Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

QUOTE(linausius @ 2014 05 02, 14:08)
Butent,as iki siol manau,kad lips ant galvos tiek,kiek pati leisi...
O kaip tavo VT,bendrauja su vaikais?Ir kas per santechnikas? bigsmile.gif

VT bendrauja, bet jo dabartine nelabai nori, kad su vaikais bendrautu, tai biski problemos kartais...
O "Santechnikas"...na is pradziu susitarem, kad bendrausim del "to reikalo" be jokiu isipareigojimu, tai jau sekmingai beveik metai taip ir bendraujam smile.gif , o kas gausis bus matyt...Abu i "sonus nelakstom" biggrin.gif biggrin.gif tai laikas parodys , mazu kas ir iseis, o jei ne, tai padekosim viens kitma uz gerai praleista laika ir eisim toliau smile.gif .
Atsakyti
O ką aš sakiau.. doh.gif Geruoju tai nesibaigė..šokoladas, ledai, šašlykai..blyn + 2 kg. doh.gif
O dar jaučiu pms pareina, išvis nuo šaldytuvo nenulipsiu.. unsure.gif
Nu niekaip nesiseka numesti likusių 10 kg, anuos 25 kg pyst ir nėra, o dabar kankynė kažkokia..

QUOTE(Wonder Woman @ 2014 05 02, 11:18)
bet yra katogorija moteru, kurios tiesiog yra apsileidusios...ir nepaisant turimo laisvo laiko jos vis tiek belenkaip atrodo smile.gif

Sutinku..
Mano draugė ištekėjusi, augina dukrytę, laiko turi pakankamai, bet kai pamačiau jos paskutines foto blink.gif Gerai, kad sėdėjau..
Na, tiek to, kad ji apkūni buvo visad, bet dabar jau ji gerokai nutukusi, plaukai į plaukus nepanašūs, nususę kažkokie, žodžiu..Ji man visad atkerta, kad ją vyras myli tokią kokia ji yra.. g.gif

Na, nežinau, aš irgi buvau gerokai pilnesnė, bet visad susitvarkiusi, pasitempusi, mano ex'as buvo išvis pirmasis vyras šioj planetoj pamatęs mane be špaklio , net dabar eidama į kiemą su vaiku kur niekas manęs nepamatys, visad pasidažau blakstienas, o vdruk.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2014 05 01, 14:27)
as labai noreciau,kad Julioske musu parasytu,galetum tu is jos pavyzdy imti kaip ji viena su dviem vaikais ir ukiu tvarkosi


julioske cia, raso pioneer.gif
QUOTE(Mort @ 2014 05 01, 15:01)
1.Julioške va mūsų pavyzdys, ne tik langus išsivalo, nusidažo, bet ir namą pati apsišiltino.  Nekalbu jau apie kasdieninį kūrenimą ir daržų prižiūrėjimą 
2.Be to.... gyvenime kažkaip taip jau būna, kad viskas atsiranda reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Tai koks kaimynas atsiranda, kuris pasisiūlo padėti, tai gal giminaitis.
3.Malkinį katilą gal su laiku pakeisi į modernesnį, kur nereiks 2 kartus per dieną  malkų dėti. Žiemos ne visos tokios snieguotos būna, va pavyzdžiui šiemet nė vieno karto nereikėjo man kasti sniego
O artimųjų turi? mama, tėtį, brolį ar sesę? neabejoju, kad jie tikrai kartais padės 
4.Aš dviratį turiu, bet gėda pasakyti, kad pernai vasarą nė karto taip ir nepravažiavau  su juo
5.Pasikonsultuoju su kokiais senukų  vadybininkais, pasiskaitau internete ir pirmyn. O paskui po savaitgalio darbe pasigiriu, kad va ta ir ana pati  Kaip malonu, kai bendradarbė sako "tu mano didvyrė"
5.Bet kiekvienas masto kitaip. Tikrai pažįstu ne vieną šeimą, kurį gyvena būtent taip - kad tik vyras nepaliktų, nes be jo esu bejėgė. Ir nesvarbu, kad namie nenakvoja ar pargrįžta iš kažkur paryčiais, svarbu algą namo neša  Arba ateina prie darbo laukti, kad po darbo namo parsivestų o ne kažkur nuklystų "brangus vyrelis" 

1. ehem ax.gif mano langai siemet dar nevalyti, darzai dar neseti ir net nebedzioti, nes laukiau alggos, kad pirkti plevele siltnamiui, kam seti, jei veliau ismindysi...
2. visiska tiesa, dabar kai turiu megiama darba atsirado ir kaspeilius pagalanda ir vaiko paspirtuka paremontuoja biggrin.gif va brolis uz masinos remonta netiketai sumokejo thumbup.gif
3. sniego as ir nekasiau. pas mane ir malkinis, na ir kas, kai buvo mazas kudikis pas mane salta nebuvo, nesar taip ar taip kas 3-4 val reikia keltis, o malkiniam kaip tik kas tiek reikia imesti malku. sia ziema miegojau kaip uzmusta, vaikai ir po kaldrom apklostyti, ryte budavo vesoka, apie 16, prakurdavau ir kol vaikams keltis laikas jau ir silta vel budavo. siaip jei namas su centraliniu, siulyiau kaip pas mano mama, isitaisyti peciu-zvake, pakuria karta per tris dienas, namie pastovi tempa stovi, rojus bigsmile.gif
4. as ir turiu, vaikai neleidzia niekur isvaziuoti doh.gif pernai palnavau ta tackle/karietele vaikams pirkti, kol ju buvo pirkt babkiu nebuvo, kai atsirado, tu tackeliu nebebuvo lotuliukas.gif (as blusturgy pirkt planuoju, galima toki kad ir pablukusi, bet uz 80lt nusirezti)
5.tru tru, tik as labaiu su tevu, dabar su bendradarbiais konsultuojuosi biggrin.gif stalius pazadejo mano kaos staliuko naujo stalvirsi padaryti, nes maniskis labai dailus buvo, su tokiom riestom kojytem, bet stalvirsis nuo dregmes sugadintas, laukiu kada pas mus premjera baigsis ir daugiau laiko visi tures blush2.gif
6. as ir tokiu zinau, viau.
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 05 02, 10:00)
1.na, vis tiek nesutinku...save puostis ir apstatyti tariamais ar ne tariamais gerbejais tam, kad sugriztu vaiku tevas.... viau... (prisiminiau plato smile.gif )

2. "pelkiu grazuoles"...didzioji musu dalis turi tobulas arba arti tobulu figuru, dailiai rengiasi, dazna ir i parduotuve eina nepasidaziusi, nes jos tiesiog grazios smile.gif visos cia priziuretos, profesionalu sutvarkytais plaukais ir manikiurais. bet mes tokios esame del saves - ne del kitu, ne tam, kad susigrazinti vyra, kuris pas kita isleke, paliko seima...


1.pazystu vien, kuriai pvyko taip seima islaikyti, bet ars ji laiminga? abejoju. kaip galima pasitiketi zmogumi jau karta isdavusiu tai kas svarbiausia seimoje?
2.mano dede pasakytu 'kanalizacijos undine' mano figura toooobula, tiems kuriem patinka minkstos moterys lotuliukas.gif as be manikiuro, pas mane svarbu po darbo gerai dazus nuo pirstu nusikrapstyti lotuliukas.gif beje, grozio pramone ir cia padeda, pasirodo acetatinius dazus ne tik skiediklis (kuris ziauriai digina oda) valo, bet puikiai tinka ir beacetonis lako nuemejas su visokiais ten aliejais... ko gero as is tiesu kanalizacijos undine lotuliukas.gif doh.gif
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 05 02, 11:34)
l"ietuvisku" vyru nuolat sportuoja, palaiko grazu kuna, depiliuojasi per daug plaukuotas kuno vietas, nueina karts nuo karto i soliariuma? is kur tie dvigubi standartai?! moteris po namus turi vaikscioti su vakarine suknele, o vyras - su treningais ir crocsais gali trintis? kiek vyru paklausia kaip diena praleidai?


va cia sutinku, kiek teko bendrauti su vyrais su per dirza virstanciu pilvu, plinkaniu makufeliu, vienas be maskuojamos plikes dar ir plaukuota nugara turejo, o reikalavimai moterims tai ohoho!
QUOTE(sima123 @ 2014 05 02, 14:03)
Kartais tiesiog guledavau paslika ir viskas buvo dzin.... ....mintyse budavo tik kokia as baisi, niekam tikusi ir pan...Slykstus periodas ir  viena is skyrybu priezasciu.  O siaip ...tiesiog ne mano zmogus buvo ir tiek. Aisku tai nepateisina neistikimybes faktu....bet matyt reikejo per visa ta pereit, kad i daugeli dalyku ziuret kitaip dabar
Svarbiausia mylet save... tos dulkes ir neplauti indai niekur nepabegs

man ir tokie uzeina periodai... tiesiog nenoriu nieko daryt, niko absoliuciai, nesijauciu anei grazi, anei protinga. padeda diedai darbe, net tas nevekliskas plintuso demesys. kazkaip pasijauti stipresne. manau reikia prisiversti iseiti is tos slegiancios aplinkos ir viskas iskart geriau...


mano naujienos trumpai:
1. maze nusvarte is antro auksto laiptais sekmadieni, manaiu nupusesiu, nes prie mano akiu, aciu dievui atsipirkom tik isgasciu dviem guzias ir viena melyne thumbup.gif
2. kol nevalau langu, neraviu ir neseju darzu/geliu, neremontuoju(finansai pasibaige), uzsiemiau senu kelmu likvidacija. per dvi dinas po kelma iskasu biggrin.gif jauciuosi kaip b.sruoda dievu miske, tupineju apie kelma, skuzdes mane eda, kirviu kapoju.. turiu misija - sutvarkyti ir islyginti kiema. ziema vitoj malku sukurenau visus lengalius is kiemo galo, visas senas plytas ir kitoki statybini lauza iskrausciau uz pirteles paverstos i sandeli. liko tik stiklo duzo visas kalnas... na nesuprantu as to Feliksiuko (buves sodo valdytojas) stiko radau bele kur. nuo atsikraustymo isveziau jau 5 metalines voneles (tokios tarybines buna, zinot? va i ja ir kraunu ta stikla) ir dar kiek liko ... viena ta metaline, viena plastmasine vaiku buvusi, ir toks kalniukas kvadratiniu laksteliu, ko gero dar dvi voneles... ir dar i pirtele priramsciau atkastu didesniu gabalu doh.gif

tevai sake man gimtadienio proga zoliapjove dovanos, nes mano sena tarjka uzsilenke, tai dabar vaikai dziaugiasi ilgu pieniu kiekiu, vainikelius mokinasi pinti. mano vienos sodas is visu aplinkiniu dar nesienautas doh.gif

kadangi kitam savaitgaliui nukeliau savo gimtadienio sventima (toks ir sventimas, saslus kepsiu ir tiek) tai gal pasiskolinsiu is kur nors jei savos dar neturesiu. reiks dar langus issivalyt, uzuolaidas issiskalbt, dulkes issivalyt... vienu zodziu noriu prie darugus tvarkinga pasirodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 02 gegužės 2014 - 17:38
Julioske, tu - šaunuolė! 4u.gif o kas tuos tavo "peilius" galanda? "Paspirtukus" remontuoja? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sima123 @ 2014 05 02, 13:34)
Nu kad ne....as pati pries vedybas buvau merga ogogo  biggrin.gif . Bet paskui buitis, vaikai, depresija uzpjove taip , kad ilga laika nusisvilpt buvo paciai ant saves kaip atrodau... O dabar vel daraus boba ogogo biggrin.gif .

Nu matai, tau depresija buvo - tai keičia situaciją. Aš visada buvau "ogogo" - ir panką pagimdžiusi nepasikeičiau smile.gif tik svėriau kokiais 5 kg mažiau pagimdžiusi nei dabar...
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 05 02, 20:02)
Julioske, tu - šaunuolė!  4u.gif  o kas tuos tavo "peilius" galanda? "Paspirtukus" remontuoja?  lotuliukas.gif

cia, deja, tik realius daiktus pataiso, nusu stalius/butaforas/visu galu meistras, baisus pagirunas, plepys, ir mergisius (nepavydziu zmonai) siaip toks smagus vyrukas, leidziu sau su juo paflirtuoti, tada jis man si bei ta padaro ax.gif nereik ir vyro. belieka atsirasti koki kaip erotika sake - pi*tuka, bo jau erotinius sapnus sapmuoju kasnakt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2014 05 02, 21:59)
cia, deja, tik realius daiktus pataiso, nusu stalius/butaforas/visu galu meistras, baisus pagirunas, plepys, ir mergisius (nepavydziu zmonai) siaip toks smagus vyrukas, leidziu sau su juo paflirtuoti, tada jis man si bei ta padaro ax.gif nereik ir vyro. belieka atsirasti koki kaip erotika sake - pi*tuka, bo jau erotinius sapnus sapmuoju kasnakt lotuliukas.gif

Supratau 4u.gif Kaip kompozitorius? Su mergiotem dar dirba?
Atsakyti
QUOTE(RAbies @ 2014 05 01, 04:47)
As visai pasimetus, o is artimuju tegirdziu, kad santykiai taip subtilu, kad niekas negali patarti... beje, pamirsau parasyt, kas mano vyras apie santykius beveik visai nesikalba, arba tyli kai jau prispaudziup asikalbet arba pabega...todel dar sunkiau, nes apskritai neturiu supratimo, ka jis planuoja ir galvoja... ech kiek prirasiau...

sveika 4u.gif pasisakysiu ir as

*jei vyras nekalba, vengia temos apie bendra ateiti, tai reiskia, kad jis to neplanuoja ir nenori.

*manes nestebina, kad bijai skirtis, kai yra du vaikai, vienas ju kudykis ir dar visa namo prieziura. nesistebiu, kad ir su vyru sutarimas toks - pagyvenki iki pavasario, nes tai ne ta situacija kad tau jo gaila, myli, o jis tik naudojasi tavimi. situacija tokia, kad tau reik pagalbos buityje. taip, jam labai patogu ir jis niekur nebega, nes nera kur, nera pas ka, kol kas! kazi ar liktu gyventi su tavimi ir padeti, jei butu rimta drauge salia ir galimybe issikraustyti, o tai gali atsitikti bet kada, nesulaukus ne pavasario, ar dar blogiau - prasidedant salciams. nedeciau i tai vilciu ir lai tai lieka planu B nei planu A.
planas A yra apsispresti ka darysi toliau, nes nelabai man tikisi kad is nieko nejauciu ir nesiruosiu tau jausti pasikeis i myliu, noriu, negaliu, tuo labiau kai jam dabar tu esi tiesiog patogi ir kuo toliau, tuo maziau jo akimis savigarbos ir patrauklumo tavyje lieka. nezinau kokia situacija del namo, yra galimybe/noras ji parduoti, gal isnomuoti keletui metu? nes darbas, du vaikai ir namas - ne juokai vienai paciai. tikrai, kaip merginos rase, jau geriau vaikams demesio skirti.

*dar gerai pasidomeciau del turo dalybu skyrybu metu, ar tikrai VT negauna dalies turto, net jei jis perasytas ar uzrasytas tik tau, nes jei jis igytas santuokos metu, kiek pamenu priklauso abiems sutuoktiniams. jei taip, gal patyliukias nama parduoti dar neissiskyrus. nezinau as visu silpnybiu, tik bandau patarti, usbegti uz akiu smile.gif

* as pati is tu moteru, kaip ir Flika, kuri po skyrybu gyvena geriau nei kad su vyru kartu. gaila istikruju kad taip yra, bet tokia ta tiesa. neagituoju skyrybu, esu uz pilna seima, bet juk svarbausia buti laimingiems, net jei tai reiskia skyrybas. atsigavau, tapau stipresne, daugiau savigarbos, savivertes.
atsigausi ir tu, patikek 4u.gif




matau cia pas merginas diskusija uzvire thumbup.gif as manau kad siuo atveju partneriai pamirsta savo mintimis ir rupesciais pasidalinti garsiai ir vienas su kitu. moterys varo ant vyru, vyrai ant moteru. visi mes darome klaidu, bunam per mazai savikritiski, nenorim girdeti ka kitas kalba ir t.t. ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(RAbies @ 2014 05 01, 04:47)
As visai pasimetus, o is artimuju tegirdziu, kad santykiai taip subtilu, kad niekas negali patarti... beje, pamirsau parasyt, kas mano vyras apie santykius beveik visai nesikalba, arba tyli kai jau prispaudziup asikalbet arba pabega...todel dar sunkiau, nes apskritai neturiu supratimo, ka jis planuoja ir galvoja... ech kiek prirasiau...

sveika 4u.gif pasisakysiu ir as

*jei vyras nekalba, vengia temos apie bendra ateiti, tai reiskia, kad jis to neplanuoja ir nenori.

*manes nestebina, kad bijai skirtis, kai yra du vaikai, vienas ju kudykis ir dar visa namo prieziura. nesistebiu, kad ir su vyru sutarimas toks - pagyvenki iki pavasario, nes tai ne ta situacija kad tau jo gaila, myli, o jis tik naudojasi tavimi. situacija tokia, kad tau reik pagalbos buityje. taip, jam labai patogu ir jis niekur nebega, nes nera kur, nera pas ka, kol kas! kazi ar liktu gyventi su tavimi ir padeti, jei butu rimta drauge salia ir galimybe issikraustyti, o tai gali atsitikti bet kada, nesulaukus ne pavasario, ar dar blogiau - prasidedant salciams. nedeciau i tai vilciu ir lai tai lieka planu B nei planu A.
planas A yra apsispresti ka darysi toliau, nes nelabai man tikisi kad is nieko nejauciu ir nesiruosiu tau jausti pasikeis i myliu, noriu, negaliu, tuo labiau kai jam dabar tu esi tiesiog patogi ir kuo toliau, tuo maziau jo akimis savigarbos ir patrauklumo tavyje lieka. nezinau kokia situacija del namo, yra galimybe/noras ji parduoti, gal isnomuoti keletui metu? nes darbas, du vaikai ir namas - ne juokai vienai paciai. tikrai, kaip merginos rase, jau geriau vaikams demesio skirti.

*dar gerai pasidomeciau del turo dalybu skyrybu metu, ar tikrai VT negauna dalies turto, net jei jis perasytas ar uzrasytas tik tau, nes jei jis igytas santuokos metu, kiek pamenu priklauso abiems sutuoktiniams. jei taip, gal patyliukias nama parduoti dar neissiskyrus. nezinau as visu silpnybiu, tik bandau patarti, usbegti uz akiu smile.gif

* as pati is tu moteru, kaip ir Flika, kuri po skyrybu gyvena geriau nei kad su vyru kartu. gaila istikruju kad taip yra, bet tokia ta tiesa. neagituoju skyrybu, esu uz pilna seima, bet juk svarbausia buti laimingiems, net jei tai reiskia skyrybas. atsigavau, tapau stipresne, daugiau savigarbos, savivertes.
atsigausi ir tu, patikek 4u.gif




matau cia pas merginas diskusija uzvire thumbup.gif as manau kad siuo atveju partneriai pamirsta savo mintimis ir rupesciais pasidalinti garsiai ir vienas su kitu. moterys varo ant vyru, vyrai ant moteru. visi mes darome klaidu, bunam per mazai savikritiski, nenorim girdeti ka kitas kalba ir t.t. ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimukas84: 03 gegužės 2014 - 02:10
sima, labai teisingos tavo mintys.....
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2014 05 02, 21:59)
cia, deja, tik realius daiktus pataiso, nusu stalius/butaforas/visu galu meistras, baisus pagirunas, plepys, ir mergisius (nepavydziu zmonai) siaip toks smagus vyrukas, leidziu sau su juo paflirtuoti, tada jis man si bei ta padaro ax.gif nereik ir vyro. belieka atsirasti koki kaip erotika sake - pi*tuka, bo jau erotinius sapnus sapmuoju kasnakt lotuliukas.gif

Labas dienas,
Net balsu nusijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2014 05 03, 00:06)
matau cia pas merginas diskusija uzvire thumbup.gif as manau kad siuo atveju partneriai pamirsta savo mintimis ir rupesciais pasidalinti garsiai ir vienas su kitu. moterys varo ant vyru, vyrai ant moteru. visi mes darome klaidu, bunam  per mazai savikritiski, nenorim girdeti ka kitas kalba ir t.t. ir t.t.
Papildyta:

Butent drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(*Erotica* @ 2014 05 03, 12:43)
Labas dienas,
Net balsu nusijuokiau  lotuliukas.gif

Man visada smagu Julioskes postus skaityti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Sugrįžimas* @ 2014 05 03, 05:45)
sima, labai teisingos tavo mintys.....

Teisingos mintys-tos,kurioms as pritariu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linausius: 03 gegužės 2014 - 15:04
...Kad jau dauguma pasisakė, pasisakysiu ir aš...Jeigu matai, kad bendro gyvenimo nebus, nėr ko "tempti gumą"... Suprantu, kad labai sunku, drąsko daug prieštaravimu, bet kuo greičiau pabaigti, tuo greičiau galėsi pradėti kurti naują gyvenimą....
O dėl susitvarkymo-nesusitvarkymo, tai irgi ...Jei aš gerai jaučiuosi būdama tokia kokia esu, visada tokia buvau ir tokia tikau, tai ko po "N" metų, pradėti ieškoti sliekų sub****???
Visos mes skirtingos: pvz aš ramiu veidu galiu nueiti į darbą nepasidažiusi..., o pvz savo draugės nesu mačiusi "tikrojo" veido, t.y. be grimo... blush2.gif

doh.gif , nebežinau, šia savaite Džigitė jau 3 kojakelnes suplėšė. Vaikšto kruvinais keliais, visa vienos melynės doh.gif ....O kelnių negaliu apmauti doh.gif ...Kariaujam...
Atsakyti