Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

Labas.
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 03 11, 01:17)
tik reikia pirma svorį numesti

Nelabai supratau, kaip tai susiję g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2014 03 11, 15:58)
Sveikos,

Na, Jūs elgiatės kaip Jums atrodo, aš elgiuos kaip man atrodo tinkama

drinks_cheers.gif man irgi reikia pailsėti kartais ir ramiai išeiti atsipalaiduoti. Ir žinau kaip yra sunku, nes aš iš tų mamų, kuri turi turėti vaiką akyse, tai mano pasisėdėjimas kavinėje tolygus nubėgtam kokiam maždaug kilometrui doh.gif lotuliukas.gif man ir draugės sako leisk jam, bet jis toks per drąsus, gali visus kalbinti, nuklysti ir t.t.

Sveikos! Taip nusigandau, kai WW sakė matė mane, o aš nesisveikinau blink.gif galvoju kur galėjau, gal sumaišė ką nors, tada įsiskaičius supratau kur čia ŠO pakastas lotuliukas.gif
Kad betingiu aš prie to kompo litanijas rašyti , paskaitinėju ir užtenka.. sekasi puikiai lyg ir...
Einu į salę rytais prieš darbą, dirbu, vakare tik už vaiko ir namo. Draugas dabar grįžęs senas, tai savaitgalį pabaliavojom, vakarus su draugais praleidžiam, Spindžiui linksma, kai svečių yra, visi bevaikiai, tai džiaugiasi tuo Spinduliuku smile.gif
Miego trūkumas, tai šiandien planuoju dešimtą jau miegoti, kad ryt žvali į salę atsikelčiau...
Draugas, jei pamenat, kurį turėjau atsipeikėjo, kad nepamiršta vis manęs. Prieš tai dieną į darbą kažkoks vyras atnešė gėlių puokštę ir paprašė barmenių perduoti man.
Kvepia pavasariu biggrin.gif

Visos žiūriu vaduojasi nuo ligų, dėlko labai džiaugiuosi.
Apie Upjoros FERMĄ tai juokiausi iki ašarų doh.gif lotuliukas.gif
Aš labai tikiuosi, kad viskas susitvarkys Eroticai, kada vyras grįšta?
WW, tai ką darysi kai išeisi iš ten? nieko nepasakoji apie darbą, tai nelabai suprantu situaciją g.gif
Pūkitai, tiek beliko, išsioperuosit ir galėsit visą vasarą vien viešumoj sėdėti biggrin.gif 4u.gif
Naujokėms labukas smile.gif
Bėje, vos nepamiršau, Puupi, BEGALO tau pavydžiu juodu pavydu naujų namų biggrin.gif žiauriai ir aš norėčiau...bet iki lapkričio aš įsipareigojusi čia, o po to...norėčiau paskolos turbūt... g.gif bet kolkas dar labai bijausi jos, žiūrėsim kaip aš čia įsigyvensiu...
Atsakyti
Sveikos. Mano mergina vėl serga doh.gif Virusas anot gydytojos.Gerklė labai raudona, sloga belekokia (nesibaigia jau 11 dienų ir panašu nesibaigs taip paprastai). Gerai, bent ausys ramios ir antibijotikų nereik. Nors kas retai labai būna temperatūra 38. Tai šiandien tokią gražią dieną namie tupėjom verysad.gif Greičiau tos ligos baigtųsi...
QUOTE(julioske @ 2014 03 10, 20:56)
Merginos, kaip sutiksite svente?
dr toks klausimas toms kuriu vaikai su maniskem to pat amziaus. vaikai jusu neklausia kada atsirasite sau meile? man merginos pradejo auiskinti, kad man reikia atsirasti savo meile, kuri mane buciuotu ir jom saldainius pirktu. anot vyresniosios jis turetu buti elektrikas, kad man nereiktu zmogaus samdyti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir sumastyk tu man taip doh.gif

Kaip juokiausi paskaičius. Dėl elektriko geriausia biggrin.gif Maniškei trys tuoj, bet kolkas tik mėgsta pasicekavint, kas gėles paliko mamai blink.gif Arba kur ir su kuo išeinu biggrin.gif
WW nu tau tam darbe tikrai nekokia atmosfera..Kuo tu neįtinki vadovui? Gal bandė kabint ir nepasidavei? biggrin.gif O dėl svorio tai SPA tau tik padės formas apdailint mirksiukas.gif
Pūkita, kaip tavo pūkiukas?
Dėl vaikų vedimosi į viešumą tai aš irgi matyt nesu gera mama tuo atžvilgiu. Veduosi aš ją žinoma, bet jei noriu paplepėt su draugėm, tai stengiuosi nesivest. Nes su ja būna taip, kad reikia eit ant arkliuko, ant mašinytės, prie stalo papiešti, į tualetą daug kartų, tada atsibosta viskas ir vėl einam mama kažkur ir pan. Gal dar amžius toks, bet kaip spindi rašė sportas gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2014 03 11, 20:17)
Sveikos.
Pūkita, kaip tavo pūkiukas?


a velnias žino, ryt ryte einam kraujų priduot, jei viskas gerai, tai pirmadienį gulsim g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 03 11, 20:29)
a velnias žino, ryt ryte einam kraujų priduot, jei viskas gerai, tai pirmadienį gulsim  g.gif


Laikysiu kumščius už jus. Nugi turi pagaliau pasisekt
Atsakyti
aš pradėjau pradžioj į sauną eit, tada ir susirūpinau valgomu maistu. dabar per 2 sav numečiau 7 kg.


nesirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2014 03 11, 20:33)
Laikysiu kumščius už jus. Nugi turi pagaliau pasisekt


irnesakyk.gif aš jau nebeimu į plaučius, kaip bus taip. Velniop, nusibodo jau viskas cool.gif

QUOTE(*Sugrįžimas* @ 2014 03 11, 20:52)
aš pradėjau pradžioj į sauną eit, tada ir susirūpinau valgomu maistu. dabar per 2 sav numečiau 7 kg.


nesirkit 4u.gif



O aš atgal užsidėjau kur buvo nukritę doh.gif pas mamą vėl mielinių blynų prikapojau doh.gif nu negaliu, nesveikai noriu silkės ir mielinių blynų doh.gif Ot senatvinis marazmas man doh.gif

Bet susiimsiu, nes pas mamą neisiu schmoll.gif ryt gal Pūkiuką priduosiu, nes namie generalinę noriu pasidaryt g.gif O ir seneliai jau senokai "kankinti" lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vaikis atsimenu manęs klausdavo ar nenorėčiau vyro kokio nors konkretaus sportininko ir dažniausiai pagrindinis argumentas budavo jo gaunamas atlyginimas lotuliukas.gif Praktiški tie vaikai pasirodo, kažkaip apie meilę nesvaigsta hihihi.gif

*Sugrįžimas*, o čia ne per staigiai tu svorį meti? per dvi savaites, kaip ir daugokai atrodo... turėtum beveik nieko nevalgyti g.gif

Spindi*, man rodos tu pati nutraukei draugystę su tuo buvusioju? ar aš kažką painioju?

Kažkada ir aš kaip Julioškė, norėjau savo bernioką į meninės pakraipos mokyklą leisti.... Aš norėjau, vaikio neklausiau ar nori lotuliukas.gif Ale gerai, kad neleidau. Ne prie meno jis visiškai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mort: 11 kovo 2014 - 22:09
QUOTE(pikute84 @ 2014 03 11, 21:17)
Sveikos. Mano mergina vėl serga doh.gif  Virusas anot gydytojos.Gerklė labai raudona, sloga belekokia (nesibaigia jau 11 dienų ir panašu nesibaigs taip paprastai). Gerai, bent ausys ramios ir antibijotikų nereik. Nors kas retai labai būna temperatūra 38. Tai šiandien tokią gražią dieną namie tupėjom verysad.gif Greičiau tos ligos baigtųsi...

Kaip juokiausi paskaičius. Dėl elektriko geriausia biggrin.gif Maniškei trys tuoj, bet kolkas tik mėgsta pasicekavint, kas gėles paliko mamai blink.gif Arba kur ir su kuo išeinu biggrin.gif
WW nu tau tam darbe tikrai nekokia atmosfera..Kuo tu neįtinki vadovui? Gal bandė kabint ir nepasidavei? biggrin.gif O dėl svorio tai SPA tau tik padės formas apdailint mirksiukas.gif
Pūkita, kaip tavo pūkiukas?
Dėl vaikų vedimosi į viešumą tai aš irgi matyt nesu gera mama tuo atžvilgiu. Veduosi aš ją žinoma, bet jei noriu paplepėt su draugėm, tai stengiuosi nesivest. Nes su ja būna taip, kad reikia eit ant arkliuko, ant mašinytės, prie stalo papiešti, į tualetą daug kartų, tada atsibosta viskas ir vėl einam mama kažkur ir pan. Gal dar amžius toks, bet kaip spindi rašė sportas gaunasi  biggrin.gif

Sveikite 4u.gif jus skiepą darėte? Pneumo? g.gif

O dėl to nepatikimo, tai jis anksčiau buvo tokioj pačioj pozicijoj kaip aš, gerai sutarėme, esame net porą kartų buvę bare kartu. Taip jis lindo paskutinį kartą. Aš jam buvau pasakiusi griežtą ne. Paskui paauštino jį pareigose ir prasidėjo teroras. Dar ne tokių dalykų iš jo esu girdėjusi, bet pirmą dieną darbe? Dar net 9 ryto nebuvo...

Šiandien su panku žaidėme boulingą biggrin.gif jam labai patiko - eisim dar.

Dėl ėjimo kažkur su/be vaiko, tai aš savo nuomonę išsakiau. Man patinka būti su vaiku, matyti jį bendraujantį su kitais vaikais, žaidžiantį ir pan. Į mergaičių vakarėlį nesivesčiau. Tačiau, kaip ir minėjau - bus vaikų - nebus tai mergaičių vakarėlis, greičiau mamyčių popietė, tad vaiko nepalikčiau...
Atsakyti
Labas rytas,
Spindi liko 7 dienos ir gris...siandien 3 savaites kai jau isvykes doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,
nelabai suspeju paskaityt viską, ką per savaitgalį prirašėt smile.gif
Kaunietės, kurios planuojate penktadienį rotušės aikštėj susitikt, parašykit man į AŽ numeriukus, nes nesu mačius nei vienos.
p.s. persivadinau iš R.P.Z.
Atsakyti
QUOTE(BASTET'e @ 2014 03 12, 09:22)
Labas rytas,
nelabai suspeju paskaityt viską, ką per savaitgalį prirašėt smile.gif
Kaunietės, kurios planuojate penktadienį rotušės aikštėj susitikt, parašykit man į AŽ numeriukus, nes nesu mačius  nei vienos.
p.s. persivadinau iš R.P.Z.



Parašiau jau, manau geriausia gal būtų susitiktivisoms prie to namelio, kur rotuses aiskteje yra, busiu su dviem savo vaikuciais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gija*: 12 kovo 2014 - 10:17