Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

QUOTE(Flika @ 2014 05 05, 14:14)
Sveikos..

Pūkiuk, maladėc friends.gif Keliu kavos puodelį už ratuotus wink.gif



Tai pala, mes pasipraktikuosim didesniais atstumais ir kai tu į pajūrį atlėksi, mes iš KLP į Palangą ar Šventąją pas tave atminsim bigsmile.gif thumbup.gif

Nervai nelaiko su tokiu oru dry.gif rytais mašinos langus reikia grandyti, o dienom speigo šaltumo vėjas doh.gif nu ir kaip jaustis, kai ratai garaže rūdyja doh.gif
Papildyta:

P.s. Erotica, nerėk, aš nekurčia. Jei jau ignoruoju šitą klausimą vadinasi yra priežastis. Tiesiog netyčia išsprūdo ta nelemta pertrauka. Man jis kaip ir nėštumas (šiuo metu man bandomasis), bijau, kad nepabėgtų, tai tyliu šikną užraukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 05, 19:26)
Tai pala, mes pasipraktikuosim didesniais atstumais ir kai tu į pajūrį atlėksi, mes iš KLP į Palangą ar Šventąją pas tave atminsim  bigsmile.gif  thumbup.gif

Nervai nelaiko su tokiu oru  dry.gif  rytais mašinos langus reikia grandyti, o dienom speigo šaltumo vėjas  doh.gif  nu ir kaip jaustis, kai ratai garaže rūdyja  doh.gif
Papildyta:

P.s. Erotica, nerėk, aš nekurčia. Jei jau ignoruoju šitą klausimą vadinasi yra priežastis. Tiesiog netyčia išsprūdo ta nelemta pertrauka. Man jis kaip ir nėštumas (šiuo metu man bandomasis), bijau, kad nepabėgtų, tai tyliu šikną užraukus  smile.gif

Puki,juk mes viena seima, tad reikia naujienas pranesti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 05, 18:26)
Tai pala, mes pasipraktikuosim didesniais atstumais ir kai tu į pajūrį atlėksi, mes iš KLP į Palangą ar Šventąją pas tave atminsim  bigsmile.gif  thumbup.gif
--
Jei jau ignoruoju šitą klausimą vadinasi yra priežastis.

Lauksim thumbup.gif
--
Aš taip ir supratau, todėl ir nelendu tau į dūšią smile.gif Bet tyliai laikysiu kumščius friends.gif
Atsakyti
Naujienos būtų kai 100% rankose darbą laikyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 05, 20:39)
Naujienos būtų kai 100% rankose darbą laikyčiau  smile.gif

bigsmile.gif oi kad tik viskas laimingai 4u.gif
Atsakyti
Tyliai laikau kumščius.



Kaip tingiu šiandien. rolleyes.gif Vakar netikėtai į šašlykų balių papuoliau. Alų gėriau. Gerai, kad galvos nesopa. biggrin.gif
Atsakyti
Aš šiandien apsiprekinau, balerinas, palaidinę ir delninukę įsigijau didis.gif
Vaikui tokius fainus laisvalaikio batelius įkirtau.. Atradau labai fainą siuvėją FB, tai Flikiukui noriu madingų drabužėlių vasarai.. biggrin.gif

Dar buvom pasigražinti, apkirpo kirpykloje Flikiuką, tai dabar stiliaga
Dabar miega pypliukas, o aš kavinuos kaip visad thumbup.gif


Oi, labas.. ax.gif
Atsakyti
Labas merginos, kaip jums sekasi ieskoti nauju vyru savo gyvenime? Anksciau pamenu po klubus pasilakstai ir yra, o kaip dabar su leliais? Uzsiregistravau i pazinciu portala, tai vien vede ieskantys greitu santykiu slaptai apsireiske... kai taip prakeikiau vyra su jo meiluze, tai kazkaip bjauru pries save paciai meiluze tapt ir kazkokia seima griaut ar skaudinti kita moteri.... kaip jums visa tai atrodo? O gal nebera normaliu vyru laisvu tokiame amziuje?
Atsakyti
Flika, o kur stiliagos nuotrauka?
Apsipirkai gerai. Aš irgi balerinas nukirtau pigiai, paltą (žalią blink.gif doh.gif ).

Rabies, nesekas ieškot, jau greit 6 metai kai viena. rolleyes.gif Esu pažinčių portale, bet naudos mažai, nes aš nemoku kibernetiškai ir ne tik kabint. Vienas jau ruošės į svečius važiuot, ale kai pasakė, kad laikinai trūksta dviejų dantukų priekyje ir dar nervukus pademonstravo, tai teko atsisveikint su visam. lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai kazkaip tu vyru specialiai neieskau biggrin.gif patys atsiranda. Kazkaip netycia gatvej susipazisti, pas kazka sveciuose, darbe. Toj pacioj parduotuvej ar kokiam sporto klube cool.gif Svarbu nesedet namie uzsidarius


Siandien laaaabai noriu sokolado doh.gif galeciau visa diena vien ji ryt doh.gif
Atsakyti
Įkelsiu prie progos savo mažulį, kai kelnes jam pasius. wink.gif

Kas dėl vyrų paieškų..
Buvo keli, bet nelipo man..Esu kietas riešutėlis, man makaronai ant ausų nelimpa. Asmeniškai nežinau pati ko noriu, tad dar per daug stengiuos nesikrimsti..Nors gal dar negimė toks kokio noriu hihihi.gif
Buvau irgi smalsumo vedina užsiregistravusi pažinčių portale, bet ne man schmoll.gif Arba visi debilais gimę, arba dar papildomus debilumo kursus baigę..
Manau (tikiuos) bus laikas bus ir vyras smile.gif tad specialiai neiškau, skelbimų ant stulpų nekabinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flika: 06 gegužės 2014 - 21:46
QUOTE(Upjora @ 2014 05 06, 22:11)
ale kai pasakė, kad laikinai trūksta dviejų dantukų priekyje

Prajuokinai biggrin.gif zmogui tik keliu atsarginiu daliu truko, o tu isbrokavai lotuliukas.gif

As eurovizija ziuriu ir vyna gurksnoju tongue.gif
Atsakyti