Įkraunama...
Įkraunama...

Techninė apžiūra

Sveikos. Pirkau mašiniukę pernai, o liepos mėn. baigiasi techn.apžiūros talono galiojimas. Pažiūrėjau inete, kad Kaune yra net kelios vietos, kur atliekama TA. Niekada nebuvau su tuo susidūrusi, tad nežinau nuo ko griebtis. Ar reikia ten registruotis? Kiek tas trunka? Ir bijau, kad vistiek jie prie kažko prisikabins ir reikės tampyt mašiniukę po servisus. Girdėjau, kad ir lengvesniu būdu galima tai padaryti. Niu... kažkam kažkiek sumoki ir viskas smile.gif Parašykite ka žinot. Ačiū visoms wink.gif
Atsakyti
Užtruksi apie 3-4val. nuvažiuok atsistok į eilę, kur matysi prie tech. apžiūros nubėk į kasą susimokėti. Tą lapą paduosi vyrui kur prieis apžiurinėti. Nieko sudėtingo. Jei manai kad yra trukūmu geriau iškart nuvežk kur pažiurėti, šviesas pareguliuoti, ar visos šviesos dega ir t.t. Jei kabinsis, duok 50lt. (tech apžiuroj) aišku jei moki subtiliai tai padaryti.
Nėra ten nieko sudėtingo, prie ko nors vis tiek prisikabins, viskas priklausys nuop mašinos stovio.
Sėkmės.
Geriau pradėk tvarkyti ankzčiau nes jeigu ką ras gali užtrukti po servisus važinėti, o be tech. važinėti negali. 99proc. kad policija sustabdys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo populi: 20 birželio 2006 - 15:43
QUOTE(populi @ 2006 06 20, 16:41)
Užtruksi apie 3-4val. nuvažiuok atsistok į eilę, kur matysi prie tech. apžiūros nubėk į kasą susimokėti. Tą lapą paduosi vyrui kur prieis apžiurinėti. Nieko sudėtingo.

O kam eilej stovet? Galima shiaip uzhiregistruot pas juos ish anksto. Tai paskitam laikui atvazhiuosi ir nebus jokiu eiliu.
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2006 06 20, 16:41)
Užtruksi apie 3-4val.

blink.gif kur čia tiek užtrunka g.gif važiavom kaune praeitą šeštadienį, tai viskas užtruko 15 min. jokios eilės nebuvo 4u.gif
Atsakyti
Pvz. Vilniuje, Virsuluose, tai mano mamai tik is trecio karto pravare, ir apskritai musu masinytei tik viena fara reikejo pareguliuoti, o jau taip isidirbinejo, sake musu masina dauzta, kad valytuvai nesueina, kad pas mus tiuningas nulakstys, tai mano tevai sako darbuotojui, kad su sia masina moteris vazinejo, tai tas darbuotojas, paaiskino, kai as varinejau masinas irgi taip sakydavau, tai vienu zodziu tetis nutare, kad jie mums pavydi ir beja siulem kysi, neprokur.
Ir kaip perejom TA tai pasake, kad kita karta atvaziuosim su vezimu arba troleibusu. Tai iki siol nedasila ka norejo pasakyti. g.gif
Ir beja musu masinyte yra 1998 m., mersas A klases, o pries mus stovejo renault gal kokiu 1990 m., tai tas darbuotojas pasake, kad ta si renault yra geresne uz musu mersa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , vienu zodziu vapse fool.gif .
Bet cia turbut priklauso ant ko uzsirausi.
Atsakyti
O kur konkrečiai Kaune važiuot, ir kad nesikabinėtų, ir kad paimtų 50 lt ? smile.gif Aš neseniai tvarkiausi visą važiuoklę, stabdžius. Bet tikrai bijau, kad prisikabins. Nes kai paskaičiau puslapiuose kokie jų reikalavimai, tai pagalvojus, jiems reikia naują mašiną varyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marpl @ 2006 06 21, 12:46)
O kur konkrečiai Kaune važiuot, ir kad nesikabinėtų, ir kad paimtų 50 lt ? smile.gif Aš neseniai tvarkiausi visą važiuoklę, stabdžius. Bet tikrai bijau, kad prisikabins. Nes kai paskaičiau puslapiuose kokie jų reikalavimai, tai pagalvojus, jiems reikia naują mašiną varyt biggrin.gif

mes vaziavom i Chemijos prospekto Juta. O kam tau kist ta 50 Lt, ypac jei viska susitvarkei, prie ko prisikabins, jei viskas sutvarkyta g.gif , jei ir ras kas negerai, tai dar karta atvaziuosi vistiek bus pigiau nei 50 ir dar prie to susitvarkysi. Mes varem tik parvezta is vokieciu ir nieko netvarkyta, norejom paziuret ka reik tvarkyt biggrin.gif tai pasirodo nieko nereik biggrin.gif Tik nepamirsk vaistineles ir gesintuvo, jei neturi tai pasiskolink ir pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 21 birželio 2006 - 17:53
Man sake, kad jie visi nori kyšių sad.gif Ir kad labai priekabūs. Vistiek randa prie ko prisikabint. Pas mane variklio tarpinė siek tiek leidzia, o remontas man atseitų pusę mašinos kainos smile.gif Dar ir protektoriai gali būti negilūs, rankinis šiek tiek šlubuoja. Tikrai nemanau, kad pigiai pataisyčiau.
Atsakyti
Gal pasirodysiu senamadiska, bet su techniskai netvarkinga masina paciam vazinet nesaugu... tai gal geriau susitvarkyt ja pirma ax.gif

Nezinau, mes nesenai praejom TA, tai niekas ten ypatingai nesikabinejo... is pirmo karto pasiseke, sugaisom apie 2 valandas. Masina 1996 metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marpl @ 2006 06 21, 19:49)
Man sake, kad jie visi nori kyšių sad.gif Ir kad labai priekabūs. Vistiek randa prie ko prisikabint. Pas mane variklio tarpinė siek tiek leidzia, o remontas man atseitų pusę mašinos kainos smile.gif Dar ir protektoriai gali būti negilūs, rankinis šiek tiek šlubuoja. Tikrai nemanau, kad pigiai pataisyčiau.

nu ir tegul nori, aš irgi noriu, bet niekas neduoda biggrin.gif
geriau susitvarkyk mašiną ir tada varyk, pačiai saugiau su tvarkinga važinėti.
Dėl variklio, tai variklio ten netikrina, svarbu, kad tam tikrintojui ant galvos neprivarvėtų kai palįs po mašina biggrin.gif
Atsakyti
as pati puikiai zinau, kad reikia su tvarkinga vazinet. Tame ir esme, kad as neseniai ikisau servise tukstanti litu, taise stabdzius, vaziuokle. Variklio tarpine leidzia, bet patys meistrai sako, kad jums tarpiniu keitimas atseitu puse masinos kainos, nes ten reikia iskelt visa pavaru deze. Nemanau, kad siek tiek lasantys tepalai- tai pavojus ir nesaugumas kelyje. As juk ne kvaila smile.gif Vos dar ilenkta arka, o pagal visus ju reikalavimus to neturi buti. Tad man nepasakokite, kad visa tai yra nesaugumas biggrin.gif
As tik klausiu kur galima praeit su kysiais? Galeciau moket 50-100 lt, o jus man siulot daryti kosmetini remonta uz 1000 lt.
Atsakyti
Vakar centrinėje " Tuvlitoje " praėjau be jokių kyšių ir didesnių kabinėjimųsi. Nors nieko blogo ir nerado smile.gif Dabar galėsiu ramiai važinėti smile.gif
Atsakyti