Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

man suo ir yra pirmiausiai draugas del to ir nelaikau jo narve namie. del to ir parasiau,kad isigijom ji 'dar ir' apsaugai, o ne 'tik' apsaugai. aciu uz patarimus, sekmes bendraujant wink.gif
eisiu apie rozes pasneketi ten ne liaudis ne tokia pikta...turbut delto, kad su gamta bendrauja ne sunis dresuoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2014 07 17, 16:32)

eisiu apie rozes pasneketi ten ne liaudis ne tokia pikta.

prašau nepykti 4u.gif bet balsu nusikvatojau biggrin.gif šuns dresūra, perkant, kaip draugą ir apsaugai - yr darbas/darbas/darbas ir kantrybė/ ir domėjimasis/ ir mokymąsis (ne tik šuns mokymas mirksiukas.gif )...problemas išspręsit, kai nebeįsižeidinėsit pamokoma ir bandysit taikyt tuos patarimus mirksiukas.gif

o rožės ..fainas dalykas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2014 07 17, 16:32)
man suo ir yra pirmiausiai draugas del to ir nelaikau jo narve namie. del to ir parasiau,kad isigijom ji 'dar ir' apsaugai, o ne 'tik' apsaugai. aciu uz patarimus, sekmes bendraujant wink.gif
eisiu apie rozes pasneketi ten ne liaudis ne tokia pikta...turbut delto, kad su gamta bendrauja ne sunis dresuoja wink.gif


Tai, kad čia, pikčiausia jūs pati rolleyes.gif Atėjot paklausti patarimo, o kai jum atsakė - užpykot ax.gif Keisti žmonės...
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2014 07 17, 16:32)
man suo ir yra pirmiausiai draugas del to ir nelaikau jo narve namie. del to ir parasiau,kad isigijom ji 'dar ir' apsaugai, o ne 'tik' apsaugai. aciu uz patarimus, sekmes bendraujant wink.gif
eisiu apie rozes pasneketi ten ne liaudis ne tokia pikta...turbut delto, kad su gamta bendrauja ne sunis dresuoja wink.gif



Jus neuzsigaukit ,nereikia pykti ant merginu ,jos labai jau aiskiai pasake ,kad suo be veiklos ir dresuros prisigalvos visokiu negeru darbeliu smile.gif Taigi kad jis nekastu ir negraustu krumu ar kitu augalu kieme jam reikia kruvio ir griezto NE -zaidimo ,dresuros ,ilgu pasivaiksciojimu na ir dar vazinejimo su dviraciu ,na ne jis vaziuos biggrin.gif Jus vaziuojat jis bega greta .Na o narvas reikalingas tam kad namie pats suo nenukentetu, neduok dieve koki negera daikta praris doh.gif o namie tai nieko nera ..ir siaip narvas jiems tai namai ,ju ramybes oaze .Patikekit kas liecia apsauga ,apvogs prie triju ar prie desimt sunu...
Tai va labai jau gera apsauga signalizacija ,kameros ir draudimas turto thumbup.gif Ir as saugi ir mano turtas saugus ir mano sunys smile.gif Vokieciai labai jau kontaktiniai sunys yra ,jiems reikia zmogaus ,kontakto su juo ir pamazu atsiranda kieme ramybe nieko needa ir nekasa ,nes paprasciausia jiems nebeidomu tai daryti ,idomiau atlekti pvz.su kamuoliuku ir paprasyti zaidimo su juo .
Atsakyti
as nepykstu, ir ne visi sitoj temoj yra pikti...net ne pikti, o arogantiski. as ne uz teisybe pykstu, juk to ir atejau-patarimo. kartais paklausi ir gauni naudingu patarimu, pamokymu ka darai taip ar ne taip (kaip paskutiniai komentarai) 4u.gif
bet cia uzsuku nuo tos dienos kai planavom isigyti vokietuka ir kaskart vis susiguziu ir iseinu is temos. nesam profesionalai, bet mokinames, skaitom ir einam i SM patarimu klaust. bet kartais patarimai buna: 'pries perkant mastyt reikejo', 'neuzsiimkit saviveikla', 'samdykit treneri jei patys nesugebat', 'kokie seimininkai toks ir suo'...
saunu,kad dauguma cia rimtai uzsiima sunimis ir zino kaip dresuot, koks vet geriausias ir tt. bet 80% zmoniu isigyje suni isvis nieko apie ji nezino. pas mane tik pagrindai, bet stengiames kiek galim ir uzsiimam kiek mokam. ir tikrai nebuvo cia ir dabar. sito suns senai norejo vyras, bet vis as dvejojau,atkalbinejau, sakiau,kad daug laiko ir jegu reiks skirt. po vagysciu pritariau. signalizacijos yra ir buvo...nepadejo. ir nusaukit mane jei norit, nes mes ''vieninteliai'' turim suni dar ir apsaugai 4u.gif

vistiek eisiu geriau apie Rozes skaityti biggrin.gif
Atsakyti
mano šuo tikrai yra "ir apsaugai". panakvotumėt tarp miškų, kur 3km iki kaimo per pelkynus ir bruzgynus, suprastumėt biggrin.gif labai gerai veikia - kiekvienas žvejas pakampiuose tupintis yra pastebėtas, neišlįs iš miško girtas grybautojas ir neužkalbins netikėtai. mums kaime būnant yra buvę nemalonių situacijų, kai žiauriai reikėjo garsinės signalizacijos - šuns. na ir kas, kad nuo rimtų vagių nepadės? pasitaiko visokių "pridek cigaretę" arba "paskolink 5lt alui" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2014 07 17, 22:30)

O Jūs į patarimus įsiklausėt? Narvą, voljerą atmetėt kategoriškai. Tai kas belieka? Ieškot stebuklingo skysčio, kuriuo nutepus medelius šuo jų negriauš? Ar ypatinga skaldelė, kurios pabėrus, šuo duobės tam gėlyne nekas?
Nu negi sunku išgirst - Jūsų šuniui reikia JŪSŲ! Ne kažko kito, o ŽMOGAUS! Ir jis tiesiog nori kontakto. Juo labiau - jaunas šuo. Jis turi tiek energijos, kiek neišnaudoja per visą dieną slampinėdamas po kiemą. O ją padėt kažkur reikia - kenčia tai, ką pati išvardinot. Labai paprastas pavyzdys - duokit šuniui fizinio ir protinio darbo daug, kol dirbat tegul miega ramus ir saugus voljere. Juk ne į dėžutę uždarysit - loti jis nuo to nenustos, jei kažkas į kiemą ateis. Grįšit iš darbo atsipalaidavę, nes žinosit, kad nenukentėjo nei Jūsų kiemo inventorius, nei Jūsų šuo (o šuniui tikrai labai daug pavojų yra kieme - ir nuodingų augalų priėsti gali, ir sudraskyto kilimo siūlų praryti). Grįšit laimingi, šuo Jus pasitiks laimingas, pasiilgęs ir pailsėjęs.
O apie dviratį ir ilgus pasivaikščiojimus pamąstykit. Jei šuo šlubuoja, pirmiausia kreipkitės į veterinarus, pasidarykit rentgeną. Patys žinosit, kiek galit krūvio duot ir kokio dydžio problema. Dabar laisvai galit užsiimt dresūra, triukais ir tobulint paklusnumą. Pati sakėt, kad temą skaitot senokai - tai turėtumėt būt skaičius ir patarimų nemažai.
Atsakyti
O mes puošiam temą Viperio linksmybių nuotraukomis wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
jau FB nužiūrėjot kaip tusinotes wub.gif o kur Arytę pametėt? bigsmile.gif
mano vaikai šian iškeliauja į kaimą pas Mody atostogaut, tai manau irgi pasitusins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 07 18, 07:20)
O Jūs į patarimus įsiklausėt?

va dabar nuosirdziai aciu 4u.gif
as neatmeciau voljero kategoriskai tuo labiau,kad mes ji turim. suo vakare uzdaromas, nes nakti tampa ypac sargus ir loja del kiekvieno garso. voljere buna ramus. narva truim namie dviem maziems sunims ir jos jame jauciasi gerai. nezinau kiek gerai, bet zino,kad jei mes i darba tai joms laikas i narva.
o Jackui mes skiriam demesio tiek kiek galim. juk rasiau,kad vedziojam kas dien ir vyras uzsiima su juo lauke. as, siuo metu nebegaliu su juo uzsiimti, nes laukiuos. o pas jus uzsuku patarimu, juk tam ir yra forumas.
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2014 07 18, 10:20)
o kur Arytę pametėt?  bigsmile.gif 
mano vaikai šian iškeliauja į kaimą pas Mody atostogaut, tai manau irgi pasitusins  biggrin.gif


Arytė yra tas didelis protingas šuo, kuris gali pabūt ir namie biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 18 liepos 2014 - 10:57
QUOTE(Agnnyte @ 2014 07 18, 07:20)

O apie dviratį ir ilgus pasivaikščiojimus pamąstykit. Jei šuo šlubuoja, pirmiausia kreipkitės į veterinarus, pasidarykit rentgeną. Patys žinosit, kiek galit krūvio duot ir kokio dydžio problema. Dabar laisvai galit užsiimt dresūra, triukais ir tobulint paklusnumą. Pati sakėt, kad temą skaitot senokai - tai turėtumėt būt skaičius ir patarimų nemažai.


galvoju, jeigu toje šalyje veterinarai nepatikimi, gal galima tik rentgeną darytis ir konsultuotis su lietuviais el. paštu atsiuntus nuotrauką? bent jau iš rentgenogramos pasakytų, ar situacija labai bloga. visada galima rast išeitį, net jei labai šūdini veterinarai, šalis tolima, į Lietuvą grįžta retai. Gi technologijų amžius...
Atsakyti