Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

QUOTE(scorpioneeee @ 2008 02 20, 16:00)
Na aš jei fotografuoju, tai tikrai pasižiūriu, ar nėra jokio lipduko {...}

Tai kas nors gali man pasakyti, kokia prasmė nufotografavus "invalido" automobilį talpinti vaizdus čia, SM ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 20, 15:49)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jums sunku gyventi ne del to, kad kiti jus skriaudzia, bet kad jus vidiniai demonai kamuoja. doh.gif Nervina, kad kazkas ta nauja grazu dzipa nusiperka, kad neskursta, kad nesudauzo, kad nesuserga... Be galo be krasto "blogybes" galima vardinti. Bet visa tai- Jusu galvoje. Kol to nesuvoksit, tol kankinsites kitu "skriaudziama".

Del ratu blokavimo. Blokuoja tie, kas turi tam TEISE. O jei ateis Fedia, tokios teises neturintis, ir uzblokuos ratus, apklijuos auto lipdukais, tai galit ramiai iskviesti policija. Galbut Jums teks sumoketi bauda uz parkavima ne vietoje. O Fedia tures susimoketi uz jusu automobiliui padaryta zala, kaip min - pasitampysit po teismus, bet paciai nereikes nei lipduku krapstyti, nei apgadintos vaziuokles uz savo pinigus taisyti. O jei ir nebus zalos padarytos- yra gi tu straipsniu tinkamu tokiems "chuliganams".


be zodziu viskas taikliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 20, 15:49)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jums sunku gyventi ne del to, kad kiti jus skriaudzia, bet kad jus vidiniai demonai kamuoja. doh.gif Nervina, kad kazkas ta nauja grazu dzipa nusiperka, kad neskursta, kad nesudauzo, kad nesuserga... Be galo be krasto "blogybes" galima vardinti. Bet visa tai- Jusu galvoje. Kol to nesuvoksit, tol kankinsites kitu "skriaudziama".



nu as dar taip mandagiai nutylejau,bet is pasisakymu ir taip matosi,kad tu vis delto teisi...
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 20, 15:50)
Tai kas nors gali man pasakyti, kokia prasmė nufotografavus "invalido" automobilį talpinti vaizdus čia, SM ?  g.gif


ne, nu sory, bet negaliu susilaikyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jadziunes jumoro jausmas tikrai ne eilinis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 20, 15:14)
nu ne visos gi blondines stervos lotuliukas.gif Seip ir as blondine ir dar naturali blink.gif  blink.gif  blink.gif Ar cia jau deagnoze g.gif


Aišku kad ne visos, ne apie visas ir kalbu, kalbu apie tas, kurios blondinės ir nesugeba paeiti 20-30 metrų... Nors ir ne blondinių pasitaiko wink.gif
Papildyta:
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 20, 15:49)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jums sunku gyventi ne del to, kad kiti jus skriaudzia, bet kad jus vidiniai demonai kamuoja. doh.gif Nervina, kad kazkas ta nauja grazu dzipa nusiperka, kad neskursta, kad nesudauzo, kad nesuserga... Be galo be krasto "blogybes" galima vardinti. Bet visa tai- Jusu galvoje. Kol to nesuvoksit, tol kankinsites kitu "skriaudziama".



Pirmiausia, man gyventi ne sunku, antra, manęs nenervina tai, kad kažkas neserga (aš ir pati nesergu) ar kad kažkas važinėja su nauja mašina, valio, lai tegul sau važinėja. ir manęs nenervina, kad kažkas sugeba nesudaužyti savo mašinos, o nusipirkti naują ir brangią. Mane nervina, kad kažkas jau nusipirkęs brangią mašiną negerbia aplinkinių (ir ne tik tų kurie jūsų žodžiais su šūd***mis mašinos važinėja), negerbia visų, nes pats sau ponas, ką noriu tą ir darau. Mane nervina tai, kad jie nusipirkę brangią mašiną nesugeba paeiti keletą metrų, o pasistato į neįgaliojo vietą ir išpūtęs akis vaidina kad nieko nesupranta, tipo tai ką čia statyt negalima? Juk laisva vieta...
Papildyta:
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 20, 15:50)
Tai kas nors gali man pasakyti, kokia prasmė nufotografavus "invalido" automobilį talpinti vaizdus čia, SM ?  g.gif


Čia talpint nelabai yra prasmės, bet užtat yra prasmė siųsti tas nuotraukas į policiją, prirašius kur buvo fotografuota ir kada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo scorpioneeee: 20 vasario 2008 - 15:46
QUOTE(Atgaja @ 2006 07 11, 09:12)
Nu mano vyrui tai kada nors jo replikos "invalidams" liūdnai baigsis - kai tik pamato kokį žaliūką statant mašiną invalido vietoje vis paklausia "Gal be kiaušų esi, kad čia statai". Žinau, kad neinteligentiška, wub.gif  bet su tokiais kalbėti galima tik jiems suprantama kalba ir jų lygiu....


blink.gif nu jooo, cia tai jau lygis turbut thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 20, 12:49)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jums sunku gyventi ne del to, kad kiti jus skriaudzia, bet kad jus vidiniai demonai kamuoja. doh.gif Nervina, kad kazkas ta nauja grazu dzipa nusiperka, kad neskursta, kad nesudauzo, kad nesuserga... Be galo be krasto "blogybes" galima vardinti. Bet visa tai- Jusu galvoje. Kol to nesuvoksit, tol kankinsites kitu "skriaudziama".



Nelabai dalyvauju šitoj temoj, bet nemanau, kad nervina žmonės šitas faktas..
Galbūt žmonės įžvelgia tendenciją, kad kai kas įsigijęs naują automobilį staiga pasijunta visagaliu, kuriam negalioja jokios taisyklės..

Šiaip pvz. man gyvenime net mintis nešovė statyt mašiną į neįgaliųjų vietą..
Bet aš neturiu ir to brangaus auto-gal todėl ir ta mintis nešovė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 20, 17:45)
ne, nu sory, bet negaliu susilaikyt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jadziunes jumoro jausmas tikrai ne eilinis  cool.gif

Na nesijuokite, aš nuoširdžiai nesuprantu šio tikslo... blush2.gif

QUOTE(scorpioneeee @ 2008 02 20, 17:52)
Čia talpint nelabai yra prasmės, bet užtat yra prasmė siųsti tas nuotraukas į policiją, prirašius kur buvo fotografuota ir kada.

O sakykite prašau, kokią įrodomąją vertę turi policijai pateikti mėgėjiški vaizdai? Kur ir kaip juos siųsti, nes turiu ir aš keleta ir labai norėčiau paskųsti kokį niekadėją blush2.gif ? Į eismo priežiūros tarnybą ar kaip? Man regis, policijoje turi būti ne tik pareiškėjo pranešimas, o į įvykio vietą privalo atvykti pareigūnai ar va nusiunti ir psio, jokios apklausos, nieko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 02 20, 16:52)
Mane nervina, kad kažkas jau nusipirkęs brangią mašiną negerbia aplinkinių (ir ne tik tų kurie jūsų žodžiais su šūd***mis mašinos važinėja), negerbia visų, nes pats sau ponas, ką noriu tą ir darau. Mane nervina tai, kad jie nusipirkę brangią mašiną nesugeba paeiti keletą metrų, o pasistato į neįgaliojo vietą ir išpūtęs akis vaidina kad nieko nesupranta, tipo tai ką čia statyt negalima? Juk laisva vieta...
Papildyta:
Čia talpint nelabai yra prasmės, bet užtat yra prasmė siųsti tas nuotraukas į policiją, prirašius kur buvo fotografuota ir kada.


hmm, tas prabangiu auto amzinas akcentavimas man tuoj kompleksa ivarys doh.gif ijabogu blink.gif
As nesuprantu vieno, velniams reikia to teisingumo, tos tiesos, teisybes? Kovojat su vejo malunais. Kam ta jusu teisybe reikalinga? Man tikrai ne. Aplinkiniams? irgi abejoju. Kam sau nervus gadinti? Nieko nepakeisit. Istikruju, jei jau atviraujant, jei negrauztu sazine ir panorejus statyciau auto ne vietoje... man istikruju butu vienodai ta bauda, sumoketu vyras ja (aisku cia dar klausimas ar ji apskritai butu wink.gif) ir bala nemate, tokie ten ir pinigai.... Tad, teisybes nerasit, kaip state taip statys, stato tie kurie zino ka daro.... pamastykit.
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 20, 16:59)
Na nesijuokite, aš nuoširdžiai nesuprantu šio tikslo...  blush2.gif
O sakykite prašau, kokią įrodomąją vertę turi policijai pateikti mėgėjiški vaizdai? Kur ir kaip juos siųsti, nes turiu ir aš keleta ir labai norėčiau paskųsti kokį niekadėją  blush2.gif ? Į eismo priežiūros tarnybą ar kaip? Man regis, policijoje turi būti ne tik pareiškėjo pranešimas, o į įvykio vietą privalo atvykti pareigūnai ar va nusiunti ir psio, jokios apklausos, nieko?  g.gif

Siųsti galima paštu įdėjus nuotrauką ir aprašą arba elektroniniu paštu kad ir info@policija.lt. Tik reikia parašyti kur buvo fotografuota ir kada (bijau pameluot, bet lyg dar ir mašinos nr. reik parašyt, bet ga l dėl to klystu). Jie priima net mobiliuoju fotografuotą "invalidą". O apklausa vyksta taip: jie gauna nuotrauką, randa savininka, išsikviečia. sako tavo mašina? Nu mano? Parkavaisi čia? Nu parkavausi jei jau nufotografuota ir parodyta. Na tada susimokėk baudą...
Papildyta:
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 20, 17:05)
Tad, teisybes nerasit, kaip state taip statys, stato tie kurie zino ka daro.... pamastykit.


Taip, teisybės nerasit, kaip statė, taip ir statys, o kurie stato, tai žino ką daro... biggrin.gif čia nesenas įvykis, gyvenam senamiestyje, gatvelės siauros, iš bromos išvažiuoti sunku, todėl ant šaligatvio priešais bromą yra geltona linija. Bet atsirasdavo dažnokai tokia blondinė peroksidinė su mersu, kuri visad pasistaydavo mašiną ant tos geltonos linijos, užstatydavo kiemą ir kažkur dingdavo pusdieniu. Niekas nei į kiemą neįvažiuoja, nei išvažiuot negali. Na jei moteriškė gražiai nesupranta kažkas sugalvojo pamokinti. Vieną dieną ji atėjusi prie automobilio rado dvi padangas prapjautas, pasikeitė ratus, kitą kart vėl ten pat ant geltonos linijos pastatė. Kitąkart vėl rado du ratus prapjautus, vėl pasikeitė padangas. na ir kai atsibodo ne baudas mokėti, o padangas vis naujas pirkti nuo tada ant pravažiavimo visiems mašinos nestato, ir baudų nemoka nei ji, nei jos vyras už ją... Taip ir suprato moteriškė, kad žino ką daro, ir nusprendė nebedaryti... Nors aš tokių drastiškų priemonių tikrai nesiūlau ir nepalaikau tai darančius.
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 02 20, 18:13)
Siųsti galima paštu įdėjus nuotrauką ir aprašą arba elektroniniu paštu kad ir info@policija.lt. Tik reikia parašyti kur buvo fotografuota ir kada (bijau pameluot, bet lyg dar ir mašinos nr. reik parašyt, bet ga l dėl to klystu). Jie priima net mobiliuoju fotografuotą "invalidą". O apklausa vyksta taip: jie gauna nuotrauką, randa savininka, išsikviečia. sako tavo mašina? Nu mano? Parkavaisi čia? Nu parkavausi jei jau nufotografuota ir parodyta. Na tada susimokėk baudą...

O šita....siuntusio nuotraukas policija neapklausinėja? bigsmile.gif Jei ne tai, atsakomybės už melagingą informaciją pranešusiam nebus (na pagal elektroninį paštą neieškos gi). Žiūrėkit, pvz mane užbiesino kokia persona, kolega ar neprietelius, aš padarau gerą fotomontažą, nusiunčiu policijai ir tą personą policija tampo iki negalėjimo lotuliukas.gif doh.gif , pramoga, nekitaip biggrin.gif Na gerai, nusiunčiu policijai vaizdus su tais "invalidais', išsikviečia savininką, tas sako, mašina ne mano, ten nebuvau, fotomontažas ir šmeižtas unsure.gif , kas tada? Iš kur iškasinės "melagingai" pranešusį pranešėją? g.gif Teisme, jei pasiektų tokia bylą dar jį, išsisukt kaip du pirštus..... biggrin.gif

Kas mėginote siųsti vaizdus į policiją, kaip ten viskas vyksta, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 20, 17:25)
O šita....siuntusio nuotraukas policija neapklausinėja?  bigsmile.gif Jei ne tai, atsakomybės už melagingą informaciją pranešusiam nebus (na pagal elektroninį paštą neieškos gi). Žiūrėkit, pvz mane užbiesino kokia persona, kolega ar neprietelius, aš padarau gerą fotomontažą, nusiunčiu policijai ir tą personą policija tampo iki negalėjimo  lotuliukas.gif  doh.gif , pramoga, nekitaip  biggrin.gif Na gerai, nusiunčiu policijai vaizdus su tais "invalidais', išsikviečia savininką, tas sako, mašina ne mano, ten nebuvau, fotomontažas ir šmeižtas  unsure.gif , kas tada? Iš kur iškasinės "melagingai" pranešusį pranešėją?  g.gif Teisme, jei pasiektų tokia bylą dar jį, išsisukt kaip du pirštus.....  biggrin.gif

Kas mėginote siųsti vaizdus į policiją, kaip ten viskas vyksta, a?  g.gif


Domėjausi dėl to fotomaontažo aš irgi, tai atsakė, kad dar nepasitaikė, o nuotraukas taip kaip įrodymą priima jau kokius metus... Vis dar Lietuvoje nepopuliari keršto forma, be to gan pavojinga, gali greit atsekti kas siuntė jei tikrai suphotoshopinta nuotrauka....
Atsakyti