Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

Pas ką yra albumo slaptažodis?
Atsakyti
sveikos, griztu ir as pas jumi. buvau uzsivertus darbais ir sveciais. dabar iki vasaros ramu, tai susiimam i rankas ir kratom ta bjauru riebala.
pirmadieni atsiusiu foto. turiu kelias pasibaisetinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Voriux @ 2014 03 15, 20:02)
LAba diena, viena atsiuntė duomenis,bet nieko kol kas nedariau, darbe negaliu, o namie šiandien ne tik kad interneto, bet ir elektros nebuvo.
Jurgine, nežinau ar moku nusiurbti nuotrauką iš pašto.Kalbamn apie emeilą, ar až?
Gal būtų geriau pasidaryt lentelę,kurioj pokytis matysis ir copy paste į žinutę? Niekad tai nedariau,bet daryčiau ir padaryčiau.
Truputį pasiaiškinsiu techninius dalykus,o dabar atsiųskit,prašau,į až besidietinančios Jurginės parašytus žodžius,kuriuos pateiksiu penktadienio vakare arba šeštadienį.
Ir nuo vakar metam improvizacijas ir užsiimam grupiniu gražėjimu.
Aišku,kad išlaikyt sunkiau nei numesti,todėl valgom kas skaniausia, bet reikiamus gramus,mėsą ar žuvį.
Linkiu visoms sekmės.Beje,foto yra neprieinamos be slaptažodžių,tai nėr koks facebook skelbiamas albumas.Aš nenusifotografavau specialiai, bet turiu kelias puikias foto iš atsostogų,su maudymuku,kurias žiūrėt iki šiol sunku,baisu ir liūdna, įdėsiu jas profilaktiškai:)

nuotraukos į e-mail siunčiamos, aš tau atsiunčiau slapukus. gavai?

panašu, kad nusiteikusi tik Viliana ir tu lieknėti, dar Iš stiklo ir Naktė jungsis, kelios dar paspardytos yra. mirksiukas.gif kitos, kurios laikosi, nesiteikė tau žinių sųsti? ot gražu.

tu daryk taip, kaip tau lengviau. 4u.gif

QUOTE(Naktė @ 2014 03 15, 20:07)
Pas ką yra albumo slaptažodis?

rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lempacka @ 2014 03 15, 20:37)
sveikos, griztu ir as pas jumi. buvau uzsivertus darbais ir sveciais. dabar iki vasaros ramu, tai susiimam i rankas ir kratom ta bjauru riebala.
pirmadieni atsiusiu foto. turiu kelias pasibaisetinas  doh.gif

kas ten tokio pasibaisėtino? šiukšlyne stovi? niekada savęs nenuvertink. nie-ka-da. esi graži moteris, būsi dar gražesnė. taškas.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 15, 20:41)
panašu, kad nusiteikusi tik Viliana ir tu lieknėti, dar Iš stiklo ir Naktė jungsis, kelios dar paspardytos yra.  mirksiukas.gif kitos, kurios laikosi, nesiteikė tau žinių sųsti?

neturiu ka siusti , nes laikysiuos nuo pirmadienio, reikia lekti ryt svarstykles nusipirkti, nes mano senos supyko, nes senokai jas beaudojau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergina_28: 15 kovo 2014 - 20:45
QUOTE(Mergina_28 @ 2014 03 15, 20:45)
neturiu ka siusti , nes laikysiuos nuo pirmadienio, reikia lekti ryt svarstykles nusipirkti, nes mano senos supyko, nes senokai jas beaudojau

tu čia man nesiteisink, o šviesoforą daryk. cool.gif TVARKA BUS. cool.gif
P.S. KUR TA SENOJI PIKTOJI MERGINA? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 15, 20:49)
tu čia man nesiteisink, o šviesoforą daryk.  cool.gif TVARKA BUScool.gif
P.S. KUR TA SENOJI PIKTOJI MERGINA?  cool.gif

koki sviedofora ???????????????? jei tik viena mergina matau ir ji raudona raudona
dabar stengiuosi patyleti, nes mano tiesa daug ka izeistu, zinai jau kiek susilaikiau nuo komentaru.
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2014 03 15, 20:56)
koki sviedofora ???????????????? jei tik viena mergina matau ir ji raudona raudona
dabar stengiuosi patyleti, nes mano tiesa daug ka izeistu, zinai jau kiek susilaikiau nuo komentaru.

aš matau 3. cool.gif Elenka, Viliana ir Vaivin.
teisingai. pirma pačios pavyzdys, paskui komentarai. 4u.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 15, 21:22)
aš matau 3.  cool.gif Elenka, Viliana ir Vaivin.
teisingai. pirma pačios pavyzdys, paskui komentarai.  4u.gif  cool.gif

Visu pirma noriu iskart pasakyt, kad jei nebus nuspalvinta savaite as jusu netrauksiu, nezadu eiti ir ieskoti kokia buvo kiekvienos savaite.

Antra, gal lasiniai ant akiu uzlipo pas mane, bet nematau arba nesuprantu kokia ELENKOS savaites spalva blush2.gif

Savaites sviesoforas

ZALIA
user posted image

VILIANA


RAUDONA
user posted image

VAIVIN
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergina_28: 15 kovo 2014 - 22:04
mano rasykit raudona spalva , ir dar neatsaket kokia foto siusit? kur buvo pradzioje ar kur dabar ir kas kiek fotkintis?????na pasakykite
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2014 03 15, 22:03)
Visu pirma noriu iskart pasakyt, kad jei nebus nuspalvinta savaite as jusu netrauksiu, nezadu eiti ir ieskoti kokia buvo kiekvienos savaite.

Antra, gal lasiniai ant akiu uzlipo pas mane, bet nematau arba nesuprantu kokia ELENKOS savaites spalva  blush2.gif

žmogus gal nemoka spalvinti, nors yra pamokymas skyrelyje. http://www.supermama...?...ry&eid=6677

QUOTE(elenka @ 2014 03 16, 08:48)
mano rasykit raudona spalva , ir dar neatsaket kokia foto siusit? kur buvo pradzioje ar kur dabar ir kas kiek fotkintis?????na pasakykite


pradžioje ir dabar.
fotografuojamasi kas mėnesį. visa kita info http://www.supermama...?...ry&eid=6680
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 16 kovo 2014 - 09:43
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 15, 21:41)
kas ten tokio pasibaisėtino? šiukšlyne stovi? niekada savęs nenuvertink. nie-ka-da. esi graži moteris, būsi dar gražesnė. taškas.

ne nu tai as suprantu kad esu grazi moteris, tik toj nuotraukoj karunos neturiu flirt.gif

mergaites db turiu klausima. turiu be proto daug striju, ir ne siaip sviesiu o melynai raudonu. gal kuri besiliekninanti naikinosi su lazeriu jas? noreciau isgirsti nuomone. nes jei jau zadu pradet nesiot atskira maudymuka, tai nesinoretu atrodyti kaip sumustai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lempacka: 16 kovo 2014 - 10:20
QUOTE(lempacka @ 2014 03 16, 10:11)
ne nu tai as suprantu kad esu grazi moteris, tik toj nuotraukoj karunos neturiu flirt.gif

mergaites db turiu klausima. turiu be proto daug striju, ir ne siaip sviesiu o melynai raudonu. gal kuri besiliekninanti naikinosi su lazeriu jas? noreciau isgirsti nuomone. nes jei jau zadu pradet nesiot atskira maudymuka, tai nesinoretu atrodyti kaip sumustai doh.gif

aš sakyčiau, kad palauk, kol numesi antsvorį. g.gif nesinaikino, kiek žinau.
Atsakyti