Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

veluoju prisiduot blush2.gif , mano savaite vel raudona, dideli ginci viduje vyksta ir vakrais laimi noras pavalgyti blush2.gif , bet bandau vistiek save nugleti. per savaite -700g
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš noriu prisijungti ir pradėti nuo rytojaus 4u.gif
O nėra kokio albumo su pietu receptais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia P @ 2015 01 17, 20:04)
Sveikos 4u.gif
Aš  noriu prisijungti ir pradėti nuo rytojaus 4u.gif
O nėra kokio albumo su pietu receptais 4u.gif

čia banėm rinkti receptus,realiai pietums galima valgyti viską ką mėgstate,ką gaminate šeimai,tik kad neviršytų leistinų gramų,ir kad vieną dieną dominuotų žuvis,kitą mėsa
receptai
Atsakyti
QUOTE(Ponia P @ 2015 01 17, 20:04)
Sveikos 4u.gif
Aš  noriu prisijungti ir pradėti nuo rytojaus 4u.gif
O nėra kokio albumo su pietu receptais 4u.gif

Sveika, prisijungus mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, dar turiu klausimą dėl valgymo tomis pačiomis valandomis. I-V gaunasi valgyti nustatytu laiku, bet pvz. savaitgaliais niekaip doh.gif Šis savaitgalis buvo pirmasis mano dietoje ir pusryčiai buvo tik 10 val., pietūs 15 val., o vakarienė -20.30 val. Man kažkaip atrodo, kad vakarienei kaip ir vėlokas laikas g.gif Net dietos nesilaikydama tokiu laiku nevalgydavau. O gal reikia visgi išlaikyti pastovų pietų ir vakarienės laiką, nežiūrint į tai, kad pusryčiai ir vėloki?
Atsakyti
SAVAITĖS PASIEKIMAI


user posted image


Braske01: startavo 2015.01.04, ūgis 1.73 m, pradinis svoris 108kg., dabartinis 106.8kg., nori sverti 73kg., numetė 1.2 kg., liko 33.8 kg.

Jurginė: startavo 2015.01.02, ūgis 1,68 m., pradinis svoris 96.8 kg., dabartinis svoris 94.6 kg., nori sverti 72 kg., numetė 2.2 kg.,, liko 22.6 kg

mable: startavo 2015.01.01, ūgis --- m., pradinis svoris 91.3 kg., dabartinis svoris 88.1 kg., nori sverti 80 kg., numetė 3.2 kg., liko 8.1 kg

tik as: startavo 2015.01.01, ūgis 1,66 m., pradinis svoris 75 kg., dabartinis svoris 72.7 kg., nori sverti 56 kg., numetė 2.3 kg., liko 16.7 kg

Jurgutek25: startavo 2014.12.15, ūgis 1.62 m., pradinis svoris 87,1 kg., dabartinis svoris 82,4 kg., nori sverti 65 kg., numetė 4,7kg., iki finišo liko 17,4 kg

Indrepac: startavo 2014.12.09, ūgis 1.64 m., pradinis svoris 79 kg., dabartinis svoris 77.84kg., nori sverti 64 kg., numetė 1.6 kg., liko 13.4 kg

Atsakyti
QUOTE(~Nora~ @ 2015 01 18, 23:08)
Merginos, dar turiu klausimą dėl valgymo tomis pačiomis valandomis. I-V gaunasi valgyti nustatytu laiku, bet pvz. savaitgaliais niekaip doh.gif Šis savaitgalis buvo pirmasis mano dietoje ir pusryčiai buvo tik 10 val., pietūs 15 val., o vakarienė -20.30 val. Man kažkaip atrodo, kad vakarienei kaip ir vėlokas laikas g.gif Net dietos nesilaikydama tokiu laiku nevalgydavau. O gal reikia visgi išlaikyti pastovų pietų ir vakarienės laiką, nežiūrint į tai, kad pusryčiai ir vėloki?

va tame ir sios dietos cinkelis-valgyti tom paciom valandom. supranti, organizmas pripranta gauti maisto tuo paciu metu. jis nebekaupia atsargu, nes zino,kad gaus porcija nustatytu laiku. juk viena is nutukimo priezasciu yra chaotiskas valgymas.
kunui nera savaitgaliu. kaip valgei 5 dienas,taip turi valgyt ir 6-7. yra zadintuvas, yra staliukas prie lovos,ten atsiras vietos sumustiniui. suvalgai ir miegi. sekmadieni daryk varskiadieni-galesi miegot iki valiai.

o dabar atsakymas i klausima:
jei veluoji pavalgyti pusrycius,juos suvalgai kada gali, o pietus ir vakariene valgai kaip visada,t.y. jei valgydavai 13. val,tai ir velavimo diena 13.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 01 19, 09:59)
va tame ir sios dietos cinkelis-valgyti tom paciom valandom. supranti, organizmas pripranta gauti maisto tuo paciu metu. jis nebekaupia atsargu, nes zino,kad gaus porcija nustatytu laiku. juk viena is nutukimo priezasciu yra chaotiskas valgymas.
kunui nera savaitgaliu. kaip valgei 5 dienas,taip turi valgyt ir 6-7. yra zadintuvas, yra staliukas prie lovos,ten atsiras vietos sumustiniui. suvalgai ir miegi. sekmadieni daryk varskiadieni-galesi miegot iki valiai.

o dabar atsakymas i klausima:
jei veluoji pavalgyti pusrycius,juos suvalgai kada gali, o pietus ir vakariene valgai kaip visada,t.y. jei valgydavai 13. val,tai ir velavimo diena 13.

Supratau, ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(~Nora~ @ 2015 01 19, 10:16)
Supratau, ačiū už atsakymą.

prašom ateit į bistro. ten kalbasi merginos, kurios laikosi šios dietos 4u.gif
http://www.supermama...;#entry68302877
Atsakyti
labas rytas blink.gif biggrin.gif
savaite geltona, nes ne visas dienas buvo masazai. - 600 g
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti