Įkraunama...
Įkraunama...

*** Čihuahua ***

Mūsų Barbytė smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julya: 24 kovo 2014 - 14:10
QUOTE(Julya @ 2014 03 24, 15:04)
Inga, sbo labai dailios foto  wub.gif

Aciu smile.gif

O erkiu kiek siemet, kazkoks nonsensas, pati negaliu patiketi, kasdien namie randam bent po 1 erke doh.gif Kartais ir po kelias. Kai ziemos mazai buvo, matyt parazites ankstyvos siemet...
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 03 24, 15:18)
Aciu smile.gif

O erkiu kiek siemet, kazkoks nonsensas, pati negaliu patiketi, kasdien namie randam bent po 1 erke doh.gif  Kartais ir po kelias. Kai ziemos mazai buvo, matyt parazites ankstyvos siemet...


oho blink.gif Čia iš kiemo parsinešat? Ar iš kokių ilgesnių pasivaikščiojimų - miškuose, pievose? unsure.gif





Papildyta:
QUOTE(Liusii @ 2014 03 20, 10:28)
biggrin.gif vakar buvom pas savo nuostabia veiseja sveciuose, suniuku darzelyje pasidukom  biggrin.gif

Kaip smagu biggrin.gif 4u.gif
O kuriam veislyne buvot? ax.gif

QUOTE(sbo @ 2014 03 23, 12:07)

Gražuoliai wub.gif

QUOTE(zalatoriene @ 2014 03 23, 12:14)


papasakokit plačiau - kuo vardu, iš kokio veislyno, kaip sekasi augti? 4u.gif smile.gif
QUOTE(Julya @ 2014 03 24, 15:10)
Mūsų Barbytė  smile.gif


Barbytė gražuolytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 03 24, 14:18)
Aciu smile.gif

O erkiu kiek siemet, kazkoks nonsensas, pati negaliu patiketi, kasdien namie randam bent po 1 erke doh.gif  Kartais ir po kelias. Kai ziemos mazai buvo, matyt parazites ankstyvos siemet...

Erkės jau vasarį buvo aktyvios nes lauke pliusas jau tuomet buvo
Atsakyti
QUOTE(Kamson @ 2014 03 24, 21:39)
oho  blink.gif  Čia iš kiemo parsinešat? Ar iš kokių ilgesnių pasivaikščiojimų - miškuose, pievose?  unsure.gif

Tiesiog is kiemo, kol nueina atlikti reikalu, gyvenam nuosavam name, bet aplink apleistu sklypu yra su aukstom zolem, ten matyt ju lizdai, nes va ir vakar vyras rado namie dar dvi erkes doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaU. @ 2014 03 19, 17:46)
Sveikos:)

Pas mus linksma, namie siaučia aštuntukas, parodysiu dalį jų smile.gif Kai ūgtels, pamėginsiu visus kartu nufotografuoti.
[attachmentid=231603]


GROŽIS ! Kur jus galima "rasti"? Gal ieškosite naujų namučių?
Atsakyti
labas rytas, sakykit iki kokio maždaug amžiaus auga šuniukai?
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2014 04 01, 09:24)
labas rytas, sakykit iki kokio maždaug amžiaus auga šuniukai?

na as tame patirties neturiu bet mano veiseja sake iki 6 menesiu auga o po to siek tiek pastambeja ax.gif o kiek taviskes sveria dabar? bigsmile.gif ir kokio tiksliai amziaus yra ax.gif mano suniukas kai buvau pas veiseja buvo pasvertas tai 4 menesiu svere 1770 gr, na jos pacios patinelis tokio amziaus sake svere 1900 gr.. o sese jau virs 2 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 04 01, 18:26)
na as tame patirties neturiu bet mano veiseja sake iki 6 menesiu auga o po to siek tiek pastambeja  ax.gif o kiek taviskes sveria dabar?  bigsmile.gif ir kokio tiksliai amziaus yra  ax.gif mano suniukas kai buvau pas veiseja buvo pasvertas tai 4 menesiu svere 1770 gr, na jos pacios patinelis tokio amziaus sake svere 1900 gr.. o sese jau virs 2 kg  smile.gif

supratu,nes kieme kai būnam vis žmonės klausinėja kiek jos dar augs,o aš nežinau ką pasakyt biggrin.gif
vakar svėrėm,bet gali būti netiklu,nes užlipo vyras ant svarstykliu,tada užlipo su šuniuku ir taip bandėm išaiškint svorį, bet svarstyklės kiekvieną kartą skirtingai rodė biggrin.gif tad nežinau kiek tiksliai, bet apytiksliai yra taip, 6 mėn 1600gr., kita 5 mėn 1700gr. g.gif

labai džiaugiuosi,kad jau supranta,kad ir kieme "reikaliukus" gali daryt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2014 04 02, 09:38)
supratu,nes kieme kai būnam vis žmonės klausinėja kiek jos dar augs,o aš nežinau ką pasakyt biggrin.gif
vakar svėrėm,bet gali būti netiklu,nes užlipo vyras ant svarstykliu,tada užlipo su šuniuku ir taip bandėm išaiškint svorį, bet svarstyklės kiekvieną kartą skirtingai rodė biggrin.gif tad nežinau kiek tiksliai, bet apytiksliai yra taip, 6 mėn 1600gr., kita 5 mėn 1700gr.  g.gif

labai džiaugiuosi,kad jau supranta,kad ir kieme "reikaliukus" gali daryt  thumbup.gif

nu jo as irgi nelabai zinau biggrin.gif man veiseja sake kad maniskis bus apie 2 - 2,2 kg uzauges, nu as tikiuosi panasiai biggrin.gif kazkaip manau kad tas svoris jau apstos auges greit g.gif gaila kad nepraso tos kuriu suniukai jau uzauge ax.gif
Atsakyti
Maniškės svoris nebesikeičia nuo 7 mėnesių.

Vakar mums suėjo 10 mėn. Ta proga pasirodom, kaip džiaugiamės pavasariu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kamson @ 2014 04 02, 23:08)
Maniškės svoris nebesikeičia nuo 7 mėnesių.

Vakar mums suėjo 10 mėn. Ta proga pasirodom, kaip džiaugiamės pavasariu smile.gif

user posted image

nu grozis grozis wub.gif o jau plaukuciai kokie ilgi bigsmile.gif net pavydu blush2.gif o kiek tavo suniukas sveria?
Atsakyti