Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

Siaip tai slykstoka, kai mano zinutes redaguoja kazkokios personos, kuriu samoningumas ir iskalba yra smarkiai kvestionuotinas. Toks jausmas, kad uzejau i restorana, atsisedau prie staliuko, pakilau sekundei nosytes pasipudruoti, grizau- o ten kazkas jau pasedejo, keda isklaipe, ant stalo prisnerkste, mano kola nugere ir stikline pigiais lupdaziais ismozojo. biggrin.gif Fe. Kad tokius fokusus isdarineti ir zmoniu neerzinti, reiketu pirma siek tiek autoriteto internetinej erdvej igyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 17, 17:37)
Siaip tai slykstoka, kai mano zinutes redaguoja kazkokios personos, kuriu samoningumas ir iskalba yra smarkiai kvestionuotinas. Toks jausmas, kad uzejau i restorana, atsisedau prie staliuko, pakilau sekundei nosytes pasipudruoti, grizau- o ten kazkas jau pasedejo, keda isklaipe, ant stalo prisnerkste, mano kola nugere ir stikline pigiais lupdaziais ismozojo.  biggrin.gif  Fe. Kad tokius fokusus isdarineti ir zmoniu neerzinti, reiketu pirma siek tiek autoriteto internetinej erdvej igyti. mirksiukas.gif

Na matyti, kas redagavo, moderatorė, tik spėkim, kas ausin jai pašnabždėjo ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 02 16, 00:25)

Nu tai nepažeidinėk taisyklių  blink.gif


aaaaaaaa, matai kaip, jei pazeistos taisykles tai galima niokoti kazkieno turta blink.gif nu nerealus atsaktmas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 18, 20:36)
aaaaaaaa, matai kaip, jei pazeistos taisykles tai galima niokoti kazkieno turta blink.gif  nu nerealus atsaktmas  unsure.gif

na tai pagal Jus, pastačius ne vietoje automobilį, ir kelininkams užblokavus ratus, Jūs kreiptumėtės į teismą už svetimo turto gadinimą? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2008 02 19, 19:55)
na tai pagal Jus, pastačius ne vietoje automobilį, ir kelininkams užblokavus ratus, Jūs kreiptumėtės į teismą už svetimo turto gadinimą? doh.gif

blokavimo itaisas masinos niekaip negadina - nu nebent jau itin atgrubnagis uzdeda, tai gali kiek dazus ibrezti
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 02 19, 21:10)
blokavimo itaisas masinos niekaip negadina - nu nebent jau itin atgrubnagis uzdeda, tai gali kiek dazus ibrezti

Na jei ignoruoji tą įtaisą ant ratų ir su juo išvažiuoji, manau, gadina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 19, 21:09)
Na jei ignoruoji tą įtaisą ant ratų ir su juo išvažiuoji, manau, gadina  biggrin.gif

nuo kvailumo nera vaistu.

Neisivaizduoju kaip galima jo nepastebeti. Taigi ir deda butent is vairuotojo puses ant priekinio rato.
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2008 02 19, 19:55)
na tai pagal Jus, pastačius ne vietoje automobilį, ir kelininkams užblokavus ratus, Jūs kreiptumėtės į teismą už svetimo turto gadinimą? doh.gif



O tai ratu uzblokavimas cia yra gadinimas? ohmy.gif Nu jooo, nauja diena nauja naujiena g.gif
1. Kelininkai dirba savo darba! Ratus kaip uzblokavo taip i atblokuoja, nepazeisdami nei kebulo, nei ratlankiu, nei padangu.
2. Lipduku klijuotojai neteisetai juos klijuoja. Kaip ir buvo mineta nejuokais apgadindami automobilio stikla.
Atsakyti
Paskaitinejau jusu tema.Radau ja visai atsitiktinai.Na ka,esu ir as pastacius automobili ne vietojBeje vieninteli karta.Ir visai ne is blogos valios.Paprasciausiai palikus kudiki lekiau i p/c maisto.Ir pastaciau i"salele",esancia tarp vietu,pazymetu zenklais.Zodziu ikisau masina kur nebuvo nei zenklo,nei nupiesta,nei dar kas nors.Ir turiu jus didziai nudziuginti,kai atejau prie manes prisistate policija.Na taip,as viska suprantu,viskas gerai.Man tik uzkliuvo toks dalykas is jusu temos,tik nesupykit,bet sakykit,ar jus netingit kiekviena karta pries fotografuodami sukt ratus aplink auto ziuredami ar yra lipdukas ar ne g.gif Tuo labiau ,kad daugelyje nuotrauku matesi,jog yra laisvos vietos.Beje pazistu vyra,kuris neturedamas kojos(aisku niekam nelinkiu)vaiksto labai puikiai(so protezu),sportuoja(dalyvao parolimpinese ) ir tikrai nelaiko saves kitokiu.Manau ir jam paciam del tokio poziurio i save daug lengviau gyventi...
Sorry,jei ka izeidziau...
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 20, 11:45)
Paskaitinejau jusu tema.Radau ja visai atsitiktinai.Na ka,esu ir as pastacius automobili ne vietojBeje vieninteli karta.Ir visai ne is blogos valios.Paprasciausiai palikus kudiki lekiau i p/c maisto.Ir pastaciau i"salele",esancia tarp  vietu,pazymetu zenklais.Zodziu ikisau masina kur nebuvo nei zenklo,nei nupiesta,nei dar kas nors.Ir turiu jus didziai nudziuginti,kai atejau prie manes prisistate policija.Na taip,as viska suprantu,viskas gerai.Man tik uzkliuvo toks dalykas is jusu temos,tik nesupykit,bet sakykit,ar jus netingit kiekviena karta pries fotografuodami sukt ratus aplink auto ziuredami ar yra lipdukas ar ne g.gif Tuo labiau ,kad daugelyje nuotrauku matesi,jog yra laisvos vietos.Beje pazistu vyra,kuris neturedamas kojos(aisku niekam nelinkiu)vaiksto labai puikiai(so protezu),sportuoja(dalyvao parolimpinese ) ir tikrai nelaiko saves kitokiu.Manau ir jam paciam del tokio poziurio i save daug lengviau gyventi...
Sorry,jei ka izeidziau...


Na aš jei fotografuoju, tai tikrai pasižiūriu, ar nėra jokio lipduko, be to kai stovi džipas pats naujausias, iš kurio išlipa dėdulė su dideliu pilvu arba blondinė, ir matosi kad abu visiškai sveiki, be to kiek tolėliau yra laisvų vietų, kur galima laisvai pasistatyti savo mašiną, tik reikėtų kokių 20-30 metrų paeiti tai pyktis tikrai labai sukyla. Turiu tetą, kuri sėdi invalido vežimėlyje, tai puikiai suprantu tuos, kurie atvažiavę prie parduotuvės turi statyti automobilį kitoj aikštelės pusėj ir po to važiuoti iki parduotuvės rateliais, nes kažkokia blondinė nesugeba paeiti 20 metrų ir pasistato mašiną prie pat durų. Be to, jei asmuo turi teisę automobilį statytis į neįgaliojo vietą, tai tegu užsiklijuoja tą nelemtą lipduką, o jei čia jie jaučiasi žeminami tokiu lipduku, tai tegu nestato į neįgaliojo vietą... Čia tas pats pagal KET visad turiu turėti su savim vairuotojo pažymėjimą vairuodama automobilį, bet tai mane labai žeidžia, todėl aš jo nesivežioju ir jaučiuosi dėl to teisi. tokia mano pozicija, ir tegu nebando manęs nubausti sustabdęs policininkas, kai paprašius pažymėjimo pareikšiu kad nesivežioju ir nesivežiosiu nes nenoriu.... Taisyklės turi būti visiem taisyklėmis.
Atsakyti
nu ne visos gi blondines stervos lotuliukas.gif Seip ir as blondine ir dar naturali blink.gif blink.gif blink.gif Ar cia jau deagnoze g.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 02 20, 15:00)
Na aš jei fotografuoju, tai tikrai pasižiūriu, ar nėra jokio lipduko, be to kai stovi džipas pats naujausias,


doh.gif doh.gif doh.gif
Jums sunku gyventi ne del to, kad kiti jus skriaudzia, bet kad jus vidiniai demonai kamuoja. doh.gif Nervina, kad kazkas ta nauja grazu dzipa nusiperka, kad neskursta, kad nesudauzo, kad nesuserga... Be galo be krasto "blogybes" galima vardinti. Bet visa tai- Jusu galvoje. Kol to nesuvoksit, tol kankinsites kitu "skriaudziama".

Del ratu blokavimo. Blokuoja tie, kas turi tam TEISE. O jei ateis Fedia, tokios teises neturintis, ir uzblokuos ratus, apklijuos auto lipdukais, tai galit ramiai iskviesti policija. Galbut Jums teks sumoketi bauda uz parkavima ne vietoje. O Fedia tures susimoketi uz jusu automobiliui padaryta zala, kaip min - pasitampysit po teismus, bet paciai nereikes nei lipduku krapstyti, nei apgadintos vaziuokles uz savo pinigus taisyti. O jei ir nebus zalos padarytos- yra gi tu straipsniu tinkamu tokiems "chuliganams".
Atsakyti