Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

QUOTE(Jurginė @ 2014 03 16, 11:24)
aš sakyčiau, kad palauk, kol numesi antsvorį.  g.gif nesinaikino, kiek žinau.

tai kas be ko, kol nepatapsiu modeliu, tol nieko nebus lotuliukas.gif
bandau ikalbinti mama laikytis dietos, bet ji bijo kad vyresnio amziaus oda nesusitrauks g.gif
Atsakyti
QUOTE(lempacka @ 2014 03 16, 10:33)
tai kas be ko, kol nepatapsiu modeliu, tol nieko nebus  lotuliukas.gif
bandau ikalbinti mama laikytis dietos, bet ji bijo kad vyresnio amziaus oda nesusitrauks g.gif

tai geriau būt storai nei plonai, bet su nusistraukusia oda? g.gif šiaip jei ratukinsis, drėkins odą iš išorės ir visaus, gulės vonioj, tai tikrai trauksis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 16 kovo 2014 - 11:58
QUOTE(lempacka @ 2014 03 16, 10:33)
tai kas be ko, kol nepatapsiu modeliu, tol nieko nebus  lotuliukas.gif
bandau ikalbinti mama laikytis dietos, bet ji bijo kad vyresnio amziaus oda nesusitrauks g.gif

kiek jai metu?aš kai dietinausi nebuvo jokiu problemu su oda,gal tik apie akis truputi paryškejo raukšlytes,kad tik tokios bėdos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 03 16, 14:36)
kiek jai metu?aš kai dietinausi nebuvo jokiu problemu su oda,gal tik apie akis truputi paryškejo raukšlytes,kad tik tokios bėdos mirksiukas.gif

57, visas svoris ten kur turetu buti liemuo. is tikruju jai 10 kg butu per akis nusikratyt.
Atsakyti
QUOTE(lempacka @ 2014 03 16, 14:01)
57, visas svoris ten kur turetu buti liemuo. is tikruju jai 10 kg butu per akis nusikratyt.

tai baika tas 10 kg. nukratys ir nieko tai odai neatsitiks. va, jei 50 kg, tai gal ir būtų bėdų.
Atsakyti
Tai merginos,kurios laikysimės,siunčiant man savo pradinius,esamus ir siekiamus svorius,ūgį.
O dėl albumo- aš labai netechnologiška.Gavu iš Jurginės prisijungimus, bet prašysiu,kad kas galvotesnis ir su albumukais mokantis dirbti dėtų tas foto.
Anksčiau dar dėdavom tarpinius rezultatus, dabar gal irgi būtų įdomu,ypač toms,kurios meta ne dešimt kg.
Atsakyti
QUOTE(Voriux @ 2014 03 16, 14:49)
Tai merginos,kurios laikysimės,siunčiant man savo pradinius,esamus ir siekiamus svorius,ūgį.
O dėl albumo- aš labai netechnologiška.Gavu iš Jurginės prisijungimus, bet prašysiu,kad kas galvotesnis ir su albumukais mokantis dirbti dėtų tas foto.
Anksčiau dar dėdavom tarpinius rezultatus, dabar gal irgi būtų įdomu,ypač toms,kurios meta ne dešimt kg.

foto turėtų būti siunčiama kas mėnesį, taigi tai tarpinis rezultatas.

Mergina28, pabūsi atsakinga už paštą ir foto albume? pabūsi. ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 16 kovo 2014 - 16:19
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 16, 16:19)
foto turėtų būti siunčiama kas mėnesį, taigi tai tarpinis rezultatas.

Mergina28, pabūsi atsakinga už paštą ir foto albume? pabūsi. ačiū.

nu bliamba esu tikra ragana. biggrin.gif perskaicius Voriux posta del to , kad su foto idejimu nelabai draugauja - pirma mintis buvo ta, kad Jurgine permes man. Ir se kad nori sekantis postas tavo doh.gif nu ka su jumis jau darysi , pabusiu, prasom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2014 03 16, 17:23)
nu bliamba esu tikra ragana. biggrin.gif perskaicius Voriux posta del to , kad su foto idejimu nelabai draugauja - pirma mintis buvo ta, kad Jurgine permes man. Ir se kad nori sekantis postas tavo  doh.gif  nu ka su jumis jau darysi , pabusiu, prasom tongue.gif

nu tu pagalvok, kas būtų, jeigu už viską būtų atsakingos 3-4 žmogos? kuo mažiau gaspadinių, tuo puodai švaresni. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 16, 17:28)
nu tu pagalvok, kas būtų, jeigu už viską būtų atsakingos 3-4 žmogos? kuo mažiau gaspadinių, tuo puodai švaresni.  cool.gif

oi tu Jurgine, Jurgine. Ana karta mane Kobriukas po tanku pakiso, dabar tu biggrin.gif
Atsakyti
MERGINOS YRA PAKEISTAS PASTAS, KUR SIUSTI FOTO

SUPERMERGOS1@GMAIL.COM
Atsakyti
Labas. rytas. vakar pasidariau nuotraukas, po 2 men dietos, na znt tikejausi geresnio rezultato. vis del to numesta 14kg, o nuotraukose beveik nieko nesimato:(
nuo geguzes turesiu vonia, galesiu mirkt kiek noriu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 17 kovo 2014 - 09:36