Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

QUOTE(Klasta @ 2014 05 03, 20:34)
doh.gif , nebežinau, šia savaite Džigitė jau 3 kojakelnes suplėšė. Vaikšto kruvinais keliais, visa vienos melynės  doh.gif ....O kelnių negaliu apmauti  doh.gif ...Kariaujam...


Maniskis kelnes mokyklines tokiais tempais tvarko doh.gif Gerai,kad ner brangios cia jos...


Nusikalem siandien su vaiku doh.gif 6 val malemes po Londona cool.gif pesciom visur
Atsakyti
Su profesine švente biggrin.gif , mielos kolegės 4u.gif 4u.gif 4u.gif ....
Stiprybės, kantrybės, meilės ir šilumos 4u.gif 4u.gif ...
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Mes su Pūkiuku jau ratuoti assa.gif sokiai.gif ploja.gif (vakar teko vyruką mokinti, kad reikai stabdyt su rankiniais stabdžiais, nes dviratis gi su pavarom r kur kas didesnis)...maniau man šikna šiandien skaudės, bet ne, esu kaip šviežias lotuliukas.gif Norim lėkt, ale krušos gavom ir vėjas baisus g.gif nu ir kaip jaustis g.gif

Klasta, maniškis irgi kelnes plėšo doh.gif užsipypinau jau..nuperku naujas, porą kartų ir "laba diena tuoj ateisiu..."Ir kelėnai, ir kojos ir rankos su mėlynėm lotuliukas.gif


P.s. Klastuk, mes jau planuojam išvyką dviračiais į pajūrio kraštą bigsmile.gif reikia tik bagažinę dviračiam vežt įsigyti thumbup.gif Gal tada pas giminaičių galėtume nulėkt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 04, 13:14)
Laba diena  smile.gif

Mes su Pūkiuku jau ratuoti  assa.gif  sokiai.gif  ploja.gif
---------
P.s. Klastuk, mes jau planuojam išvyką dviračiais į pajūrio kraštą  bigsmile.gif  reikia tik bagažinę dviračiam vežt įsigyti  thumbup.gif  Gal tada pas giminaičių galėtume nulėkt  bigsmile.gif

4u.gif , sveikinu
---------
Šventas reikalas gimines aplankyti biggrin.gif ...Galima ir mini zoo , galima ir mano dukrą palaidūnę aplankyti Smiltynėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2014 05 04, 12:52)
Šventas reikalas gimines aplankyti  biggrin.gif ...Galima ir mini zoo , galima ir mano dukrą palaidūnę aplankyti Smiltynėje  biggrin.gif


Mes už palaidūnes Smiltynėj lotuliukas.gif Mini Zoo sakė kiaulių nebėr nė vienos g.gif ir šiaip miegantys visi dar...buvo penktadienį mano giminė ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 04, 16:25)
Mes už palaidūnes Smiltynėj  lotuliukas.gif  Mini Zoo sakė kiaulių nebėr nė vienos  g.gif  ir šiaip miegantys visi dar...buvo penktadienį mano giminė ten  g.gif

biggrin.gif , reikia Džigitės paklausti, nes šią savaitė i ekskursiją ten važiavo.
Aš ir galvoju, kad reikėtų kokį įtaisą dviračiam vežtis prie mašinos nusipirkti...Nes iki Smiltynės gabaliukas nuo namų, o dar jei Džigitė su sostu vežtis doh.gif ...

Atsakyti
Klasta, aš jau nebevežu Staskos soste, net sostą prakaliau. irnesakyk.gif Sunku jau buvo mint į kokią įkalnę. Tai ji dabar ant paspirtuko lekia, o aš su dviračiu. didis.gif

Pūkita, ko tokia paslaptinga, gi klausimą ne viena tau uždavė, o ir mane domina. biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 05 04, 17:57)
Klasta, aš jau nebevežu Staskos soste, net sostą prakaliau. irnesakyk.gif Sunku jau buvo mint į kokią įkalnę. Tai ji dabar ant paspirtuko lekia, o aš su dviračiu. didis.gif



schmoll.gif , ne mūsų variantas, jei leisčiau be pagalbos su paspirtutuku ar dviračiu, įtariu vien mėlynėmis neatsipirktų...
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2014 05 04, 15:34)
biggrin.gif , reikia Džigitės paklausti, nes šią savaitė i ekskursiją ten važiavo. 
Aš ir galvoju, kad reikėtų kokį įtaisą dviračiam vežtis prie mašinos nusipirkti...Nes iki Smiltynės gabaliukas nuo namų, o dar jei Džigitė su sostu vežtis  doh.gif ...



va va, aš kaip tik šniukštinėju bagažinės 2 dviračiams. Vienam dviračiui tai visai papigiai, 35 lt, va 2 jau arti 100 lt g.gif Man matai bet kokia netinka, mašiniukas topinis biggrin.gif

O į Smiltynę, tai mašinas prie kelto, o nuo kelto iki giminaičių gi porą minučių ir esi vietoj smile.gif Aš išvis galvoju mašiniuką, prie Studlendo ir iki jūros, pajūriu (iki kokios II Melnragės ir atgal). Reikia tik geresnių orų smile.gif
Atsakyti
[quote=raimukas84,2014 05 03, 03:06]
sveika 4u.gif pasisakysiu ir as

*jei vyras nekalba, vengia temos apie bendra ateiti, tai reiskia, kad jis to neplanuoja ir nenori.

*manes nestebina, kad bijai skirtis, kai yra du vaikai, vienas ju kudykis ir dar visa namo prieziura. nesistebiu, kad ir su vyru sutarimas toks - pagyvenki iki pavasario, nes tai ne ta situacija kad tau jo gaila, myli, o jis tik naudojasi tavimi. situacija tokia, kad tau reik pagalbos buityje. taip, jam labai patogu ir jis niekur nebega, nes nera kur, nera pas ka, kol kas! kazi ar liktu gyventi su tavimi ir padeti, jei butu rimta drauge salia ir galimybe issikraustyti, o tai gali atsitikti bet kada, nesulaukus ne pavasario, ar dar blogiau - prasidedant salciams. nedeciau i tai vilciu ir lai tai lieka planu B nei planu A.
planas A yra apsispresti ka darysi toliau, nes nelabai man tikisi kad is nieko nejauciu ir nesiruosiu tau jausti pasikeis i myliu, noriu, negaliu, tuo labiau kai jam dabar tu esi tiesiog patogi ir kuo toliau, tuo maziau jo akimis savigarbos ir patrauklumo tavyje lieka. nezinau kokia situacija del namo, yra galimybe/noras ji parduoti, gal isnomuoti keletui metu? nes darbas, du vaikai ir namas - ne juokai vienai paciai. tikrai, kaip merginos rase, jau geriau vaikams demesio skirti.

*dar gerai pasidomeciau del turo dalybu skyrybu metu, ar tikrai VT negauna dalies turto, net jei jis perasytas ar uzrasytas tik tau, nes jei jis igytas santuokos metu, kiek pamenu priklauso abiems sutuoktiniams. jei taip, gal patyliukias nama parduoti dar neissiskyrus. nezinau as visu silpnybiu, tik bandau patarti, usbegti uz akiu smile.gif

* as pati is tu moteru, kaip ir Flika, kuri po skyrybu gyvena geriau nei kad su vyru kartu. gaila istikruju kad taip yra, bet tokia ta tiesa. neagituoju skyrybu, esu uz pilna seima, bet juk svarbausia buti laimingiems, net jei tai reiskia skyrybas. atsigavau, tapau stipresne, daugiau savigarbos, savivertes.
atsigausi ir tu, patikek 4u.gif
matau cia pas merginas diskusija uzvire thumbup.gif as manau kad siuo atveju partneriai pamirsta savo mintimis ir rupesciais pasidalinti garsiai ir vienas su kitu. moterys varo ant vyru, vyrai ant moteru. visi mes darome klaidu, bunam per mazai savikritiski, nenorim girdeti ka kitas kalba ir t.t. ir t.t.
Papildyta:

Sveikos vėl, prieš kelias dienas telefone prieš miegą buvau surašius ilgiausią laiškutį čia, bet kai jau atejo laikas spausti send staiga telefonas issikrove ir pakrovus visas laiskas buvo dinges... dabar buvo tas pats nutike su kompu, tik gerai, kad nebuvau daug parasius, o kompe vistik issisaugo tekstas... taigi, kazkokios priesu pinkles smile.gif
Is tiesu sis komentaras kaip pirstu i aki. Prisiskaicius jusu laiskuciu ir padrasinanciu minciu nuvaziavau pas savo tevus ir viska pasipasakojau (jie aisku zinojo situacija, bet vis tik stebedami paskutiniu metu musu reikalus is sono galvojo, kad pas mus viskas eina geryn) deja, santykiu nera ir kontstatuota is jo puses, kad nebus (gaila, as neturejau galimybes pasirinkti - aisku neatmetamas variantas, kad ir pati buciau pasisakius taip pat, bet niekam neidomu). Taigi, viska su tevais aptariau ir nutarem, kad jie man pades ruostis skyryboms, nieko taip staiga neskubinsiu, bet jau rimtai tam ruosiuosi... Netikiu as juo, zinau, kad isduos mane antra karta ir iseis apie mus negalvodamas , o tik kai paciam bus palanku... Manau, manes dar laukia isbandymas pries ziema ir nuojauta kuzda, kad teks vienai paciai tvarkytis... Kasdien sau kartoju jusu zodzius , kad be jo jausiuosi geriau... kol kas tai tik zodziai, bet tikiuosi ikveps stiprybes. Nutariau, kad kol jis namie darbuojasi, man padeda ir kitos neturi tai tegu buna, vis laiko islosiu, o o kai susiras kita , neverksiu (bent prie jo) o tik pamojuosiu iseinanciam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 05 04, 17:57)
Klasta, aš jau nebevežu Staskos soste, net sostą prakaliau. irnesakyk.gif Sunku jau buvo mint į kokią įkalnę. Tai ji dabar ant paspirtuko lekia, o aš su dviračiu. didis.gif

Pūkita, ko tokia paslaptinga, gi klausimą ne viena tau uždavė, o ir mane domina.  biggrin.gif



QUOTE(PŪKITAS @ 2014 05 04, 19:16)
va va, aš kaip tik šniukštinėju bagažinės 2 dviračiams. Vienam dviračiui tai visai papigiai, 35 lt, va 2 jau arti 100 lt  g.gif  Man matai bet kokia netinka, mašiniukas topinis  biggrin.gif 

O į Smiltynę, tai mašinas prie kelto, o nuo kelto iki giminaičių gi porą minučių ir esi vietoj smile.gif Aš išvis galvoju mašiniuką, prie Studlendo ir iki jūros, pajūriu (iki kokios II Melnragės ir atgal). Reikia tik geresnių orų smile.gif

Pukis issisukineja!!!!!
Puki tai ar dirbi?
Atsakyti
Sveikos..

Pūkiuk, maladėc friends.gif Keliu kavos puodelį už ratuotus wink.gif
Atsakyti