki kokių 7-8 mėn praktiškai

Ačiū už pasisakymus, pastaruoju metu neina dirbti, nes visos mintys apie šios veislės augintinį, vis skaitau ir domiuosi, skaitinėju ankstesnes temas, tai jau nemažai apie juos žinau, nes iki tol teko susidurti ir auginti didelės veislės šunis (labradoro retriveriai ir vakarų sibiro laikos), tai pereiti prie tokios mažos ir trapios veislės šunelio yra kažkas tokio, nu bet noriu namuose mažo džiaugsmelio wub.gif . Beje, kuo toliau domiuosi, tuo labiau noriu trumpaplaukio šunelio. Tik dar kartą prašau, jei galite parekomenduokite gerus ir patikimus veisėjus, o ne daugintojus :-), jei nenorite rašyti viešai, prašau, parašykite, a.ž. Labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 04 10, 14:20)
sveikos mergytes  4u.gif

user posted image

Oi kokie jus grazus wub.gif
Maniskis irgi, kai tik as isvaziuoju ir nakti, susinesa mano tapkes i guoli ir miega ant ju smile.gif nesvarbu ar vyras yra, jei manes nera, suns kaip nebuta namuose smile.gif
Pasirodom ir mes, cia specialiai ikeliu foto, kur matosi nusviesejusi nosyte ir pilksvas kunelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Mano ilgaplaukio nosis irgi pasviesejo ant ziemos, cia kaip suprantu laikina, sezoniska g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2014 04 10, 17:15)
Apie lojimą  ax.gif  greičiausiai BUS taip, kaip auklėsite
Papildyta:
Liusi, jūs tikri gražuoliai  wub.gif    Dažniau pasidemonstruokit. 4u.gif


del lojimo sutinku su jumis , man ir veiseja sake kad jei nenorim kad butu lojikas reikia kol maziukas neduoti lot, kad nepaprastu biggrin.gif nu man irgi rodos kaip grazu ta balsiuka jo isgirsti bet vis kai isgirstu sakau negalima, baik ir jis nutyla ax.gif nu matysim kaip bus kai paaugs g.gif mano dalmatinas visiskai nelodavo

aciu uz komplimenta wub.gif pasirodysim bet ir jus pasirodykit , juk idomu labai 4u.gif
QUOTE(amellija @ 2014 04 10, 17:33)
wub.gif grožis
Tik dar kartą prašau, jei galite parekomenduokite gerus ir patikimus veisėjus, o ne daugintojus :-), jei nenorite rašyti viešai, prašau, parašykite, a.ž.

dekui biggrin.gif

as tai visiskai netiketai sia veisle atradau, tiesiog kai netekau savo dalmatino labai liudejau... ir pasiule man susipazinti su siais suneliais, kaip tik tuo metu buvo nauja vada, nu nebuvau nusiteikusi kad noriu tik juodo ar tik kreminio, bet is visu 5 mazyliu issirinkau kuris i sirdi ikrito wub.gif be to veiseja turejo juoda dideli kuri iskarto isimylejau biggrin.gif tai sako ir jusiskis toks uzaugs ax.gif

as pirkau is nuostabios moters, bendraujam nuolat , nes taip isejo kad kaimynysteje gyvenam bigsmile.gif tik siuo metu ji neturi maziuku siaip tikrai rekomenduociau ja wub.gif

QUOTE(Jolanteleee @ 2014 04 10, 17:35)
Oi kokie jus grazus wub.gif

Pasirodom ir mes, cia specialiai ikeliu foto, kur matosi nusviesejusi nosyte ir pilksvas kunelis smile.gif
user posted image

dekui dekui drinks_cheers.gif ir jusiskis grozis wub.gif man tai kaip grazu tie nusviesejimai bigsmile.gif
Atsakyti
Jolanteleeee labai gražus šuniukas. Ir neieškokit sliekų ten kur jų nėra biggrin.gif Puikus mažylis wub.gif

Pasirodysim, Liusii, būtinai. Prisėsiu prie kompo ir pasirodysim. Sunku man foto iš planšetės įkelt blush2.gif
Papildyta:
user posted image

Va pvz mūsų vakarieniavimo ypatumai biggrin.gif
Papildyta:
Nekokybiškos, bet šviežios biggrin.gif Grįžo pasivaikščiojus iš laukučio su dukra ir... Nulūžo pavargus biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2014 04 10, 19:33)



Pasaka wub.gif
Paziurejus i jusu ilgaplaukius, uzsimaniau dar vieno, ilgaplaukio cichuachua biggrin.gif

Oi musu loja daug, jau kartais ir galva isiskausta doh.gif tik dziaugiuos, kad bent nakti tyli biggrin.gif 3*tfu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2014 04 10, 19:48)
Pasaka wub.gif
Paziurejus i jusu ilgaplaukius, uzsimaniau dar vieno, ilgaplaukio cichuachua biggrin.gif

Oi musu loja daug, jau kartais ir galva isiskausta doh.gif tik dziaugiuos, kad bent nakti tyli biggrin.gif 3*tfu biggrin.gif

Ačiū. smile.gif

Aš dabar dar trumpaplaukio neatsisakyčiau biggrin.gif Bet... Turim dar katiną ax.gif Važiuojant atostogaut jau dabar sunkoka. Taip kad.... Vis dar kitas augintinis tik noruose.
Ir dar juodos ilgaplaukės norėčiau... Ir dar visiškai balto trumpaplaukio..ir ... Imi ir susergi ta liga biggrin.gif

Drauskit, kai loja. Arba tiesiog nukreipkit demesį kitur, kad nutiltų. Su laiku išsiauklėsit. Kol dar tyli naktim biggrin.gif Aš ir naktį auklėju biggrin.gif Sunkokai sekasi tai daryt kai šalia MB miega, bet rezultatai po truputį jaučiasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2014 04 10, 20:33)

Pasirodysim, Liusii, būtinai.

labai labai grazi jusu mergyte bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(Jolanteleee @ 2014 04 10, 20:48)

Paziurejus i jusu ilgaplaukius, uzsimaniau dar vieno, ilgaplaukio cichuachua biggrin.gif





QUOTE(Dajulita @ 2014 04 10, 21:11)


Aš dabar dar trumpaplaukio neatsisakyčiau biggrin.gif Bet... Turim dar katiną  ax.gif Važiuojant atostogaut jau dabar sunkoka. Taip kad.... Vis dar  kitas augintinis tik noruose.
Ir dar juodos ilgaplaukės norėčiau... Ir dar visiškai balto trumpaplaukio..ir ... Imi ir susergi ta liga  biggrin.gif



nu bet tikrai norisi ir ilgalaukio ir trumpalaukio ir bendrai isimyli juos visus biggrin.gif wub.gif bet man irgi sunku palikti isvykstant, ner kam daznai, dideli suni tai viesbuty palikdavom, buvo puiku, o del sito baisu , teks veztis, bet kai tik vienas tai manau issisuksim biggrin.gif
Atsakyti