Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

QUOTE(Rexe @ 2014 07 16, 11:59)
sveikos
kasryta Jackas guli ant pievutes ir niekad net neina prie vartu kol mes isvaziuojam. siandien ryta pradarem vartus, o ten svetimas suo. Tai Jackas ji ir nusivijo  doh.gif visos musu komandos jam buvo nusispjaut  doh.gif  doh.gif kai uzsiimam su juo kieme tai jis klauso ir ateina. nusivijo vyras ji i laukus ir visi bandymai ji pagauti buvo tik dar vienas zaidimas  doh.gif  doh.gif kaip issaiskinti tam suniui,kad mes rimtai,o ne zaidziam su juo?  unsure.gif

Kaip išaiškint? Dreūros reikia ir gerų patarimų matant jūsų komandos bendravimą gyvai smile.gif
Mokslai bus ilgi, sunkūs ir tęstiniai. "Pas mane" ne šiaip sau komanda, tai labai svarbi socialinė komanda. Jos nepasidarysi vien per pozityvą ar teigiamą motyvaciją, nes kokią vieną nelemtą situaciją būtinai pasitaikys toks dirgiklis, kad šuniui į maistelį jūsų rankose, kamuoliuką ar meilius žodelius bus nusispjaut. Labai daug įdirbio atsišaukimo komandai padeda taisyklingas kasdienis bendravimas su šuniuku ir tvirtas, aiškus, teisingų ir teigiamų tarpusavio santykių statymas nuo pat mažumės.
Patarimų internetu sunkiai pridalinsi, geriau kreipkitės į dresuotoją.

O kad šunį paliekat vieną kieme, tai nuo vagių apsaugos, kai jūsų nėra - biggrin.gif Ateis kas su gerai užnuodyta mėsa, su rujojančia kale, vaikščios nuolatos ir pratinsis jūsų šunį prie savęs, ir dar visokių gudrybių galima surasti, norint apeiti šunį. Ne visos jos vienodai tinka visiems šunims, bet palikti šunį vieną kieme - tikrai rizika.
Eini pro šalį, šuo loja, įmeti užnuodytos mėsos gabalą, šuo nereaguoja - ok, eini toliau. Nutolęs nuo vaizdo palauki kokį pusvalandį ir eini vogt ramus ir laimingas. O šuo miręs.
Tai kur čia apsauga????
Atsakyti
ne nu... yra visokių vagių. geras tikras vagis 21a tiesiog iššluos jūsų sąskaitą internetu, atsiras tokių, kurie sugebės nunuodyt šunį per 30min blink.gif atsiras ir tokių, kurie praeis pro šalį vien dėl šuns ir nepavogs tos prakeiktos žoliapjovės ar aliuminio karučio. Visgi mano mokytojai šunį užbadė durklu per voljero sietą. Gal palaido nebūtų nusmeigę? Jei labai norės pribaigti, niekas nepadės.
Papildyta:
QUOTE(Rexe @ 2014 07 18, 10:27)
o Jackui mes skiriam demesio tiek kiek galim. juk rasiau,kad vedziojam kas dien ir vyras uzsiima su juo lauke. as, siuo metu nebegaliu su juo uzsiimti, nes laukiuos. o pas jus uzsuku patarimu, juk tam ir yra forumas.


keičiasi jūsų gyvenimas, požiūris, prioritetai, keičiasi ir šuns situacija, tai ir ėmė elgtis atitinkamai. prisitaikysit, kiek jums reikės
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2014 07 18, 17:22)
galvoju, jeigu toje šalyje veterinarai nepatikimi, gal galima tik rentgeną darytis ir konsultuotis su lietuviais el. paštu atsiuntus nuotrauką? bent jau iš rentgenogramos pasakytų, ar situacija labai bloga. visada galima rast išeitį, net jei labai šūdini veterinarai, šalis tolima, į Lietuvą grįžta retai. Gi technologijų amžius...

Mes taip darėm, kai didelis darbo krūvis buvo, o šuo patyrė traumą. Nuvažiavom į artimiausią patikimą tašką, pasidarėm rentgeno nuotrauką ir ją nusiuntėm paštu gerb. Vaitkui. Po kelių dienų Gydytojas paskambino ir paaiškino, ką mato. Tereikėjo susiplanuoti vieną kelionę - tiesiai operacijai.
Atsakyti
turiu klausimą:

kokių matmenų automobilinis narvas (ne boksas) tiktų vidutinei vokiečių kalei? man svarbu, kad bagaže liktų kažkiek vietos, tad reikia kiek galima mažesnio. blyn... biggrin.gif turbūt protingiausia būtų keist mašiną blush2.gif

užsimanėm dar ir į Latvijos pajūrį, plius, Rygos zoologijos sodą, ir nežinom, ką su šuniu daryt - mašinoj pasilikt per karšta, o kol kas neaišku, ar su šuniu galima eit į zoo... o jei palikt namie tėvams, tai šuo gaus ėst viso įmanomo velnio ir tikrai priaugs ne vieną kg...
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2014 07 20, 14:25)
ar su šuniu galima eit į zoo...

Dėl Rygos zoologijos sodo - su šunimis ten vaikštinėti draudžiama. Domėjausi prieš važiuojant, tai net jų puslapyje parašyta buvo "Dogs are not allowed at the zoo"
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2014 07 20, 14:25)
turiu klausimą:

kokių matmenų automobilinis narvas (ne boksas) tiktų vidutinei vokiečių kalei? man svarbu, kad bagaže liktų kažkiek vietos, tad reikia kiek galima mažesnio. blyn...  biggrin.gif turbūt protingiausia būtų keist mašiną blush2.gif

užsimanėm dar ir į Latvijos pajūrį, plius, Rygos zoologijos sodą, ir nežinom, ką su šuniu daryt - mašinoj pasilikt per karšta, o kol kas neaišku, ar su šuniu galima eit į zoo... o jei palikt namie tėvams, tai šuo gaus ėst viso įmanomo velnio ir tikrai priaugs ne vieną kg...

Į 90cm ilgio pervežimui kalė tilps. 80 jau tikrai mažokas.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Dar Coi
user posted image
Atsakyti
Mano imigrantė irgi auga smile.gif Jau visi 14 mėnesių, o dar taip aiškiai prisimenu dienas, skaičiuotas iki jos parsivežimo.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(megeja @ 2014 07 28, 00:41)
Mano imigrantė irgi auga smile.gif Jau visi 14 mėnesių, o dar taip aiškiai prisimenu dienas, skaičiuotas iki jos parsivežimo.

user posted image


wub.gif
Atsakyti
Kur visi pradingę? smile.gif Gražuoliai Coi'jus ir Korta wub.gif O čia mano mergos smile.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti