Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

Laba,

Penktadienį prisijungti negalėsiu, linksmai pabūkit..
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2014 03 12, 11:03)
Laba,

Penktadienį prisijungti negalėsiu, linksmai pabūkit..



verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2014 03 12, 11:16)
Parašiau jau, manau geriausia gal būtų susitiktivisoms prie to namelio, kur rotuses aiskteje yra, busiu su dviem savo vaikuciais  4u.gif

Koks ten namelis yra? g.gif kažkaip neužfiksavus.. Bet kokiu atveju aš tau paskambinsiu kai būsiu vietoj.
QUOTE(Flika @ 2014 03 12, 12:03)
Laba,

Penktadienį prisijungti negalėsiu, linksmai pabūkit..

Nu labai liūdna..

Patvirtinkit, kurios galės prisijungti, nes aš jau nebesusigaudau kiek čia mūsų susirinks. Aš tai irgi su vaikiu būsiu. Kas pamatysit dvi mamas ir tris vaikus tai žinokit kad ten aš ir Gija* su atžalom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BASTET'e @ 2014 03 12, 14:00)

Patvirtinkit, kurios galės prisijungti, nes aš jau nebesusigaudau kiek čia mūsų susirinks. Aš tai irgi su vaikiu būsiu. Kas pamatysit dvi mamas ir tris vaikus tai žinokit kad ten aš ir Gija* su atžalom  biggrin.gif



jo jo, paskambink lotuliukas.gif

Tai kol kas:
1. BASTET'e
2. Gija*
3.......
Atsakyti
Labučiuka 4u.gif

Pūki kokios žinios dėl tyrimų?

QUOTE(Gija* @ 2014 03 12, 10:16)
Parašiau jau, manau geriausia gal būtų susitiktivisoms prie to namelio, kur rotuses aiskteje yra, busiu su dviem savo vaikuciais  4u.gif


g.gif nežinau kur toks namukas. Bet tave ir taip pažinsiu mirksiukas.gif
QUOTE(Gija* @ 2014 03 12, 14:30)
jo jo, paskambink  lotuliukas.gif

Tai kol kas:
1. BASTET'e
2. Gija*
3.......


Būsiu ir aš su savo vijurke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2014 03 12, 15:00)
Labučiuka  4u.gif
Pūki kokios žinios dėl tyrimų?



Nežinau, ryt atsakymai, bet greičiausiai eisiu tik penktadienį, nes nėra ko skubėt, jei bus geri, tai iškart siuntimus pasiimsiu, jei ne, tai ne....


Šiandien labai susipykom unsure.gif kaip laužia vaikinas "viercha" g.gif čia mano vienos toks, ar čia penkiamečių krizė? g.gif
Atsakyti
Mort, taip, su juo buvau nutraukusi santykius aš... ax.gif

Aš pavydžiu meeto, bet kaip jau ir sakiau su mūsų mamom kažkaip gėdyjuosi susitikti...vyresnės, atrodo neturėsiu ką pasisakyti blush2.gif
Atsakyti
sveikos, kad jau giriates svoriais pasigirsiu ir as - sekmadieni pas mama ant svarstykliu uzsokau (o sveriuosi tai tik pas ja, taigi nepaisant galimos paklaidoz minusas vis tiek toks pat) ir patyliukais dziga susokau - nuo liepos be jokiu ipatingu pastangu -10kg thumbup.gif sveriu tiek kiek pries 1,5 metu doh.gif tikiuosi kad per kaledas galesiu pasidziaugti dar tiek pat numetusi ax.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2014 03 12, 18:31)
Mort, taip, su juo buvau nutraukusi santykius aš... ax.gif

Aš pavydžiu meeto, bet kaip jau ir sakiau su mūsų mamom kažkaip gėdyjuosi susitikti...vyresnės, atrodo neturėsiu ką pasisakyti blush2.gif


blink.gif mus ką tik viešai nupušusiom PenCinykėm išvadino blink.gif Nu Spindi schmoll.gif abižaješ schmoll.gif

Ir kaip dabar jaustis? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 03 12, 20:39)
blink.gif  mus ką tik viešai nupušusiom PenCinykėm išvadino  blink.gif  Nu Spindi  schmoll.gif abižaješ  schmoll.gif 

Ir kaip dabar jaustis?  g.gif  lotuliukas.gif

Aš ne jus senom norėjau pavadint, o save malatke blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2014 03 12, 19:14)
Aš ne jus senom norėjau pavadint, o save malatke blush2.gif  lotuliukas.gif



teisinies ane beee.gif lotuliukas.gif o tu nors kartą pabandyk, kad žinotum turi ką pasakyt ar ne cool.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 03 12, 21:17)
teisinies ane  beee.gif  lotuliukas.gif  o tu nors kartą pabandyk, kad žinotum turi ką pasakyt ar ne  cool.gif

Visai norėčiau žinok tongue.gif smile.gif Kada Raimukas planuojasi grįšti?
Atsakyti